نظر سنجی ( شما چه تصمیمی می گیرید؟ ، لطفاً در نظر سنجی شرکت کنید)

نظر سنجی ( شما چه تصمیمی می گیرید؟ ، لطفاً در نظر سنجی شرکت کنید)

• تولید کننده ساکن اصفهان

رای: 25 45.5%
  • تولید کننده ساکن تبریز

رای: 28 50.9%
  • تولید کننده ساکن کرمانشاه

رای: 6 10.9%
  • تولید کننده ساکن همدان

رای: 8 14.5%

• مجموع رای دهندگان
    55
  • نظرسنجی بسته .

Uchiha Itachi

عضو جدید
ملاک شما برای برتری یکی بر دیگری چیه ؟
خب میگید کیفیت هر چهار محصول یکی هست .. خب اگر کیفیت یکی هست شما اونی که نزدیک تر هست و ارزونتر میگه بخرید
اگر نه ملاک خریدتون چیزهای دیگه هست بگید

هر کدوم از شهر ها توی مواردی بهترین رو ارائه میدن .. ملاک دقیق شما چی هست و اگر بگید محصول چی هست بهتر میشه راهنمایی کرد

از نظرتون ممنونم:gol:.
لطفاً نظرتون رو با توجه به اطلاعات موجود در قالب یکی از گزینه ها وارد کنید. نظور من از کیفیت مساوی تنها کیفیتی است که از لحاظ ظاهری میشه قضاوت کرد که می تونه درست یا نادرست باشه.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
عذرخواهی میکنم من هیچ گزینه ایی رو نمیزنم

خب وقتی کامل نمیدونم موضوع چی هست احتمال اینکه نظر اشتباه بدم زیاد هست
اگر دوست دارید نظر الکی و اشتباه بدم یه شهر رو همینجوری الکی بزنم

Uchiha Itachi

عضو جدید
عذرخواهی میکنم من هیچ گزینه ایی رو نمیزنم

خب وقتی کامل نمیدونم موضوع چی هست احتمال اینکه نظر اشتباه بدم زیاد هست
اگر دوست دارید نظر الکی و اشتباه بدم یه شهر رو همینجوری الکی بزنم

اگر از روی احساس مهندسیتون بخواین قضاوت کنین کدوم رو انتخاب می کنین؟

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
از نظرتون ممنونم:gol:.
لطفاً نظرتون رو با توجه به اطلاعات موجود در قالب یکی از گزینه ها وارد کنید. نظور من از کیفیت مساوی تنها کیفیتی است که از لحاظ ظاهری میشه قضاوت کرد که می تونه درست یا نادرست باشه.

خواهش میکنم

چه اصراری هست فقط از روی ظاهر قضاوت کرد .. اگر چیزی که میخواید بخرید خیلی مهم نیست و هزینه بالایی نمیخواید بدید خب هر کدوم اول راه دست هست بخرید
ولی اگر چیز مهمی هست و هزینه بالایی میخواید بکنید پیشنهاد میکنم وقت بزارید , خوب تحقیق کنید و از کسانی که اون محصول رو خریدن مشورت بگیرید .. اینجور نظر سنجی بنظر من جوابگو نیست

پس اگر محصول مهمی نیست نزدیکترین و ارزونترین رو بخرید
اگر مهم هست راه دیگه ایی برای پیدا کردن سوالتون انتخاب کنید

موفق باشید :gol:

Uchiha Itachi

عضو جدید
تبریز و اصفهان کاراشون واقعا درجه 1 هست ....من بسته به نوع جنس از بین این 2 تا انتخاب میکنم جون ترکم بیشتر تبریز را میپسندم

ممنونم که نظر دادین، اگر کیفیت محصولی که توسط تولید کننده ای در استان دیگر تولید می شود اندکی بیشتر (نه خیلی) از محصول تولید شده در تبریز باشه باز هم انتخاب شما تبریز خواهد بود؟

EHSAN.1984

عضو جدید
من اصفهان رو انتخاب میکنم چون به شیراز نزدیکتره و شهر صنعتی مورد اعتمادتری هست.

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام،ممنون از اینکه دعوت کردین.
با توجه به شرایطی که توضیح دادین باید چندتا نکته رو اینجا متذکر بشم
با توجه به اینکه تبریز و اصفهان شهرهای صنعتی تری هستن نسبت به بقیه ارجحیت دارن و همچنین به دلیل وجود شهرک های صنعتی بزرگ و کارخانه های مادر در این شهرها...
درسته که اصفهان کارخونه فولاد داره اما فولادش در سرتاسر کشور استفاده میشه،اگه قطعه و دستگاهی که میخواین بخرین یه دستگاه صنعتی باشه به نظرم بهتره از تبریز خریداری کنید به دلیل وجود کارخانه های بزرگی چون تراکتورسازی،ماشین سازی،ایدم،چرخشگر،گسترش فولاد و قاینارخزر و شیرین عسل و آیدین و شهرک صنعتی شهید سلیمی و شهرک صنعتی شهید رجایی و کارخانه ها و کارگاه های متعددی که بی شک نشان از صنعت قوی این شهر داره.
ولی در کل شما باید دستگاهی که میخواین بخرین رو با جزئیات از قبیل کیفیت و تعداد خرید و شهر مورد نظر برای خرید و بودجه و ....توضیح بدین تا دوستان بتونن بهتر راهنماییتون کنند.
یا علی.

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریز از نظر صنعتی در حد معقول هست پس تبریز رو انتخاب میکنم اگر نشد اصفهان

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من یک سوال از استارتر دارم چرا تهران تو گزینه ها نیست؟

حالا نمیدونم محصول چیه اما برای من خیلی چیزا بوده خریدم یا خودم خریدم یا از. تهران سفارش دادیم برامون اوردن

اکثرا هم راضی بودیم . بنظر. من تهران رو هم مد نظر قرار بدید

EECi

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز و فرهیخته سلام

در این تاپیک قصد دارم شما رو در شرایط خاصی قرار بدم و نظرتون رو بپرسم.
موضوع از این قراره که فرض کنید شما مسئول خرید یک محصول بخصوص از طرف یک شرکت معتبر شده اید، محصولی که شما برای خرید اون مسئولیت دارید توسط 4 تولید کننده در چهار شهر اصفهان، تبریز، کرمانشاه و همدان تولید می شود. محصول مورد نظر یک دستگاه برای یک کارخانه است. شما این فرصت رو ندارید که به هر چهار شهر سفر کنید و کیفیت محصول را بررسی کنید بنابراین به خاطر شرایط پیش آمده و محدودیت زمانی مجبور هستید خرید رو انجام بدین به عبارتی از شانستون! استفاده کنید. شما کدوم تولید کننده رو انتخاب می کنید؟

با تشکر از شما دوستان
سلام

بدون دادن اطلاعات و اینکه چه چیزی مدنظر شماست نمیشه چیزی گفت
من سعی می کنم با افرادی که قبلا تکنسین ان دستگاه بودند صحبت کنم و میزان خرابی و نیاز به سرویسش رو بپرسم
پرسجو می کنم و نهایتا انتخاب و خرید می کنم

اگر کیفیت ها واقعا یکی شد ، به مسافت و هزینه حمل و نقل هم دقت می کنم
به این موضوع هم توجه می کنم که اگر از فاصله دور یه دستگاهی رو بخرم برای هر بار تعمیر و سرویس دستگاه باید کلی هزینه متقبل بشم

موفق باشید

Uchiha Itachi

عضو جدید
سلام

بدون دادن اطلاعات و اینکه چه چیزی مدنظر شماست نمیشه چیزی گفت
من سعی می کنم با افرادی که قبلا تکنسین ان دستگاه بودند صحبت کنم و میزان خرابی و نیاز به سرویسش رو بپرسم
پرسجو می کنم و نهایتا انتخاب و خرید می کنم

اگر کیفیت ها واقعا یکی شد ، به مسافت و هزینه حمل و نقل هم دقت می کنم
به این موضوع هم توجه می کنم که اگر از فاصله دور یه دستگاهی رو بخرم برای هر بار تعمیر و سرویس دستگاه باید کلی هزینه متقبل بشم

موفق باشید

از نظرتون خیلی سپاس گذارم:gol:
لطفاً نظرتون رو در گزینه ها هم درج کنید.

• Like
واکنش ها: EECi

EECi

مدیر بازنشسته
دوست خوبم نمیشه که بدون اطلاعات شهری رو انتخاب کرد . باید دید که مثلا اگر دستگاهتون مثلا ماشین CNC خاصی هست از چه قطعاتی در اون شرکت خاص ساخته شده . ایا اون قطعات در بازار برای تعمیر پیدا میشه ؟ به صرفه هست ؟ مثلا ممکنه در اصفهان یه ماشین CNC با کیفیتی ساخته بشه ولی درش از قطعات کم یاب استفاده شده که تعمیر و سرویس رو پرهزینه و به صرفه نمی کنه . ولی در مثلا تبریز از قطعات معقول استفاده کرده باشه .( مثال بود )

اگه ماشین CNC خاصی منظورتون هست من تبریز رو پیشنهاد میکنم . هرچی باشه ماشین سازی تبریز و شرکت های معروفی مثل ماشین افزار و کنترل افزار در تبریز هستن و تجربه خوبی دارن

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
دوست خوبم نمیشه که بدون اطلاعات شهری رو انتخاب کرد . باید دید که مثلا اگر دستگاهتون مثلا ماشین CNC خاصی هست از چه قطعاتی در اون شرکت خاص ساخته شده . ایا اون قطعات در بازار برای تعمیر پیدا میشه ؟ به صرفه هست ؟ مثلا ممکنه در اصفهان یه ماشین CNC با کیفیتی ساخته بشه ولی درش از قطعات کم یاب استفاده شده که تعمیر و سرویس رو پرهزینه و به صرفه نمی کنه . ولی در مثلا تبریز از قطعات معقول استفاده کرده باشه .( مثال بود )

اگه ماشین CNC خاصی منظورتون هست من تبریز رو پیشنهاد میکنم . هرچی باشه ماشین سازی تبریز و شرکت های معروفی مثل ماشین افزار و کنترل افزار در تبریز هستن و تجربه خوبی دارن

دقیقا همینطور که میفرمایند :
ما یک بحثی توی فعالیت منطقه ای داریم که یک نوع مزیت برای یک منظقه صنعتی است برای مثال تبریز شهری است که از لحاظ فنون و علوم مهندسی در رتبه بالایی قرار داره و اکثر تولیدات این منظقه با کیفیت و خوب است در منطقه ای دیگر مثلا مشهد علم و فون تولید بخاری و خودرو در سطح بالایی برای همون کیفیت محصولاتی که نام بردم بالاست و جالب اینجاست که بدونید هر منطقه ای که نام برده شده برای خودش یکسری محصولات ممتاز داره و از کارخانه های بزرگ تا کارگاه های کوچک در یک سطح رقابتی خاصی هستند پس توی یک منطقه که اکثر واحد های تولید در یک رنج هستند کمتر میشه محصولی بی کیفیت با قیمتی بالا پیدا کرد . در اصل شما باید مشخص میکردین که چه نوع محصولی رو باید خریداری میکردیم اینطوری مشخص میشد که کدام استان توی اون محصول امتیاز ویژه داره