نظرتون در مورد اين تالار چيه؟

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تالارو من جذاب کردم ازم تشکر کنید هر چند خدمات من را با چند تا تشکر نمیشه جبران کرد

شما اول زحمت بکشید برید توی تالار عکس از همه پستای من که باعث جذابیت اون تالار شدم تشکر کنید ، بعد من میام از شما تشکر می کنم :D

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
شاید یکی از تفاوتهای این انجمن با سایر انجمنها همین تالار گفتگوی آزاد باشه که اونو منحصربفرد کرده
به نظر من که عالیه!

m.1978

عضو جدید
بهترین مکان برای وقت تلف کردن ...

بهترین مکان برای چرت و پرت گفتن ....

بهترین مکان برای آدمای الاف و بیکار ....

بهترین مکان برای امتیاز جمع کردن اونم برای پست های درپیت ...

خلاصه یه پا chat room هست برا خودش ....

sensivity بچه ها نسبت به مسائل دوستی جنسی و زناشویی خیلی بالاست ....

توی این بحث ها فوق العاده فعال ان البته به عنوان کارشناس و صاحب نظر

بهترین مکان برای درگیری های سیاسی و برای بحث های مذهبی .....

من اگه میدونستم این همه کارشناس مذهبی - سیاسی و مشاوره مسائل دوستی جنسی و زناشویی اینجا هست

خیلی زودتر اینجا می اومدم . :(

البته یه سری خوبی ها داره که خیلی کمه ... :)

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرتون در مورد اين تالار چيه؟
لطفا صادقانه بگيد
سلام داداش حسین.
به نظرم این تالار بهترین مکان برای ترکاندن بغض های کهنه ای است که دست زور نمیذاره گفته بشه. هر چند که گاهی وقتا چاقو دسته خودشم میبرّه.

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
تالار جالبی است.اندکی از کاربران این تالار یک عادت عجیبی دارند که هیچ‌وقت نتوانسته‌ام ریشه‌یابیش کنم. هر وقت فکرشان به سمت موضوع آزار دهنده یا به شدت ناراحت کننده‌ای می‌رود، یا چیزی که نمی‌خواهند را به یاد می‌آورند ، بی‌اختیار، و ظاهرا برای این که حواس خودشان را پرت کنند، اولین چیزی را که به ذهنشان می‌رسد، بشکل یک تاپیک به صحنه می‌آورند. بدیهی است که خیلی وقت‌ها اولین چیزی که به فکرشان می‌رسد، خیلی موضوع ارزشمندی نیست. این را گفتم که بدانید بعضی تاپیکها چه جوری متولد میشوند و کش می یابند.اینا هنوز هم اندک اند و خوشبختانه تاپیکهای خوب همیشه هستند.

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
پراز تاپیک های بی محتوا .و بغضا بی شرمانه شده
تاپیکای توهین آمیز ........بخصوص ته جنس مونث
به همین دلیل مدتهاست کمتر به این تالار سر میزنم