هر کی هر چی از قشم می دونه بیاد تو

shenil

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من می خوام تعطیلات عید رو برم قشم می خواستم هر کی هر چی در مورد هتل هاش و اجناسش و اینکه اگه بخوای با ماشین بری یا بدون ماشین هزینش چقدر می شه اطلاعات بده
ممنون

Elnaz11

عضو جدید
ما هم قشم هم كيش با ماشين خودمون رفتيم كلي ام حال داد........كل قشم و ميتوني يه روز بگردي!!!
پاساژ زيادي نداره....يكي هم غارهاي خربس شه!!!!!

phalagh

مدیر بازنشسته
رفتن به قشم و كيش تو تعطيلات يعني ضرر. مگه اينكه هدفت فقط گردش باشه و نه خريد.
تو تعطيلات هميشه قيمتا سر به فلك ميزنه.
براي قشم رفتن ميتونيد تو بندر عباس اقامت كنيد، و هر روز با قايق تندرو كه قيمت بليطش 2000 تومنه بريد و برگرديد. اينو واسه اين ميگم شايد خودتون تو بندرعباس از طرف شركت خاصي مهمانسرا داشته باشيد.

shenil

عضو جدید
رفتن به قشم و كيش تو تعطيلات يعني ضرر. مگه اينكه هدفت فقط گردش باشه و نه خريد.
تو تعطيلات هميشه قيمتا سر به فلك ميزنه.
براي قشم رفتن ميتونيد تو بندر عباس اقامت كنيد، و هر روز با قايق تندرو كه قيمت بليطش 2000 تومنه بريد و برگرديد. اينو واسه اين ميگم شايد خودتون تو بندرعباس از طرف شركت خاصي مهمانسرا داشته باشيد.

ممنون دوست عزیز

کارمندا هم که غیر از تهطیلات زمان دبگه ای نمی تونن برن مسافرت
دیگه قیمتاش رو هر جی هم که بالا ببرن به شهر خودمون نمی رسه درسته ؟

واسه اقامت هم ما اونجا کسی رو نداریم می خوایم بریم هتل
اگه بخوایم ماشینمونم ببریم قشم هزینش چقدرمیشه ؟

shenil

عضو جدید
ما هم قشم هم كيش با ماشين خودمون رفتيم كلي ام حال داد........كل قشم و ميتوني يه روز بگردي!!!
پاساژ زيادي نداره....يكي هم غارهاي خربس شه!!!!!

شما که با ماشین خودتون رفتید هزینه بردن ماشینتون به قشم چقدر بود؟
به نظر شما از اونجا چیا بخریم خوبه ؟
از نظر اسکان مشکلی نداشتید؟

Elnaz11

عضو جدید
ما تا بندر عباس با ماشين خودمون رفتيم..ديگه قشم ماشين نبرديم.......به نظر من اصلا نيازي نيس اونجا ماشين ببرين....برا اقامت تو خود بندر عباس هم مشكل داشتيم ...

samira3242

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من می خوام تعطیلات عید رو برم قشم می خواستم هر کی هر چی در مورد هتل هاش و اجناسش و اینکه اگه بخوای با ماشین بری یا بدون ماشین هزینش چقدر می شه اطلاعات بده
ممنون

دايي پژمان ميدونه ميتوني بري از اون بپرسي :D

pejvak23

عضو جدید
سلام

سلام

هتل خوب يكي داره. جنگل هاي حرا رو حتما برو. در دنيا بي نظيره. غروب ساحلش خيلي قشنگه. يكي دوتا كافه داغون دم ساحلي داره كه اگه اهلش باشي بامزه است. خوش بگذره.

ani25

عضو جدید
من چند سال گذشته هر سال میرفتیم قشم ،اما پارسال خیلی از نظر قیمت و نظافت بد بود اما باز اگر قصد رفتن دارید اگر ماشین را با لنج ببری از نظر هزینه به صرفتونه اما با قایق تند رو گرون میشه اگر قصدتون چادر زدن باشه ماندن تو قشم یا بندر عباس براتون فرقی نمی کنه:cool: تعطیلات خوش بگذره:love::w42: