هدفتون از دیدن سریال های ماهواره ای چیه؟؟

هدفتون از دیدن سریال های ماهواره ای چیه؟؟

• بله ... به صورت جدی

رای: 4 11.8%
  • بله ... گهگاهی

رای: 10 29.4%
  • خیر .. اصلا حوصلشونو ندارم

رای: 5 14.7%
  • خیر .. از موضوع و محتواشون خوشم نمیاد

رای: 15 44.1%

• مجموع رای دهندگان
    34
  • نظرسنجی بسته .

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
درست میگی،ولی این جریان ها کاملا واقعی هستن،باورش واسه همه سخته

هیچ طور نمیتونی بد باشی ، که نشونش ندی.یه قانون ـه.واسه جمله آخرت گفتم همون پسر ـه
ریشه و ذات رو که بد بسازی،خودشو نشون میده

:gol:

=======================================
2طناب تو دنیا هس و هرکسی یکی از اینا رو میگیره میره بالا.یکیش خوبی و یکی بدی
همه کسایی که به این ریسمان ها چسبیدن،هم ـو خوب درک میکنن،
هم ـو دوس دارن و از هم حمایت میکنن.خوبا از خوبا،بد ـا از بد ها
=======================================
کلا به این نتیجه رسیدم هیچوقت هیچ زمانی چه بتونم و چه نتونم،به هیچکس کمک نکنم و وقتمو تلف نکنم که راهش ـو انتخاب کنه،این وظیفه خداس،سعی میکنم خودم ـو بسازم و اطرافیانم از وجود من لذت ببرن و براشون مفید باشم،این بهتره.

با عرض پوزش نتیجه گیریت زیاد خوب نبود. البته بخش اولش. بخش دومش که خوب بود....

البته ممنون از بحث هات. ناراحت هم نشده باشی ان شاا...!

آخرین ویرایش:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض پوزش نتیجه گیریت زیاد خوب نبود. البته بخش اولش. بخش دومش که خوب بود....
چه پوزشی دوست گلم :gol: ،هر چی بگی من میشنوم و در موردش فکر میکنم.کاش میشد ایراد جمله رو بگی ;)

==================================

اتی تو چقد رُکی پسسسسسر عاشششق رُک بودنتم :D

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد ما بدبختیم که تو میای حرف امام حسین و میزنی!!!!
امثال تو آبرو و شرف انسانیت و بردین!

حالم ازت به هم میخوره
شما موضعت چیه بالاخره؟ یه بار میگی نماز چیه.یه بار از امام حسین (مثلاًًًًًً. به زعم خودت) دفاع میکنی. شایدم این دفاع نباشه من اشتباه کنم. بهرحال ما داریم بحث دوستانه میکنیم شما بهتره عصبانی نباشی!.
چه پوزشی دوست گلم :gol: ،هر چی بگی من میشنوم و در موردش فکر میکنم.کاش میشد ایراد جمله رو بگی ;)

==================================

اتی تو چقد رُکی پسسسسسر عاشششق رُک بودنتم :D

ایرادش اینه که همه آدما در قبال هم مسئولن.... ایرادش اینه با این حرفت امر به معروف و نهی از منکر یعنی باد هوا.... ایرادش اینه که نیاز دیگران به ما از نعمت های خدا بر ماست،، مبادا از نعمت هایمان خسته شویم......!
.....

البته اگر مطمئن باشیم نظراتمون برخلاف حقیقت و راه درست نیست! (کلی گفتم. نه شما رو )

آخرین ویرایش:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایرادش اینه که همه آدما در قبال هم مسئولن.... ایرادش اینه با این حرفت امر به معروف و نهی از منکر یعنی باد هوا.... ایرادش اینه که نیاز دیگران به ما از نعمت های خدا بر ماست،، مبادا از نعمت هایمان خسته شویم......!
.....
البته اگر مطمئن باشیم نظراتمون برخلاف حقیقت و راه درست نیست! (کلی گفتم. نه شما رو )
به امر به معروف و نهی از منکر اعتقادی ندارم،یا حداقل به این نوعی که به من یاد دادند.
کسیکه راه اشتباه انتخاب کرده،یعنی میدونه داره کجا میره
بزار بره
ولی اگر کسی ازم خواست "محسن راه درس چیه؟" یعنی میخواد بیاموزه، اون موقع هس که نوکرشم هستم

آدمی که از عمد نخواد بفهمه،خدا هم نمیتونه کاری کنه،همونطور که امام حسین هم نتونست.درست نمیگم؟!
:)

به امر به معروف و نهی از منکر اعتقادی ندارم،یا حداقل به این نوعی که به من یاد دادند.
بزار بره
ولی اگر کسی ازم خواست "محسن راه درس چیه؟" یعنی میخواد بیاموزه، اون موقع هس که نوکرشم هستم

آدمی که از عمد نخواد بفهمه،خدا هم نمیتونه کاری کنه،همونطور که امام حسین هم نتونست.درست نمیگم؟!

ببینید دقیقا درسته امام حسین (ع) هم نتونست یزیدیان رو هدایت کنه ..... ولی خوب ببینید فرق ادمای الان ما با یزیدان چجوریه؟.... وقتی یه نفری یه راهی رو انتخاب میکنه اول ببینید بر اساس کدوم استدلال ها این راهو انتخاب کرده .../ . بزرگترین مشکل جامعه ما جمععععععععع بستنه

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزار بره

نه کاملاً غلطه :) !

به چه نوعی بهت یاد دادن مگه؟؟.

تو که گفتی من به هیچکس کمک نمیکنم.... بهرحال...چه اول باید خودمون رو بسازیم و همگام باهاش امر به معروف ونهی هم انجام بدیم... به شیوه درست و خوب... جامعه به مثابه یک کشتیه ... مگه ما زندگی اجتماعی نداریم؟ مگه همه بنده خدا نیستیم؟ چرا باید راضی باشیم به اینکه یه نفر سیر قهقرا رو بره؟؟! مگه وجدان نداریم؟. مگه نمیدونیم یه نفر بره،، بقیه جامعه هم ناخودآگاه متزلزل میشه و براشون سلسله وار مشکل پیش میاد؟. پس چرا اقوام گذشته مثلاً قوم ثمود... مثلا.. همه آدمای خوب و بدش با هم مردن؟ چون خدا گفت خوبا با بدا کاری نداشتن و براشون مهم نبوده.

بعدم بنظرت خدا نمیتونه کسی رو هدایت کنه؟؟!!! اونم مخلوق خودش!!.......خدا در قرآن هم میفرماید؛ ما اگر میخواستیم همه رو به زور به راه ایمان میکشوندیم...اما ..... الی آخر....
امام حسین هم بنده خدا بود و وظیفه خودش رو انجام داد.... مگه مجبور بود بیاد کاری بکنه ... خودش و خاندانش رو زجر بده که بعدها من و تو بگیم نتونست پس ما هم نمیتونیم. هرچند من با لفظ نتونست خیلی مخالفم....... درواقع تونست.. برای یه عده خاص نه...مثلا شمر و فلان همه دیگه جهنم تشریف دارن اما اگه این قیام نبود فقط خدا میدونست وضعیت خیلی چیزا چطوری بود!!!....
دیگه .......فعلا یادم نمیاد

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید دقیقا درسته امام حسین (ع) هم نتونست یزیدیان رو هدایت کنه ..... ولی خوب ببینید فرق ادمای الان ما با یزیدان چجوریه؟.... وقتی یه نفری یه راهی رو انتخاب میکنه اول ببینید بر اساس کدوم استدلال ها این راهو انتخاب کرده .../ . بزرگترین مشکل جامعه ما جمععععععععع بستنه

تونست! پس حر چی بود؟؟ حر به واسطه لطف امام و نظر خداوند از جهنم ابدی به سوی بهشت رهنمون شد. لفظ قلم شد؟؟خخخخ

تو که گفتی من به هیچکس کمک نمیکنم.... بهرحال...چه اول باید خودمون رو بسازیم و همگام باهاش امر به معروف ونهی هم انجام بدیم... به شیوه درست و خوب... جامعه به مثابه یک کشتیه ... مگه ما زندگی اجتماعی نداریم؟ مگه همه بنده خدا نیستیم؟ چرا باید راضی باشیم به اینکه یه نفر سیر قهقرا رو بره؟؟! مگه وجدان نداریم؟. مگه نمیدونیم یه نفر بره،، بقیه جامعه هم ناخودآگاه متزلزل میشه و براشون سلسله وار مشکل پیش میاد؟. پس چرا اقوام گذشته مثلاً قوم ثمود... مثلا.. همه آدمای خوب و بدش با هم مردن؟ چون خدا گفت خوبا با بدا کاری نداشتن و براشون مهم نبوده.

بعدم بنظرت خدا نمیتونه کسی رو هدایت کنه؟؟!!! اونم مخلوق خودش!!.......خدا در قرآن هم میفرماید؛ ما اگر میخواستیم همه رو به زور به راه ایمان میکشوندیم...اما ..... الی آخر....
امام حسین هم بنده خدا بود و وظیفه خودش رو انجام داد.... مگه مجبور بود بیاد کاری بکنه ... خودش و خاندانش رو زجر بده که بعدها من و تو بگیم نتونست پس ما هم نمیتونیم. هرچند من با لفظ نتونست خیلی مخالفم....... درواقع تونست.. برای یه عده خاص نه...مثلا شمر و فلان همه دیگه جهنم تشریف دارن اما اگه این قیام نبود فقط خدا میدونست وضعیت خیلی چیزا چطوری بود!!!....

درود بر شما خیلی حرفاتون جالب بود . . نقطه عطفشم اون ایه بود ...

تونست! پس حر چی بود؟؟ حر به واسطه لطف امام و نظر خداوند از جهنم ابدی به سوی بهشت رهنمون شد. لفظ قلم شد؟؟خخخخ

اره ولی کاملا به جا بود ............ اره درسته . دقیقا تو پست قبلیتونم گفتین با این اقدامش دنیا رو امر به معروف و نهی از منکر کرد و اونم نه برا یه بازه محدود زمانی بلکه برا کل تاریخ

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
همونقدر که آدم بدای اون موقع با آدم نیمه بد های الآن تفاوت دارن
امام حسین هم با من تفاوت داره

استدلال هاشو پیدا میکنم،واسه خودم و کساییکه کمک میخوان.

به زور.

نگفتم به هیچکس کمک نمیکنم،گفتم به کسیکه راهشو انتخاب کرده داره راه میره تو تاریکیش،کمک نمیکنم.چون نمیخواد کمکش کنم.ولی همون برگش گفت کمک میخوام؟ جونمم واسش میدم
بنظرم مفید بودن برای کسانیکه لیاقت این موهبت رو دارن،بهتر از اینکه واسه کسی مفید باشی که خدا میلیون ها بار خواسته کمکش کنه ولی کمک خدا رو نخواسته

من هم بنده خدائم و وظیفم رو در سطح خودم و اندازه خودم که یک از هفت میلیارد هستش،انجام میدم.

به زور.

نگفتم به هیچکس کمک نمیکنم،گفتم به کسیکه راهشو انتخاب کرده داره راه میره تو تاریکیش،کمک نمیکنم.چون نمیخواد کمکش کنم.ولی همون برگش گفت کمک میخوام؟ جونمم واسش میدم
بنظرم مفید بودن برای کسانیکه لیاقت این موهبت رو دارن،بهتر از اینکه واسه کسی مفید باشی که خدا میلیون ها بار خواسته کمکش کنه ولی کمک خدا رو نخواسته

من هم بنده خدائم و وظیفم رو در سطح خودم و اندازه خودم که یک از هفت میلیارد هستش،انجام میدم.

اتفاقا اشتباه میکنی همین ادمهایی که میگی کاملا تو تاریکی ان میشه برگردوند حداقل زاویه انحرافشو میتونیم کمتر کنیم که بردش بیشتر بشه.درسته ما امام حسین نیستیم و نمی تونیم مث اون باشیم ولی ما شیعه همون امامیم میتونیم پیرو راستین خطش باشیم

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز

به زور.

آهان . خدا خودش میفرماید اول با زبان نرم هدایت کن، بعد اگر اثر نکرد، مثلا بی اعتنایی،عملی، فلان.... آخر سر هم اگه دیدی هیچ جوره کوتاه نمیاد ولش کن.... اگرم در مراحل قبلی میدونی مفسده پیش میاد یا خطرناکه(مثلا جانی...) اصلا این کارو نکن. اسلام دین نرمیه....اصلا من نمیدونم چرا آدما اینقد دور ورداشتن!! آدمای مخلوق خدا ..... همه یه خدا داریم!! همه دین ها از طرف یه خدا نازل شده!! ولی بعضی دینا تحریف شده بعضی هم چون کامل ترین و آخرین دین بودن تحریف نشدن مثل اسلام و قرآن.... دیگه این ... (شما رو نمیگما... الان حرصم گرفت از بعضیا.... ادامه نمیدم!)

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برم بخوابم که امروزم درسی کاری انجام ندادم!!!. فعلا....

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا اشتباه میکنی همین ادمهایی که میگی کاملا تو تاریکی ان میشه برگردوند حداقل زاویه انحرافشو میتونیم کمتر کنیم که بردش بیشتر بشه.درسته ما امام حسین نیستیم و نمی تونیم مث اون باشیم ولی ما شیعه همون امامیم میتونیم پیرو راستین خطش باشیم

آهان . خدا خودش میفرماید اول با زبان نرم هدایت کن، بعد اگر اثر نکرد، مثلا بی اعتنایی،عملی، فلان.... آخر سر هم اگه دیدی هیچ جوره کوتاه نمیاد ولش کن.... اگرم در مراحل قبلی میدونی مفسده پیش میاد یا خطرناکه(مثلا جانی...) اصلا این کارو نکن. اسلام دین نرمیه....اصلا من نمیدونم چرا آدما اینقد دور ورداشتن!! آدمای مخلوق خدا ..... همه یه خدا داریم!! همه دین ها از طرف یه خدا نازل شده!! ولی بعضی دینا تحریف شده بعضی هم چون کامل ترین و آخرین دین بودن تحریف نشدن مثل اسلام و قرآن.... دیگه این ... (شما رو نمیگما... الان حرصم گرفت از بعضیا.... ادامه نمیدم!)

ها،من بچه بودم دوره ی نمیدونم چه سالی از تحصیل بود،یه داستانی خوندم همیشه در ذهنم باقی موند
که امام حسن و حسین میرن وضو بگیرن یه پیرمرد میبینن بلد نبوده،غیر مستقیم بدون اینکه دلش ـو بشکنن بهش یاد میدن

یه همچین سیاستی در برخورد با تمام انسان های دور و برم دارم.چک میکنم ببینم آیا طرف اصلا از رفتار صحیح من در مورد فلان موضوع،چراغ سبز نشون میده؟
وقتی طرف تورو آدم حساب نکنه،وقتی بهت بی احترامی کنه یا نفهم خطابت کنه،یا همون شخص برگرده بگه :مثلا فکر میکنی میتونی منو تغییر بدی؟
یعنی چی؟
یعنی من مسیرمو انتخاب کردم.برو،نمیتونی تغییرش بدی...

منم تو دلم میگم،باش عزیزم،برو خوش باشی!
و همینطور نفرات بعدی !! تا زمانیکه آدم ـای خوب رو پیدا کنم.و دور و برم جمع کنم.بشیم یه عده آدم خوب!یا حالا بد :)

اهر متاسفانه الان تو جامعه ما همه راه کوتاه و ساده رو انتخاب میکنن .مثلا همین قضیه امر به معروف اون دوتا روش اول یه زحمت داره انجامش نمی دن یه ضرب میرن رو سومی ( بیخیال شدن امر به معروف و نهی از منکر) از اونورشم مثلا تو روزه یه سری استثنائات هست برا روزه نگرفتن مردمم اد انگشت میزارن رو اونا .( مثلا یه دوستی داشتیم میگفت من میخوام برم یه جایی پس مسافرم و چون مسافرم پس روزه نمی گیرم و از طرفی چون شاید بین هر 10 روز بخوام یه جا دیگه برم و برگردم پس کل ماه رمضون مسافرم پس روزه نمی گیرم . و همین طور بقیه دستورات اسلامی ............... اینجوری میشه اسلام میشه مانع پیشرفت و مایه خجالت و شکوفایی

ها،من بچه بودم دوره ی نمیدونم چه سالی از تحصیل بود،یه داستانی خوندم همیشه در ذهنم باقی موند
که امام حسن و حسین میرن وضو بگیرن یه پیرمرد میبینن بلد نبوده،غیر مستقیم بدون اینکه دلش ـو بشکنن بهش یاد میدن

یه همچین سیاستی در برخورد با تمام انسان های دور و برم دارم.چک میکنم ببینم آیا طرف اصلا از رفتار صحیح من در مورد فلان موضوع،چراغ سبز نشون میده؟
وقتی طرف تورو آدم حساب نکنه،وقتی بهت بی احترامی کنه یا نفهم خطابت کنه،یا همون شخص برگرده بگه :مثلا فکر میکنی میتونی منو تغییر بدی؟
یعنی چی؟
یعنی من مسیرمو انتخاب کردم.برو،نمیتونی تغییرش بدی...

منم تو دلم میگم،باش عزیزم،برو خوش باشی!
و همینطور نفرات بعدی !! تا زمانیکه آدم ـای خوب رو پیدا کنم.و دور و برم جمع کنم.بشیم یه عده آدم خوب!یا حالا بد :)

ببین درسته خودمم با همچین ادمایی خیلی برخورد کردم ولی تو خیلی موارد با تکرار و اصرار ورزیدن خیلی راحت میتونیم اون شخصو برگردونیم .. و مطمئن باش تنها اون کسی با یک بار گوشزد کردن بر میگرده که مومن باشه و پیرو حق ...... مثلا من خودم هم خیلی ها با یه بهم گفتن مسیرمو صاف کردم و هم منم با یک بار گفتن مسیر خیلی هارو صاف کردم البته تو مسائل سخت و پیچیده نههه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای افرادی که مدعی عدم تاثیر گذاری هستند .........البته اگر لااقل به علم اعتقاد دارند!

یکی از مهمترین و آشکارترین پیامدهای منفی فیلم ها و برنامه های شبکه های ماهواره ای،افزایش خشونت در جامعه است......... تحقیقات مختلف روانشناسی با محوریت نظریه یادگیری مشاهده ای آلبرت بندورا نشان داده اند مشاهده صحنه های خشونت آمیز، گرایش به پرخاشگری را در بینندگان آن بالا می برد و این در حالی است که حجم قابل مشاهده برنامه های ماهواره ای به فیلم های سینمایی و سریال هایی اختصاص دارد که در آن صحنه های خشونت آمیز به طور مکرر تکرار می شود. سهل و آسان نشان دادن کشتار و قتل و هرگونه جنایت با سلاح سرد و گرم، ترس بیننده را فرو می ریزد؛ در واقع هنگامی که بیننده ساعت های متوالی، چنین برنامه هایی را می بیند، گویا در کلاس آموزشی ترویج خشونت قرار گرفته است. این تاثیرپذیری بر روی کودکان و نوجوانان بیشتر و قابل تامل تر است.

بلوغ زودرس و دسترسی سریع به اطلاعات جنسی

اکثر سریال ها و برنامه های ماهواره ای به راحتی و بدون هیچ سانسوری، مسائل جنسی را مطرح می کنند و نمایش می دهند. این شیوه ارائه اطلاعات حتی در آگهی های بازرگانی ماهواره ای نیز به وفور دیده می شود. متاسفانه بارها مشاهده شده فرزندان کوچک خانواده نیز بدون هیچ محدودیتی و در کنار والدین خود به تماشای این صحنه ها پرداخته اند و این در حالی است که هیچگونه ظرفیتی برای پذیرش اینگونه اطلاعات ندارند، در نتیجه تحت تاثیر آن قرار می گیرند. بلوغ زودرس یکی از نتایج منفی این مسئله است. الگوگیری و تکرار اعمال مشاهده شده با فرزندان کوچکتر نیز، بارها به علت همین مسئله گزارش شده است.

باورهای غلط درباره مسائل عاطفی و جنسی

تبلیغات غلط و غلو شده در شبکه های ماهواره ای که دائما بر توانایی های جنسی افراد مجرد و متاهل تاکید می کنند، می تواند زمینه ساز شکل گیری باورهای غلط و کسب اطلاعات نادرست در زمینه مسائل جنسی افراد شود. این برنامه ها و تبلیغات که هدفی جز فروش محصولات خود ندارند، باعث شده اند بسیاری درباره چگونگی و توانمندی های جنسی خود شک کنند و در پی درمان های نادرست بروند. از سویی اطلاعاتی که برنامه های ماهواره ای درباره چگونگی روابط عاطفی در سریال ها و فیلم های خود نشان می دهند، باعث شکل گیری سبک های نادرست ارتباطی بین جوانان می شود.

فراهم سازی گسست و درگیری بین نسلی

تاثیر برنامه های ماهواره ای بر روی فرزندان خانواده ها یا همین نوجوانان و جوانان بیشتر است، به طوری که این گروه زمان بیشتری را صرف تماشای برنامه های ماهواره ای می کنند. این برنامه ها ارزش ها، باورها، تصورات، انتظارات و جهت گیری های ارزشی متفاوتی را تبلیغ و عرضه می کنند که باعث می شود به مرور زمان فاصله روانی بین والدین و فرزندان بیشتر و بیشتر شود و به انقطاع یا گسست نسلی بینجامد. البته در پرونده شماره 68 سپیده دانایی گفته شد بروز شکاف بین نسلی در بستر رشد، پیشرفت و تجارب متفاوت، اجتناب ناپذیر است و حتی زمینه ترقی و تعالی را فراهم می کند اما گسست و درگیری بین نسلی شدیدتر خواهد بوده و می توان آن را تا حدودی منفی ارزیابی کرد؛ زیرا در این وضعیت غالبا نوجوانان و جوانان می کوشند آخرین پیوندهای وابستگی خود را از والدین یا نسل بالغ بگسلند و اغلب در این راه به گردنکشی و طغیانگری می پردازند. خلاصه آن که در یک گسست نسلی به جای تعامل بر سر ارزش ها جنگی تمام عیار شکل می گیرد. اختلافات و درگیری های شدید بین فرزندان و والدین، ترک منزل بدون اطلاع، حرمت شکنی ها و ... نتیجه این فرایند است.

ایجاد زمینه های اختلاف و تنش بین همسران

تماشای صرف و غیرنقادانه ای برنامه های متنوع ماهواره ای و مقایسه منفی خود با شخصیت ها و داستان های این برنامه ها، می تواند خوراک لازم، برای ایجاد یک درگیری حسابی بین زن و شوهر را فراهم کند. در واقع باید بپذیریم برنامه های ماهواره ای در فضا و جامعه دیگر ساخته شده و منطبق با هنجارها و ارزش های آن جامعه است که به طبع، برخی از این هنجارها و ارزش ها، با جامعه ما تداخل دارد و حتی متضاد است؛ حال اگر بخواهیم زندگی خود و همسرمان را با توجه به مشاهدات برنامه های ماهواره ای مقایسه، تفسیر و ارزیابی کنیم، خوب معلوم است که به در بسته می خوریم.

این در بسته می تواند منبع ناکامی، سرخوردگی و خشم ما را فراهم کند و در نتیجه باعث بروز تنش و درگیری در محیط خانواده شود. مقایسه های ذهنی نادرست، انتظارات نامعقول، توجیهات اشتباه، نارضایتی بی مورد، حسادت، روابط پنهانی و ... در روابط همسران، همگی می تواند ناشی از تاثیر همین برنامه های ماهواره ای باشد.

کاهش تعاملات واقعی

شاید بارها پیش بیاید در خانه مشغول تماشای برنامه های ماهواره ای هستیدو عملا ورود، خروج یا صحبت های سایر اعضای خانواده خود را متوجه نمی شوید. این مسئله یکی از آسیب زاترین پیادهای استفاده مفرط از برنامه های تلویزیونی و ماهواره ای است که باعث می شود، ارتباط برقرار کردن و تعاملات بین خانوادگی و حتی دوستان خودرا در اولویت دوم قرار دهیم و زمان بیشتری را به تماشای برنامه های مختلف بپردازیم. این مسئله خود به مرور باعث ایجاد فاصله روانی بین همسران، فرزندان، والدین و دوستان می شود.

..................

در کل ماهواره و این قبیل فیلم ها باعث تغییر خاموش هویت اجتماعی شما میگردد ......به خصوص کودکان و جوانانی که هنوز ازدواج نکرده اند ......گرچه خود متوجه نباشند!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره موافقم. همچنین ارزش زن رو به منفیییییی کاهش میدن!!!. همون خشونتی که گفتید، برای زن هاشون توی سریال هاشونم بروز میدن... کتک کاری، یا مسخره کردن، یا دخترا بیفتن دنبال پسرا عشق ابراز کنن!بعضاً اونا هم اعتنا نذارن و ازاین دست چیزا....
ایــــش..:w35:

(F(X

عضو جدید
دُ

یاد یه داستانی افتادم تو اهواز»
دختر ـه تو خانواده بشدت به قول معروف غیرتی زندگی میکرد،یه مدت میرف سر کار،یه همسایه اومد تو محلشون،اینا هر دو کارمند بودن 2جای مختلف ولی هر روز 7صبح میرفتن همو سلام میکردن
یه بار برادر دختره زود بیدار میشه میبینه خواهرش داره سلام و احوال پرسی میکنه با پسر غریبه
به داداشاش میگه،پدرشون هم میفهمه
صبح فرداش پسر غریبه هه میخواد بره سر کار میاد تو حیاط خونشون سر بریده شده و پرت شده تو خونشون رو میبینه که سر دختر ـه بوده.
پدر و داداشاش رو میگیرن،ولی با راضی کردن مادر،همشون به آغوش خانواده بر میگردن :)
غیرت به این میگن!

یه مدل غیرت دیگه هم داشتیم،البته دختره رابطه جنسی داشت با پسری که دوسش داشت،هر دو رو گرفتن کشتن انداختن تو گونی انداختن تو آب کارون...فرداش برادر دختره میاد با خوشحالی و افتخار میاد به دوستم شهاب،میگه لکه ننگ رو از بین بردیم!
شهاب رفیقم میگف تا چند روز باورم نمیشد تا ازین و اون از در و همسایه واقعیتش رو فهمیدم.ولی کسی جرات نداره حتی سوال بپرسه در مورد این قضیه.

:surprised::cry:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا محمد به نظر شما چرا صدا و سیما داره روز به روز برنامه هاشو به سمت دینب پیش میبره؟؟

زود قضاوت نکنین
به نظر شما کیفیت برنامه های تلویزیون الان خوبه یا 10 سال پیش؟

فکرتون نره پیش اقی خاتمی و ... کلا هنر و صدا که نابود شده و به جاش تلویزیون رو کردن محل شستشوی ذهنی مردم با اخابر های تکراری و الکی

خیلی خوشم میاد از برنامه های صدا و سیما
مثلا پریروز تو کل دنیا تمامی شهرهای که الودگی دارن رو نشون میداد و میگفت فلان جا هم گرد و خاک هست و .......

با این روال کسی میره سراغ صدا و سیما؟

چرا بشینن پای برنامه های فقط و فقط هدف دار؟
مگه ما سیاسی هستم و سیاستمداریم به من چه تو فلان کشور چی شد به من چه فلسطین چی شد لبنان چی شد سوریه چی شد و ........
من وقتی از سر کار میام خو.نه میخاهم کمی استراحت کنم و ارامش داشته باشم کدوم برنامه صدا و سیما به ادم ارمش میده

موضوعات خارج از 2 محور نیست
یا دینی یا سر زن

من کلا میگم برنامه های ماهواره خوب نیست اما لازم هم نیست ادم همه چیزو نگاه کنه ما عقل داریم میفهمیم چی خوبه چی بد
در نهایت اینو میتونم بگم که کشور داره رو به نابودی میره نه بهبودی

اینو به یاد داشته باش
در چند سال اینده میدونی وضعیت ایران چجوری میشه
مردم میشن 2 دسته
یا خیلی دین دار یا خیلی بی دین
و جنگ اینده هم میشه جنگ بین مسلمان ها و جنگ جهانی اینده میشه جنگ بین مسلمانان و ضد مسلمانان در جهت نابودی کامل مسلمان ها

مقصر هم خودمونیم

arsalan.ZN

عضو جدید
به نظرم اگه 4 تا برنامه خوب و سرگرم کننده بسازن دیگه کسی وقتشو واسه برنامه های ماهواره ایی نمیزاره خداییشTV ایران هیچی نداره اگه ام باشه ماتمو مصیبته همش.