نظر و پیشنهاد در مورد سایت طراحی شده

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سایت خوبیه.
فقط تو قسمت لینک های مفید ، لینک ها یک و نصف نشون داده میشه . بهتر نیست دو تا بصورت کامل نشون داده بشه؟! یعنی عرضش بیشتر بشه.

hoseng

کاربر بیش فعال
سایت خوبیه.
فقط تو قسمت لینک های مفید ، لینک ها یک و نصف نشون داده میشه . بهتر نیست دو تا بصورت کامل نشون داده بشه؟! یعنی عرضش بیشتر بشه.
مرسی از نظرتون حتما امتحان می کنم

saeid329

عضو جدید
به نظرم زیاد جالب نیست عکس هات خوب نیستن پس زمینه صورتی و نوک مدادی رو با هم ست کردی و کلی ایراد دیگه.موقع بالا اومدن هم مشکل دارهحالا نظر شما راجب سایت من چیهwww.gharbnet.ir

hoseng

کاربر بیش فعال
به نظرم زیاد جالب نیست عکس هات خوب نیستن پس زمینه صورتی و نوک مدادی رو با هم ست کردی و کلی ایراد دیگه.موقع بالا اومدن هم مشکل دارهحالا نظر شما راجب سایت من چیهwww.gharbnet.ir
ممنون از نظراتت
عکس ها رو که نمیذارم. من سایت رو تحویل دادم خودشون عکس آپلود می کنن
مشکل بالا اومدن سایت به خاطر اون اتصال به بانک مرکزیه که بعضی اوقات که اون ها در حال به روز رسانی هستن رخ میده و لود سایت بیشتر طول میکشه
اون کلی مشکل دیگه رو هم میگید که بدونم
سایت شما خوبه فقط اگه اون بنر بالا رو اگه عوض کنی بهتره چون خیلی سریع عوض میشه یا همون سرعت رو پایین بیاری
اگر از CSS3 هم استفاده کنی میتونی سایتت رو منعطف تر کنی
موفق باشی

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکته‌ی مثبت مهمش انعطاف و پویایی هست که توو اولین نگاه آدم میفهمه و جذابیت داره سایت.
فقط یه سری نکات جزئی دارم:

کیفیت عکسایی که داره تغییر میکنه پایینه و به چشم میاد. سرعت تغییر خوبه. اون فلش‌های روش رو هم که میزنم عکس رو یک دونه عوض میکنه ولی نه بیشتر. باید بعدش روی یه جای خالی از صفحه کلیک کنم و بعد دوباره بزن اون فلش رو. با کروم چک کردم، یه بار خودت هم تست بکن.

مطالبی که قراره اضافه بشه به زیر قسمت خبرها میره و باعث میشه صفحه‌ی اول طولانی‌تر بشه؟ به نظرم اینطوری بشه بهتره، چون الان صفحه‌ی اولش به خاطر کمبود مطلب مثل یه homepage شخصی هست که باعث میشه زیاد رسمی به نظر نیاد (scroll نداره). یعنی قسمت مثلاً خبرها، مثل چه میدونم سایت سنجش حداقل یه 3-4 تا خبر نشون بده.

اون "حسابگران آریا رهجو" رو با فتوشاپی چیزی بهتر کن الان یه کم زمخته. یا از فونتای دیگه استفاده کن که بیشتر به آرم شبیه باشن تا فونت، (مثلاً شبیه فونت B Elham درشت). یه کمی هم پایین‌ترش بیار تا با اون منوی سمت چپش هم تراز باشه.

اون نماد بالای جست و جو هم نفهمیدم چیه (هر چی هست بودنش اونجا خوشگلتر میکنه و نمیذاره اون گوشه لخت بمونه)

توو منو، تب "درباره‌ی ما" بلنده ولی اینای دیگه کوچیک. بدتر اینکه سمت چپش خالیه و مال خودش نیست. اگه قرار نیست چیزی اضافه بشه، اونجا رو یه کاریش بکن. یا اندازه‌ی منو رو تغییر بده یا اندازه‌ی تب‌ها رو. رنگاشون خوبه ولی اونی که سلکت شده رو یه کمی خاکستری‌تر کن تا مشخص‌تر بشه (اونای دیگه شفاف‌تر نکن چون با بکگراند یکی میشه).

پایین که خبر و نظرسنجی داره، اونی که انتخاب نمیشه بکگراند نداره. وقتی دو تا هستند زیاد به چشم نمیاد ولی بعداً اگه چیزای دیگه اضافه بشه مثل این میمونه که "خبرها" رنگی شده و جلوش یه جمله هست (تب‌ها مشخص نمیشه). به نظرم رنگ اینا رو هم مثل منوی بالای سایت بکن.

لینک‌های مفید هم همینطور. بکگراند داشته باشه و بچسبه به کادرش.

border کادر مربوط به خبرها و نظرسنجی که قرمز هست از بالا نصفه اومده. به نظرم اگه کل کادر رو بگیره بهتره، یا حداقل از بالا تا انتها بره. اگه دور تا دورش رو رفت حواست باشه که از پایین یه خورده فاصله بدی چون دو تا کادر (کادر مات پایین) تقریباً به هم چسبیدن. رنگ border داخلی کادر خبرها قرمزش بیشتره که باعث شده دو border یکی نباشن و با اینکه ریزه کاری هست ولی به چشم میاد و خوبه.

کادر ثبت پیشنهاد به صورت خطی هست و بدتر اینکه وقتی enter میزنی نمیاد سطر پایین بلکه ثبت میشه. ممکنه کسی ایمیلش رو وارد کرده باشه و پایین هم بنویسه سلام و enter بزنه به خیال اینکه میخواد بره سطر پایین ولی ثبت بشه! key listener یا هر چی که براش گذاشتی رو بردار تا به mouse حساس باشه فقط. کادرش هم به نظرم حداقل 3 خط رو نشون بده. فونتش خوبه.

hoseng

کاربر بیش فعال
مرسی آقا بهنام خیلی لطف کردی وقت گذاشتی
در مورد اون عکس ها که توی اسلاید شو هست باید بگم خود کسایی که سایت رو بهشون تحویل دادم گذاشتن چون پنل مدیریت داره و خودشون میتونن یه سری تغییرات بدن البته منم گفتم عکس ها خیلی بد هستن ولی توجهی نشد
در مورد صفحه اول باید بگم کلا خواسته شده بود که scroll نداشته باشه البته این روش که homepage بدون scroll باشه تقریبا جدیده و شاید بشه بعنوان یه تکنیک بهش نگاه کرد
در مورد اون تیتر بالای صفحه هم خواستم فونت باشه تا سرعت لود به خاطر عکس اونجا پایین نیاد ولی حتما این فونتی که گفتین رو امتحان می کنم
بقیه موارد رو هم حتما به مرور زمان اثر میدم نظرای به جایی دادین. فقط این که توی قسمت اخبار و نظر سنجی (تب ها) گفتید رنگشون مثل منوی بالا بشه رو متوجه نشدم
بازم خیلی خیلی ممنونم

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
آقای hoseng رنگ آبی روشن رو هم امتحان کنید! شاید بهش بیاد نمیدونم!

نظرم درمورد منوی شما اینه که رنگ hover ، به رنگ پسزمینه ی گزینه های منو نزدیک هستش و این زیاد جالب نیس! بعد انجمن سایت افتاده زیر بقیه! بهتر بود کنارشون باشه! کادر جستجو هم بنظرمن متنش نباید اینجوری باشه که وقتی کاربر کلیک میکنه، همچنان باشه! یا اینکه اگه میخواین باشه، بهتره یه جوری بذارینش که انگار نیستش! مثل کادر جستجوی سایت دوستمون hoseng . سایتتون فوتر نداره. این رنگ زرد هم که گذاشتین کمی تو چشم میزنه .میتونست ی جور دیگه باشه . انشالله که موفق باشین ;)

hoseng

کاربر بیش فعال
آقای hoseng رنگ آبی روشن رو هم امتحان کنید! شاید بهش بیاد نمیدونم!
سلام مرسی از نظر شما
زرد کمرنگ هم نمیاد بهش الان گذاشتم؟
من الان آبیه کمرنگش میکنم و منتظر نظرتون هستم
البته من یه قابلیت به رنگ پس زمینه اضافه کردم لطفا حدود 40 50 ثانیه صبر کنید و تغییرات رو ببینید ممنونم

آخرین ویرایش:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی آقا بهنام خیلی لطف کردی وقت گذاشتی
در مورد اون عکس ها که توی اسلاید شو هست باید بگم خود کسایی که سایت رو بهشون تحویل دادم گذاشتن چون پنل مدیریت داره و خودشون میتونن یه سری تغییرات بدن البته منم گفتم عکس ها خیلی بد هستن ولی توجهی نشد
در مورد صفحه اول باید بگم کلا خواسته شده بود که scroll نداشته باشه البته این روش که homepage بدون scroll باشه تقریبا جدیده و شاید بشه بعنوان یه تکنیک بهش نگاه کرد
در مورد اون تیتر بالای صفحه هم خواستم فونت باشه تا سرعت لود به خاطر عکس اونجا پایین نیاد ولی حتما این فونتی که گفتین رو امتحان می کنم
بقیه موارد رو هم حتما به مرور زمان اثر میدم نظرای به جایی دادین. فقط این که توی قسمت اخبار و نظر سنجی (تب ها) گفتید رنگشون مثل منوی بالا بشه رو متوجه نشدم
بازم خیلی خیلی ممنونم

منطورم این بود که منوی بالا، وقتی مثلاً "صفحه‌ی اصلی" انتخاب میشه، اون دو مورد دیگه رنگشون یه خورده شفاف هست و اینی که انتخاب میشه تیره. ولی پایین، وقتی "خبرها" انتخاب میشه، رنگ "نظر سنحی" زرد میشه و اگه بیشتر از 2 تا تب داشته باشه جالب نمیشه. برای همین به نظرم منوی پایین هم مثل منوی بالا باشه و اونایی که انتخاب نمیشن هم رنگ داشته باشن منتهی یه کم شفاف‌تر باشن

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
سلام مرسی از نظر شما
زرد کمرنگ هم نمیاد بهش الان گذاشتم؟
من الان آبیه کمرنگش میکنم و منتظر نظرتون هستم
البته من یه قابلیت به رنگ پس زمینه اضافه کردم لطفا حدود 40 50 ثانیه صبر کنید و تغییرات رو ببینید ممنونم
دیدم! جالب بود! چجوری این کارو کردین؟
بنظرمن رنگ آبی کمرنگ، فیروزه ای کمرنگ یا سبز کمرنگ بهش میاد.

hoseng

کاربر بیش فعال
دیدم! جالب بود! چجوری این کارو کردین؟
بنظرمن رنگ آبی کمرنگ، فیروزه ای کمرنگ یا سبز کمرنگ بهش میاد.
از @keyframes های CSS3 استفاده کردم
مرسی لطف کردی

فونتت رو تاهوما کن
عکسات هم خعلی بی کیفیتن
ممنونم دوست عزیز از نظرت اما الان یه راهکار از طریق CSS3 اضافه شده که ما فارسی زبون ها فقط محدود به Tahoma نباشیم
عکس ها هم من مسئولش نیستم من فقط سایت رو برنامه نویسی کردم و عکس ها رو مدیر سایت میذاره. البته من خودم دسترسی دارم که عوضش کنم اما وقت الکی هدر میره

saeid329

عضو جدید
سلام به همه ی بچه های با معرفت انجمن
بچه ها ی نظری هم در مورد سایت من بدین جون داداش.
www.gharbnet.ir

saeid329

عضو جدید
نظرخواهی در مورد سایت طراحی شده

سلام من سایتم رو کلی تغییر دادم لطفا دوباره درموردش نظر بدین
ممنون میشم از همتون
www.gharbnet.ir

saeid329

عضو جدید

سلام
خوندن متنهای چند خطه با این رنگ زمینه چشمو اذیت میکنه به نظرم ..

بسیار از شما ممنونم که در مورد سایت من نظر خودتون را اعلام نمودید لطف کنید بهم بگید چه رنگی رو پیشنهاد می کنید ؟

از بقیه دوستان هم خواهش می کنم ی نظری در مورد سایت من ارائه بدن
آدرسش اینه www.gharbnet.ir

ariasilver.com

عضو جدید
گرافیک سایتت کاربر پسند نیست !
آدرس هاتو بهتره Rewrite کنی !
محتوای سایتت معلوم نیست درباره موضعی است !

saeid329

عضو جدید
گرافیک سایتت کاربر پسند نیست !
آدرس هاتو بهتره Rewrite کنی !
محتوای سایتت معلوم نیست درباره موضعی است !

با سلام خدمت دوستان عزیزم
ممنونم که لطف کردین و نظر داددین
راستش من ی کمی تازه کارم لطف میکنی برام توضیح بدی که Rewite آدرس یعنی چی؟
بازهم ممنونم داش گلم که نظر دادید و اگر منو بیشتر راهنمایی کنی کلی ممنونت میشم.
درود برتمام بچه های باشگاه مهندسان

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
آقای saeid329 من که تغییری نمیبینم البته. باز انجمن سایت افتاده زیر صفحه اصلی.. رنگ زرد رو هم بردارین حتما. یه رنگ دیگه رو امتحان کنین. این رنگ تو چشم میزنه. این رنگ بهتره بنظرم #FFE5CC . به نظر من رنگ پس زمینه ی وب سایت هیچوقت نباید یه رنگ جیغ باشه. مثلا میخواین زرد بزنین زرد خیلی کمرنگ استفاده کنین.مثلا قرمز کمرنگ، آبی کمرنگ و...

از اینجا هم میتونین رنگ پیدا کنین

آخرین ویرایش:

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
سلام دوستان با عرض پوزش از مزاحم شدن میخوام نظرتون رو راجه به این وب سایت بگین
http://www.aryarahjoo.com/demo
میگم چرا وقتی روی گزینه های منوی اصلی جا به جا میشیم تکون میخورن؟ کمی سمت چپ و راست میرن. خودتون اینجوری نوشتینش؟ ثابت بهتر نیست؟

saeid329

عضو جدید
آقای saeid329 من که تغییری نمیبینم البته. باز انجمن سایت افتاده زیر صفحه اصلی.. رنگ زرد رو هم بردارین حتما. یه رنگ دیگه رو امتحان کنین. این رنگ تو چشم میزنه. این رنگ بهتره بنظرم #FFE5CC . به نظر من رنگ پس زمینه ی وب سایت هیچوقت نباید یه رنگ جیغ باشه. مثلا میخواین زرد بزنین زرد خیلی کمرنگ استفاده کنین.مثلا قرمز کمرنگ، آبی کمرنگ و...

از اینجا هم میتونین رنگ پیدا کنین

سلام خدمت همه دوستای گلم
ممنونم که راهنماییم کردین
دوستان عزیزم من ی تازه کارم و از نظرات شما واقعا استفاده می کنم
بازهم سپاسگذارم که منو راهنمایی کردین

elisa70

عضو جدید
عکسای سایتت خیلی زود عوض می شن.نوشته هایت همه در یک سطح نیستند یعنی بعضی خطات کوتاه تر از بعضی دیگر هست . فونتت زیاد جالب نیست.