هدفت تو زندگی چیه؟؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین دیگه....تو زندگی به دنبال چی هستی؟؟فکر میکنی بزرگترین خواستت توی این دنیا چیه؟؟دوست داری وقتی مردی (بعد از 150 سال!) چه چیزایی از خودت به جا گذاشته باشی؟؟
این گلم تقدیم به دوستای گلم:)

memareiram

عضو جدید
همین دیگه....تو زندگی به دنبال چی هستی؟؟فکر میکنی بزرگترین خواستت توی این دنیا چیه؟؟دوست داری وقتی مردی (بعد از 150 سال!) چه چیزایی از خودت به جا گذاشته باشی؟؟
خیلی جالبه که تو توی سؤالت جواب رو هم دادی........من دلم میخواد بعد از مرگم چیزی برایه مردم بزارم....ولی نه برای اینکه یادم کنن، اینو میخوام چون دوست ندارم وقتی میمیرم فقط یه آدم بوده باشم که از دنیا استفاده کرد و رفت. بلکه میخوام کاری کنم که در آینده تاثیر مثبت بذاره.
البته سالهاست که زندگیم رو روی این موضوع گذاشتم.

samira88

عضو جدید
هدفم اينه كه مهندس كامپيوتر بشم البته دارم مي شم ترم پنجم. فقط زودتر. رشتم نرم افزاره ولي دوست دارم يك تعميركار سخت افزار كامپيوتر بشم

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
هدفم شاد بودن و شاد کردنه

هدفم شاد بودن و شاد کردنه

چیزی که اکثر پسرها دوست دارند:redface:

کسب مدارج علمی بالاتر
کسب درآمد مناسب و رو به بالا که بتونه توقعات همسر رو برآورده کنه:biggrin:
یافتن همسری با قالبهای فکری خودم که نه ولی حداقل نزدیک خودم:D

و ساختن زندگی شاد و بدون دغدغه برای خودم:cry:
اصولا" انسان برای این آفریده شده که از تمام آفریده های خدا به نحوی استفاده کنه که درسته و ازش لذت ببره و سپاس بجا بیاره.:)
به نظر این حقیر توو طی این طریق باید در همه حال شاکر و شاد باشی
شاد باشید و به آرزوهاتون برسید الهی;)

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه تو هر زمینه ای پا میزارم ، توش بهترین باشم.

اینکه وقتی مردم،اسمم بمونه،یادم بمونه.نه ایکه بعد از چندسال فراموش بشم .یعنی نمیخوام یه آدم عادی باشم که بود و نبودم فرقی واسه جامعه نکنه.!

می خوام کارای بزرگ انجام بدم....:w16:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم بی هدفی نیستم
اما تو این مدت اینو فهمیدم که زیاد نباید دنیا رو سخت بگیرم
می خوام وقتی به آخرای خط رسیدم نفهم که اشتباه اومدم راهو .......
کلا لذت بردن از زندگی .......
البته با در نظر گفتن خدا و خلق خدا و اخلاقیات
بابا بزار لب کلام رو بگم هدفم اینکه چطوری یاد بگیرم شاد باشم و شاد زندگی کنم

دلا دیوانه شو .......... دیوانگی هم عالمی دارد .......... زهوشیاران عالم هر که راپرسیدم غمی دارد
...........بزن بر طبل بی عاری که آن هم عالمی دارد.........
در ضمن به قول خیام که از خدا می پرسه
ما که به تماشای دنیا و زیبایی ها اون که نیومدیم ؟
اومدیم به اندازه سهم خودمون ازش استفاده کنیمپ
در ضمن یه چیزیم در گوشی بگم همیشه خودتو برا خدا پلو خور معرفی کن نه آش خور :D

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر تمامی عزیزان
سوال مفهومه؟...............تا حالا برات سوال نشده که برای چی زندگی میکنی؟............چه جوابی واسش داشتی؟........بگو ما هم استفاده بکنیم........لطفا از جوابهای کلیشه ای که از پیدایش منبر گفته شده خودداری شود..........:gol:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی شما هیچ جوابی ندارین ......همین طور دیمی داریم زندگی میکنیم که این عمر بگذره؟.........

• Like
واکنش ها: k2_h

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزيزم ما ديمي زندگي نمي كنيم
زندگي اجبارست زندگي بايد كرد
ولي من مي خوام مهندسه خوبي بشم و يه مامانه گــــــــــــــــــــــــــــــــل البته فك كنم تا اونموقعه خل بشم نه؟

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زندگی خیلی شیرینه ولی اگه بتونی از فرصتهات استفاده کنی .

اگه عشق هم تو زندگیت وجود داشته باشه میتونی خوشحال زندگی کنی . میتونی با غمات با تنهاییهات کنار بیای .

عشق فقط عشق به جنس مخالف نیست . میتونه عشق به والدین . به کار به دوستان و به جنس مخالف هم باشه البته صد در صد باید باشه

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی می کنیم که عبادت کنیم ! عبادت می کنیم که زندگی کنیم !

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی خیلی شیرینه ولی اگه بتونی از فرصتهات استفاده کنی .

اگه عشق هم تو زندگیت وجود داشته باشه میتونی خوشحال زندگی کنی . میتونی با غمات با تنهاییهات کنار بیای .

عشق فقط عشق به جنس مخالف نیست . میتونه عشق به والدین . به کار به دوستان و به جنس مخالف هم باشه البته صد در صد باید باشه
ايشونم مثل هميشه قشنگ حرف ميزنه
خوشبختي فاصله اين بدبختي تا بدبختي بعدي است از لحظاتت بهترين استفاده كن در لحظه زندگيكن دمي

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راستش ... من برای این سوال هیچ جوابی ندارم . الان هم نمیدونم چرا دارم زندگی می کنم . دلیل مشخصی ندارم . البته خیلی وقته دنبال یه دلیل خوب میگردم اما به جایی نرسیدم !

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو گفتي عبادت كني و زندگي ميكني واسه اين !
تو سايت عبادت مي كني !!!!!!!!!!!!11:surprised:
اینو از یه جایی کپی کردم دیدم جالب بود وگرنه همونی که گفتم نمیدونم ......ما بی چرا زندگانیم

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش ... من برای این سوال هیچ جوابی ندارم . الان هم نمیدونم چرا دارم زندگی می کنم . دلیل مشخصی ندارم . البته خیلی وقته دنبال یه دلیل خوب میگردم اما به جایی نرسیدم !
تو هم عاشق شو بعد ميبيني هزارتا دليل واسه مرگ پيدا ميكني يه دليل واسه زندگيت اونم عشقته:cool:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه منم هدف خاصی ندارم
اما خب یه زمونی توهم ورم داشته بود که هدف دارم
دیگه تصمیم گرفتم از زمان حالم کاملا حال ببرم شاد زندگی کنم و..............

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا عاشق نشدي و گرنه ميفهميدي پاييز بهاريست كه دلتنگ شده است:cry:
چه میدونی عاشق شدم یا نه ........اگه زمینیه که کلا ول معطلیم ........خدایی یه بحث دیگست ..........اون جملتم خیلی قشنگه هرچند من پاییزو بیشتر از بهار دوست دارم

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق اول بايد آسموني باشه بعد زميني عشقه ابدي اون اوستا كريمه عزيزم عشق به رسيدنش ديدنش
بعد كه اين عشق واستمعنا گرفت بچسب به زمينيا

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

زندگی دلیل نمیخواد که عزیزم . شما باید یه هدف خاص تو زندگیت داشته باشی و اون رو دنبال کنی. تلاش کن به آرزوهات برسی البته تو این خراب شده همش آدمو سرکوب میکنن

mehrshad53

اخراجی موقت
من خیلی مهدف نیستم و اعصابم هم سر همین خورده ولی تصمیم دارم توی همین چند دهه یه فکری بکنم.....
شوخی نبود ها;)

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی مهدف نیستم و اعصابم هم سر همین خورده ولی تصمیم دارم توی همین چند دهه یه فکری بکنم.....
شوخی نبود ها;)
آفرين به تو پسر خوب ولي سعي كن دهه هات سالي نباشه روزي باشه اينجوري خيلي عقب ميموني از زندگيت:)