نیاز فوری به همفکری دارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mansureh.65

عضو جدید
من رشته کارشناسیم علوم کامپیوتر بود که علاقه ای بهش نداشتم!به خاطرهمین تصمیم دارم تومحدوده علایقم ارشد بخونم می خاستم ببینم ارشد محیط زیست چطوریه در تمام گرایشاتش و کدام کاربردی تره؟وچه تفاوتی بین رشته عمران_محیط زیست با منابع طبیعی_محیط زیست و شیمی_محیط زیست داره؟واگه خیلی مشکله بشینم ازاول کنکور تجربی بخونم برا داروسازی یا آزمایشگاه؟من خیلی ناراحتم که زودتر رشتمو انتخاب کنم وشروع به خوندن کنم خاهشا کمکم کنید!! :cry::cry:

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رشته کارشناسیم علوم کامپیوتر بود که علاقه ای بهش نداشتم!به خاطرهمین تصمیم دارم تومحدوده علایقم ارشد بخونم می خاستم ببینم ارشد محیط زیست چطوریه در تمام گرایشاتش و کدام کاربردی تره؟وچه تفاوتی بین رشته عمران_محیط زیست با منابع طبیعی_محیط زیست و شیمی_محیط زیست داره؟واگه خیلی مشکله بشینم ازاول کنکور تجربی بخونم برا داروسازی یا آزمایشگاه؟من خیلی ناراحتم که زودتر رشتمو انتخاب کنم وشروع به خوندن کنم خاهشا کمکم کنید!! :cry::cry:

هرچند این بار دیگه نمی تونی روزانه کارشناسی قبول بشی چون یه بار استفاده کردی

ولی بشین تجربی دوباره بخون

ببخشید ها ولی محیط زیستم شد رشته

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرچند این بار دیگه نمی تونی روزانه کارشناسی قبول بشی چون یه بار استفاده کردی

ولی بشین تجربی دوباره بخون

ببخشید ها ولی محیط زیستم شد رشته
چیکار به بچه مردم داری ؟؟ :razz:
خب شاید محیط زیست دوست داشته باشه
اینارو ببین شاید بتونه کمکت کنه
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/87435-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%85%D8%AD%DB%8C%D8%B7-%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/51163-بازار-كار-مهندسي-منابع-طبيعي-محيط-زيست

آخرین ویرایش:

aka32

عضو جدید
بنظر من بشین ارشد کامپیوتر بخون از این شاخه به اون شاخه پریدن خیلی ازیتت میکنه! در ارشد حتماً یه زمینه جالب و خوب پیدا میکنی و تو این دو سال زبانتو قوی کن دکترا هم اپلای بگیر برو اونور اب هیچ کسی در دنیا علامه دهر نیست !

nazanin.g

عضو جدید
سلام-حسابی خسته نباش

سلام-حسابی خسته نباش

:)
عزیزم هرکی هستی باش از اول بشین کنکور شرکت کن این رشته هایی که گفتی هیچ بدرد نمی خورن:):gol:

shakibaa77

عضو جدید

سلام
خسته نباشید
چقد راجع به این رشته ها اطلاعات داری نمیدونم
هیچکس هم جای تو نیست و از علایقت خبر نداره
من پیشنهاد میکنم اول با خودت خلوت کنی ببینی چی دوست داری و چی میخوای ؟
من فکر میکنم شما هنوز تکلیفت با خودت مشخص نیست و هر کسی هم چیزی بگه نظر شخصی خودشو گفته که ممکنه دوباره در آخر شما راضی نباشی
موفق باشی

f33

عضو جدید
تجربه مشابه

تجربه مشابه

دوست من وقت تلف نکن اول ببین علاقه ات چیست بعد بازارکارش چطور است

chemist880

عضو جدید
سلام
خسته نباشید
چقد راجع به این رشته ها اطلاعات داری نمیدونم
هیچکس هم جای تو نیست و از علایقت خبر نداره
من پیشنهاد میکنم اول با خودت خلوت کنی ببینی چی دوست داری و چی میخوای ؟
من فکر میکنم شما هنوز تکلیفت با خودت مشخص نیست و هر کسی هم چیزی بگه نظر شخصی خودشو گفته که ممکنه دوباره در آخر شما راضی نباشی
موفق باشی

دوست عزیز
منم با نظر این دوستمون موافقم.................
تنها کسی که میتونه بهترین تصمیم رو بگیره خود شما هستی
امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری.