نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد برق 90-رتبه و محل قبولی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MASS59

عضو جدید
سلام . با توجه به اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 90, دوستانی که قبول شدند یا از قبول شدن سایر دوستانشون به طور موثق اطلاع دارند, رتبه و رشته قبولی رو اینجا بگذارند تا برای کسانی که سال بعد قصد دارند امتحان بدند, آمار و اطلاعات در دسترس باشه

من کنترل روزانه دانشگاه تهران قبول شدم

barghiha

عضو جدید
mehdidadkhah رتبه شما چند بود و چه گرایشی از مالک قبول شدید؟روزانه یا شبانه؟

MASS59

عضو جدید
بچه ها من معدل کاردانی ام رو دو صدم نمره بیشتر نوشتم و معدل کارشناسی ام رو یک صدم نمره کمتر از مقدار واقعی. چون برای ما معدل میانگین حساب میشه, معدل کل به جای 14.58 میشه 14.585 یعنی یکیش رو کمتر از مقدار واقعی و یکیش رو بیشتر ولی سرجمع تا دو رقم اعشار با معدل واقعی ام مساوی هست!
میدونم که حل میشه ولی نگران هستم که کار به نامه نگاری به سازمان سنجش و کمیسیون موارد خاص و ....بکشه که اول سال تحصیلی اصلا دل و دماغ استرس و رفت و امد رو ندارم. به نظر شما ممکنه موقع ثبت نام مسئولین ثبت نام خودشون تایید کنند و کار به بالاتر نکشه؟
اگر کسی در این مورد تجربه ای داره بگه. مثلا اینکه تا چند صدم نمره مغایرت معدل رو بیخیال میشن؟

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همه تبریک می گم:gol:
دوستان اگر تمایل داشته باشند درصد دروس یا نمره خام کارنامه شون رو هم بنویسند، برای استفاده کسانی که سال بعد کنکور دارند .

ar.noorian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان شما میتونید سایت سنجش را باز کنید ؟؟:cry:

max2007

عضو جدید
بچه ها من معدل کاردانی ام رو دو صدم نمره بیشتر نوشتم و معدل کارشناسی ام رو یک صدم نمره کمتر از مقدار واقعی. چون برای ما معدل میانگین حساب میشه, معدل کل به جای 14.58 میشه 14.585 یعنی یکیش رو کمتر از مقدار واقعی و یکیش رو بیشتر ولی سرجمع تا دو رقم اعشار با معدل واقعی ام مساوی هست!
میدونم که حل میشه ولی نگران هستم که کار به نامه نگاری به سازمان سنجش و کمیسیون موارد خاص و ....بکشه که اول سال تحصیلی اصلا دل و دماغ استرس و رفت و امد رو ندارم. به نظر شما ممکنه موقع ثبت نام مسئولین ثبت نام خودشون تایید کنند و کار به بالاتر نکشه؟
اگر کسی در این مورد تجربه ای داره بگه. مثلا اینکه تا چند صدم نمره مغایرت معدل رو بیخیال میشن؟

سلام، آره خیالت تخت، روز اول مغایرت های معدل رو بررسی می کنن و اگه اختلافاشون کم باشه تصحیح می شه.
تبریک میگم.:gol::gol::gol::gol::gol:

MASS59

عضو جدید
سلام، آره خیالت تخت، روز اول مغایرت های معدل رو بررسی می کنن و اگه اختلافاشون کم باشه تصحیح می شه.
تبریک میگم.:gol::gol::gol::gol::gol:

سلام.
ممنونم مهندس
فقط جسارتا در این مورد مطمئن هستید؟ موردی رو سراغ داشتید؟ یعنی خود دانشگاه حل و فصلش میکنه؟

max2007

عضو جدید
سلام.
ممنونم مهندس
فقط جسارتا در این مورد مطمئن هستید؟ موردی رو سراغ داشتید؟ یعنی خود دانشگاه حل و فصلش میکنه؟

آره.من شاهد 3 موردش بودم، 2 نفرشون وضعیت شما رو داشتن یعنی توی چند صدم اختلاف داشتن که با مراجعه به قسمت تحصیلات تکمیلی دانشگاه مشکلشون حل شد ولی نفر سوم که 2 الی 3 نمره بیشتر وارد کرده بود کارش به وزارت علوم کشید و با پیگیری هایی که کرد کارش به نتیجه نرسید و اخراج شد، حالا اختلاف معدل شما به صدم هم که نمی رسه!!!

MASS59

عضو جدید
آره.من شاهد 3 موردش بودم، 2 نفرشون وضعیت شما رو داشتن یعنی توی چند صدم اختلاف داشتن که با مراجعه به قسمت تحصیلات تکمیلی دانشگاه مشکلشون حل شد ولی نفر سوم که 2 الی 3 نمره بیشتر وارد کرده بود کارش به وزارت علوم کشید و با پیگیری هایی که کرد کارش به نتیجه نرسید و اخراج شد، حالا اختلاف معدل شما به صدم هم که نمی رسه!!!

خیلی ممنونم. خیالم راحت شد! آخه نامه نگاری بین سنجش و وزارت علوم و دانشگاه و کمیسیون موارد خاص و.... چیزی هست که میتونه شور و نشاط دوباره اول مهر رو (اونم برای من که چند سال از دانشگاه دور بودم) به استرس و اعصاب خوردی و اتلاف وقت تبدیل کنه و خلاصه بدجور ضدحال هست!

abolfazl_abedi

عضو جدید
سلام.مبارک باشه.شما با این درصد ها چطوری قبول شدین؟؟سهمیه چیزی داشتین؟؟
ممنون
نه سهمیه ای نداشتم
درصد بالا توی درس الکترونیک این تاثیر رو گذاشت
برای پاسخ یکی از دوستان که سوال کردند الکترونیک رو از روی چی خوندی باید بگم من کتاب آقای میر عشقی رو خونده بودم و بعضی سوالات سالهای قبل رو زده بودم و یه خلاصه هایی برای خودم نوشتم ، برای سال بعد که کنکور داشتم فقط اون خلاصه ها رو خوندم و برای تست هم کتاب پارسه رو تقریبا خوندم
ولی هیچ وقت خودم رو محدود به راه حلهای پارسه یا کتابهای دیگه نکردم و از هر روشی که خودم دوست داشتم میرفتم
مثلا برای فید بکها که جزو مهمترین قسمتهای درس الکترونیک در ارشد هست بعد از این که فیدبکها رو مطالعه کردم و فهمیدم اصولش چی هست سعی میکردم گاهی مسائل رو از دید دیگه ای هم نگاه کنم و بعضی اوقات با رفتن از خروجی مدار فیدبک به سمت ورودی جواب رو به راحتی بدست میاوردم

ولی در کل نظر من این است که اگر یک نفر بخواهد درسی رو خوب بفهمه باید بدونه در این درس چه اصول و قواعدی داریم که باید اونها رو بدون دلیل بپذیریم ،بعد بقیه چیزها رو بدونه چه طوری از این اصول بدست بیاره،فکر کنم در این صورت یک چارت در ذهنش شکل میگیره که میتونه به کمک اون به تمام سوالات اون درس جواب بده و هرچی هم صورت سوالات تغییر کنه مشکلی براش پیش نمیاد
در این صورت نیاز نیست که فرمولهای زیادی رو حفظ کنه
ببخشید زیادی حرف زدم
موفق باشید

آخرین ویرایش:

strsdr26

عضو جدید
منم قدرت مالک اشتر قبول شدم نمی دونم ناراحت باشم یا خوشحال چونکه فکر می کنم احتمالا اولویت های بعدیم را قبول می شدم چونکه تو انتخاب رشته اصلا دقت نکردم فقط زدم....

سلام
تبریک میگم.
میشه لطفا رتبتون رو هم بگین و اینکه مصاحبه اش چطور بود؟ چه سوالایی کردن؟
متشکر

HESLER

عضو جدید
کنترل -صنعتی شاهرود

کنترل -صنعتی شاهرود

سلام بچه ها من ((کنترل -صنعتی شاهرود)) قبول شدم .کسی اطلاعاتی در مورد ش داره؟؟؟؟من شنیدم برقش از صنعتی بابل قویتره......... کلاً نظرتون چیه؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا