هر کی سوتی داده تعریف کنه!

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
چن وقت پيش رفته بودم پيش چشم پزشك چكاپ كنم چشمامو . دكتره بهم گفت : چشمات ضعيف تر شده چرا رعايت نمي كني ؟!
گفتم : آره مي دونم . از بس شبا تو تاريكي چشام بازه !!!!!! :-o
دكتره هم خواست كرم بريزه گفت : مگه شما مجرد نيستي ؟!!!!!!!! =))

ALI_GAME

عضو جدید

جاتون خالی ما دیشب عروسی بودیم.;)
بعد شنیدیم که یه خانواده پری شب اومده بودن سالن!!!!:surprised::biggrin:
تازه زنگم زده بودن به صاحب مجلس که آقا چرا کسی نیست پس؟!؟!؟!؟!؟!:confused:

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديروز بابام داشت عكس دانشجو هاشو نشونم مي داد , منم اصلا حواسم نبود بابام كنارمه , دست گذاشتم رو يكي شون و به خواهرم گفتم : اين عجب تيكه ايه !!!!! :)
اون وقت عجب تیکه ای یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NEGARi2

عضو جدید
البته من این سوتی را نقل قول میکنم.به یه نفر میگن تا حالا حسابی ضایع شدی؟ میگه:یه بار دخترخاله ام به من زنگ زد گفت من تو خونه تنهام زود بیا خونمون...منم خیلی خوشحال شدم و با کله رفتم......رفتم دمه در خونه زنگ زدم ..دختر خاله برداشت گفت بیا تو....رفتم تو...به من گفت من میرم تو اتاقم 10 دقیقه بعد تو هم بیا تو....بعد 10 دقیقه رفتم تو خیلی تاریک بود.........یه دفعه چراغ روشن شد همه کف میزدن تولد تولد تولد ت مبارک.......میگن:کجاش ضایع بود؟ میگه:آخه اون وقت من لخت بودم..
inke ye joke kheyli ghadimiye!!!!!i

ALI_GAME

عضو جدید
سلام:D
نمیدونم این جزء سوتی محسوب میشه یا نه!!!:D
بازم جانون خالی دیشبم عروسی بودیم!;)
بعد این ارکسته گفت که پدر عروس و دوماد همدیگرو بوس کنن!!!:w26:
اینا هم اومدن بوس کنن همدیگرو منتها تو مختصاتشون یه مشکلی پیش اومد لب تو لب شدن!خلاصه یه لب مشتی گرفتن از هم!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin::biggrin::D;)

NEGARi2

عضو جدید
سلام:D
نمیدونم این جزء سوتی محسوب میشه یا نه!!!:D
بازم جانون خالی دیشبم عروسی بودیم!;)
بعد این ارکسته گفت که پدر عروس و دوماد همدیگرو بوس کنن!!!:w26:
اینا هم اومدن بوس کنن همدیگرو منتها تو مختصاتشون یه مشکلی پیش اومد لب تو لب شدن!خلاصه یه لب مشتی گرفتن از هم!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin::biggrin::D;)
issssshhhhhhhhh fek kon voooooyiiiiiiiiiiiiiiii

arezo.d

عضو جدید
يه روزي با يكي از دوستام رفته بوديم خيابون ، يه كفشي ديديم خوشمون اومد رفتيم داخل مغازه كه قيمت كنيم ديديم تو پا زياد جالب نبود.
مغازه داره ام هي اصرار داشت كه بخريد و از اين حرفا............
ما هم كه خوشمون نيومده بوده يه دفعه دوستم اومد بگه كه ما قصد خريد نداشتيم گفت : ببخشيد آقا ما قصد ازدواج نداريم. :biggrin:

engineer.sh

عضو جدید
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:
يه روزي با يكي از دوستام رفته بوديم خيابون ، يه كفشي ديديم خوشمون اومد رفتيم داخل مغازه كه قيمت كنيم ديديم تو پا زياد جالب نبود.
ما هم كه خوشمون نيومده بوده يه دفعه دوستم اومد بگه كه ما قصد خريد نداشتيم گفت : ببخشيد آقا ما قصد ازدواج نداريم. :biggrin:

lo30

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه روز رفته بودم سفارت ترکیه تو ورودی هرچی از درب بازرسی رد شدم اژیر میزد کاپشن و پیراهنم رو در اوردم فایده ای نداشت عینک وکمربند رو در اوردم جیب هام رو هم خالی کردم باز هم فایده ای نداشت حسابی کلافه شده بودم دوباره میخواستم از در عبور کنم یارو گفت ساعت !!! من هم به جای اینکه ساعتم رو در بیارم گفتم 30:11دقیقه .همشون خندیدن حسابی ضایع شده بودم شاید تو این 24 سال اونقدر کنف نشده بودم دیگه اونا هم بی خیال شدند و گفتند برو تو.

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین نیم ساعت پیش یه سوتی دادم . الان دارم سکته میکنم .اعصابم خورد شده .:cry:
هارد اکسترنالم 3 روز پیش به دلایلی فرمت شده من هم بعد از فرمت خواستم با یه برنامه ای اطلاعاتم رو ریکاوری کنم خلاصه این کامپیوتر حدود 2 روز مداوم که روشنه تا اطلا عات و ریکاوری کنه و تو این 2 روز حدود 60 درصدش پر شده بود چون 800 gb اطلاعات ه شوخی نیست که .
خلاصه امروز چند تا چیز برای دانلود تو دانلود منیجرم سیو کردم از اونجایی که باید جایی میرفتم زدم به ترتیب خودش دانلود کنه وقتی برگشتم موس و تکون دادم تا صفحه بالا بیاد ولی دیدم نخیر کامپیوتر :eek::w47: خاموش ه و یادم اوفتاد به تنظیماتش دست نزدم و بعد از دانلود کامپیوتر خاموش میشه:confused::w06::w04::w29::w28:
باورتون میشه تا 15 دقیقه به خودم وکامپیوتر و دانلود منیجر فحش میددادم:w39::w00:

NEGARi2

عضو جدید
kelase aval boodam sobh rah oftadam tarafe madrese haminjoori ke miraftam hes kardam ye chizi fargh dare!mardom ye joori negam mikonan! manam ke bache nemifahmidam chi shode ye ehsase mashkooke rahati ham dashtam! bad ye dafe saramo avordam paeein in shekli shodam::eek:be jaye shalvare madrese ye shalvare too khoonei sholo vele soorati ba ghalbaye rangovarang pam bood!!!!ba sorate 100km dar saniye bargashtam! melat hame zol zade boodan be man ba manto maghnae o shalvar soorati ghalbiiiii:redface:i

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:biggrin:یه بار سر کلاس مرمت استاد داشت انواع آجر را توضیح میداد یک سری آجر کوچک بود گفت به اینا میگن گاز بعد میخواست توضیح بده گفت مثلا اون بناهه میگه یه گاز بده من..............
ما را میگی همه از خنده روده بر شده بودیم ولی رومون نمیشد بخندیم پسرا هم ته کلاس غش کرده بودند استادم پا تابلو سرخ شده بود داشت میمرد از خنده میخواست جمش کنه گفت یاد گاز ماشین افتادم....:biggrin:

senator69

عضو جدید
یه سوتی و خاطره تو ذهنمه که هروقت یادش میوفتم کلی میخندم. :biggrin:
ترم 4 بودم و تحویل پروژه داشتم. همه کار کرده بودم ولی ماکت نساخته بودم. از غروب با دوستم شروع کردم به ماکت ساختن توی خونه دانشجویی ایی که داشتیم. خلاصه از ساعت 7 غروب تا 9 صبح فردا یه سره نشستیم و ماکت ساختیم. وقتی صبح رفتم دانشگاه چشام از بی خوابی شده بود 4تا:eek:. بعد از گرفتن نمره وسایلم رو سریع جمع کردم که برگردم انزلی. نشستم عقب یه پراید که 2تا دختر هم کنارم نشسته بودن. ماشین که حرکت کرد 2دیقه نشد که خوابم برد. وقتی بعد نیم ساعت از خواب پا شدم دیدم سرم رو شونه دختر مردمه و کلی 3شدم. شانس آوردم که دختره چیزی بهم نگفت وگرنه دیگه.............................
ولی یه چندتا حرف از راننده خوردم. حالا تصور کنید اون لحظه رو که چه شود؟؟؟

مطمئنی خوابت برده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:w36:

baran.e

عضو جدید
baba in dg endesh bod
sotie zayeii bod khodaeesh:w15::w15:

financialmanager

عضو جدید
این سوتی مال دوستم:ترم اول بودیم درس مبانی سازمان داشتیم با استاد بزرگ...............اسمشون نمیگم چون هم معروفن هم............(بنده خدا ابروش میره هرچند که سوتی از جانب دوستم بود)به دلیل کوچیک بودن کلاس قرار شد کلاسمون عوض کنن در این حین وقتی که دوستم داشته میرفته به کلاس بعدی 1 عدد آدم سمج و به زبان ساده تر خروس بی محل گیرش می افته این بنده خدا می خواد از دستش در بره که برسه به کلاس و کلی هم عجله داشته غافل از این که استاد پشت سرش بوده با یک حرکت اکشن به یارو میگه "ولم کن دیرم شده."و دستش رو به حالت اعتراض (مشت)میکشه عقب ...........که روم به دیوار....گلاب به روتون....روم سیاه....باعرض پوزش فراوان ....(افراد زیر بیست سال بالای 25سال نخونن)دستش می خوره به فیها خالدون استاد .............با توجه به ضرب دستش و جلسات کارشناسی بررسی این مسئله و از همه مهمتر تاخیر یک ربعه استاد و تغییر جهت ایشان به سمت اتاق اساتیدما و سایر دوستان به این نتیجه رسیدیم که مضروب مقطوع النسل شده است.والسلامخدا از سر تقصیرات همگیمون بگذره بلند بگو آمیییییییین

setareharchitect

عضو جدید
این سوتی مال دوستم:ترم اول بودیم درس مبانی سازمان داشتیم با استاد بزرگ...............اسمشون نمیگم چون هم معروفن هم............(بنده خدا ابروش میره هرچند که سوتی از جانب دوستم بود)به دلیل کوچیک بودن کلاس قرار شد کلاسمون عوض کنن در این حین وقتی که دوستم داشته میرفته به کلاس بعدی 1 عدد آدم سمج و به زبان ساده تر خروس بی محل گیرش می افته این بنده خدا می خواد از دستش در بره که برسه به کلاس و کلی هم عجله داشته غافل از این که استاد پشت سرش بوده با یک حرکت اکشن به یارو میگه "ولم کن دیرم شده."و دستش رو به حالت اعتراض (مشت)میکشه عقب ...........که روم به دیوار....گلاب به روتون....روم سیاه....باعرض پوزش فراوان ....(افراد زیر بیست سال بالای 25سال نخونن)دستش می خوره به فیها خالدون استاد .............با توجه به ضرب دستش و جلسات کارشناسی بررسی این مسئله و از همه مهمتر تاخیر یک ربعه استاد و تغییر جهت ایشان به سمت اتاق اساتیدما و سایر دوستان به این نتیجه رسیدیم که مضروب مقطوع النسل شده است.والسلامخدا از سر تقصیرات همگیمون بگذره بلند بگو آمیییییییین
مشتش بی بلا
نازه شستت

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یکی احتمالا واسه خیلی ها اتفاق افتاده

تا حالا شده اس ام اسی که قراره واسه دوست دخترتون بفرستین رو واسه خواهرتون بفرستین؟؟؟
چنان جنجالی به پا شد که نگو
آخه دوست خواهرم بود

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز

تا حالا شده اس ام اسی که قراره واسه دوست دخترتون بفرستین رو واسه خواهرتون بفرستین؟؟؟
آخه دوست خواهرم بود

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخه دوست خواهرم بود
من یه بار به زنداییم فرستادم :D:confused::cry:

شانس آوردم گوشیه زنداییم مونده بود خونشون و خودش بیرون بود، به پسر داییم گفتم اونم بیرون بود، با یه مصیبتی اومد و اس ام اس رو پاک کرد :redface::confused:

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه بار به زنداییم فرستادم :D:confused::cry:

شانس آوردم گوشیه زنداییم مونده بود خونشون و خودش بیرون بود، به پسر داییم گفتم اونم بیرون بود، با یه مصیبتی اومد و اس ام اس رو پاک کرد :redface::confused:

میبینم که همه دارن اعتراف موکنن

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستشو بگو
بابک بود یا نه؟؟؟؟

نه من اشتباهی اس ام اکشولانه که برا دوستم که دخمل بود می فرستادم

اشتباهی فرستادم برا همکلاسیه آقامون

کم مونده بود گوشیمو قورت بدم که اس ام اسه نره