هزینه ترقه بازی رو به فقرا میبخشیدیم چی میشد؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میلیارد ها تومان خرج ترقه بازی شد. اگه این پولا رو به فقرا و بیماران نیازمند میبخشیدیم عیدشون چی میشد؟

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار خوبیه...........ولی تا کی به فقرا پول بدیم؟...............می دونی با گرفتن پول چقدر خجالت می کشن؟..............خورد میشن.............با پول من وشما قضیه فقر درست نمیشه............آقایونی که شکمشون به اندازه ی شکم خرس شده باید کاری بکنن.................افسوس که..................................................

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کار خوبیه...........ولی تا کی به فقرا پول بدیم؟...............می دونی با گرفتن پول چقدر خجالت می کشن؟..............خورد میشن.............با پول من وشما قضیه فقر درست نمیشه............آقایونی که شکمشون به اندازه ی شکم خرس شده باید کاری بکنن.................افسوس که..................................................
داری با این جواب از عذاب وجدانت فرار میکنی. حقیقت چیز دیگری است.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حکایت میلیارد ها تومان پول بیزبانه که فرت شد رفت هوا. حکایت چند شاخه چوب و آتیش مراسم چهارشنبه سوری نیست.

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
داری با این جواب از عذاب وجدانت فرار میکنی. حقیقت چیز دیگری است.
نه عزیز من دنبال ترقه بازی نیستم...........مسئولم نیستم...که عذاب وجدان داشته باشم............شما فکر می کنی فقرا اینا هستن که سر چهار راهن؟.................................یه لحظه خودت رو جای فقرا بذار.......درسته پول رو از ما میگیرن ولی از درون آب میشن..........................

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اونایی که ترقی بازی نکردند تکلیفشون چیه؟؟؟؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
میلیارد ها تومان خرج ترقه بازی شد. اگه این پولا رو به فقرا و بیماران نیازمند میبخشیدیم عیدشون چی میشد؟

خودت میای از اونایی که چهارشنبه ترقه میندازند ........ طرفداری میکنی.... بعدش میای این تاپیک رو میزنی...........

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه عزیز من دنبال ترقه بازی نیستم...........مسئولم نیستم...که عذاب وجدان داشته باشم............شما فکر می کنی فقرا اینا هستن که سر چهار راهن؟.................................یه لحظه خودت رو جای فقرا بذار.......درسته پول رو از ما میگیرن ولی از درون آب میشن..........................
من کی گفتم که کمک به فقرا و نیازمندان رو بدی دیگران برات انجام بدن. خود انسان هم میتونه مستقیما کمک کنه. جوری هم کمک کنه که توهین نشه. یا بدی پدر مادرت برات انجام بدن. اونا راهشو بلدن.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خودت میای از اونایی که چهارشنبه ترقه میندازند ........ طرفداری میکنی.... بعدش میای این تاپیک رو میزنی...........
اونی که اونجا گفتم یه ظنز گزنده بود. من اهل این بیشعوری ها نیستم که پولمو بدم ترقه بخرم.

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونی که اونجا گفتم یه ظنز گزنده بود. من اهل این بیشعوری ها نیستم که پولمو بدم ترقه بخرم.

لازم نکرده شما بیای تو تاپیک طنز بگی............ ادم نباید دو رو باشه.........

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کی گفتم که کمک به فقرا و نیازمندان رو بدی دیگران برات انجام بدن. خود انسان هم میتونه مستقیما کمک کنه.
بحث رو به بیراهه نکشون.........من همچین حرفی نزدم...........مسئول فقر ما نیستیم................کسیم که درستش کنه ما نیستیم..............................مسئولین باید پاسخگو باشن

masoud612

عضو جدید
دود بشه بره هوا فداي سرشون ....بعضيا كه با پول همين فقرا جواهر ميلياردي هديه ميدن:mad:.. به فكر فقرا باشن

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بحث رو به بیراهه نکشون.........من همچین حرفی نزدم...........مسئول فقر ما نیستیم................کسیم که درستش کنه ما نیستیم..............................مسئولین باید پاسخگو باشن
همیشه یکنفر بجز من . این شعار همه ست. هر کسی در جای خودش مسئوله. همش توپو ننداز طرف دیگران. میتونی بکن نمیتونی طفره نرو.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من ارادتمند همشون هستم که اصل مراسم رو گرامی داشتند. دستشون درد نکنه. اونا خیلی با مرامند.
:)

حالا من کاری ندارم که اون پولو میخواستند چیکار کنند ولی خداییش موندم کجاش کیف داره بری پول بدی جونتو به خطر بندازی 4 تا ترقه و نارنجک منفجر کنی بعدشم جلوی پای یکی بندازی یکمم بخندی خب حالا چی شد؟؟؟!!!!!!

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه یکنفر بجز من . این شعار همه ست. هر کسی در جای خودش مسئوله. همش توپو ننداز طرف دیگران. میتونی بکن نمیتونی طفره نرو.
عجب بالفرض که ملت نیاز مالی فقرا رو تامین کردن....................شرافتشون چی میشه؟..............من نمی گم کم نکنید ...........میگم که اصلش اینه .................ملت دیگه چقدر کمک کنن؟...............

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شما از از یک رو بودن چه میفهمی اخه ........ دیروز .... جلو من جبهه گرفته ... کم مونده منو قورت بده .... الان میگه طنز بود ....
من با اصل برگزاری مراسم موافقم. با ترقه بازیش و هزینه های بیخودش حرف دارم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب بالفرض که ملت نیاز مالی فقرا رو تامین کردن....................شرافتشون چی میشه؟..............من نمی گم کم نکنید ...........میگم که اصلش اینه .................ملت دیگه چقدر کمک کنن؟...............
نگاه شما به موضوع شاعرانه است عزیز. فک نکنم به توافق برسیم.

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون 3000میلیارد فکر کنم هزینش بیشتر از این ترقه بازی باشه.............بعدم مسئولش فقط گفت ببخشید

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با اصل برگزاری مراسم موافقم. با ترقه بازیش و هزینه های بیخودش حرف دارم.

باشه از سال بعد تو خیابون ها ....... محل مناسب میزاریم ........... دخترا پسرا بیان برقصند........

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقر اینجوری از بین نمیره دوست عزیز...البت کار خوبیه که کمک کنیم به یکدیگر...ولی فقر ریشه داره...همین غربی های عزیز..هم به وقتش لذتشو میبرن و شادیشونو دارن و هم به فقر توجه دارن....
ریشه فقر هم در بیکاریه..نه در مراسمی مانند چهارشنبه سوری....

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقر اینجوری از بین نمیره دوست عزیز...البت کار خوبیه که کمک کنیم به یکدیگر...ولی فقر ریشه داره...همین غربی های عزیز..هم به وقتش لذتشو میبرن و شادیشونو دارن و هم به فقر توجه دارن....
ریشه فقر هم در بیکاریه..نه در مراسمی مانند چهارشنبه سوری....
منم حرفم با شما یکیه. مراسم اگه طبق سنت های خودش برگزار بشه بسیار عالیه. ولی اگه قرار ترقه بخریم میتونیم بجاش انفاق کنیم. اونوقت شادیهامونو بیشتر تقسیم میکنیم.

بالا