تاریخ اعلام نتایج کنکور ارشد 89

x_ray1366

عضو جدید
سلام دوستان. میخواستم ببینم کسی تاریخ دقیق اعلام نتایج کنکور ارشد 89 رو میدونه؟ اگه فهمیدید حتما بگید. ;)

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق آخرین خبر نتایج هفته آخر اردیبهشت اعلام میشه و هفته اول خرداد هم انتخاب رشته اینترنتی انجام خواهد شد.

تاریخ اعلام نتایج کنکور سالهای گذشته :

سال 86...... 29 اردیبهشت
سال 87......31 اردیبهشت
سال 88...... اول خرداد
سال 89..... ؟

*Essi*

اخراجی موقت
هنوز کلید نهایی رو ندادن چه برسه به نتیجه.
فکر کنم اول های خرداد بدن.

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق آخرین خبر نتایج هفته آخر اردیبهشت اعلام میشه و هفته اول خرداد هم انتخاب رشته اینترنتی انجام خواهد شد.

تاریخ اعلام نتایج کنکور سالهای گذشته :

سال 86...... 29 اردیبهشت
سال 87......31 اردیبهشت
سال 88...... اول خرداد
سال 89..... ؟

هنوز کلید نهایی رو ندادن چه برسه به نتیجه.
فکر کنم اول های خرداد بدن.

با این حساب و با توجه به اینکه هر سال نسبت به سال قبل ، اعلام نتایج 2 روز عقب افتاده .... پس شاید :

سال 89 ... سوم خرداد !!!

Shokatabadi

عضو جدید
وای بچه ها خدا کنه زودتر اعلام شه من که هر وقت بهش فکر می کنم قلبم می خواد بیاد تو دهنم:cry::cry::cry:

ayhann

اخراجی موقت
اگه رتبه نانو ی من زیر 60 و مواد زیر 300 بشه به همتون شیرنی میدم;)

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتايج کنکور ارشد ،31 ارديبهشت

رئيس سازمان سنجش خبر داد:
جام جم آنلاين: رئيس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتايج اوليه کنکور کارشناسي ارشد سال 1389 در 31 ارديبهشت ماه خبر داد و گفت: پس از اعلام نتيجه اوليه داوطلبان مجاز اين آزمون مي توانند نسبت به انتخاب رشته در خرداد ماه اقدام کنند.

محمد حسين سرورالدين در گفتگو با مهر، افزود: نتايج نهايي آزمون در هفته اول شهريور ماه از طريق سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني www.sanjesh.org منتشر مي شود.
وي گفت: در کنکور کارشناسي ارشد امسال حدود 12 درصد داوطلبان يعني 45 تا 50 هزار نفر پذيرفته مي شوند.
رئيس سازمان سنجش اظهار داشت: تعداد شرکت کنندگان در اين آزمون نسبت به سال گذشته 100 هزار نفر بيشتر بود و کنکور در سلامت و امنيت برگزار شد.

براساس اعلام شوراي گسترش آموزش عالي در کنکور کارشناسي ارشد امسال دانشگاه هاي اروميه ، اراک ، اصفهان ، الزهرا (س) ، صنعتي اصفهان ، صنعتي اميرکبير ، صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي، صنعتي شريف ، تهران، تبريز ، تربيت معلم تهران ، تربيت مدرس ، بوعلي سينا ، شهيد بهشتي ، علامه طباطبايي ، علم وصنعت ايران، فردوسي مشهد ، هنر تهران ، هنر اسلامي تبريز، هنر اصفهان ، شهيد باهنر کرمان ، رازي ، يزد ، شهيد چمران اهواز ، مازندران ، زنجان ، بين المللي امام خميني (ره)، فردوسي مشهد ، شيراز ، علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان ، سمنان، کردستان ، سيستان و بلوچستان و گيلان مي توانند به صورت يک بار پذيرش دانشجوي آموزش محور (بدون پايان نامه) بپذيرند.

در آزمون کارشناسي ارشد ناپيوسته داخل سال 1389 براي 145 کد رشته شامل 52 کد رشته امتحاني در گروه علوم انساني، 13 کد رشته امتحاني در گروه علوم پايه، 27 کد رشته در گروه فني و مهندسي، 25 کد رشته در گروه کشاورزي، 10 کد رشته در گروه هنر، 14 کد رشته در گروه علوم پزشکي (فقط براي دانشگاه تربيت مدرس)، 4 کد رشته در گروه دامپزشکي دانشجو پذيرش مي شود.

ayhann

اخراجی موقت
همیشه چند هفته زود تر از سنجش زنگ میزدن به رتبه های اول
نمیدونم چرا خبری نشد:redface::redface: