نرم افزار های مورد نیاز خود را اینجا مطرح کنید

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من نرم افزار mediaget+crack می خواستم

هرچی گشتم کرک رو گیر نیاوردم

لطفا کمک کنید

سلام دوست عزیز برای کرک نرم افزار می تونید در این لینک پیدا کنید.
و در لینک زیر فایل تورنت نرم افزار قرار داره که شما برای دانلود نیاز دارید که نرم افزار تورنت را بر روی سیستم نصب کنید.

لینک دانلود فایل تورنت نرم افزار mediaget

لینک دانلود نرم افزار torrent

اگر هم تا به حال با تورنت کار نکردید می تونید در لینک های زیر نرم افزار مورد نظر را دانلود کنید.

لینک دانلود

لینک دانلود

لینک دانلود

با تشکر

آخرین ویرایش:

Nazanin ss

عضو جدید
سلام دوستان
اسم برنامه ای برای تغییر چهره میخوام که بهش عکس بدیم بعد بتونیم تغییر در آن ایجاد کنیم
لطفا هرکسی که میدونه ج بده

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
اسم برنامه ای برای تغییر چهره میخوام که بهش عکس بدیم بعد بتونیم تغییر در آن ایجاد کنیم
لطفا هرکسی که میدونه ج بده

سلام دوست عزیز اگه یه سرچ بزنید نرم افزار های مختلفی رو پیدا می کنید البته بستگی به نوع استفاده شما داره.

http://asandownload1.blogsky.com/1389/12/16/post-447/

http://www.p30world.com/archives/005875.php

با تشکر

milititi*

عضو جدید
نرم افزار جاوا اسکریپت

نرم افزار جاوا اسکریپت

سلام...
کسی نرم افزار جاوا اسکریپت رو داره
مرسی

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممکنه راهنماییم کنید؟

سلام دوست عزیز اگه یه توضحی در مورد این نرم افزار می دادید بهتر بود البته خودم یه چیزایی برداشت کردم ولی خوب بازم شک دارم.:smile:
من نمی دونم این لینک ها اون چیزی هستن که شما می خواید یا نه با این حال در لینک زیر شما ایمیل خود رو وارد کنید لینک دانلود به ایمیل شما فرستاده میشه.

http://www.crystalgraphics.com/presentations/transitions.download.access.asp

و در لینک زیر هم نسخه تریالش رو واسه دانلود گذاشته.

http://www.4shared.com/file/sUM_nwhJ/PowerPlugs-Transitions-Trial.html

با تشکر

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی نرم افزار wos رو داره ؟

fmosif

عضو جدید
سلام دوست عزیز اگه یه توضحی در مورد این نرم افزار می دادید بهتر بود البته خودم یه چیزایی برداشت کردم ولی خوب بازم شک دارم.:smile:
من نمی دونم این لینک ها اون چیزی هستن که شما می خواید یا نه با این حال در لینک زیر شما ایمیل خود رو وارد کنید لینک دانلود به ایمیل شما فرستاده میشه.

http://www.crystalgraphics.com/presentations/transitions.download.access.asp

و در لینک زیر هم نسخه تریالش رو واسه دانلود گذاشته.

http://www.4shared.com/file/sUM_nwhJ/PowerPlugs-Transitions-Trial.html

با تشکر

مرسی دوست عزیز . فقط دو تا لینکی که گذاشتید تریال هست!! آیا کرکش هم موجود هست؟

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی لطف کردید ولی هر دو لینک Not Found می زنه!

سلام دوست عزیز بله حق با شماست بازم تست کردم درست نشد شما خودتون در سایت نام برنامه رو بنویسید و سرچ بزنید پیدا می کنید (هم نسخه تریال و هم نسخه بدون تریال رو تایپ کنید) احتمالا واسه دانلود عضویت می خواد.

با تشکر

vahid69hr

عضو جدید
سلام نرم افزار QSB برای وینوز سون 64 بیت میخواستم اگه لینکشو بذاری ممنون میشم ;)

dorfam

عضو جدید
درخواست نرم افزار Adobe Dreamweaver

درخواست نرم افزار Adobe Dreamweaver

خسته نباشید نرم افزار Adobe Dreamweaver میخوام دانلود کنم کسی میتونه کمکم کنه؟

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من نرم افزار falash cs5 رو نیاز دارم ممنون میشم بزارین.:gol:

سلام...
فکر کنم حدود ۵ یا ۶ تا سایت برانی هستند که این نسخه رو حتی با کرک براتون گذاشته اند...
مثلا وطن دانلود... میهن دانلود...سافت گذر... و غیره...
خدا وکیلی یه سرچ بزنید بعد اگه به نتیجه نرسیدید و یا اینکه کلا ندونستید درباره ی چی باید سرچ بزنید کمک بخواید...:cry:.:cry:.:cry:.:cry:.:cry:.:cry:.:cry:
باتشکر...

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

pirooz3d

عضو جدید
درخواست نرم افزار بک آپ

درخواست نرم افزار بک آپ

سلام
خسته نباشید
دوستای عزیزم من یه نرم افزار میخوام که از تمامی اطلاعات ویندوزم بک آپ تهیه کند و بعد از نصب مجدد ویندور همان اطلاعات را برای من بازگرداند.
می خوام دیگه احتیاجی به نصب دوباره نرم افزارهایم نباشد یا اینکه favorites های اینترنتم از بین نروند...

ممنون میشم اگه کمکم کنید

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید
دوستای عزیزم من یه نرم افزار میخوام که از تمامی اطلاعات ویندوزم بک آپ تهیه کند و بعد از نصب مجدد ویندور همان اطلاعات را برای من بازگرداند.
می خوام دیگه احتیاجی به نصب دوباره نرم افزارهایم نباشد یا اینکه favorites های اینترنتم از بین نروند...

ممنون میشم اگه کمکم کنید

سلام علیکم!
نرم افزار Norton Ghost 15http://www.freedownload.ir/content/view/700/47/ واقعا برای کاری که می خواهید ساخته شده است ، به راحتی می توانید یک پشتیبان از سیستم عامل خود با کلیه نرم افزار های نصب شده تهیه نمایید تا در صورت هر گونه مشکل یا انتقال از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر به هنگام بروزرسانی قطعات، بتوانید با بازگردانی فایل پشتیبان دوباره سیستم پیشین خود را داشته باشید.
نرم افزار Norton Ghost 15 بک ابزار برای بازیابی سیستم شما بعد از یک فاجعه است. هم اینک این نرم افزار خود را با طریقه کاربرد کاربران هماهنگ کرده و از سیستم عامل Windows 7، و دیسک های Blue-ray پشتیبانی می کند. این نرم افزار به صورت کاملا انعطاف پذیر این امکان را فراهم میکند تا کاربران در شرایط خاص و یا برنامه خاصی از سیستم خود پشتیبان بگیرند.

smim

عضو جدید
احتیاج فوری به فورترن

احتیاج فوری به فورترن

سلام کسی نرم افزار compac visual fortran 6 داره ؟ یا می دونه از کجا میتونم دانلود کنم؟
بدجور بهش احتیاج دارم

bahar naranj

عضو جدید
سلام... کسی در مورد نرم افزارهای Ray tracing چیزی میدونه؟ خواهش می کنم اگه می دونید کمکم کنید
با تشکر...

ebi_ir_69

عضو جدید
با سلام به همه دوستان عزیزم
بچه ها من دنبال یه نرم افزارم بعنوان تبدیل گفتار به نوشتار برای تایپ متون فارسی
تو بازار هم گشتم میگن اونایی که هست و به قیمت 200هزار تومن هم میفروشن تقلبیه ...
ازتون خواهش دارم که اگه در این مورد چیزی میدونید لطفا کمکم کنید ممنون میشم؟
ایمیلم :*******************

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SRezaP

عضو جدید
نرم افزار cloud sim

نرم افزار cloud sim

دوستان سلام
پروژه پایانی من در مورد محاسبات ابری هست و میخوام اون رو با نرم افزار cloud sim شبیه سازی کنم
لطفا اگه کسی این نرم افزار رو داره برام ارسال کنه یا اگه کسی باهاش کار کرده کمکم کنه

.....................................................

کاش میشد از بوی بهار فیلم گرفت

سلام

سلام

سلام دوست عزیزم من قبلا درمورد پاک کردن هارد بایکی ازکاشناسان حرفه ای صحبت کردم ایشان دو راه پیشنهاد دادن 1-استفاده از نرو افزار امحاء اسناد واطلاعات2-چندبارپروخالی کردن با اطلاعات حجیم وعمومی (البته بعدازخالی کردن کلی پارتیشن حاوی اطلاعات) وچندبارفرمت کردن بافرمت های مختلف .
بنظرم شما هردو راه رو امتحان کن وسرآخرهم خودت بانرم افزارهای ریکاوری یه بارریکاوری کن که هم مطمعن بشی ،هم ریکاوری کردن خودت باعث میشه شانس بازگشت اطلاعات کمتر بشه.

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیزم من قبلا درمورد پاک کردن هارد بایکی ازکاشناسان حرفه ای صحبت کردم ایشان دو راه پیشنهاد دادن 1-استفاده از نرو افزار امحاء اسناد واطلاعات2-چندبارپروخالی کردن با اطلاعات حجیم وعمومی (البته بعدازخالی کردن کلی پارتیشن حاوی اطلاعات) وچندبارفرمت کردن بافرمت های مختلف .
بنظرم شما هردو راه رو امتحان کن وسرآخرهم خودت بانرم افزارهای ریکاوری یه بارریکاوری کن که هم مطمعن بشی ،هم ریکاوری کردن خودت باعث میشه شانس بازگشت اطلاعات کمتر بشه.

سلام دوست من
من از این نرم افزار استفاده کردم
Clean Disk Security
وبعدش هم هارد رو پر کردم وخالی کردم
یعنی ازهر دو راه
اما اون برنامه جالب بود و ریکاوری نداشتم
پس برای اطمینان بهتره که شما هم این کار رو کنید