همفکری ایا شرایط ازدواج دارم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من تناسب سنتون یه ذره مشکل داره .البته این بستگی به خود شما و ایشون داره ولی مردا اصولا دوس دارن بزرگتر باشن و اگر خانمشون جوری رفتار کنن که آره من بزرگ ترم یا هی تاکید کنن این مسئله رو, شما دلگیر خواهیدشد وشاید یه علت جلونرفتنتون واسه بیان پیشنهاد ازدواج هم همین باشه.ولی خب باز بستگی به شما و طرز رفتارها و خصوصیات اخلاقی شما و ایشون داره .
به نظر من شما به حدی رسیدید که خودتون نظر ایشون رو راجع به خودتون جویا بشید ایشون هم مسلما از حال و هوای تحت تاثیر قرار گرفتن یا عکس العمل غیر عادی (مثه ماها:D:biggrin:) خارج شدن ...پس شما می تونید بگید که من شرایط مناسب برای همسر آیندم و تو شما پیداکردم ..و می خوام راجع به شما بیشتر بدونم ..خیلی جنتلمندانه البته;).از طرفی خودتون رو باید برای هر چیز آماده کنید چون با توجه به گفته هاتون ایشون سخت گیر هستند.اگرم خیلی سخته اون پروژه مادر و خواهرتون که دوستان گفتن مناسب بود!از طرفی هم این می تونه یه احترام و ارزش برای مادرتون باشه...مامانا دوس دارن..

tino25

عضو جدید
آره اين حرف درسته;)
به نظر من تناسب سنتون یه ذره مشکل داره .البته این بستگی به خود شما و ایشون داره ولی مردا اصولا دوس دارن بزرگتر باشن و اگر خانمشون جوری رفتار کنن که آره من بزرگ ترم یا هی تاکید کنن این مسئله رو, شما دلگیر خواهیدشد وشاید یه علت جلونرفتنتون واسه بیان پیشنهاد ازدواج هم همین باشه.ولی خب باز بستگی به شما و طرز رفتارها و خصوصیات اخلاقی شما و ایشون داره .
به نظر من شما به حدی رسیدید که خودتون نظر ایشون رو راجع به خودتون جویا بشید ایشون هم مسلما از حال و هوای تحت تاثیر قرار گرفتن یا عکس العمل غیر عادی (مثه ماها:D:biggrin:) خارج شدن ...پس شما می تونید بگید که من شرایط مناسب برای همسر آیندم و تو شما پیداکردم ..و می خوام راجع به شما بیشتر بدونم ..خیلی جنتلمندانه البته;).از طرفی خودتون رو باید برای هر چیز آماده کنید چون با توجه به گفته هاتون ایشون سخت گیر هستند.اگرم خیلی سخته اون پروژه مادر و خواهرتون که دوستان گفتن مناسب بود!از طرفی هم این می تونه یه احترام و ارزش برای مادرتون باشه...مامانا دوس دارن..

qpnuir

عضو جدید
اون قسمت اولي با شما نبودم با خانمي بودم كه فرمودند كه آقايون خيلي پيچيده هستند!!
عزيزم من كلا تو زندگيم يه دختر خانمي رو ميخاستم ايقد در موردش تحقيق كردم كه شماره كفشش هم پيدا كردم ولي هيچ احدي در اين مورد چيزي نفهميد چون طرف هم كلاسيم بود .منم كاري نميكردم كه كسي در مورد تصميمم چيزي رو بدونه
منظورم اينه كه بايد بدونيد با كي ميخايد زندگي كنيد
داداش گلم خودت بايد سبك سنگينش كني تا بفهمي چكارس
خوب گيرم كه همون باشه كه شما دنبالشي ولي اگه تو اداره بپيچه كه شما خانم فلاني رو ميخاي هم خودتو كوچيك ميكني و هم طرف كلا ازت دل سرد ميشه پس مواظب رفتارد باش و بدم با كيا در اين مورد حرف ميزني.

خوب همین شماره کفشش رو چطوری پیدا کردی:D
روش ها به ما هم بگید چی کنم

برای همین میگم به هیچ همکاری نمیگم الکی پشت سرمون بعدا حرف میزنند

یوسف س

عضو جدید
سلام مهندس فک کنم هر مردی از نوع نگاه طرفش بفهمه که منظورش چیه اگه شما هنوز سر در گم هستین یا نظر خاصی نداره یا اگرم کاراش جورین که شما رو دو دل کرده پس بدون داره واسط نقش بازی میکنه انتخاب دلش نیستی مجبور یا ناچاره که رو شما برنامه بچینه

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من اینه که فقط با مستقیم صحبت کردن با طرف میشه فهمید نظرش چیه. با اینکه خودم میدونم اینکار چقدر سخته و نوع جواب طرف میتونه زندگی آدم رو دگرگون کنه

monalizza

عضو جدید
برو و بهش بگو به نظر من كه حتما خوشحال ميشه. چرا كه نه. موفق باشي

qpnuir

عضو جدید
سلام مهندس فک کنم هر مردی از نوع نگاه طرفش بفهمه که منظورش چیه اگه شما هنوز سر در گم هستین یا نظر خاصی نداره یا اگرم کاراش جورین که شما رو دو دل کرده پس بدون داره واسط نقش بازی میکنه انتخاب دلش نیستی مجبور یا ناچاره که رو شما برنامه بچینه

من که چیزی نفهمیدم؟
همین راه های پی بردن میخواهم بدانم
روش ها

qpnuir

عضو جدید

اخه بدبختی اینه که من شرایط ایده ال همسر اینده ام اصلا نمیدونم چیه:biggrin:
فقط این چیزها میدونم
تفکراتمون کمی شبیه هم باشه وعقاید
خانواده متناسب با هم باشند
وضع مالی هم خوب باشه اصل کاری اینکه زنی که میگیرم شاغل باشه:D(همچنین باغ پسته داشته باشه شوخی)
دوطرف هم از همدگیرخوشمون بیاد

نمیدونم شاید خودش رو معصوم نشان میده مجذوب شدیم
یا شدیم گول خوردیم

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرایطتون خوبه...
ولی احساساتی نشدین که 2 سال از شما بزرگترن؟خوب فکراتونو کردین؟
اگه واقعا احساساتی نیستین...به نظر من بهتره اگر خانم های متاهل اونجا آدمای خوبی هستن با اونا در میون بذارین تا براتون خواستگاری کنن یا شماره منزل این خانم رو از یکی از خانم ها بگیرین بدین مامانتون....به همین راحتی...زندگی رو سخت نگیرین...راحت حرفتون رو بزنین....تا راحت بشین..

atefeh_72

عضو جدید
شما شرایط ازدواج رو دارید فقط مطمئنید که دچار احساسات نشدید؟اخه اون خانوم 2سال ازت بزرگتره و این اصلا خوب نیست.(یه دختر و پسر هم سن و در نظر یگیر دختره 3 سال از نظر عقلی از اون جلو تره)
دخترا هیچ وقت احساسات خودشونو نشون نمیدن.با اون چیزایی که شما تعریف کردید نمیشه فهمید که شما رو دوست داره یا نه ولی من احساس میکنم شما رو به چشم همسر ایندش نگاه نمیکنه.
اگه واقعا تصمیم تو گرفتی باید نوع برخوردتو با هاش تغییر بدی

sokot92

عضو جدید
دوست من ببخش که این قدر صریح نظرامو میگم
یه جوری حرف میزنی انگار 18 سالته و تازه ترم یکی هستی و عاشق یه دختری شدی که این قدر یه جوری حرف میزنی
تو که همه چیزت درسته میگ کار داری و ....
دیگه دس دس نداره مثل یه ادم متشخص بیرون خودت یا خونوادت ازش خواستگاری کن
ببخشید این فکرا خیلی خیلی بچه گونست که مثلا بخوام بگم چون بهت ابمیوه تعارف کرده دوست داره یا نه
یا چون گفته کسی بیاد تحقیقات تعریفتو میکنه پس یعنی از تو خوشش میاد یا هرچی....
.
.
واقعا 28 سالته شما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

qpnuir

عضو جدید
شرایطتون خوبه...
ولی احساساتی نشدین که 2 سال از شما بزرگترن؟خوب فکراتونو کردین؟
اگه واقعا احساساتی نیستین...به نظر من بهتره اگر خانم های متاهل اونجا آدمای خوبی هستن با اونا در میون بذارین تا براتون خواستگاری کنن یا شماره منزل این خانم رو از یکی از خانم ها بگیرین بدین مامانتون....به همین راحتی...زندگی رو سخت نگیرین...راحت حرفتون رو بزنین....تا راحت بشین..

همکارا نمیخواهم بفهمه
موبایل رو که دارم
ولی برای اوکی اولیه خودم باید نظرش بدانم
وبیشتر اینکه چطوری بیشتر بدون اینکه خودش بفهمه ازش اطلاعات جمع کنم تفکرات اخلاقیاتش رو بشناسم
درحالی که دیگه رودرو توی یک اتاق نیستیم وزیاد رفت وامد ندارم

qpnuir

عضو جدید
دوست من ببخش که این قدر صریح نظرامو میگم
یه جوری حرف میزنی انگار 18 سالته و تازه ترم یکی هستی و عاشق یه دختری شدی که این قدر یه جوری حرف میزنی
تو که همه چیزت درسته میگ کار داری و ....
دیگه دس دس نداره مثل یه ادم متشخص بیرون خودت یا خونوادت ازش خواستگاری کن
ببخشید این فکرا خیلی خیلی بچه گونست که مثلا بخوام بگم چون بهت ابمیوه تعارف کرده دوست داره یا نه
یا چون گفته کسی بیاد تحقیقات تعریفتو میکنه پس یعنی از تو خوشش میاد یا هرچی....
.
.
واقعا 28 سالته شما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خوب دراین موراد خانم ها اصلا هیچ تجربه ای ندارم
میخواهم بدونم چطوری میشه نظرشون رو درمورد خودم بفهم بدون اینکه مستقیم بهشون بگم
و با چه روشی اطلاعاتی و تفکرات ورفتارشون بدست بیارم
چه کاری باید انجام داد؟

sokot92

عضو جدید
خوب دراین موراد خانم ها اصلا هیچ تجربه ای ندارم
میخواهم بدونم چطوری میشه نظرشون رو درمورد خودم بفهم بدون اینکه مستقیم بهشون بگم
و با چه روشی اطلاعاتی و تفکرات ورفتارشون بدست بیارم
چه کاری باید انجام داد؟
دوست خوب من ببین من از این تاپیکا زیاد دیم تا دلت بخواد
خود خانما هم نمیتونند بفهمند چی دل یه زن دیگه میگزره ......
من نظر بعضی از دوستانو خوندم....ببین از نظر سنی که دیگه هر چی رشد بوده تموم شده و اگه از نظر ظاهری با هم تناسب دارید و ایشون شکست هتر از شما نیست که مشکلی نیست...بعدش اگه بار اولت نیست که با یه زن همکارشدی و ....
چون خیلی ها بار اول این حس بهشون دست میده و این عشق نیست...این یه حس خوبیه که فقط تا حالا تجربشو نداشتی....
.
.
اگه از تموم اینا گذشته میدونی نه طرف واقعا خوبه و دوسش داری و همونیه که میخوای
دیگه نری به یه همکار دیگه بگی و ابروی اون و خودتو ببری
شما 28 سالته میخوای یکی بهت تکیه کنه...
خیلی مودب ازش درخواست میکنی بیرون باهاش قرا بزاری و میگی باهاش صحبت مهمی داری و ضمنا یه جا بهش بگو کسی نبینه و بعدشخیلی مودب و محترم ازش خواستگاری کن
اصلا هم کارسختی نیست
کمکی در این باره خواستی روی کمک من حساب کن...

memar_w

عضو جدید
به نظر من هر دو تون شرایط ازدواج دارین فقط نمیتونین چطوری به هم بگید
دخترا تو ظاهر نشون نمیدن اما قند تو دلشون آب میشه:biggrin:

qpnuir

عضو جدید
دوست خوب من ببین من از این تاپیکا زیاد دیم تا دلت بخواد
خود خانما هم نمیتونند بفهمند چی دل یه زن دیگه میگزره ......
من نظر بعضی از دوستانو خوندم....ببین از نظر سنی که دیگه هر چی رشد بوده تموم شده و اگه از نظر ظاهری با هم تناسب دارید و ایشون شکست هتر از شما نیست که مشکلی نیست...بعدش اگه بار اولت نیست که با یه زن همکارشدی و ....
چون خیلی ها بار اول این حس بهشون دست میده و این عشق نیست...این یه حس خوبیه که فقط تا حالا تجربشو نداشتی....
.
.
اگه از تموم اینا گذشته میدونی نه طرف واقعا خوبه و دوسش داری و همونیه که میخوای
دیگه نری به یه همکار دیگه بگی و ابروی اون و خودتو ببری
شما 28 سالته میخوای یکی بهت تکیه کنه...
خیلی مودب ازش درخواست میکنی بیرون باهاش قرا بزاری و میگی باهاش صحبت مهمی داری و ضمنا یه جا بهش بگو کسی نبینه و بعدشخیلی مودب و محترم ازش خواستگاری کن
اصلا هم کارسختی نیست
کمکی در این باره خواستی روی کمک من حساب کن...
نوشته ات خوب بود
تامل برانگیز بود
باید بیشتر فکر کرد که ببینم چه حسی است

حالا برام یک چیزی جالب شده افتادم تو خط ازدواج
تجربه کسب کنیم
چه کارهایی کنیم تا بفهمیم طرف مقابل به ما علاقه یا نظری داره؟

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستم
من میگم آخه چرا اون خانوم باید تو ی شهر دیگه تنها زندگی کنه (ن دانشجو و........)؟!
بعد اینکه شوما باید ب ی طرییقی از زیر زبونش بکشی ک 2 سال اختلافتون براش مهم هست یا ن بعد بقیه مراحل........ک اونم راهشو بلدم اگر مایلید بگم بهتون

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من شرایطتون مناسب سخت نگرید به وسیله یه بزرگتر اقدام کنید انشالله خیره
وقتی با واسطه این مطلب بهش برسه ایشون نظرش درباره شما میده
انشالله خوشبخت بشید

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستم
من میگم آخه چرا اون خانوم باید تو ی شهر دیگه تنها زندگی کنه (ن دانشجو و........)؟!
بعد اینکه شوما باید ب ی طرییقی از زیر زبونش بکشی ک 2 سال اختلافتون براش مهم هست یا ن بعد بقیه مراحل........ک اونم راهشو بلدم اگر مایلید بگم بهتون
من دوستم الان تهران مشغوله کار نه نیاز مالی داشت نه چیزی دوست داره ادم موفقی باشی مخصوصا که الان ازدواجم نکرده تو خونه بمونه که چی
اینکه تنهاست دلیل بد بودنش نیست

qpnuir

عضو جدید
سلام دوستم
قبلاکه علت اومدنش توی این شهر پرسیدم
گفت ازمون استخدامی قبول شد ولی به خاطر مسائلی انداختندش این استان وگفت پدرش هم موافق نبود ولی چون برادرشون اینجا شاغل بودند راضی شد که این 5سال اینجا باشند

راهشو میگید؟

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوستم الان تهران مشغوله کار نه نیاز مالی داشت نه چیزی دوست داره ادم موفقی باشی مخصوصا که الان ازدواجم نکرده تو خونه بمونه که چی
اینکه تنهاست دلیل بد بودنش نیست
ن دوستم من ک نمیگم آدم بدیه من میگم اول از همه بهتره ی تحقیق داشته باشه هم در مورد خوده اون خانم هم درباره خانوادش
اینجوره بهترتره

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلاکه علت اومدنش توی این شهر پرسیدم
گفت ازمون استخدامی قبول شد ولی به خاطر مسائلی انداختندش این استان وگفت پدرش هم موافق نبود ولی چون برادرشون اینجا شاغل بودند راضی شد که این 5سال اینجا باشند

راهشو میگید؟
من میگم ی سری همینجوری حرف بندازید ک آره مثلا فرض مثال بر خواهرم ی خواستگار اومده پسره از خواهرم کوچیکتره اما شرایطه خوبی داره مام موندیم چیکار کنیم..............(ببینید اون خانم چی میگه یا میگه اختلاف سنی ک نباید بر خواهرتون مهم باشه ک هیچ خیالتون راحت میشه یا اینکه بر عکسشو میگه)
امیدوارم راه خوبی پیشنهاد داده باشم

qpnuir

عضو جدید
من میگم ی سری همینجوری حرف بندازید ک آره مثلا فرض مثال بر خواهرم ی خواستگار اومده پسره از خواهرم کوچیکتره اما شرایطه خوبی داره مام موندیم چیکار کنیم..............(ببینید اون خانم چی میگه یا میگه اختلاف سنی ک نباید بر خواهرتون مهم باشه ک هیچ خیالتون راحت میشه یا اینکه بر عکسشو میگه)
امیدوارم راه خوبی پیشنهاد داده باشم

ان زمانی خوب بود که اتاق ما بود نه اینکه دیگه تو اتاق ما نیست
دیگه نمیشه موضوعی پیش اورد که

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا مرگ ی بار شیون هم ی بار
برید راسخ و محکم ازش درخاست کنید ک ی بار بیرون از اداره همدیگرو ببیینید
و از قبل خودتونم برای هر جوابی آماده کنید
موفق باشید;)

qpnuir

عضو جدید
بابا مرگ ی بار شیون هم ی بار
برید راسخ و محکم ازش درخاست کنید ک ی بار بیرون از اداره همدیگرو ببیینید
و از قبل خودتونم برای هر جوابی آماده کنید
موفق باشید;)

نه اخه یک چیزی پیش اومده بدجوری دو دل شدم نکنه این حس یک حس دیگر است که من دارم
شهر غریب و البته اولین دختر مجرد نبود که اینجا است شاید یک حس دیگر است

کلا قاط زدم الان بدجوری شکدار شدم
برای همین الان دونبال راه ها وروشهایی برای پی بردن به نظر ایشون یا حالا اگر خدای نکرده ایشون نشد برای دیگران
که تجربه کسب کنم
که چی کنم بفهمم طرف نظر یا حسی نسبت به ما داره یا نه؟یا به قول یکی حس حسادت طرف میشه برانگیخت:D

qpnuir

عضو جدید
شما شرایط ازدواج رو دارید فقط مطمئنید که دچار احساسات نشدید؟اخه اون خانوم 2سال ازت بزرگتره و این اصلا خوب نیست.(یه دختر و پسر هم سن و در نظر یگیر دختره 3 سال از نظر عقلی از اون جلو تره)
دخترا هیچ وقت احساسات خودشونو نشون نمیدن.با اون چیزایی که شما تعریف کردید نمیشه فهمید که شما رو دوست داره یا نه ولی من احساس میکنم شما رو به چشم همسر ایندش نگاه نمیکنه.
اگه واقعا تصمیم تو گرفتی باید نوع برخوردتو با هاش تغییر بدی

به نظر من شرایطتون مناسب سخت نگرید به وسیله یه بزرگتر اقدام کنید انشالله خیره
وقتی با واسطه این مطلب بهش برسه ایشون نظرش درباره شما میده
انشالله خوشبخت بشید

یک شکی افتاده میگم این حس نکنه حس عاشقی نباشه
حس غربت و.. باشه
باید طرف تا هفته دیگر بیاد ببینیم چی میشه
ولی راههای فهمیدن اینکه طرف حسی یا نظری به ما داره کسی بلده بگه

monalizza

عضو جدید
بالاخره اون دختر هم اگر شما رو بخواد يه جوري با تورفتار ميكنه كه توم اگر اونو بخواي راحتتر بري جلو. ولي من خودم شخصا دوست دارم پسر خودشبياد بهم بگه. از اينكه به يكي ديگه بگه ويا بگه من تو رو دوست داشتم ولي نتونستم بهت بگم و اينا اصلا خوشم نمياد.

qpnuir

عضو جدید
بالاخره اون دختر هم اگر شما رو بخواد يه جوري با تورفتار ميكنه كه توم اگر اونو بخواي راحتتر بري جلو. ولي من خودم شخصا دوست دارم پسر خودشبياد بهم بگه. از اينكه به يكي ديگه بگه ويا بگه من تو رو دوست داشتم ولي نتونستم بهت بگم و اينا اصلا خوشم نمياد.

اگرم من بدونم دختره علاقه داره که هیچی همه کار میکنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.