هدفتون از دیدن سریال های ماهواره ای چیه؟؟

هدفتون از دیدن سریال های ماهواره ای چیه؟؟

• بله ... به صورت جدی

رای: 4 11.8%
  • بله ... گهگاهی

رای: 10 29.4%
  • خیر .. اصلا حوصلشونو ندارم

رای: 5 14.7%
  • خیر .. از موضوع و محتواشون خوشم نمیاد

رای: 15 44.1%

• مجموع رای دهندگان
    34
  • نظرسنجی بسته .

f-15c

عضو جدید
فریندز رو ببین،این سریال بعد از سه سیزن،عاشق تک تک کاراکتراش میشی.این 6نفر فوق العاده این.بعد مدل اون دوره از آمریکا سالای 1994 تا 2004 مثل الآن خودمون ایرانیاس

ولی عشقی رمانتیکی مدل خانوادگی، Gilmore Girls خوبه این خانوادگیه در مورد یه مادر و دختره اگر دوس داری ببین

سریال عشقی رمانتیکی فوق العاده زیبا مدل مجردی با چاشنی هیجان،فکر میکنم الآن Chicago Fire خوبه.هم یه مقدار هیجان آتش نشانی،هم پسرای خوش قلب توشه هم عاشقی.قشنگه خوشت میاد.

مررررسی
حتما میگیرم
بهم درخواست دوستی بده
واسه سریالا سوالی بود بتونم پیدات کنم

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
مررررسی
حتما میگیرم
بهم درخواست دوستی بده
واسه سریالا سوالی بود بتونم پیدات کنم
اوکی حله در خدمتیم

ماشالا چه همه هم طرفدار داره ... چه چیزا نگاه میکونن اونوقت من باید برم شبکه پویا کوچولوی دندون خرگوشی نگاه کونم .
منم یه سال پشت سر هم کتو سن 22سالگی کارتون میدیدم سوال که کردم گفتن طبیعیه :D
پسر خالم تو سن 30 سالگی اینجوریه هنوزم میاد میگه موسن اون کانال پرشین تونز رو بگیر :D
خخخخخ:D

من خیلی از تاریخ سر رشته ندارم اما به سخنان امام جمعه کشورم کاملا اعتماد دارم حجت الاسلام خاتمی خودشون گفتند تو نماز جمعه

با سواد اون 1400 رو برا مسائل دینی میگن .. 1400 سال سابقه شریتداری نه هویت ایرانی .... ایران کهن حداقل 7000 سال سابقه زیست اجتماعی داره

اشکال نداره فکر کن حرف هام حساب نشدس مهم اینه بازخورد تو رو به حرفهام ببینم،من هدفم اینه و دوست دارم بدونم تو در مورد من چی فکر میکنی با این طرز فکرم؟
قربون اینسپشن که هرچی منطق زیباس درش گنجونده بودن
برو فیلم MeMenTo هم ببین که قشنگ به راه راست هدایت شی :D مال همون کارگردان و نویسندس،نه وجدانن فیلمش زیباس ببین بی شوخی نه سیاسی ـه نه مورد دار،واقعا عاشقانه و دیوانه کننده.

ببخشید زیاد مینویسم،امیدوارم بخونیش »
ببین تصور میکنی یه نفر تو روستا رفته فلان کرده؟ فلانی تو چادر فلان کرده؟ از ماهوارس؟
انسان خودش با دستای خودش ذاتشو میسازه.طرف از 15سالگی دم مدرسه دخترونه وای میسته،بعد بزرگ میشه هزار کار با دخترا مردم میکنه بعد هم میشه پدر یا شوهر یه نفر دیگه فک کردی از ماهوارس؟
خو شخصیت این پسر رو کی آفریده؟ پدر همین پسر که یا اهمیتی بش نمیداده یا تو روستا کار کشاورزی میکرده مثلا اهمیت نمیداده بهش یا میلیارد میلیارد مورد دیگه شاید مورد اخلاقی از خانوادش به ارث رسیده به قولی

تو فکر میکنی ماهواره اینجوری شخصیت و روان تو تاثیر میزاره؟

تو فکر میکنی من بچمو تربیت کنم،24 ساعت روز بزارمش جلو فیلمای بسیار بد ماهواره،فوقش چارتا چیز یاد میگیره ولی میره عمل کنه؟
عمل با یاد گرفتن یا دونستن میلیارد ها میلیارد کیلومتر فرق داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در مورد مثلا بی غیرتی،واقعا نباید قضاوت کنی.چکار به کار خانواده داری من شخصا با چشمام تو پارک دیدم یه دعوایی شد چنان زنش رو میزد چون چی بود؟
بخون »
شب ساعت 3 شب بود مرد ـه بیرون خوابیده بود،زن ـه و بچه هاش داخل چادر خوابیده بودن،بعد پسر فامیل نمیدونم کی کیشون سردش شد رفت تو چادر بیچاره خوابید،مرد ـه صبح بیدار شد واسه نماز (من تمام مدت بیدار بودم چون خوابم نمیبره تو جاهای عمومی) اینا رو دید تو چادرن (ناموسن تو چادر 14نفر بودن چادر ـه ازین 5متری گنده ها بود) بلند شد اینقدر زنش رو جلو همه زد

خو این خوبه؟!؟!!؟

غیرت رو بره بزار لب کوزه آبشو بخوره
مثلا این الآن با غیرت ـه؟ مفید بود؟
خیلی حال داد؟
الآن مرد شد؟
جمع کنه بره بمیره با این مرد بودنش،خاک بر سرش،جوری زنش رو میزد من اینقدر ناراحت شدم اینقدر غــُــصه خوردم تا مدت ها اون صحنه تو ذهنم بود.بیچار پسر فامیل چقدر شرمنده شده بود بخاطر هیچ

اینکه میگن خارجی ها غیرت ندارن ما داریم یه حرف فوق العاده زشت،نژاد پرستانه،توهین آمیز و بی اساس ـه
غیرت رو ما توی شلوار معنی کردیم متاسفانه غیرت یه چیز کلی و پایه دار و اساسی ـه یعنی هم خون ـی و عشق خالص نسبت به خوبی یک نفر.
ولی وقتی برادر مثلا فلان دختر میبینه خواهرش احساس میکنه با فلانی به خوشبختی میرسه ،جلوگیری نمیکنه از این حس خواهرش.و اسمشو میزاره "احترام به خواهرم"
بعد هم غیرت رو پسر و هم رو دختره مثلا همین حس رو خواهر هم نسبت به برادرش داره و ازش حمایت میکنه مثل ما

خیلی جاها تو همین خارج تو همون ایالت تگزاس،از ما صد برابر غیرتی ترن
طرف سر میبره،میکشه اگر فلانی دست به خواهرش بزنه
مثلا میزنم ها

شما نباید احساس کنی مثلا خارج فلان فرهنگ رو بزور میخواد به ما بقبولونه،طرف فیلمسازه تو این جامعه بزرگ شده همین رو از خودش معرفی میکنه.ما هم فیلم ساختیم جدایی نادر از سیمین ،همه رو محجبه و جامعه ی خودمون نشون دادیم.

در مورد مورد هایی که گفتی شبکه ها پول میگیرن،بخدا تا این حد نیست شاید 5% باشه ولی کل شبکه بیبیسی رو که من تاریخچشو زیر و رو میکردم،مال عهد عتیقه حمایت مالیش هیچ دخل و تصرفی روی محتوای کاربردیش نداره واصلا محتوا نداره،بخدا محتوا نداره این شبکه ، این شبکه شامل مجموعه ای از زیر شبکه ها و فیلم ها و مستند ها هستن که نود در صد بدون محتوای سیاسی و فرهنگی هستن!!

مثلا همون فارسی وان ، والا من قبول دارم کثیف ترین مدل فیلما رو میزاره شخصا همین الآن کانال ششم تو ماهواره تو اتاقم،فارسی وان هست ولی 2بار به مدت 5 دقیقه بیشتر نیگاش نکردم
اینا شبکه های ارزون هستن یه سری فیلم های فوق قدیمی یا تمام شده یا مال مکزیک و فیلمای ارزون که محتوا ندارن و غیره میان میدن به خورد ملتی که دوست دارن اینجور چیزا رو
خو دوست دارن خانواده هایی که ته ذاتش این جور رفتارا و خیانت و احساسات ـو دوست داره.
پ من میشینم نگاه میکنم؟
کسیکه دوست داره میشینه نگاه میکنه

مثلا الآن گفتی اینسپشن میبینی،تابلوئه ازون مدلا هستی که میشینی فیلم منطقی و پر از معنی نیگاه میکنی،خو تو جذب این فیلما میشی مث من،ولی جذب فیلم های مسخره و بی مفهوم ترکی و مزکیکی و کوالالامپوری و صثقصثقثبق هم میشی که پر از عشوه و خیانت و مسخره بازی هست؟
من که نمیشم چون هیچ جذابیتی واسم نداره میدونم تو هم خوشت نمیاد

ولی اونیکه خوشش میاد میره میبینه.
میخوام بگم» یه نفر بخواد یه کاری بکنه،خدا هم میزنه کنار و کارشو انجام میده،یه فیلم و شبکه شاید یه کاتالیزور باشه واسش ولی تا طرف خودش مشکل نداشته باشه اصلن جذب این مدل فیلم و بدبختیا نمیشه.

وهابیت و اسرائیل و غیره،ما اومدیم با همین حرفا ازشون غول ساختیم.بخدا اینا نه فرهنگ و نه سطحشون در حدی هست که بتونن با 4تا شبکه و فیلم تغییری در ما ایجاد کنن.شخصا کانال اسرائیلی هم دیدم،کانال با محتوای جنگ طلبی محض هم دیدم.کانال وهابی هم میشستم میدیدم و افکار رو چک میکردم.در حدی نبودن که تاثیری بزارن.

بخدا اگر بحث فرهنگ غالب و برتر،بحث تاثیر گذاری باشه،بقرآن مجید اگر به فیلم سازای ایرانی اجازه میدادن هر چی میخوان بسازن،چنان تاثیری میتونست روی هالیوود بزاره که اون سرش ناپیدا
همین فیلم جدائی نادر از سیمین،میدونم ممکنه قبولش نداشته باشید،امتیاز 96 از صد منتقد جهان گرفته و رتبش در متاکریتیک جزء 50 فیلم برتر جهان OF ALL TIME شده.در لیستی از بهترین های جهان (پدر خوانده،پالپ فیکشن و.....!!)

میخوام بگم ما اومدیم گندشون کردیم الکی میگیم تاثیر گذارن،بخدا نیستن.در حدی نیستن که تاثیر بزارن.و واقعا محتواشون ضعیفه.اصلن شبکه ها محتوا ندارنننننننننننننننن!!

بازم ببخشید زیاد شد.

خخخخخخ :D همینه دیگه
بشین زلال احکام ببین که قشنگ شونصد کیلو کم کنی والا
:D

اختراعاتم در روش های بدست آوردن فیلم و سریال رایگان،میتونه زبان زد خاص و عام باشه :D

آقا وجدانن بزارید برم جهنم ببینم چطوره؟ترو خدا....
تروو خخخخخدا

:D

دمت گرم .انصافا این بار جوابمو دادی کم بنویس .لطفا..................... ببین این دو تا مثالی که من زدم اصلا کارم به منحرف بودن و انجام این کارای ... نبود بلکه بحثم بازخورد اون قضیه تو اون خونواده ها بود . کاملا براشون عادی و بی اهمیت بود ..بعد فک میکنی اون پسره میره جلو مدرسه دخترونه . یا اون اهنگ های شیطان پرستانه رو گوش که میدن . یا اون حرفهایی که تو مجازی به هم میزنن از کجا میاد؟؟ خداوکیلی بگو چجوری یاد میگیرن .. از جامعه است و جامعه هم از همین ماهواره ......................من این مثالو زدم اصلا بحثم سر روستایی بودن و مشکلاتش نبود(هر چند زندگیشون خیلی راحت تر و باصفاتر از زندگی شهریه) حرفم این بود که ببین این تفکرات و فرهنگ تا کجاها کشیده شده ..تو پرانتز روستایی ها وقت بیشتری رو به بچه هاشون اختصاص میدن چون کاراشون فصلیه و نه دائمی..پس خونواده هاشون مستحکم تره............................. ببین در مورد داستانت>>>> اول بگم من که اصلا اینو تایید نمیکنم (چرا 1- میگی 10 نفر اونجا بودن 2- بغل هم که نخوابیدن 3-خودش کنار زنش نخوابیده 4- از کارشون مطمئن نبوده 5- باید پسره رو میزد نه زنش(اگر مطمئن میشد) خوب ببین دو تا مثالی که من زدم رابطه کاملا مشهود بود .لامصب اولی بچه هه به دنیا هم اومده بود .. تو فرهنگ شخصی ایرانی-اسلامی من اون دوتا عمل کاملا 100 در 100 به بی غیرتی و بی وجودی خونوادشون برمیگرده که هیچ واکنشی نشون ندادن .... ببین من به شخصه تو فرهنگ من همچین صحنه هایی رو ببینم اسم خودمم فراموش میکنم و هرچی شد مهم نیست..................... (در مورد غیرت و مثال خارجیت)اینجا رو دیگه خیلی متاسفم برات .که اینجا بهم ثابت شد که دقیقا همون فیلم ها روت تاثیر گذاشته >>>> اخه لامصب کجای فرهنگ ایرانی یا اسلامی نوشته که به هر کسی رسیدی محض احوالپرسی بزاری با زنت رو بوسی کنن .. کجا گفته خواهرت بره تو دیسکو ها با هر کسی شد برا خودش برقصه و مشروب بخوره ... کجاش نوشته با همون عقل و فهم بچه گانش تو بچگی بره دوس پسر بگیره و همخواب هم بشه ... کجاش نوشته ازدواج های سفید کار خوبیه .. کجاش میگه خواهرت برا خودش هی مرد عوض کنه حالا الکی به اسم شوهر .. اگه غیرت یعنی چشم پوشی رو این چیزا تف و لعنت به همچین غیرتی و اون کسی هم که همچین چیزی رو گسترش میده ... خدایا مردمم ایران چقد بدبختن ............ از این به بعد متنتم دیگه حوصله ندارم . با این طرز فکرت جوابتم ندم بهتره .. و در ضمن میگی تو تگزاس طرفو میکشه . مگه کار شاخی کرده؟؟... رو مسائل غیرتی و ناموسی اگه خونی ریخته نشه دو طرف بی غیرت بودن .. من خودم سراغ دارم سر همین قضایا حداقل 7 نفر کشته شدن و زخمی و کما و چلاق دیگه به کنار تازه همچنان هم ادامه داره

آخرین ویرایش:
پس اسلام چی میشه؟ تو مگه مسلمون نیستی؟

ببین من خودم کلا اهل مسخره بازی و خندیدنم ولی اینجا جاش نیست لطف کنید دیگه اینجا اسپم نکنید ... البته نترسید من اهل گزارش تخلف دادن نیستم .. فقط میگم لطف کنید و اسپم نکنید... برا اسپم بیا این تاپیک>>> مهندسین عزیز بیایید شب زنده نگهداری؟؟؟

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برو بابا تو هم هی حرف خودتو میزنی ..... میگم حرف دینی باشه میشه 1400 .حرف تمدن و فرهنگ هویت باشه میشه 7000 .... اصلا فرهنگ دنیا همش وام گرفته از ایران بزرگه.

مگه اسلام فرهنگ و هویت نداره؟ برعکس فرهنگ کل دنیا وام گرفته از اسلامه عزیزه

اتفاقا اسلام هم فرهنگ داره فرهنگ غنی هم داره .. فرهنگ ایرانی و اسلامی که با هم تلفیق شدن اون شکوفای های صدر اسلامو داشت .. ولی متاسفانه بعدش کلا چیزی از هیچ کدوم از فرهنگها نموند ..نه ایرانی و نه اسلامی

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل اسلام تاریخ ایران به درد نمیخوره بعد اسلام فقط حسابه

پس اسلام چی میشه؟ تو مگه مسلمون نیستی؟

ایشون بالاخره کدوم وریه؟. یعنی داره مسخره میکنه یا جدی میگه؟!. خودت بجواب. در محاصره ای....

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش من ازفیلمای ماهواره که بدون سانسوره خوشم نمیادینی اعصابم خوردمیشه هرصحنه ایوببینم ولی موقه کنکورچون تاصب درس میخوندم وازتنهایی واینکه هیچ صدایی نباشه میترسیدم تلویزیونوروشن میکردم ازقضاسریال"روزی روزگاری"پخش میکردنگامیکردم وقبلش هرچی بودابازمیدیدم نه اینکه بیشینم پای سریالابلکه همینجوری تی.وی روشن بودمنم درس میخوندم ولی الان نه حوصله تلوزیونودارم نه سریالای درپیتشون که همشون یه موضوعه وآخرش به یه موضوع ختم میشه ولباساوآرایششونم مثه همه
اگه یه تنوعی بدن یه چیزجدیدبسازن که میرم نگامیکنم ولی هیچ حرف خاصی ندارن واسه گفتن..والاو

راستش من ازفیلمای ماهواره که بدون سانسوره خوشم نمیادینی اعصابم خوردمیشه هرصحنه ایوببینم ولی موقه کنکورچون تاصب درس میخوندم وازتنهایی واینکه هیچ صدایی نباشه میترسیدم تلویزیونوروشن میکردم ازقضاسریال"روزی روزگاری"پخش میکردنگامیکردم وقبلش هرچی بودابازمیدیدم نه اینکه بیشینم پای سریالابلکه همینجوری تی.وی روشن بودمنم درس میخوندم ولی الان نه حوصله تلوزیونودارم نه سریالای درپیتشون که همشون یه موضوعه وآخرش به یه موضوع ختم میشه ولباساوآرایششونم مثه همه
اگه یه تنوعی بدن یه چیزجدیدبسازن که میرم نگامیکنم ولی هیچ حرف خاصی ندارن واسه گفتن..والاو

خوب دقیقا هدفشون همینه از بس میخوان اینو تکرار کنن و بگن که دیگه ملکه ذهن بیننده هاشون بشه .. کاملا هم عادی عادی بشه

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز

من حاظرم قسم بخورم مدل این شخصیت از نوع "غیر واکنشی" و تاثیر پذیری بسیار بسیار کم هستش.ممکنه حالت مغروری داشته باشه ولی همین تاثیر ناپذیر بودنش هم خیلی فواید و سود ها داره که بهش اجازه میده هر ریسکی رو بپذیره.

ببین خدا آدم ها رو متفاوت ساخته.از عمد! هر کدوم خوبی و بدی های خاص خودشونو دارن به قول خودم همین واکنشی و غیر واکنشی،هیچ برتری ای نسبت به هم ندارن فقط مدل های متفاوتی از آدم ها هستند!
همین تفاوت ها باعث میشن که هیچکس نتونه یه نسخه ی واحد رو برای مردم جهان یا یک سرزمین،بپیچه.لذا واسه همین ـه که یک صدای واحد،هیچوقت نمیتونه کافی و درست باشه.
مثل صدای "جمع کردن ماهواره ها"

قربونت.مسئله حل شد :D
سوالی نیس؟ در خدمتیم ـا! از وجود پر برکت من استفاده کنید حیفه من تو باشگاه خشک بشم :D
خخخخخخخخ :D
=======================================

الان که اینو گفتی تصمیم گرفتم جواب نقلی که ازم دو صفه جلو تر گرفتن رو ندم ؛ ما که نمی تونیم عقاید بقیه رو تغییر بدیم و لزومی هم نداره همه مثل من (من درون) فک کنن؛ پس من خودمم خودم می مونم و این حق رو به دیگران هم میدم که شبیه من برای خودشون تفکری خاص داشته باشن .و چه حس خوبی داره وقتی یه شخصیت متفاوت می بینی ؛ کل مسئله دود شد رفت هوا سوالی نمونده :D

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان که اینو گفتی تصمیم گرفتم جواب نقلی که ازم دو صفه جلو تر گرفتن رو ندم ؛ ما که نمی تونیم عقاید بقیه رو تغییر بدیم و لزومی هم نداره همه مثل من (من درون) فک کنن؛ پس من خودمم خودم می مونم و این حق رو به دیگران هم میدم که شبیه من برای خودشون تفکری خاص داشته باشن .و چه حس خوبی داره وقتی یه شخصیت متفاوت می بینی ؛ کل مسئله دود شد رفت هوا سوالی نمونده :D
دُرُس میگی، من واسم مهم نیس اینائی که نقل قول میکنم و میگم،چه تاثیری روی اونا میزارم،این واسم مهمه که حرفای دیگران چه تاثیری رو من میزاره

الآن من نه کسی رو در اینجا قانع کردم نه حرفام واسشون اهمیت داره تابلوئه وقتی میگه حوصله خوندن متنتو ندارم یعنی چی
ولی این واسم مهمه که وقتی یه شخصیتی که این شکلیه و این مسئله رو قبول نداره،طرز فکرش چیه؟تربیتش چقدره؟چطور با من حرف میزنه؟چطور منو میخواد قانع کنه؟با مدرک یا حرف مفت و تکراری:D ؟
همه اینا جمع میشن..
پسفردا یه شخصیتی این شکلی دیدم از قبل میتونم باهاش برخورد کنم.به نفع خودمه :D

یاد یه داستانی افتادم تو اهواز»
دختر ـه تو خانواده بشدت به قول معروف غیرتی زندگی میکرد،یه مدت میرف سر کار،یه همسایه اومد تو محلشون،اینا هر دو کارمند بودن 2جای مختلف ولی هر روز 7صبح میرفتن همو سلام میکردن
یه بار برادر دختره زود بیدار میشه میبینه خواهرش داره سلام و احوال پرسی میکنه با پسر غریبه
به داداشاش میگه،پدرشون هم میفهمه
صبح فرداش پسر غریبه هه میخواد بره سر کار میاد تو حیاط خونشون سر بریده شده و پرت شده تو خونشون رو میبینه که سر دختر ـه بوده.
پدر و داداشاش رو میگیرن،ولی با راضی کردن مادر،همشون به آغوش خانواده بر میگردن :)
غیرت به این میگن!

یه مدل غیرت دیگه هم داشتیم،البته دختره رابطه جنسی داشت با پسری که دوسش داشت،هر دو رو گرفتن کشتن انداختن تو گونی انداختن تو آب کارون...فرداش برادر دختره میاد با خوشحالی و افتخار میاد به دوستم شهاب،میگه لکه ننگ رو از بین بردیم!
شهاب رفیقم میگف تا چند روز باورم نمیشد تا ازین و اون از در و همسایه واقعیتش رو فهمیدم.ولی کسی جرات نداره حتی سوال بپرسه در مورد این قضیه.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا وای بر او .... منی ایه چی میشه؟؟
یعنی وای بر هر عیب جوی هرزه زبان.
دُرُس میگی، من واسم مهم نیس اینائی که نقل قول میکنم و میگم،چه تاثیری روی اونا میزارم،این واسم مهمه که حرفای دیگران چه تاثیری رو من میزاره

الآن من نه کسی رو در اینجا قانع کردم نه حرفام واسشون اهمیت داره تابلوئه وقتی میگه حوصله خوندن متنتو ندارم یعنی چی
ولی این واسم مهمه که وقتی یه شخصیتی که این شکلیه و این مسئله رو قبول نداره،طرز فکرش چیه؟تربیتش چقدره؟چطور با من حرف میزنه؟چطور منو میخواد قانع کنه؟با مدرک یا حرف مفت و تکراری:D ؟
همه اینا جمع میشن..

دختر ـه تو خانواده بشدت به قول معروف غیرتی زندگی میکرد،یه مدت میرف سر کار،یه همسایه اومد تو محلشون،اینا هر دو کارمند بودن 2جای مختلف ولی هر روز 7صبح میرفتن همو سلام میکردن
یه بار برادر دختره زود بیدار میشه میبینه خواهرش داره سلام و احوال پرسی میکنه با پسر غریبه
صبح فرداش پسر غریبه هه میخواد بره سر کار میاد تو حیاط خونشون سر بریده شده و پرت شده تو خونشون رو میبینه که سر دختر ـه بوده.
پدر و داداشاش رو میگیرن،ولی با راضی کردن مادر،همشون به آغوش خانواده بر میگردن :)
غیرت به این میگن!

یه مدل غیرت دیگه هم داشتیم،البته دختره رابطه جنسی داشت با پسری که دوسش داشت،هر دو رو گرفتن کشتن انداختن تو گونی انداختن تو آب کارون...فرداش برادر دختره میاد با خوشحالی و افتخار میاد به دوستم شهاب،میگه لکه ننگ رو از بین بردیم!
شهاب رفیقم میگف تا چند روز باورم نمیشد تا ازین و اون از در و همسایه واقعیتش رو فهمیدم.ولی کسی جرات نداره حتی سوال بپرسه در مورد این قضیه.

اوه ه ه ه ه !! منم باورم نمیشه همچین قضایای وحشتناک و مزخرفی واقعیت داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. شایدم مردم داستان الکی از خودشون درمیارن.... بهرحال ما بحثمون رو این مسائل نست و به ما و امثال ما هم ربط نداره. به افکار ما هم ربط نداره. شما چرا مغالطه میکنی..ببین مطمئن باش به اینجور مسائل نمیشه گفت غیرت.اینا حماقت و وحشی گریه.
درعوض بی غیرتی هم بده. آهان اینم چندپست قبل خواستم بگم که ما هم غیرت رو فقط این چیزا تعریف نمیکنیم...بغیرت داشتن تو همه چی باید مشخص باشه....یه مثال میزنم... یه روزی یه جایی مسئول یه مکانی بودم، آخر سر که میخواستم وسایل رو جمع کنیم، من موندم تنها،، پسری هم اونجا بود که تا دید ممکنه کارا بیفته گردنش (کمک دادن)، فلنگو به یه بهونه بست رفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... اینم نوعی از غیرته!.

همه اینا جمع میشن..

غیرت به این میگن!

ببین من واقعا برات متاسفم .. بهتم نمیگیرم چون تاثیر اون فیلم ها به قول همون فیلمه جونه شو تو تفکراتت زده .الانم یه درختی شده برا خودش .......... ببینید همه ملت دوس دارن همه چیزو با هم قاطی کنن و از توش یه چیزی به نفع خودشون از توش در بیارن ......... بله تو بحث ناموسی کشتن و کشته شدن کاملا طبیعیه ولی نه به هر روش و هر قدر اطلاعات ..... ببینید حرف زدنتونم شبیه همون کانال های ماهواره است دارید از کاه کوه میسازین ... هیچ جای دنیا با یه احوالپرسی ساده یکیو نمی کشن ... حتما یه قضیه ای بوده ..

یعنی وای بر هر عیب جوی هرزه زبان.

اوه ه ه ه ه !! منم باورم نمیشه همچین قضایای وحشتناک و مزخرفی واقعیت داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. شایدم مردم داستان الکی از خودشون درمیارن.... بهرحال ما بحثمون رو این مسائل نست و به ما و امثال ما هم ربط نداره. به افکار ما هم ربط نداره. شما چرا مغالطه میکنی..ببین مطمئن باش به اینجور مسائل نمیشه گفت غیرت.اینا حماقت و وحشی گریه.
درعوض بی غیرتی هم بده. آهان اینم چندپست قبل خواستم بگم که ما هم غیرت رو فقط این چیزا تعریف نمیکنیم...بغیرت داشتن تو همه چی باید مشخص باشه....یه مثال میزنم... یه روزی یه جایی مسئول یه مکانی بودم، آخر سر که میخواستم وسایل رو جمع کنیم، من موندم تنها،، پسری هم اونجا بود که تا دید ممکنه کارا بیفته گردنش (کمک دادن)، فلنگو به یه بهونه بست رفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... اینم نوعی از غیرته!.

اره واقعا..هر حرفی میزنیم باید مسئولیتشم قبول کنیم و با سند باشه

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
درست میگی،ولی این جریان ها کاملا واقعی هستن،باورش واسه همه سخته

هیچ طور نمیتونی بد باشی ، که نشونش ندی.یه قانون ـه.واسه جمله آخرت گفتم همون پسر ـه
ریشه و ذات رو که بد بسازی،خودشو نشون میده

:gol:

2طناب تو دنیا هس و هرکسی یکی از اینا رو میگیره میره بالا.یکیش خوبی و یکی بدی
همه کسایی که به این ریسمان ها چسبیدن،هم ـو خوب درک میکنن،
هم ـو دوس دارن و از هم حمایت میکنن.خوبا از خوبا،بد ـا از بد ها
کلا به این نتیجه رسیدم هیچوقت هیچ زمانی چه بتونم و چه نتونم،به هیچکس کمک نکنم و وقتمو تلف نکنم که راهش ـو انتخاب کنه،این وظیفه خداس،سعی میکنم خودم ـو بسازم و اطرافیانم از وجود من لذت ببرن و براشون مفید باشم،این بهتره.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
امر به معروف و نهی از منکر ..... واجبی که امام حسین(ع) به حق اداش کرد ... ما کجاییم؟

چقد ما بدبختیم که تو میای حرف امام حسین و میزنی!!!!
امثال تو آبرو و شرف انسانیت و بردین!

حالم ازت به هم میخوره