نظرسنجی صندلی داغ کلوپ آبیدلان 10

نظرسنجی صندلی داغ کلوپ آبیدلان 10

• F A R Z A N E

رای: 5 14.3%
  • sara20012

رای: 11 31.4%
  • امالیا

رای: 7 20.0%
  • sanijoon

رای: 4 11.4%
  • mohammad5mousavi

رای: 6 17.1%
  • A.h.m.a.d

رای: 2 5.7%

• مجموع رای دهندگان
    35
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ی بروبچه های گل گلاب.
من اومدم با نظرسنجی جدید صندلی داغ مخصوص آبیدلان.
شما بچه ها با رأی دادن یک نفر رو انتخاب کنید تا به آتش کشیده بشه...
این هم از گزینه ها :
خانوم ها :

1. F A R Z A N E
2.sara20012
3.امالیا

آقایون :

1.sanijoon
2.mohammad5mousavi
3.A.h.m.a.d

نکات مهم:
اسپم نکنید.:mad:
مهلت نظرسنجی از امروز به مدت یک هفته خواهد بود.:)
زمان برگزاری صندلی داغ 10 روز هست.:)
آرای قابل قبول ، رأی های بچه های آبیدله.
:)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهلت نظر سنجی تموم نشده ؟؟؟
ما میخوایم سوال بپرسیم ، تکلیف چیه ؟؟
سارا20012 برنده اعلام میشه :surprised:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامی دگر بار به همه.
بابت تاخیرم عذرخواهی میکنم.
خب آرا مشخصه دیگه.
اعلام نتایج.
۱. سارا با ۱۱ رای برای سوزوندن انتخاب شد.
۲. امالیا ۷ رای
۳. محمد موسوی ۶ رای
۴. فرزانه ۵ رای
۵.احسان ۴رای
۶. احمد ۲ رای
اینکه کی به کی رای داده هم خودم میدونم خخخخخخخ

سارا جان با اولین پست خودت کبریت بزن تا بچه ها بیان شعله رو ببرن بالاتر.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
1-نام و نام خانوادگی
2- تاریخ دقیق تولد
3- شماره کارت عابر بانکت و رمز اینترنتی و cvv2 و تاریخ انقضاش (واسه باباتم بگی قبوله)
4 - این 20012 رو از کجا آوردی؟؟
فعلا برای آشنایی و شروع اینا رو بگو

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
اجرت با شرکت شیراوران

ســــــــــلام من اومدم
از الان معذرت خواهی کنم شاید تند تند نتونم جواب بدم مشغول بچه داری هستم :D
سلام. اصن نگران نباشید. کافیه چند تا نفس عمیق بکشید:D

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام سلام میذاشتین خودم بیام بعد سوال بدین چه عجله ای دارین :D
1-نام و نام خانوادگی سارا ابراهیمی خخخخ
2- تاریخ دقیق تولد 28 آذر 68
3- شماره کارت عابر بانکت و رمز اینترنتی و cvv2 و تاریخ انقضاش (واسه باباتم بگی قبوله) میخاین پول واریز کنید برام :D 3943 **** **** 6037 خخخخخ
4 - این 20012 رو از کجا آوردی؟؟ میخواستم بنویسم 2012 سالی که عضو شدم بعد حواسم نبود ی صفر زیاد زدم
فعلا برای آشنایی و شروع اینا رو بگو

مرسی علی آقا :gol::gol::gol:

sanijoon

کاربر ممتاز
سلام
از چه سالی آبیدل شدین و چرا؟
اصالتا کجایی هستین؟
چند تا خواهر برادر دارین؟
یه خاطره خوب و یه خاطره بد تعریف کنید؟

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سلام آقااحسان
از چه سالی آبیدل شدین و چرا؟ سالشو یادم نمیاد ولی از همون بچگی طرفدار استقلال بودم .. تحت تاثیر داداشم و بابام استقلالی شدم همش بازی ها رو دنبال میکردن منم میشستم میدیدم
اصالتا کجایی هستین؟ پدرو مادرم تبریزی هستن
چند تا خواهر برادر دارین؟ آقا مامانم گفته سوال شخصی جواب نده:D هم خواهر دارم هم برادر
یه خاطره خوب و یه خاطره بد تعریف کنید؟ اول خاطره بده رو بگم سوم راهنمایی بودم از مدرسه رفتم خونه دیدم مامانم داره گریه میکنه انقد ترسیدم اون لحظه ی عالمه فکرای ناجور کردم بعد ازش پرسیدم گفت زنداییم فوت شده تا دو روز تو شوک بودم اصلا باورم نمیشد اون که سالم و جوون بود چرا این اتفاق براش افتاده خیلی ناراحت شدم خیلیا ..
خاطره خوبم دو ترم پیش تحویل پروژه یکی از درسارو داشتیم استادمون گفته بود 5 شنبه بیاین دانشگاه پروژه هاتون رو تحویل بدین هیچ کی هم خبر نداشت یونی 5 شنبه تعطیله .. رفتیم دیدیم در دانشگاه بستس وایسادیم تا استادمون بیادش استاد که اومد گفتیم چیکار کنیم چیکارنکنیم یکی از بچه ها پیشهاد داد بریم تو پارک پروژه ها رو تحویل بدیم استادم قبول کرد . حالا 50 60 نفر آدم افتادیم دنبال هم پیاده رفتیم پارک .. مردم همچین با تعجب نگاه میکردن حالا پسرام این وسط شروع کرده بودن شعار دادن مردم فکر کرده بودن داریم راهپیمایی میکنیم ... بعد رفتیم پارک و پروژه رو تحویل دادیم و ی عالمم باهم بازی کردیم تو پارک خیلی خوش گذشت :D

مرسی آقا احسان :gol::gol:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب من اومدم
سلام.
سارایی هنوز هیچی نشده میپیچونی که.
خو درست جواب بده.
شروع کنم؟؟؟
1- نام پدر و مادر؟؟؟
2- محل سکونت+کروکی؟؟؟
3- تعداد خواهر و برادران + اسمشون؟؟؟
4- بچه چندمی و چه حسی داری؟؟؟
5- کدوم خواهر یا برادرتو زیاد دوس داری؟؟؟
6- نشستی رو صندلی چه حسی داری؟؟
7- دوست داری کیا بیان اینجا؟؟؟؟
8-رنگ چشم؟؟؟
9-قد؟؟؟
10-وزن؟؟؟
11-دور کمر؟؟؟
12-رنگ مو؟؟؟

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من عاشق این سری از سوالام هستم.
0) سوسک رو بیشتر دوست داری یا ملخ ؟؟ ( هیچکدام نداریمااااااااا)
1) عقرب یا خرچنگ ؟؟؟؟؟؟
2) نظرت در مورد خاتونش چیه؟؟؟
3) تا حالا سوسک کُشتی؟؟؟؟؟؟ اگه آره بگو چجوری!
4) تا حالا مورچه کُشتی؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه آره بگو چجوری!
5) تا حالا جیغ زدی؟؟؟؟؟؟ واسه چی؟؟؟؟
6) از کدوم حیوون میترسی؟؟؟
7) ازکدوم حیوون خوشت میاد؟؟؟
8) باغ وحش دوست داری!!؟؟؟
9)مار آبی یا ماهی ؟؟؟؟؟؟
10)بدترین سوتی که دادی رو تعریف کن.

11)دوست داشتی چه موجودی بودی ؟غیره انسان؟؟؟؟؟
12)اگه تو شرایطه گرسنگی شدید قرار بگیری مثلا تو بیابون حاضری یه حیوون رو بخوری؟؟؟؟؟؟؟؟
13)جزایر لانگرهاوس کجاست؟؟؟؟؟؟
14)اگه یه عقرب داشتی بهش غذا چی میدادی بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
15)نظرت راجع به من؟؟؟؟؟؟

sanijoon

کاربر ممتاز
خب من اومدم
سلام.
خو درست جواب بده.
شروع کنم؟؟؟
1- نام پدر و مادر؟؟؟
2- محل سکونت+کروکی؟؟؟
3- تعداد خواهر و برادران + اسمشون؟؟؟
4- بچه چندمی و چه حسی داری؟؟؟
5- کدوم خواهر یا برادرتو زیاد دوس داری؟؟؟
6- نشستی رو صندلی چه حسی داری؟؟
7- دوست داری کیا بیان اینجا؟؟؟؟
8-رنگ چشم؟؟؟
9-قد؟؟؟
10-وزن؟؟؟
11-
دور کمر؟؟؟
12-رنگ مو؟؟؟
عقربي اين يني چي؟! :surprised::D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سارا ابراهیمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستشو بگو "اخضر ابراهیمی" نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه چکارته؟ بابابزرگته؟:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسمه تعالی
مو اومدوم...افضل فرزندان آدم
سلام علیکم

بریم سر اصل سوالا...نپیچون فقط که با جفت تخم چشات ته چین درست میکنم بین بچه ها کلوپ پخش میکنم

1-نماز میخونی؟روزه میگیری؟

2-مرجع تقلید داری؟ اسمش؟ اگه داری چرا و اگه نداری چرا؟

3-نظرت در مورد این نظام چیه؟ نگو که هیچ نظری ندارم چون خیلی نظر مسخره ای داری به نظرم:)D)

4-بهترین دوستت تو این باشگاه کیه و چجوری با هم دوست شدین؟

5-خواستگار فردا برات بیاد(هول نکن حالا،فردای مثالی:D) 5 تا از اولین یا مهمترین سوالاتی که ازش میپرسی که چیه؟

6-ترجیح میدی با فامیل ازدواج کنی (و به خاک سیاه بنشونیش) یا با غریبه(نه این غریبه)؟ دلیل هم بگو

7-نظرت در مورد امضا و اواتارم؟

8-کجاهای ایران تا حالا سفر کردی؟

9-دوست داری کجای دنیا بهت بگن مفتی میتونی سفر کنی؟

10-الان دیگه تو سن ازدواجی،غذا مذا چیزیم بلدی درست کنی؟ خیاطی؟ عوض کردن پوشاک؟

11-نظرت در مورد من چیه؟

12-تو زندگیت کسی هست که بشه گفت یار غارته؟

13-زیباترین احساسی که تو زندگیت داشتی کی بوده و مربوط به چه جریانی؟

14-بدترین حسی که تو زندگیت داشتی کی بوده و چه جریانی؟(اینو اگه خواستی بگو)

15-"خدا" در نظر سارا خانم چجوریه؟

16-تصورت از مرگ چیه؟ دوست داری لحظه مرگت چه اتفاقی بیفته؟کجا باشی؟

17-چند تا خواهر و بردار داری؟(نپیچون لطفا)

18-به نظرت در حدی هستی که ظرفیت حکومت کردن بر یک کشور رو داشته باشی؟ به نظرت کشور داری اسونه؟

19-اگه ی دعای مستجاب همین الان داشته باشی،چ دعایی میکنی؟

20-چکیده و خلاصه تجربه این 24 سال عمری رو که خدا بهت داده اگه بخوای خیلی کوتاه بنویسی چی میگی؟

21-با کدوم از بچه های ابی بیشتر از همه جوری؟

22-استقلال این دو فصل تفاوتش با اون سه سال اولی که قلعه نویی اومده بود استقلال به نظرت چیه؟

23-کدومیک از بازیکنای استقلالو هیچوقت فراموش نمیکنی؟(بخاطر خدمتش به استقلال)

24-بهترین و بدترین مربی در تاریخ استقلال که به یاد داری؟

25-توی تیمهای خارجی طرفدار چه تیم یا تیمهایی هستی؟

26-خوزستان تا حالا اومدی؟ دوس داری بیای؟ لهجمون چجوره به نظرت تو که صدا منو شنیدی؟

27-ادمی هستی که اهل خلوت کردن با خودت هم باشی یا نه؟ کلا اطرافیان سارا رو بیشتر ی ادم اجتماعی و شلوغ میدونن یا عشق تنهایی و اروم؟

28-جریان خوابی که درباره من دیدیو ی بار دیگه بگو که اینجا هم همه بفهمن من چقد خبیثم:D چرا چنین خوابی دیدی؟ مگه در طول روز در مورد شرارت من فکر میکنی؟:D

29-اهل کتاب خوندن هستی؟ اگه اره چه نوع کتابایی؟

30-دستتو بذار رو قلبت ببین با حس کردن تپشش یاد چی میفتی؟

31-ی دعا برای همه

مخلص سارا خانم:smile:
پیروز و شادکام باشی

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام و دورد بی پایانه این سربازه دور از وطن رو پذیرا باشید، ای پرسشگران و مدیران و آبیدلان:)

و غوله داستان در صفحه 3 وارد میشود :)

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب من اومدم خوش اومدی تو قوانین گفتید می تونیم سوالای خصوصی وشخصی رو جواب ندیم :D
خو درست جواب بده.
شروع کنم؟؟؟
بفرما
1- نام پدر و مادر؟؟؟ اسم بابام ابراهیم اسم مامانم لیلا
2- محل سکونت+کروکی؟؟؟ تهران -.... اینجا چجوری کروکی بکشم خو :D
3- تعداد خواهر و برادران + اسمشون؟؟؟ هم خواهر دارم هم برادر
4- بچه چندمی و چه حسی داری؟؟؟ ته تغاری هستم خخخخ خوبه دیگه
5- کدوم خواهر یا برادرتو زیاد دوس داری؟؟؟ آبچی و داداش بزرگم
6 - نشستی رو صندلی چه حسی داری؟؟ راستشو بخوای سخته ولی خوب دوست دارم باعث میشه آدم زندگیشو مرور کنه خخخخ
7- دوست داری کیا بیان اینجا؟؟؟؟ همه :D بعضی از دوستام که دوست دارم بیان نیستن دیگه باشگاه نمیان :(
8-رنگ چشم؟؟؟ قهوه ای روشن
9-قد؟؟؟ 169
10-وزن؟؟؟ 59
11-دور کمر؟؟؟ 80 :D
12-رنگ مو؟؟؟ همرنگ موی آواتارم

:D
مرسی سمیرا جون :gol::gol:

آخرین ویرایش:

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من عاشق این سری از سوالام هستم. :D
0) سوسک رو بیشتر دوست داری یا ملخ ؟؟ ( هیچکدام نداریمااااااااا) ملخ میپره میره خودش نمیخاد بکشیش :دی 1) عقرب یا خرچنگ ؟؟؟؟؟؟ عقرب بهتره خخخخ
2) نظرت در مورد خاتونش چیه؟؟؟
عالیه ... آدمو یاد فیلمای قدیم میندازه
3) تا حالا سوسک کُشتی؟؟؟؟؟؟ اگه آره بگو چجوری!
آره . اول با حشره کش از راه دور گیجش میکنم بعد تو ی موقعیت مناسب با دمپایی میزنم توسرش :D
4) تا حالا مورچه کُشتی؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه آره بگو چجوری!
آره ... خوب از بس کوچیکن آدم ناخودآگاه لهشون میکنه دیگه ... مورچه بال دارارو بالاشونو کندم :biggrin:
5) تا حالا جیغ زدی؟؟؟؟؟؟ واسه چی؟؟؟؟
آره ... چند وقت پیش رفته بودم یونی بعد تا پامو از در یونی گذاشتم بیرون ی گربه با سرعت از پشت پام رد شد همچین جیغی کشیدم که نگو ... کل ملت نگام کردن
6) از کدوم حیوون میترسی؟؟؟ا
ز سوسک خیلی بدم میاد
7) ازکدوم حیوون خوشت میاد؟؟؟
خرگوش .. ی مدت خودمون داشیتم 7 تا بچه کرد خخخخ
8) باغ وحش دوست داری!!؟؟؟
اره دوست دارم بعضی حیووناش خیلی نازن :D
9)مار آبی یا ماهی ؟؟؟؟؟؟
مار آبی
10)بدترین سوتی که دادی رو تعریف کن.
شماره استاد پروژمو داشتم بعد برای تحویل پروژم قرار گذاشته بودم باهاش .. بعد که داشتم میرفتم یونی استاده اس ام اس داد که ی کم دیر میاد ... منم اونروز با یکی دیگه از بچه ها قرار بود پروژه تحویل بدیم میخاستم به دوستم اس بدم که استاد گفته دیر میاد اشتباهی به خود استاده اس دادم اینطوری نوشته بودم اس ام اس رو : منصور (فامیل استادمون ) کوفتی میگه دیر میاد دانشگاه انگار ما مسخرشیم :D بعد استاده ی شکلک خنده برام فرستاد :D رفتم یونی اصلا به روی خودمم نیاوردم اونم چیزی نگفت خداروشکر
11)دوست داشتی چه موجودی بودی ؟غیره انسان؟؟؟؟؟ همین خوبه راضیم
12)اگه تو شرایطه گرسنگی شدید قرار بگیری مثلا تو بیابون حاضری یه حیوون رو بخوری؟؟؟؟؟؟؟؟
بستگی داره چه حیوونی اونجا باشه آره میخورم
13)جزایر لانگرهاوس کجاست؟؟؟؟؟؟
نمیدونم والا خودت بگو منم بدونم :D
14)اگه یه عقرب داشتی بهش غذا چی میدادی بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه از نوع خاتونش بود هر چی که خودش دوست داشت میدادم :D
15)نظرت راجع به من؟؟؟؟؟؟
دختر خوب و مهربونی هستی با شخصیتی ... زیاد باهم حرف نزدیم خوب دقیق نمی دونم

مرسی :gol::gol::gol:

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسمه تعالی
مو اومدوم...افضل فرزندان آدم خوش اومدی افضل آدما
سلام علیکم سلام

بریم سر اصل سوالا...نپیچون فقط که با جفت تخم چشات ته چین درست میکنم بین بچه ها کلوپ پخش میکنم :D سعیمو میکنم خخخ

1-نماز میخونی؟روزه میگیری؟ بله هم نماز میخونم هم روزه میگیرم .

2-مرجع تقلید داری؟ اسمش؟ اگه داری چرا و اگه نداری چرا؟ بله دارم . آقای خامنه ای . چون ممکنه ی سوالایی برای آدم پیش بیاد که نمیدونه در رابطه باهاش باید چیکار کنه بخاطر همین لازمه دیگه .

3-نظرت در مورد این نظام چیه؟ نگو که هیچ نظری ندارم چون خیلی نظر مسخره ای داری به نظرم:)D) راضی نیستم (سوال سیاسی نپرسین بلد نیستم :redface:)

4-بهترین دوستت تو این باشگاه کیه و چجوری با هم دوست شدین؟ دوستای خوب زیاد دارم سخته بهترینش رو گفتن . فقط یکیش که همه هم میدونن مهنا هستش توی تالار زنگ تفریح با هم دوس شدیم

5-خواستگار فردا برات بیاد(هول نکن حالا،فردای مثالی:D) 5 تا از اولین یا مهمترین سوالاتی که ازش میپرسی که چیه؟ اول ی بیوگرافی کامل ازش میگیرم کلا در مورد خودشو خانوادشو بخصوص اخلاقشو کارشو ... بعد اینکه چرا تصمیم به ازدواج گرفته هدفش چیه از ازدواج . بعد اینکه چقد مذهبی هستش نماز میخونه نمیخونه . رابطش با خانوادش چجوریه

6-ترجیح میدی با فامیل ازدواج کنی (و به خاک سیاه بنشونیش) یا با غریبه(نه این غریبه)؟ دلیل هم بگو ..باغریبه .. چون اگه ازدواج فامیلی باشه ی مشکلی هم خدایی نکرده بوجود بیاد تو روابط کل فامیل تاثیر میزاره ناخودآگاه

7-نظرت در مورد امضا و اواتارم؟ آواتارت خوبه دیگه یاد امام هستین . درمورد امضاتون هم که ی حدیث از پیامبر هستش که خیلی هم عالیه .

8-کجاهای ایران تا حالا سفر کردی؟ بیشترشهرهای شمالی و مشهد و تبریز

9-دوست داری کجای دنیا بهت بگن مفتی میتونی سفر کنی؟ دوست دارم برم مکه

10-الان دیگه تو سن ازدواجی،غذا مذا چیزیم بلدی درست کنی؟ خیاطی؟ عوض کردن پوشاک؟ آره غذا بلدم خخخ پوشک بچم زیاد عوض کردم :D منظور از خیاطی هم نمیفهمم یعنی چی اگه دوختن لباس جدیده نه بلد نیستم ولی اگه جایی پاره باشه می تونم بدوزم :D

مرسی افضل آدما :gol::gol:
سوالاتون زیاده سه سری میکنمشون :confused:

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

11-نظرت در مورد من چیه؟ پسر شوخ طبعی هستی با همه شوخی میکنی بعد خیلی حواست هست که کسی از شوخیات ناراحت نشه .. حس میکنم آدم مذهبی هم هستی

12-تو زندگیت کسی هست که بشه گفت یار غارته؟ آره خواهرم

13-زیباترین احساسی که تو زندگیت داشتی کی بوده و مربوط به چه جریانی؟ وقتی بود که اولین نوه خانواده به دنیا اومد میشه 6 سال پیش وجودش بهم ی آرامش خاصی میداد :redface:.

14-بدترین حسی که تو زندگیت داشتی کی بوده و چه جریانی؟(اینو اگه خواستی بگو) ابتدایی بودم یکی از بچه خرگوشامون روحواسم نبود زیر پام له کردم مردش خیلی حس بدی داشتم اینکه جون ی موجودی رو که دوسش داشتم رو گرفتم :(

15-"خدا" در نظر سارا خانم چجوریه؟ خیلی مهربونه اونجاهایی که فکرشم نمیکنی کمکت میکنه و خودشو نشون میده که من حواسم بهت هست . کلا صحبت باهاش بهم آرامش میده

16-تصورت از مرگ چیه؟ دوست داری لحظه مرگت چه اتفاقی بیفته؟کجا باشی؟ مثل ی خواب می مونه با این تفاوت که وقتی بیدار میشی ی جای جدید هستی . دوست دارم لحظه مرگم بهم بگن تمام گناهایی که کردی بخشیده شده و مامان بابام ازم راضی هستن .

17-چند تا خواهر و بردار داری؟(نپیچون لطفا) 2 برادر 2 تا خواهر

18-به نظرت در حدی هستی که ظرفیت حکومت کردن بر یک کشور رو داشته باشی؟ به نظرت کشور داری اسونه؟ نه نیستم اصلا هم دوست ندارم این کار رو انجام بدم دوتا بچه رو بازور نگه داشتم :D نه سخته چون این همه آدم هر کدوم یک توقع و خواسته ای دارن

19-اگه ی دعای مستجاب همین الان داشته باشی،چ دعایی میکنی؟ عاقبت بخیری همه بخصوص خانوادم و دوستام

20-چکیده و خلاصه تجربه این 24 سال عمری رو که خدا بهت داده اگه بخوای خیلی کوتاه بنویسی چی میگی؟ اینکه زود اعتماد نکنم به کسی انقد احساسی نباشم که با کوچکترین مشکل ناراحت بشم . همه ادمایی که میاین تو زندگیم رو پررنگشون نکنم . خودمو دست بالا بگیرم به توانایی هایی که دارم ایمان داشته باشم .

مرسی آقا سعید

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
21-با کدوم از بچه های ابی بیشتر از همه جوری؟ با همشون خوبم با دختراش بیشتر جورم

22-استقلال این دو فصل تفاوتش با اون سه سال اولی که قلعه نویی اومده بود استقلال به نظرت چیه؟ اون سه سال اولی که قلعه نویی اومده بود رو اصلا یادم نیست ولی تو این دو فصل خوب نبودن بنظرم قبلنا بهتر بازی میکردن

23-کدومیک از بازیکنای استقلالو هیچوقت فراموش نمیکنی؟(بخاطر خدمتش به استقلال) وحید طالب لو با فرهاد مجیدی

24-بهترین و بدترین مربی در تاریخ استقلال که به یاد داری؟ بهترینش از نظر من قلعه نویی و مظلومی ... بدترینشم نمیدونم

25-توی تیمهای خارجی طرفدار چه تیم یا تیمهایی هستی؟ طرفدار هیچ تیمی نیستم

26-خوزستان تا حالا اومدی؟ دوس داری بیای؟ لهجمون چجوره به نظرت تو که صدا منو شنیدی؟ نه نیومدم . آره دوست دارم بیام فکر کنم جای قشنگی باشه . صداتو که همه شنیدن :D قشنگه لهجتون

27-ادمی هستی که اهل خلوت کردن با خودت هم باشی یا نه؟ کلا اطرافیان سارا رو بیشتر ی ادم اجتماعی و شلوغ میدونن یا عشق تنهایی و اروم؟ آره خیلی با خودم خلوت میکنم به کارایی که انجام دادم فکر میکنم . آدم اجتماعی هستم ولی شلوغ نه آروم هستم

28-جریان خوابی که درباره من دیدیو ی بار دیگه بگو که اینجا هم همه بفهمن من چقد خبیثم:D چرا چنین خوابی دیدی؟ مگه در طول روز در مورد شرارت من فکر میکنی؟:D
خواب دیدم که شبه گرفتم خوابیدم بعد آقا سعید ی عالمه جونور مثل کرم و سوسک و اینا اومده داره میریزه تو جامو میخنده منم از ترس همچین از خواب پریدمو شروع کردم گشتن تو جام دنبال کرم و سوسک بعد که چیزی پیدا نکردم فهمیدم خواب دیدم :D فکر کنم تو روزش باهاتون حرف زده بودم بعدش شما ازم ناراحت شده بودین بخاطر همین این خوابو دیدم :D

29-اهل کتاب خوندن هستی؟ اگه اره چه نوع کتابایی؟ اره هستم . رمان میخونم بعد کتابهای دینی هم می خونم بیشتر در مورد عالم مرگ و این جور چیزا
30-دستتو بذار رو قلبت ببین با حس کردن تپشش یاد چی میفتی؟ یاد زندگی کردن و ی فرصت دوباره داشتن

31-ی دعا برای همه عاقبت بخیری و خوشبختی همه

مخلص سارا خانم:smile: ممنون
پیروز و شادکام باشی همچنین

در کل سوالاتون خوب بود آدمو به فکر کردن مینداخت :D

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.