نتایج کنکور ۹۲ مهندسی مواد!!! کی کجا چی قبول شده؟!

starless sky

عضو جدید
سلام
موقع تسویه حساب از دانشگاه یه برگه ای دستمون دادن ، نوشته بود از دانشگاه فلان .. به نظام وظیفه عمومی ناجا
که تو این برگه علاوه بر تایید معدل فارغ التحصیلی، خواستار لغو معافیت تحصیلی قبلی شده بود، این همون برگه ای هست که وضعیت نظام وظیفه رو مشخص میکنه؟؟

اگه تا زمان ثبت نام هنوز توی زمان معافیت تحصیلی هستید ( که فکر کنم یک سال از تاریخ اخذ مدرک باشه)، همون برگه کفایت میکنه. ولی اگه بعد از یک سال باشه، نیاز به برگه نظام وظیفه هست که شما پست کنید و برگرو بگیرید و تاریخ اعزام رو عقب بندازید...

starless sky

عضو جدید
سلام

درخواست ریز نمرات و تائیدیه تحصیلی رو خود دانشگاه واسه دانشگاه کارشناسیمون میفرسته !؟

یا باید خودمون ببریم !؟

تاییدیه تحصیلی رو خود دانشگاه میفرسته ( فکر میکنم به همراه ریز نمرات). ولی حتما از رسیدن اون اطمینان حاصل کنید. چون لحظه دفاع بهتون گیر میدن و نمیزارن دفاع کنید.
ریز نمرات رو راحت میتونید از آموزش دانشگاتون دریافت کنید ( یادم نیست دقیق. ولی سال 89 که منن ارشد ثبت نام کردم، ریز نمرات رو همراه داشتم و تحویل دادم )....

starless sky

عضو جدید
ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دوستانی که قبول شدن، بد نیست یه مطلب رو گوشزد کنم.
از همین الان بر اساس دانشگاهی که قبول شدید، به جستجوی اساتید و دیدن فیلد کاری اون ها بپردازید. و سعی کنید بر اساس علایق خودتون و در بدو ورود به دانشگاه، با اساتید برای پروژه و قبول راهنمایی صحبت بکنید تا با پر شدن ظرفیت اون بزرگواران مواجه نشید. در مورد گروه شناسایی مواد دانشگاه علم و صنعت، من میتونم کمکتون کنم. M4-material هم در مورد گروه سرامیک یونی علم و صنعت، قادر به پاسخگویی هستن....
بقیه یونی ها رو هم تو سایتشون میتونید فیلد کاری اساتید رو ببینید...

sarachatrnoor

عضو جدید
سلام.خوبین شما؟
من سال سوم متالورژی هستم.میخام ارشد نانو شرکت کنم.میتونین کمکم کنین؟ مثلا درصداتون چطور بود؟فیزیک جدیدرو چطور خوندین؟

sarachatrnoor

عضو جدید
عباس جان خیلی خیلی بهت تبریک میگم
مبارکت باشه به آرزوت رسیدی بالاخره :)

من نانومواد شریف قبول شدم من سرامیک دوست دارم میرم سال بعد

سلام.بهتون تبریک میگم.میشه راهنماییم کنید.
من سال سوم متالورژی هستم.و میخام برای ارشد نانو بخونم.اگه تونستید یه کم راهنماییم کنید.مثلا هر درس رو چطور خوندید و درصداتون چطور بود؟
اصلا نظرتون درمورد نانو چیه؟

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
سلام.بهتون تبریک میگم.میشه راهنماییم کنید.
من سال سوم متالورژی هستم.و میخام برای ارشد نانو بخونم.اگه تونستید یه کم راهنماییم کنید.مثلا هر درس رو چطور خوندید و درصداتون چطور بود؟
اصلا نظرتون درمورد نانو چیه؟

سلام مچکرم
نانومواد رشته فوق العاده نوین و پیشرفته ای است اما خب بازارکار چندانی در ایران نداره رشته بسیار نوجوان هست. با این وجود انتخاب های سالهای بعد ام که بخوام ارشد و دکتری رو پشت هم بخونم حتما یا سرامیک میخونم یا نانومواد چون به نظرم گرایش های دیگه مواد برای من جذابیت نداره و در حال توسعه نیست.
فقط می دونم پایان نامه تون نانو باشه 5 میلیون تومن از سمت ستاد نانو ریاست جمهوری بهتون پول میدن! 100% مطمئن نیستم اما شنیدم!
.
واقعیت ش من برای سربازی اقدام کردم و کار برام مهمتره تا ارشد.! درضمن لیسانس باتجربه بهتر از ارشد بیکاره! ارشد فقط پلی است به سوی دکتری و لاغیر.
موفق باشید

crying baby

عضو جدید
درود.و تبریک.
من با 315 بافت تهران قبول شدم.بافت رو قبل از بیومتریال زدم چون به نظرم جالب بود.اما حالا یکم دو دل شدم.
هرکی هرچی از این دوتا گرایش میدونه بهم بگه لطفا!
راستی واسه کار و ادامه تحصیل خارج از ایران بافت وضعش چطوره؟بیو بهتره یا بافت؟
کممممممممممممک
عزیزان همه شاد و موفق باشین

crying baby

عضو جدید
درود.
اقا این ثبت نام دانشگاه تهران کیه؟ چرا یه اطلاعیه درست حسابی نمیدن؟

junior_ehsan

عضو جدید
سلام من زاهدان شبانه شناسایی قبول شدم در حالی که الان دانشجوی جوش غیرانتفاعی اصفهان هستم. میخوام ببینم انصراف بدم برم زاهدان یا جوش غیرانتفاعی خوبه؟ اینم بگم یه ترم گذروندم. زاهدان دانشگاه و متالورژی اش چطوره؟ خودم کرج زندگی میکنم.

junior_ehsan

عضو جدید
سلام من زاهدان شبانه شناسایی قبول شدم در حالی که الان دانشجوی جوش غیرانتفاعی اصفهان هستم. میخوام ببینم انصراف بدم برم زاهدان یا جوش غیرانتفاعی خوبه؟ اینم بگم یه ترم گذروندم. زاهدان دانشگاه و متالورژی اش چطوره؟ خودم کرج زندگی میکنم.

مطهره محسنی

عضو جدید
درود.و تبریک.
من با 315 بافت تهران قبول شدم.بافت رو قبل از بیومتریال زدم چون به نظرم جالب بود.اما حالا یکم دو دل شدم.
هرکی هرچی از این دوتا گرایش میدونه بهم بگه لطفا!
راستی واسه کار و ادامه تحصیل خارج از ایران بافت وضعش چطوره؟بیو بهتره یا بافت؟
کممممممممممممک
عزیزان همه شاد و موفق باشین

مبارکتون باشه :) من آرزو دارم بافت بخونم دعا کنید کنکورمو خوب بدم ;)

mehdi bax

عضو جدید
رتبه 80، خوردگی صنعتی اصفهان
(البته خودم اینجوری(اصفهان) انتخاب کردم!!)

سلام دوست عزیز
میشه بگی که کلاس کنکور هم رفتی واسه امادگی کنکور؟
میشه بگی از چه کتابایی استفاده کردی؟
کلا نصیحتی داری به ما پشت کنکوری ها؟؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدی....

509&

عضو جدید
سلام دوست عزیز
میشه بگی که کلاس کنکور هم رفتی واسه امادگی کنکور؟
میشه بگی از چه کتابایی استفاده کردی؟
کلا نصیحتی داری به ما پشت کنکوری ها؟؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدی....

سلام به شما
من کلاس نرفتم اصلاً.
لیست کتاب ها و جزواتی که خودم پیشنهاد می کنم رو واسه چندین نفر فرستادم، اگه میخواید میلتونو بفرستین تا بفرستم.
نصیحت که.. توصیه می کنم آهسته و پیوسته بخونید، درسهارو از پایه بخونید نه صرفاً تست زنی، چون کسی برندس که مفهومی یاد بگیره.
دیگه اینکه توانایی هاتونو بشناسید و مطابق با اونها پیش برید.
و در آخر کنکورو جدی بگیرید اما سخت نگیرید..من خودم از این موضوع ضربه خوردم..
موفق باشید.:victory:

آخرین ویرایش:

alipourjafar

عضو جدید
سلام دوستان من با رتبه 495 اشتباه امیرکبیر بندرعباس رو زدم.حالا اعتراض کردم ولی نمی دونم کجا آوردم.کسی از دوتان هست با مقایسه رتبه خودش یا دوستاش بهم کمک کنه؟؟انتخاب های بعدیم خواجه نصیر و چمران اهواز بودن

509&

عضو جدید
سلام دوستان من با رتبه 495 اشتباه امیرکبیر بندرعباس رو زدم.حالا اعتراض کردم ولی نمی دونم کجا آوردم.کسی از دوتان هست با مقایسه رتبه خودش یا دوستاش بهم کمک کنه؟؟انتخاب های بعدیم خواجه نصیر و چمران اهواز بودن

یکی از دوستانم با 499 استخراج صنعتی اصفهان قبول شد.تا 600 تقریباً روزانه می گیره. شبانه هم که شناسایی و...

crying baby

عضو جدید
مبارکتون باشه :) من آرزو دارم بافت بخونم دعا کنید کنکورمو خوب بدم ;)

درود دوست گرامی.
مطمئن باش با تلاش به راحتی میتونی قبول شی!خیلی اسونتر از چیزی که فکر کنی.برات دعا میکنم.خدارو چه دیدی شاید یه روزی هم دانشگاهی شدیم.
:):):):):)نمیدونم کمکی ازم بر میاد یا نه اما اگه سوالی بود و تونستم خوشحال میشم جوابتو بدم.
موفق باشی.
بدرود.;)

arashmb

عضو جدید
سلام به شما
من کلاس نرفتم اصلاً.
لیست کتاب ها و جزواتی که خودم پیشنهاد می کنم رو واسه چندین نفر فرستادم، اگه میخواید میلتونو بفرستین تا بفرستم.
نصیحت که.. توصیه می کنم آهسته و پی
وسته بخونید، درسهارو از پایه بخونید نه صرفاً تست زنی، چون کسی برندس که مفهومی یاد بگیره.
سلام تبریک میگم میشه این لیست کتابه و جزواتی که خوندین رو برای من هم بفرستید؟با تشکر.a.malekian.b@gmail.com

mehdi bax

عضو جدید
سلام به شما
من کلاس نرفتم اصلاً.
نصیحت که.. توصیه می کنم آهسته و پیوسته بخونید، درسهارو از پایه بخونید نه صرفاً تست زنی، چون کسی برندس که مفهومی یاد بگیره.

خیلی کمک کردین بهم.ممنون از راهنمایی تون دوست عزیز...

آخرین ویرایش:

dejan900

عضو جدید
سلام به شما
من کلاس نرفتم اصلاً.
سلام.مهندس جان اگه میشه لیست کتابا(تستی ورفرنس و...) وجزوه ها رو بفرست برام.ممنون. amir.nano@ymail.com

509&

عضو جدید
دوستان عزیز، برای همه کسانی که میلشون رو دادند فرستادم. اگه احیاناً مشکلی بود بگید.
ضمناً اگر سوال خاصی بود بعد از خوندن میل، بفرمائید. چون این نوشته ها برای اکثر سوالایی که همه پرسیدن بود اما سوال خاصی هم داشتید در خدمتم.:)
به امید بهترین نتایج واسه همتون.:w17: