نسل سوخته ای دیگری در راه است

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
در طول تاریخ معاصر ایران یکی دو نسل بودن که از بدو تولد تا به الان هماره تحت فشار بودن و تحت تاثیر اوضاع نابسامان اجتماعی سیاسی و اقتصادی بودن.اما نسلی که در حال رشده به خاطر مشکلات بسیلر زیاد اجتماعی و مشکلات کمر شکن خانواده ها از تربیت صحیح واموزش رفته رفته دور خواهند شد وبیشترین جفا در حق انها خواهد شد درحالی که کوچکترین سهمی هم در مشکلات ایجاد شده ندارند.در واقع بار اصلی ناکارامدی دولت و اشتباهات فاحش مدیریتی در اینده گریبان نسل در حال رشد را خواهد گرفت.

coherent

عضو جدید
در طول تاریخ معاصر ایران یکی دو نسل بودن که از بدو تولد تا به الان هماره تحت فشار بودن و تحت تاثیر اوضاع نابسامان اجتماعی سیاسی و اقتصادی بودن.اما نسلی که در حال رشده به خاطر مشکلات بسیلر زیاد اجتماعی و مشکلات کمر شکن خانواده ها از تربیت صحیح واموزش رفته رفته دور خواهند شد وبیشترین جفا در حق انها خواهد شد درحالی که کوچکترین سهمی هم در مشکلات ایجاد شده ندارند.در واقع بار اصلی ناکارامدی دولت و اشتباهات فاحش مدیریتی در اینده گریبان نسل در حال رشد را خواهد گرفت.
علاوه بر اینها مشکلات ناشی از ضعف اقتصادی خانواده و تاثیر ان بر تغذیه و در نتیجی ضعف و بیماری و اندام کوتاه و ضعیف و ....

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
علاوه بر اینها مشکلات ناشی از ضعف اقتصادی خانواده و تاثیر ان بر تغذیه و در نتیجی ضعف و بیماری و اندام کوتاه و ضعیف و ....
یه جای شنیدم ژاپنی ها 20سال برنامه ریزی برای تغذیه انجام دادن که بتونن اندام بچه ای متولد شده را قویتر ومیانگین قدی را 10 سانت افزایش بدن ولی ما ............................

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خدایی هیچ نسلی سوخته تر از دهه 60 ها نیستن
کمبود امکانات- کمبود کار- کمبود محبت- کمبود مسکن - کمبود ......همه چی!
آخه چرا باید جامعه ی اسلامی رو گسترش داد؟
اول امکانات کشور و بسنجین بعد ....

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خدایی هیچ نسلی سوخته تر از دهه 60 ها نیستن
کمبود امکانات- کمبود کار- کمبود محبت- کمبود مسکن - کمبود ......همه چی!
آخه چرا باید جامعه ی اسلامی رو گسترش داد؟
اول امکانات کشور و بسنجین بعد ....

ما که نسل پخته ایم .بچه هامون هم میشن پدر سوخته.
ولی به قطعیت میگم نسل اینده بسیار وضعیتشون اسفناکتر میشه البته اگه این روند ادامه داشته باشه.

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که نسل پخته ایم .بچه هامون هم میشن پدر سوخته.
ولی به قطعیت میگم نسل اینده بسیار وضعیتشون اسفناکتر میشه البته اگه این روند ادامه داشته باشه.
بردوک جان جمعیتشون از ما کمتره... بالاخره یه ذره بهترن
ولی بنظر من این وضع ادامه پیدا نمیکنه.... اگه بخواد اینطوری ادامه داشته باشه که نسلی از ایران و ایرانی باقی نمیمونه

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی بنظر من این وضع ادامه پیدا نمیکنه.... اگه بخواد اینطوری ادامه داشته باشه که نسلی از ایران و ایرانی باقی نمیمونه

جمعیت کمتره ولی چیزی نمیمونه براشون.منابع دارن به شدت غارت میشن در حال حاضر.
خدا از دهنت بشنوه.

coherent

عضو جدید

یاری اندر کس نمیبینم یاران را چه شد....

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچکی عین این دهه 60 و 50 نسل سوخته نیست........

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جای شنیدم ژاپنی ها 20سال برنامه ریزی برای تغذیه انجام دادن که بتونن اندام بچه ای متولد شده را قویتر ومیانگین قدی را 10 سانت افزایش بدن ولی ما ............................

اینجا هم 30 ساله دارن زحمت میکشن بلکه به حول و قوه الهی بتونن..نسل هرچی ایرانیه بندازن
تا حدودی هم موفق شدن

mahshid.

عضو جدید
بابا این قدر ناشکری نکنید همین که نفسی میاد شکر....ما چقدر خوشبختیم ....همه چی ارومه .....

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده اعلام میدارم جزئ نسل برشته هستم
ایضا ما

آبیدر751

اخراجی موقت
به جای لعنت به تاریکی شمعی روشن کنیم-زرتشت پیامبر
از تو حرکت از من برکت-خداوند هستی
همه باید تلاش کنندهمه باید بپاخیزند جهت اصلاح وضعیت موجود ... .