نظرسنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 1

نظرسنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 1

• مجموع رای دهندگان
    42
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب نوبیتم باشه دیگه این دفه نوبت منه..........
خسته نباشی علی آقا........حسابی جزغالت کردناااااااا.........خخخخخخ
من اومدم سوالای آسون پبرسم و برم........امیدوارم بتونم جوابت رو بخونم چون جواب هایی که به پست فنتستیک گرل دادی رو نمی تونم ببینم........!!!!!!!!!!!
بسم الله.........
1-نظرت راجع به صندلی داغ چی بود؟؟؟؟توصیه می کنی کسی دیگه ای بشینه؟؟؟؟؟؟ مثبت بود بدک نبود ، توصیه میکنم اول اونایی که خودشون هم میخوان بشینن ، بعد زورکیا بیان بشونیمشون
2-نفر پیشنهادی بعد خودت کیه؟؟؟؟؟دوست داری الان کی بشینه؟؟؟؟؟؟؟ آقا : محمد ساوه یا خودت ، خانم : نرگس بانو یا آبیس یا جولی
3- فکر می کنی چه سوالایی پرسیده بشه بهتره؟؟؟؟ سوالای خوب ، سر و ته هم بگی نگی داشته باشه
4- سوالی بود دوست داشته باشی بپرسن و نپرسیده باشن ازت؟؟؟؟؟؟ نه ، همشو پرسیدن ، سوال خوب اون خاطره های فوتبالیم بود که تا سال 75 گفتم ، بیاد قدیم
5- چرا همش به من گفتی بد اخلاق؟؟؟؟؟؟.........نننن می خوام ببینم چرا به همچین نتیجه ای رسیدی؟؟؟؟؟؟؟ اخلاق درست و درمون که نداری :D فکرشو کن به یکی از خانمها میگفتم دیگه جرات میکردم بیام باشگاه ؟؟
سولات سیاسی........مرد و مردونه وایسا پای حرفات جواب بده بالاتر از آبی که رنگی نیست فوقش اخراج میشی.......خخخخخخخخ
6- نظرت راجع به ولایت فقیه چی؟؟؟؟؟؟می دونی ولایت مطلقه فقیه چه فرقی با ولایت داره؟؟؟؟؟ قبول ندارم ، از بیخ و بن ، مطلقه یعنی چی؟؟ هر چی گفت بگیم چشم؟؟ اونم میتونه اشتباه کنه ، نمیتونه؟؟معصوم که نیست، پس چیزی به اسم مطلقه نداریم ، مطلقه که همون شاهه (نه اون شاه ، کلا پادشاهی صرف)، چه فرقی داره ، فقط اسم اسلام روشه دیگه ، اینجوری که بدتر اسلام خراب میشه، این همه چاپلوسی رو میبینی؟؟ تا اتفاقی میافته گروه گروه براش نامه مینویسن ، که آی مچکریم ، رهنمودهاتون با گوش جان شنیدیم و .... ، این درسته؟؟ شده مملکت چاپلوسی ، خوب مگه قرار نبوده بهتر شه؟؟ یعنی الان بهتر شده ؟؟ اینا همش واسه همین اسم مطلقه هست که اومده
7- نظرت راجع به امام خمینی و آقای خامنه ای چیه؟؟؟؟؟می تونی یه جمله از هر کدوم هم بگی اگه نخواستی جواب بدی.......فقط از امام نگو ورزش نمی کنم ولی ورزشکار را...!!!!!!!!!!!(ما رو با این جمله صاف کردن.......خخخخخ) نظری ندارم جز اینکه میشد و میشه خیلی خیلی خیلی بهتر از اینی که الان هستیم باشیم ، ما با همون شاه هم یه پیشرفتی میکردیم بالاخره ، نمیشه گفت اگه اون بود الان همونجا مونده بودیم ، بعضی از نظرات و مقایسه ها در این حده که بگیم اون دوره اینترنت نداشتیم ولی الان اینترنت داریم ، نقش این دو تا خیلی پر رنگ تو وضعیت فعلی ، اگه خوبه ، که خوب بودن ، اگه بده که بد بودن ، افراط تفریط نکنیم ، مثلا اون زمان اگه یه فرماندار تو فلان جا خطایی میکرد میگفتن ببینید شاه پدر سوخته رو چه کرده با مملکت ؟؟ همه چی مستقیم پای شاه بود اما الان هر اتفاقی بیافته بعضیا بری از اشتباهن و هیچ تقصیری ندارن ، این میشه افراط و تفریط، گفتم نظری ندارم اما خیلی نظر دادم
8- نظرت راجع به بسیج چیه؟؟؟؟؟بسیج الان با اول انقلاب چه فرقی کرده........؟؟؟؟؟؟ خوب من اول انقلاب نبودم اما بسیج رو بر مبنای سازندگی ساختن نه بر مبنای خورندگی ، اسم بسیج هم معنای مشخصی داره ، همین کاری که الان میکنن ، بعضی بسیجیا میرن داخل روستاها (اگه واقعا کارشون تبلیغاتی نباشه و پولکی نباشه ) و کمک میکنن به بازسازی تو اون روستا کار قشنگیه اما زیاده روی بسیج با روی کار اومدن بعضیا بیشتر و بیشتر شد ، هر جایی قانون داره ، بالاخره من اگه خلاف میکنم باید بدونم باید به کی جواب پس بدم ، به سپاه ، به بسیج ، به نیروی انتظامی ، به لباس شخصی ، بسیجم با وارد کردن به هر بخشی خراب کردن ، خوب و بد البته هنوز هم همه جا هست ، من نمیخوام بگم هر کی بسیجیه بده ، اما کار بعضیا دید رو خراب کرده ، اون بعضیا هم تعدادشون کم نیست
9- آهان........شما زمان جنگ به دنیا اومده بودی دیگه؟؟؟؟؟ اگه خاطره ای از اون دوران داری بگو........حالا از اطرافیان هم باشه فرقی نداره ولی در رابطه با خودت باشه...
از جنگ .... آره دارم ، از آژیر قرمز و هشدار و خاموشی ، اون اخبار گویی که میگفت .... شنوندگان عزیز توجه فرمایید ، شنوندگان عزیز توجه فرمایید ....
از وانت هایی که میومدن تو محل برای جمع آوری کمک ، خالی میومدن ، محلی ها پولدار نبودن اما وانت پر میرفت ، یکی پتو میداد ، یکی چراغ علاالدین ، یکی فانوس ....
از آزادگان هم خاطره دارم هر روز آزاده میاوردن ، خونمون شهرستان بود، تا آزاده میرسید منم با مادرم میرفتم،تا اون روز که آشنامون رو آوردن یعنی در واقع هم دهاتی با یه نسبت دور، اسم آشنامون رضا بود ، اسیر شده بود ، آزاد که شد یادمه با مادر رفته بودیم ، این یهو گفت ا رضا رضا .... من حالا نمیشناختم از لای جمعیت که بغلش کرده بودن برامون دست تکون میداد
از خود عملیات ها هم یادمه یه بار داداش ناتنیم (اینکه میگم داداش چون سالها باهامون زندگی کرده بود) از جبهه زنگ زده بود ، گفته بود خیلی اوضاع خرابه ، گفته بود خیلیا شهید شدن ، نگران بودن ، اینم یادمه از اون تماس تلفنیش با خونمون که بابام با نگرانی حال بقیه آشناهامونو میپرسید
یاد همه شهیدا بخیر

10- چرا سال 88 با میر حسین اون کارو کردن؟؟؟؟؟فکر می کنی اشتباه خود میر حسین چی بود؟؟؟؟؟؟ شنیدم رهبر با موسوی خوب نبوده و از دوره نخست وزیری و ریاست جمهوری تو دوره امام مشکل داشتن ، حالا چیزهای اصلی رو ما نمیدونیم و نخواهیم دونست ، شاید اشتباه اصلی موسوی این بود که 4 سال دیر اومد ، شاید باید بعد از خاتمی میومد
سولات ورزشی........
11- از نظر تو بهترین بازیکن تاریخ ایران کی بوده؟؟؟؟؟؟؟ خوب در مورد قدیمیا نمیتونم توضیح بدم چون بازیشونرو ندیدم ، پروین ، حجازی ، روشن ، جباری ...
اما از جدیدا .... مهدی مهدوی کیا بهتر از بقیه بود ، کریم باقری خیلی خوب بود ، من زرینچه رو هم خیلی دوست داشتم و البته بازیکن بزرگی هم بود و اینکه عابدزاده هم دروازه بان بزرگی بود، علی دایی رو واقعا خدا بغل کرده بود
:D اما از حق نگذریم جوون بود خیلی خوب بود
12- بهترین بازیکن تاریخ جهان؟؟؟؟؟ زیدان ( مسی و رونالدو هنوز دارن بازی میکنن آخه من از کسایی گفتم که بازی نمیکنن دیگه )
13- بازیکن محبوبت توی تاریخ فوتبال جهان کیه؟؟؟؟ روبرتو باجو ، پائولو مالدینی ، آلن شیرر ، زیدان ، رونالدو(برزیلی)
14 بازیکن محبوبت تو تاریخ ایران کیه؟؟؟؟؟؟ جواد زرینچه
15- با ورزش جودو آشنایی داری؟؟؟؟حداقل سیستم امتیاز دهیش چی؟؟؟؟ آره ، وازاری یعنی تهش ، دیگه هر چی از اون یکیا بگیری یه وازاری هم نمیشه ، سال 2004 میران نزدیک بود یه برنز بگیره آ
16- چرا مایلی کهن گفت فوتبال ما همینه؟؟؟؟ آیا واقعا همین؟؟؟؟ کی گفته ؟؟ حرفهای مایلی کهن رو خیلی قبول ندارم ، یادمه اون اوایلی که خودش یهو شد سرمربی تیم ملی چه رفتارهایی داشت
17 یه نمونه از وجود مسائل سیاسی تو فوتبال رو بیان کن......!!!! تو ایران؟؟ انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی تیم ملی
18-به نظر راسته میگن تو بازی ایران آلمان جام جهانی فرانسه 98 به دستور سران مملکت بایکنان نیمه دوم رو شل گرفتن؟؟؟؟؟؟؟تا ایران بازی رو نبره؟؟؟؟؟ نه ، همه فکر میکردن احتمالا وظیفشون رو انجام دادن و کارشون تموم شده با بردن آمریکا، چرا باید اون کار رو میکردن؟؟؟
19- چرا بعدش جلال طالبی تو ایران دیگه مربی گری نکرد؟؟؟؟؟ طالبی کلا اینکاره نبود ، یه دوره هم شد سرمربی سوریه ، نتونست کاری کنه ، یادمه یه مدت کوتاهی مربی گری کرد ... یادم نیست کدوم تیم اما نتیجه نگرفت
20 اینم سوال آخر.........
این سواله که همه داشتن ولی ازت نپرسیدن.........
علی آقا فامیلیت چیه؟؟؟؟؟؟ چون تو گفتی فامیلیمو جواب نمیدم منم ، به عنوان فصل الخطاب ، قبولت کردمو منم نمیگم :D
اگه نخواستی بگی بیا در گوش خودم بگو.......قل میدم به همه بگم.........خخخخخخخ
داش علی یا علی

........... سوالات خیلی خوب بود
:gol::gol: ببخشید که جوابها خیلی طولانی شد

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب میریم سراغ تصحیح جوابا:

نمرتم شد11!!!
خسته نباشی اقا معلم:):gol:

نمیشه از نمره محمد ساوه کم کنی به من بدی 12 مشروط نشم ؟؟

فک نمیکردم پاس کنه.....سوالای منو همه رو زیره 5 گرفت....

علی بهت امیدوار شدم....

پدر تجربه بسوزه ، یه ماه دیگه ادامه داشته باشه 16-17 هم میشم :D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز من به همه مجموعه سوالا جواب دادم ، مثل اینکه بعضی بچه ها گفتن جواب ندادم ولی واقعا همشو جواب دادم ، چیزی نمونده دیگه ، شاید پس و پیش بوده اما جوابشون دادم
هر کسی زحمت کشیده سوال کرده برام مهم بوده که حتما جوابشو بدم ، البته با کمی پیچش برای ایجاد ابهام

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
........... سوالات خیلی خوب بود
:gol::gol: ببخشید که جوابها خیلی طولانی شد

علی آقا دستت درد نکنه خیلی عالی جواب دادی فکر کنم کمترین پیچش رو واسه سوالات من داشتی.........
هرچند تو همین 20 تا سوالت 20 سوال دیگه برام پیش اومد..........ولی دیگه نمی پرسم تا خسته نشی بازم خدا قوت........
زندگی خوب و پر از فرازی رو داشته باشی بدون نشیب..........زیر سایه امام زمان سالم و موفق و پیروز باشی.........

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمیشه از نمره محمد ساوه کم کنی به من بدی 12 مشروط نشم ؟؟

پدر تجربه بسوزه ، یه ماه دیگه ادامه داشته باشه 16-17 هم میشم :D

محمد ساوه خودش 10 شده،میخواست 2 نمره از تو قرض بگیره....:D

میتونی تمدید کنی،فقط اشاره کن داداش:D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد ساوه خودش 10 شده،میخواست 2 نمره از تو قرض بگیره....:D

میتونی تمدید کنی،فقط اشاره کن داداش:D

من پاس کردم تموم شد تمدید نمیخواد ، تو 10 نشده بودی 11 بودی یه نمره ازت کم کردن دادن به من ، اینا رو که خودت نمیفهمی ، فکر میکنی نمرت از قبل 10 بوده:D

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من پاس کردم تموم شد تمدید نمیخواد ، تو 10 نشده بودی 11 بودی یه نمره ازت کم کردن دادن به من ، اینا رو که خودت نمیفهمی ، فکر میکنی نمرت از قبل 10 بوده:D

نامردا حق منو خوردن ....کو این رئیس اینجا :w00:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا به فکر غریبه نیستید به فکر چشمای من باشید یک هفته نبودم کلی صفحه مجبور شدم بخونم.
سوال هم داشتم دیگه ندارم چون همه رو پرسیدن.
تازه کلی هم خجالت کشیدم فکر میکردم غریبه 21-2 سالشه اذیتش کردم خخخخخخخخخخخخخ دیدم 30 سالشه :دی

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا به فکر غریبه نیستید به فکر چشمای من باشید یک هفته نبودم کلی صفحه مجبور شدم بخونم.
تازه کلی هم خجالت کشیدم فکر میکردم غریبه 21-2 سالشه اذیتش کردم خخخخخخخخخخخخخ دیدم 30 سالشه :دی
دقیقا:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

غریبه 30 سالشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ماشالا مردی شده برا خودش دیگه
اقای غریبه معذرت میطلبم از درگاهت اگه حرف بدی زدم
اجازه میخوام صدات کنم عمو غریبه...یا دایی غریبه
سنت رو نمیدونستم جان خودم...جان خودت...به سرت قسم

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غریبه 30 سالشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ماشالا مردی شده برا خودش دیگه
اقای غریبه معذرت میطلبم از درگاهت اگه حرف بدی زدم
اجازه میخوام صدات کنم عمو غریبه...یا دایی غریبه
سنت رو نمیدونستم جان خودم...جان خودت...به سرت قسم

سنش داستانی شد واسه همه.:biggrin:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب منو رو این صندلی سوژه کردیدا ...

اقا ببخشید اگه ما جسارتی به محضر انورتان کردیم
من عمو ندارم...بذارین صداتون کنم عمو علی
عموووو علیییییی
البته من به شوهر عمم هم میگم عامو علی...به شما میگم عامو علی2

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
30صفحه رو خوندم باقیش رو حال نداشتم.
خدا بهت صبر بده.داغونت کردن ...
ولی ازت خوشم اومد از ابیدلای قدیمی هستی.
جملاتی که در مورد ناصر خان گفتی قشنگ بودن.
سرفرصت باید بیای پیش خودم آتیشت بزنم
فکر کردی تموم شد؟نه داداش صندلی داغ اینجا شبیه فیلم اره هست
ادامه داره..

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب بیا اینجا کارت دارم...
اسم؟ پیشه؟
تارخ تولد؟(دقیق)
خونوادتون چند نفرن؟
تو چندمی هستی؟
چندتا استقلالی هستن و چندتا لنگی؟
مجرد یا متاهل؟چرا؟
اسم پسر و دخترتو میخوای چی بذاری؟
از چند سالگی آبیدل هستی؟
اولین دربی که یادت میاد؟
تلخ ترین و شیرین ترین دربی؟
بهترین مربی؟
دروازبان؟
مدافع؟
هافبک؟
مهاجم؟(تاریخ باشگاه استقلال از نظر شما؟)
زمانی که نیکبخت رفت پرسپولیس چه حالی داشتی؟
زمانی که ناصرخان رحمت خدا چه حالی رفت داشتی؟
بهترین و بدترین خاطره ورزشی و غیر ورزشی؟
نظرت در مورد مجتبی جباری؟
اولین پستی که تو تاپیک آبیدلان دادی چی بود؟و کی بود؟
نظرت در مورد تاپیک آبیدلان؟(حواست باشه فقط تعریف کنی...دی)
بهترین دوستت تو دنیای واقعی و دنیای مجازی؟
نظرت در مورد این کلمات؟
پدر ؟
مادر؟
زمانی که خیلی عصبی بشی چیکارمیکنی؟
تیکه کلامت چیه؟
با اسم کاربری دیگه هم تو باشگاه عضو هستی؟بله یا خیر؟
فعلا تا اینجا بسه..
در ضمن 1عکس از خودت بذار یا از کودکیت..:D

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی یادم رفت.
تو این اوضاع اقتصادی خوب کشور ما چند شغله هستی؟توضیح بده...
با شاغل بودن همسرت در آینده مشکلی داری یا نه؟؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بیا اینجا کارت دارم...
اسم؟ پیشه؟ علی
تارخ تولد؟(دقیق) اسفند 62
خونوادتون چند نفرن؟ 5
تو چندمی هستی؟ آخری
چندتا استقلالی هستن و چندتا لنگی؟ 4 تا استقلالی یکی پرسپولیسی
مجرد یا متاهل؟چرا؟ مجرد - امکاناتم کمه
:D
اسم پسر و دخترتو میخوای چی بذاری؟ نمیدونم باید خانمم بگه یا مادر خانمم:D
از چند سالگی آبیدل هستی؟ 6-7
اولین دربی که یادت میاد؟ 1370 بود که 0-0 شد
تلخ ترین و شیرین ترین دربی؟ 3-2 که با گل پیروز قربانی بردیم و 1-0 که با گل اکبرپور باختیم شیرین ترین بودن اما تلخ ترین 3-2 که دو سال قبل باختیم
بهترین مربی؟ منصورپورحیدری
دروازبان؟ مهدی رحمتی
مدافع؟ جواد زرینچه + مهدی پاشازاده + پژمان منتظری
هافبک؟ مجتبی جباری + علیرضا منصوریان + علیرضا اکبرپور
مهاجم؟(تاریخ باشگاه استقلال از نظر شما؟) فرهاد مجیدی
زمانی که نیکبخت رفت پرسپولیس چه حالی داشتی؟ ناراحت شدم
زمانی که ناصرخان رحمت خدا چه حالی رفت داشتی؟ خیلی ناراحت شدم، یاد فینال باشگاههای آسیا افتادم ، به هر حال کلی خاطره داشتم
بهترین و بدترین خاطره ورزشی و غیر ورزشی؟ بهترین : قهرمان لیگ که پیام مشهد رو بردیم و ذوب آهن باخت+ قهرمانی جام حذفی 74
بدترین : باخت تو فینال باشگاههای آسیا + باخت به ملوان و قهرمان شدن پرسپولیس هفته آخر لیگ
نظرت در مورد مجتبی جباری؟ بازیکن خوبیه اما ... حرف درست رو باید درست زد ، باید به عنوان کاپیتان هوای بقیه رو هم میداشت ، نه اینکه پول میگفرت و دیگه اعتراض نمیکرد
اولین پستی که تو تاپیک آبیدلان دادی چی بود؟و کی بود؟ ..... یادم نمیاد فکر کنم تو تالار ادبیات و تاپیک یک خط برای کسی که دوستش داری بود
نظرت در مورد تاپیک آبیدلان؟(حواست باشه فقط تعریف کنی...دی) بهترین و شادترین صمیمی ترین تاپیک باشگاه
بهترین دوستت تو دنیای واقعی و دنیای مجازی؟ واقعی : رضا و علی اسمشونه ، مجازی : با جولی خیلی جورم ، با بقیه هم جورم مثل نرگس ، جاده مه آلوم ، محسن ، جهان ، گیم اوور و ....
نظرت در مورد این کلمات؟
پدر ؟ نباید تنبل باشه
مادر؟باید دست پخت پختش خوب باشه
زمانی که خیلی عصبی بشی چیکارمیکنی؟ داد و بیداد
تیکه کلامت چیه؟ مثلا
با اسم کاربری دیگه هم تو باشگاه عضو هستی؟بله یا خیر؟ آره یه بار داشتم با یکی بحث میکردم بعد هر کاری میکردم نمیشد بیام جوابشو بدم ، یه اسم کاربری ساختم به اسم gharyb که اونم کار نکرد نمیدونم هنوز هست یا نه
فعلا تا اینجا بسه..
در ضمن 1عکس از خودت بذار یا از کودکیت..:D
این که وتو شد
:gol::gol::gol:
من دیگه تموم شدم الان آبیس حاضر و آماده رو صندلی صدای جلز و ولزش میاد :D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی یادم رفت.
تو این اوضاع اقتصادی خوب کشور ما چند شغله هستی؟توضیح بده... یه شغل که پولش خوبه خدا رو شکر بدک نیست + یه شغل دیگه که بیتشر کار کردن داره تا درامد
با شاغل بودن همسرت در آینده مشکلی داری یا نه؟؟؟ نه اصلا مشکل ندارم

;):smile:

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون
ولی ازت پرسیدم اولین پستی که تو تاپیک آبیدلان دادی نه باشگاه.
در ضمن خاطرات غیر ورزسی هم جواب ندادی.
از بس به فکر اون صندلی هستی اینطور ج دادی...

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
ولی ازت پرسیدم اولین پستی که تو تاپیک آبیدلان دادی نه باشگاه.
در ضمن خاطرات غیر ورزسی هم جواب ندادی.
از بس به فکر اون صندلی هستی اینطور ج دادی...

تو کلوپ فکر کنم یه موردی بود از سایت آبیته گذاشته بودم ... قبل اینکه به صفحه 100 برسیم بین صفحه 50 تا 100
چی بود خدایا ...... یادم نمیاد
خاطره زندگی ... بهترینش عروسی برادر و خواهرم ، بدترینش تصادف و فوت کردن عموم

شرمنده آقا رضا حواسم نبود عزیز

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو کلوپ فکر کنم یه موردی بود از سایت آبیته گذاشته بودم ... قبل اینکه به صفحه 100 برسیم بین صفحه 50 تا 100
چی بود خدایا ...... یادم نمیاد
خاطره زندگی ... بهترینش عروسی برادر و خواهرم ، بدترینش تصادف و فوت کردن عموم

شرمنده آقا رضا حواسم نبود عزیز

ا.کی
موفق باشی داداش
تکرار نشه .....دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.