نظر شما درمورد کتابهای آقای جعفرنژاد قمی؟ (PHP)

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
سلام میخوام بدونم که آیا شما کتابهای برنامه نویسی آقای جعفرنژاد قمی رو خوانده اید؟ نظرتون چیه؟بخصوص درمورد کتاب php . آیا کتابی بهتر برای آموزش php سراغ دارین؟

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برای php کتاب آموزش php از انتشارات ناقوس ( تالیف محمد مصدری ) رو خوندم. کتابش بد نبود .
کتاب جعفرنژاد قمی رو ندیدم ولی اون جوری که من ازش شنیدم از کتابی که من خوندم بهتره.

بنظرم یکیشون رو بگیر و بعد فیلم های آموزشی رو دانلود کن و گوش بده. خیلی خوبند ...کتاب فقط برای یادگیری اصول php خوبه .

موفق باشید :gol:

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام میخوام بدونم که آیا شما کتابهای برنامه نویسی آقای جعفرنژاد قمی رو خوانده اید؟ نظرتون چیه؟بخصوص درمورد کتاب php . آیا کتابی بهتر برای آموزش php سراغ دارین؟
من خودم اصلا کتابی رو خریداری نکردم و با کمک اینترنت و w3schools یاد گرفتم، در مورد کتاب های جعفرنژاد هم باید بگم واسه کسایی خوبه که هیچی در مورد اون بحث نمیدونن و اصلا به صورت پیشرفته آموزشی نمیده

Dark Seeker

عضو جدید
با hoseng موافقم چون در w3schools بهترین راه آموزشی هست که بصورت خودآموزه و برای همیشه در ذهنتون میمونه چون درگیر میشید.
البته کتابهای آقای جعفرنژاد قمی خوبه فقط به جهت مطالعه و زمین اولیه.

turboogle

متخصص برنامه نویسی #C
سلام . کتاب آقای قمی برای کسی که هیچی از PHP نمیدونه و انگیسی نمیتونه مطالعه کنه مناسبه.اما واسه ک تا دو ماه اول .نه بیشتر.انتشارات ناقوس کتابش قوی تره.کتاب دوم خوبیه آقا مصدری . بعدش دیگه گوگل و پروژه !!!

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
سلام . کتاب آقای قمی برای کسی که هیچی از PHP نمیدونه و انگیسی نمیتونه مطالعه کنه مناسبه.اما واسه ک تا دو ماه اول .نه بیشتر.انتشارات ناقوس کتابش قوی تره.کتاب دوم خوبیه آقا مصدری . بعدش دیگه گوگل و پروژه !!!
درکل با کتابای انگلیسی مشکلی ندارم. اگه منبع بهتر از فارسی سراغ دارین معرفی کنین. ولی ی سوالی مدتی ذهنمو مشغول کرده که شاید باید تو یه تاپیک جداگانه بپرسم : PHP یا ASP.NET !? مساله اینست!

hoseng

کاربر بیش فعال
درکل با کتابای انگلیسی مشکلی ندارم. اگه منبع بهتر از فارسی سراغ دارین معرفی کنین. ولی ی سوالی مدتی ذهنمو مشغول کرده که شاید باید تو یه تاپیک جداگانه بپرسم : PHP یا ASP.NET !? مساله اینست!
توانائیه این دوتا زبان تا حد زیادی شبیه، حالا میخوام ذهنتونو بیشتر درگیر کنم: شما باید ببینی خودت به کدومش علاقه داری فقط همین (باید بری و اطلاعات کسب کنی و علاقتو بشناسی وگرنه گیر میکنی مثلا من یه تابستون کامل روی C# وقت گذاشتم و آخرش فهمیدم علاقه ندارم)
مثلا خود من PHP رو با هیچی عوض نمیکنم چون واقعا بهش علاقه دارم

Syd Barrett

عضو جدید
به نظر من بزرگترین اشتباه اینه که برای یاد گرفتن برنامه نویسی سراغ آموزش بریم ، برنامه نویسی رو باید توی پروژه یاد گرفت ... شما مثلا شروع کن به نوشتن یه سایت PHP برای خودت ... هر جا مشکلی داشتی توی گوگل سرچ کن و جواب رو پیدا کن ... اینجوری هم یاد میگیرید و هم هیچوقت فراموش نمیکنید ... ولی با کتاب وقت میذارید و آخر سر هیچی بلد نیستید ...
در مورد PHP و ASP.NET هم هر کس یه نظر کاملا متفاوت داره ... من خودم به دلیل متن باز بودن و اینکه همه کد هایی که مینویسم رو خودم میفهمم که چه کار کردم PHP رو ترجیح میدم ...

hamid59022

عضو جدید
متاسفانه چند كتابي كه از اين ناشر خريدم ضرر حسابي بوده كتاب html فاقد بخش div بوده و كتاب c# فاقد بخش كار با بانك هاي اطلاعاتي بوده كلا هميشه مهمترين قسمت در كتابهاي جعفر نژاد حذف ميشود و چون ما اون كتابها رو به عنوان مرجع فرض ميكنيم ضرر حسابي ميكنيم

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه چند كتابي كه از اين ناشر خريدم ضرر حسابي بوده كتاب html فاقد بخش div بوده و كتاب c# فاقد بخش كار با بانك هاي اطلاعاتي بوده كلا هميشه مهمترين قسمت در كتابهاي جعفر نژاد حذف ميشود و چون ما اون كتابها رو به عنوان مرجع فرض ميكنيم ضرر حسابي ميكنيم

کتاب فارسی خوب خیلی کم پیدا میشه .
کلا بنظرم بهترین کار اینکه که انگلیسیمونو قوی کنیم و بعد فیلم ها ی آموزشی دانلود کنیم و گوش کنیم.
من که برای php و jquery و... فیلم های انگلیسی رو گوش میکردم و از روش برنامه مینوشتم واقعا عالی بودند چون همه چیز کامل توضیح میدند.