نیاز به راهنمایی دوستان برای برخورد با یک دوست ناخواسته....

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

هه هه ماخ! :)
تاپیک رو به کجا رسوندن دوستان! :)

کلی با اسپم های دوستان خندیدم که ازشون تشکر میکنم، از توصیه‌های سایر دوستان هم که الان فرصت نیست دونه دونه نقل بگیرم هم ممنونم....

من واقعا تو ارتباط کلامی با ادمی که ازش بدی ندیده باشم، خیلی کم‌رو هستم.... ولی اگر کسی بهم بدی بکنه، میخورمش! :)... نمی‌دونم چرا اینجوری میباشم....
در کل، فعلا بنا رو بر این گذاشتن که 5شنبه صبح منتظره من رو ببینه، و من این هفته 4 شنبه میرم اونجا! :)... این هفته هم که گذشت و امروز هم که دیگه تماس نگرفت...

فک کنم از سرم باز شده باشه....
ولی عبرتی برام شد که دو تا شماره داشته باشم با خودم از این به بعد....

هه هه ماخ! :) هم داستانش رو براتون بگم:
هه هه که کاملا مشخصه یعنی چی! ماخ رو مخفف کلمات مردم از خنده در اوردم!....
حدود سه ساله که ازش دارم استفاده میکنم و تو فیس بوق هم یه بابایی یه صفحه‌به اسمش زده!! :)...
کلا اینجوریه.... این :) هم اوریجنال باهاش نبود اوایل، اما جدیدا متاسفانه افتاده تو سبک نوشتاریم چون من : ) میزنم که نشون بدم مسئله‌ای خنده‌داره یا یه همچین چیزایی، ولی این سیستم و سایر سیستم ها میان تبدیلش میکنن به :)! :).... (الان این دومی رو با هدف این زدم که بگم خنده داره کار سیستم! :) ).... باید سعی کنم عادت کنم که با فاصله بزنمشون که اینجوری نشه دیگه.... : )

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...

هه هه ماخ! :)
تاپیک رو به کجا رسوندن دوستان! :)

کلی با اسپم های دوستان خندیدم که ازشون تشکر میکنم، از توصیه‌های سایر دوستان هم که الان فرصت نیست دونه دونه نقل بگیرم هم ممنونم....

من واقعا تو ارتباط کلامی با ادمی که ازش بدی ندیده باشم، خیلی کم‌رو هستم.... ولی اگر کسی بهم بدی بکنه، میخورمش! :)... نمی‌دونم چرا اینجوری میباشم....
در کل، فعلا بنا رو بر این گذاشتن که 5شنبه صبح منتظره من رو ببینه، و من این هفته 4 شنبه میرم اونجا! :)... این هفته هم که گذشت و امروز هم که دیگه تماس نگرفت...

فک کنم از سرم باز شده باشه....
ولی عبرتی برام شد که دو تا شماره داشته باشم با خودم از این به بعد....

هه هه ماخ! :) هم داستانش رو براتون بگم:
هه هه که کاملا مشخصه یعنی چی! ماخ رو مخفف کلمات مردم از خنده در اوردم!....
حدود سه ساله که ازش دارم استفاده میکنم و تو فیس بوق هم یه بابایی یه صفحه‌به اسمش زده!! :)...
کلا اینجوریه.... این :) هم اوریجنال باهاش نبود اوایل، اما جدیدا متاسفانه افتاده تو سبک نوشتاریم چون من : ) میزنم که نشون بدم مسئله‌ای خنده‌داره یا یه همچین چیزایی، ولی این سیستم و سایر سیستم ها میان تبدیلش میکنن به :)! :).... (الان این دومی رو با هدف این زدم که بگم خنده داره کار سیستم! :) ).... باید سعی کنم عادت کنم که با فاصله بزنمشون که اینجوری نشه دیگه.... : )

نه به این خط و نشون کشیدنت ...
نه به اون ترسیدنت از اون اقاهه ... :|

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه به این خط و نشون کشیدنت ...
نه به اون ترسیدنت از اون اقاهه ... :|

میگم دیگه.... تو ارتباط اول و اینا بدجوری کم‌رو میباشم :| ولی بعد از یه مدت، راحت میشم و صد البته اگر طرفم بهم بدی بکنه یا اسیبی بهم بزنه، خیلی راحت باهاش حرف میزنم که نمی‌خوام ببینمت و اینا و یا راحت‌تر می‌پیچونمش... مثلا میگم بهش حرفم رو... :)...

این بابا هم یه بار زنگ ز همون چند روز پیشش، گفتش که اس‌ام‌اس بده...گفتم ندارم! گفت چرا نداری؟ گفتم کسی رو ندارم بهش اس‌ام‌اس بدم... گفت پس دوست دخترت چی؟ گفتم ندارم اونم! گفت خوب بگرد برا من پیدا کن من اس‌ام‌اس بدم به دوست دخترم :| بعدشم گفت اگر شارژ نداری تا برات برفستم؟

خلاصه خدارو شکر تا حالا پیچوندمش! :)

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم دیگه.... تو ارتباط اول و اینا بدجوری کم‌رو میباشم :| ولی بعد از یه مدت، راحت میشم و صد البته اگر طرفم بهم بدی بکنه یا اسیبی بهم بزنه، خیلی راحت باهاش حرف میزنم که نمی‌خوام ببینمت و اینا و یا راحت‌تر می‌پیچونمش... مثلا میگم بهش حرفم رو... :)...

این بابا هم یه بار زنگ ز همون چند روز پیشش، گفتش که اس‌ام‌اس بده...گفتم ندارم! گفت چرا نداری؟ گفتم کسی رو ندارم بهش اس‌ام‌اس بدم... گفت پس دوست دخترت چی؟ گفتم ندارم اونم! گفت خوب بگرد برا من پیدا کن من اس‌ام‌اس بدم به دوست دخترم :| بعدشم گفت اگر شارژ نداری تا برات برفستم؟

میخای دقه بعد یه حلقه دستت کن ..بفهمه نامزدی ولت کنه :)

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداااااااااااا از دست شماها...کلی خندیدم.
:w15::w15::w15:

ببین دوست عزیز این آقایی که میگی حتی اگه نیت بدی هم نداشته باشه و ادم خوبی هم باشه چرا باید بیاد با 1پسر به سن تو دوست بشه....ای بابا یعنی دور و بر خودش دوست پیدا نمیشه...
اصن کدوم مرد اینقدر لوسه که مدام زنگ بزنه به هم جنس خودش و .....؟؟!!!!

شما به این ادم اعتماد نکن...رفتارش مشکوکه....
خودتو درگیر نکن...اصن وقتی دیدیش به رو خودت نیار..راه خودتو برو...شمارشم بذار تو بلک لیست گوشیت..از فکرتم بکنش بیرون....فینیش!

این روزا به هیچ کس اعتماد نباید کرد...اونم ادمای اینجوری..دفعه بعدم از ادم غریبه خوراکی موراکی نگیر بخور.....چند وقت پیشا 1 مسافری تو اتوبوس یزد از 1 اقایی چایی گرفت خورد بعد بیهوش شد همه چیزاشو دزدیدن بعدشم چن روز بعد سکته کرد فوت شد!!!!

ای بابا 1 نه بگو خلاص!!!!

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال

شمارشو میدی به من ؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازم شماره خواست، خجالت کشیدم بهش بگم نمی‌دم یا چیزی...
بعدشم که داشتم شماره میدادم بهش، همون لحظه با 3 تا سیم کارت زنگ زد بهش ببینه درست دادم بهش یا نه:(...
تازه کلید کرده بود که باید شب بیای خونه‌ی ما تو اینجا( کارگره تهران!) بعد فردا بری خونتون برا خودت.... با هزار بدبختی از دستش در رفتم! :)....
ادم خوبی به نظر میاد ولی خوب دنیاست و هزار اتفاق و شهر غریب و ....

از ریجکت لیست استفاده کن خوب!

mech_eng2000

عضو جدید
خداااااااااااا از دست شماها...کلی خندیدم.
:w15::w15::w15:

ببین دوست عزیز این آقایی که میگی حتی اگه نیت بدی هم نداشته باشه و ادم خوبی هم باشه چرا باید بیاد با 1پسر به سن تو دوست بشه....ای بابا یعنی دور و بر خودش دوست پیدا نمیشه...
اصن کدوم مرد اینقدر لوسه که مدام زنگ بزنه به هم جنس خودش و .....؟؟!!!!

شما به این ادم اعتماد نکن...رفتارش مشکوکه....
خودتو درگیر نکن...اصن وقتی دیدیش به رو خودت نیار..راه خودتو برو...شمارشم بذار تو بلک لیست گوشیت..از فکرتم بکنش بیرون....فینیش!

این روزا به هیچ کس اعتماد نباید کرد...اونم ادمای اینجوری..دفعه بعدم از ادم غریبه خوراکی موراکی نگیر بخور.....چند وقت پیشا 1 مسافری تو اتوبوس یزد از 1 اقایی چایی گرفت خورد بعد بیهوش شد همه چیزاشو دزدیدن بعدشم چن روز بعد سکته کرد فوت شد!!!!

ای بابا 1 نه بگو خلاص!!!!
مدیونی اگه از فکرت بیرونش کنیا:D خاطر خوات شده
:biggrin:شمارتو "عشقم" سیو کرده :D

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا چشم زدم طرف رو باز دوباره 3 بار زنگ زد که جواب ندادم! :)....

گوشیم هم بلک لیست نداره...

saghar*20*

عضو جدید
خودت كه داشتي كلوچه ميخوردي ديگه چه كاري بووووووود؟كلوچشوخوردي كه پرتوقع شدديگه...:D

آخرین ویرایش:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كاري نداره جوابشو نده يا سيمكارتتو عوض كن اينم ديگه كاري داره......:surprised:

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز

به به!
چشمم روشن...
دوست دختر ؟؟؟؟؟؟؟
چه ادم خوبی!!!!!!!
تا حالا که معلوم شده چه فضیلتای اخلاقی ای داره.
بابا این یارو رو بزن تو دیوار....
دارم جدی میگماااااا
کسی که به ناموس مردم رحم نمیکنه ، میخای به تو رحم کنه؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

mmm111kkk

عضو جدید

میگم شاید طرف دختری چیزی داره ازت خوشش اومده نقشه کشیده دخترشو بندازه بهت (الانم طرح دوست ریخته تا هم مختو بزنه هم راجبت تحقیق کنه):w07:

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
میگم شاید طرف دختری چیزی داره ازت خوشش اومده نقشه کشیده دخترشو بندازه بهت (الانم طرح دوست ریخته تا هم مختو بزنه هم راجبت تحقیق کنه):w07:

ممممممممممممم
اینم هست!

unstoppable

کاربر بیش فعال
بزن دست قشنگه رو...
به نکته ی ظریفی اشاره کردن
senaps جان مبارکه...
:gol:

O . P . O . S

عضو جدید
هه هه ماخ :)...صبح ک از خواب بیدار شدم ی راس اومدم اینترنت..پشت لپ تاپ خسته شده بودم دیگه..این تایپیکو ک دیدم کلی خندیدم...عجب ادم با حالی هستی senaps ...اکثر پست ها رو خوندم منم فکر کردم دختری اولش.:biggrin:..بعد با خودم گفتم اگه ریگی به کفشش نبود خو شمارشو نمداد(ببخشید مارو خلاصه).......از اینا بگذریم من چندمورد تو این مایه ها شنیدم که مشکلات روحی داشتن...ک اگه بهت وابسته شن و یعد ارتباط رو قطع کنی یا حتی ی سوتفاهم کوچیک پیش بیاد دست به کارای خیلی خطرناکی میزنن...پس بهتره زودتر تمومش کنی.

تو الان هیچ مسئولیتی در قبال این دوستی نداری حتی اگه بخوای کمکش کنی نمتونی چون اصلا نمیشناسیش...پس دیگه هیچ وقت جوابشو نده و سعی کن مثلا چهارشنبه ها بری تهران ک دیگه نبینیش.

راسی یه پیشنهاد...با توجه به موارد یافت شده تا کنون بهتره اسم تایپیکو بذاری <خطر در کمین پسران> یا <پسران در خطر>.....:biggrin:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
من هفته‌ای یک روز میرم(شاید برا بعضی میام!) تهران برا کلاس های دانشگاهم و اخر وقت همون روز 5شنبه هم بر میگردم شهر خودم...

حالا، 5 شنبه صبح هفته‌ای که گذشت، کنار مسجد ترمینال غرب نشسته بودم داشتم صبحونه میخوردم و کاری به کار کسی هم نداشتم که یه اقای میانسال حدود 40-45 ساله سلام داد ونشست کنار من...
خوب، محل خلوت بود، ولی ملت باز نشسته بودن و این از نظر من طبیعی اومد که بشینه کنار دست من....

سر و وضع چندان مناسبی نداشت ولی خیلی هم خراب نبود و کیف داشت... فک کردم شاید گدایی چیزی هستش و بهش کلوچه تعارف کردم!(چون راستش داشت زیادی تماشا میکرد منو....)

بعدشم که شروع کرد به حرف زدن و حال و احوال کردن و اینکه از کجا اومدی و اینا و دعام کردن که ایشاالله موفق بشی و اینا...
بعدشم یه کلوچه فومن داد بهم بخورم و تعریف کرد که اهل فومنه خودش...

راستش.... خجالت کشیدم که بگم نمی‌خورم کلوچه‌ات رو و از طرفی هم خیلی می‌ترسیدم که سمی چیزی داخلش نباشه که بخواد کیفی چیزیم رو بزنه یا حتی خودم رو! :)...( به قول برخی دوستان ببره کلیه ملیه هامون رو بکشه بیرون! :) )....

خلاصه کوله‌ام رو دزدکی بستم به پاهام و خودم رو اماده کردم که تو سریع جملات قبل از افتادن، اعلام بکنم که یارو بهم سم داده و هیچ نسبتی باهام نداره و حتی جهت حرکتیم رو هم اماده کردم و نصف کلوچه رو خوردم...!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدا رو شکر اتفاقی نبوفتاد و قبل از رفتنم(۳۰ ثانیه بعد از خوردن کلوچه ازش محل متواری شدم و البته نصف کلوچه رو خورده بودم....) شماره ام رو گرفت و سریع بهش زنگ زد پس مجبور شدم شماره‌ی واقعیم رو بهش بدم...!!!

پریروز، زنگ زد باز حال احوال کرد، امروز 9 بار زنگ زد!!!

به نظر دوستان چه گلی به سرم بگیرم؟؟؟؟
به نظر دوستان این بابا کیه؟ دزده؟ یه کارگر تنها از یه شهر دیگه که میخواد با یه نفر دوست بشه؟؟؟
یه شهرستانی ساده دل و مهمون نواز که هر کی رو میبینه بهش کلوچه میده و روزی دو سه بار بهش زنگ میزنه حالش رو بپرسه؟؟؟

رسما جای مامانم رو گرفته تو زنگ زدن به من!
امروز تلفناش رو جواب ندادم تا فردا....
متاسفانه فردا باز باید راه بیوفتم تهران و بازم باید ببینمش! :) مخصوصا که میدونه هر پنج‌شنبه چه ساعتی اونجام....

عع!
منم یکی دو روز پیش یه نفر زنگ زده بود بهم گیر داده بود که با هم رفیق شیم!!! (پسر 25 ساله از خوزستان بود)
حتی میگفت 400هزار تومن هم میده برای رفاقت با من...قبول نکردم هی میگفت چقدر بسته؟
(احساس خودفروشی کردم:D)
منم ترسیدم...!!!
گفتم بیخیال و کار دارم و این حرفا...خلاصه پیچوندمش
فعلاً که حدود یک روز ونیم ازش خبری نیست!!!
دوست عزیز senaps به نظر من بهترین راه همینه که مشغله ی زیاد رو بهونه کنی...:w28::gol:

تنسیم خانوم برای منم یه بار پیش اومد با بدبختی ازش خلاص شدم
:biggrin::biggrin: من فک می کردم فقط خانوما ازین مشکلا دارن... چه ساده نگر بودمااااااااااااااااااااااااااااااا

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام...
من هفته‌ای یک روز میرم(شاید برا بعضی میام!) تهران برا کلاس های دانشگاهم و اخر وقت همون روز 5شنبه هم بر میگردم شهر خودم...

حالا، 5 شنبه صبح هفته‌ای که گذشت، کنار مسجد ترمینال غرب نشسته بودم داشتم صبحونه میخوردم و کاری به کار کسی هم نداشتم که یه اقای میانسال حدود 40-45 ساله سلام داد ونشست کنار من...
خوب، محل خلوت بود، ولی ملت باز نشسته بودن و این از نظر من طبیعی اومد که بشینه کنار دست من....

سر و وضع چندان مناسبی نداشت ولی خیلی هم خراب نبود و کیف داشت... فک کردم شاید گدایی چیزی هستش و بهش کلوچه تعارف کردم!(چون راستش داشت زیادی تماشا میکرد منو....)

بعدشم که شروع کرد به حرف زدن و حال و احوال کردن و اینکه از کجا اومدی و اینا و دعام کردن که ایشاالله موفق بشی و اینا...
بعدشم یه کلوچه فومن داد بهم بخورم و تعریف کرد که اهل فومنه خودش...

راستش.... خجالت کشیدم که بگم نمی‌خورم کلوچه‌ات رو و از طرفی هم خیلی می‌ترسیدم که سمی چیزی داخلش نباشه که بخواد کیفی چیزیم رو بزنه یا حتی خودم رو! :)...( به قول برخی دوستان ببره کلیه ملیه هامون رو بکشه بیرون! :) )....

خلاصه کوله‌ام رو دزدکی بستم به پاهام و خودم رو اماده کردم که تو سریع جملات قبل از افتادن، اعلام بکنم که یارو بهم سم داده و هیچ نسبتی باهام نداره و حتی جهت حرکتیم رو هم اماده کردم و نصف کلوچه رو خوردم...!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدا رو شکر اتفاقی نبوفتاد و قبل از رفتنم(۳۰ ثانیه بعد از خوردن کلوچه ازش محل متواری شدم و البته نصف کلوچه رو خورده بودم....) شماره ام رو گرفت و سریع بهش زنگ زد پس مجبور شدم شماره‌ی واقعیم رو بهش بدم...!!!

پریروز، زنگ زد باز حال احوال کرد، امروز 9 بار زنگ زد!!!

به نظر دوستان چه گلی به سرم بگیرم؟؟؟؟
به نظر دوستان این بابا کیه؟ دزده؟ یه کارگر تنها از یه شهر دیگه که میخواد با یه نفر دوست بشه؟؟؟
یه شهرستانی ساده دل و مهمون نواز که هر کی رو میبینه بهش کلوچه میده و روزی دو سه بار بهش زنگ میزنه حالش رو بپرسه؟؟؟

رسما جای مامانم رو گرفته تو زنگ زدن به من!
امروز تلفناش رو جواب ندادم تا فردا....
متاسفانه فردا باز باید راه بیوفتم تهران و بازم باید ببینمش! :) مخصوصا که میدونه هر پنج‌شنبه چه ساعتی اونجام....

سلام خوبی؟
باورش یکم سخته ولی شما به یه غریبه شمارتو دادی!!
به نظر من یه بار که زنگ زد بده به یکی که صداش باهات فرق می کنه و دم دستته یه بار محترمانه بگه واگذار شده ... بار دوم هم بگه واگذار شده و تهدیدش کنه و اگه خیلی ترسیدی خطتو واقعا واگذار کن. البته اگه ایرانسل نیست. اگه ایرانسله یا اعتباری همراه اول یکی دیگه بخر اونو بذار بمونه برا بعد...
ترمینال دیده شما رو نه؟ از اون مسیری که میرین این دفعه از یه جا دیگه برین... یا با راننده حرف بزنین خروجی ترمینال سوار شین و اصلا توی ترمینال نرین
خیلی هم طبیعی نیست... ممکنه مواد می بره می یاره یه بار ببینه یه چیزی می ندازه تو کیفت کوله ات بدبختت می کنه
از این به بعد هم تجربه باشه برات، خودتو به اون راه بزن با آدمای غریبه حرف نزن... کلوچه بده می تونی بگی میل ندارم ناراحت نمی شن ...
جای عمومی اصلا جای خوبی واسه حرف زدن نیست. رو نده بهشون. این جور دوستی ها دردسره و ببین الان ذهنتو مشغول کرده.

آخرین ویرایش:

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوابشو نده اگه دید تورو بگو خطت دزدیدن مسدود شده..میدونه دروغ میگی ولی بهتراز اینه که با کسی که نمیشناسی اونم اون هوا از خودت بزرگتر رفاقت کنی..
والا یهو دیدی قاتل از اب در اومد:|
دنیا که بهش اعتباری نیست

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
مبارکه . کی تاریخ عروسی میشه ؟؟؟:D

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دوستان....
فک کنم الان در اعماق پیچ‌هایی هستش که پیچوندمش!!!!! تا بخواد بیاد، یکسال گذشته و ترم من تموم شده رفته پی کارش!!!! :)....

رفتم دانشگاه دیگه برادر!!! دانشگاهم تهرانه و تهران تا ایلام هم 13 ساعت راه! :)... پول هواپیما هم که ندارم و اصولا اگر داشتم هم فرقی نمی‌کرد چون از اینور مسافر نمی‌بره و فقط بر میگردونه...!! :)

لطفا شماره اقاهه رو بده کارش دارم

بعضی دوستان تو خصوصی ازم خواستن ولی خوب، نمیشه شماره اش رو داد شرمنده...

دنیا که بهش اعتباری نیست

اره دیگه از همینش ترسیدم! :)....

باورش یکم سخته ولی شما به یه غریبه شمارتو دادی!!
:)....
اون روز کلا به نیم میلیون نفر همکلاسی و اینا هم همینجوری شماره دادم! که البته اون کمی عادی تره!! :)

بالا