نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با رتبه 134 هیچجا قبول نشدم مثل یکی از دوستان که پارسال با 60 هیچجا قبول نشد البته من فقط تهران زدما کلا 8 تا انتخاب اولش میخواستم کل شهرارو بزنم اما پشیمون شدم عیب نداره حتما حکمتی توش بوده

آخه چرا همچی کاری می کنین؟
واقعن عصبانی میشم از دست کسایی که این کارو میکنن! :wallbash:

مگه دانشگاه های تهران چه خبره توشون؟

مگه شهرستانیا آدم خوارن که میترسین تو شهرستان درس بخونین؟ ای بابا! این همه دانشگاه خوب! شیراز اصفهان.... یکم دوری از خانواده تحمل کنید چیزی نمیشه بابا! آدم 23-24 ساله که دیگه بچه نیس!

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز استاد فلانی رو دیدم بهم گفت: "بهمانی، دیگه داریم یواش یواش داوری اسکیس ها رو تموم میکنیم و تا پنجشنبه O.K میشه و در ضمن هر کی ماژیکش کییور کالر نبوده کارش رو کنار گذاشتیم... برو بگو تا ملت حسابی خوف کنن."

سلام دوستی جون .....تبریک برا قبولی عالیتون .....اینی که نوشتی جدی بود؟ یعنی مارک ماژیکم مهمه؟:surprised:

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز

مگه شهرستانیا آدم خوارن که میترسین تو شهرستان درس بخونین؟ ای بابا! این همه دانشگاه خوب! شیراز اصفهان.... یکم دوری از خانواده تحمل کنید چیزی نمیشه بابا! آدم 23-24 ساله که دیگه بچه نیس!

نه به خدا اینجوری نیست من کارشناسیم تهران نبوده شهرستان زندگی میکردم واسه تحصیل اما دیگه میخواستم ارشدم یا بهشتی باشه یا تهران که نشد عزیزم

hastia89

عضو جدید
کسی می دونه ازاد بهتر یا غیر انتفاعی؟ میشه ثبت نام کنیم بعد تکمیل ظرفیت شرکت کنیم؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

سرزنش نكن پرپري
خودش كلي دلش غمگينه

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک به تمام قبول شده ها ....انشا الله تو تمام مراحل زندگیتون موفق باشید

یه سئوال حالا که نتایج اومده میشه بگید اگه سال بعد 1به50 گفتن ما باید چند بکشیم؟؟؟؟:biggrin:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستی جون .....تبریک برا قبولی عالیتون .....اینی که نوشتی جدی بود؟ یعنی مارک ماژیکم مهمه؟:surprised:

ممنون
استاد فلانی آدم به شدت راستگویی هستن و تا به حال به جز چند دروغ مصلحتی تو جلسه خوستگاری شون دروغ دیگه ای نگفتن ... تازه به نظر ایشون مارک مداد هم تو درصد اسکیس تاثیر داره.... مدادهای ساخت آلمان نمره داوطلب رو بالا میبرن:whistle:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض تبریک به کسایی که قبول شدن و واقعا احساس تاسف برا این سیستم گزینش که بچهای اینجا با این تلاش و رتبه خوب .........جایی قبول نشدن
از ebram0412 وdonfidelio و timaj کسی خبر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مقیاس رو چقدر تاثیر دادن به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونایی که جای خوب قبول شدن کسی هس که یک به صد کشیده باشه اسکیسشو؟؟؟؟؟؟؟؟

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
استاد فلانی آدم به شدت راستگویی هستن و تا به حال به جز چند دروغ مصلحتی تو جلسه خوستگاری شون دروغ دیگه ای نگفتن ... تازه به نظر ایشون مارک مداد هم تو درصد اسکیس تاثیر داره.... مدادهای ساخت آلمان نمره داوطلب رو بالا میبرن:whistle:

میشه ما بچه های کنکور 93 رو در مورد کنکور اسکیس یه راهنماییهای:razz:....از اونا که... بکنی؟:biggrin:

arefeh

کاربر ممتاز
یکی به من بگه من الان دقیقا چکار کنم ؟ :cry:

عزیزم...من میگم اگه علاقه داری بشین دوباره بخون اگه کار برات مهمتره برو سرکار...من از فردا میرم...شد میشینم برا ارشد نشد ادامه کار...من ارشد روئ فقط واسه استاد شدن میخواستم...ایشالله تکمیل ظرفیت بیاد و قبول بشیم...خدایا دل ماهارو هم شاد کن مثل بقسه بچه ها...

arefeh

کاربر ممتاز
با عرض تبریک به کسایی که قبول شدن و واقعا احساس تاسف برا این سیستم گزینش که بچهای اینجا با این تلاش و رتبه خوب .........جایی قبول نشدن
مقیاس رو چقدر تاثیر دادن به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونایی که جای خوب قبول شدن کسی هس که یک به صد کشیده باشه اسکیسشو؟؟؟؟؟؟؟؟

آره کوروش فکر کنم 1/100 کشبده بود...1500 شبانه گیلان

Z.RAMEZANI

عضو جدید
بچه ها هیچ کس این پردیسای خودگردان نزده؟؟؟؟
از شهریه هاش خبر ندارید؟؟؟
از شرایطشو اینا؟؟؟
بنظرتون ارزش داره ادم اینهمه هزینه کنه؟؟
پردیس بهشتی قبول شدم:cry:
اما فکر نمیکنم ارزش ترمی 4و5تومنو داشته باشه:(

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
»ن یک به صد کشیدم و نمیدونم رتبه اسکیسم چند شد اما رتبه تئوری حدودا 1500 بود که شبانه قبول شدم با اسکیس

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها هیچ کس این پردیسای خودگردان نزده؟؟؟؟
از شهریه هاش خبر ندارید؟؟؟
از شرایطشو اینا؟؟؟
بنظرتون ارزش داره ادم اینهمه هزینه کنه؟؟
پردیس بهشتی قبول شدم:cry:
اما فکر نمیکنم ارزش ترمی 4و5تومنو داشته باشه:(
من بین شبانه گیلان وپردیس بهشتی شک نکن بهشتی رو میزدم. آره اگه پول داری هزینه اش خوبه چون مدرکش معادل سراسری بهشتی میخوره واسه دکترا خارج از کشور خیلی بهش بها میدن. شهریه اش هم سالی میگیرن نه ترمی مثل اینکه

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
»ن یک به صد کشیدم و نمیدونم رتبه اسکیسم چند شد اما رتبه تئوری حدودا 1500 بود که شبانه قبول شدم با اسکیس
کوروش مطمئن باش بالای 50 اسکیس زدی
من که یک به پنجاه کشیدم همه چزارم تقریبا کامل کردم (تقریبا) اما .....:(

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی می شد اگه همین الان درصد اسکیس رو هم بگن ؟؟؟
من الان واقعا احساس بلاتکلیفی می کنم
نمی دونم به تکمیل ظرفیت امیدی داشته باشم یا نه !!!
بشینم دوباره بخونم یا برم دنبال کار
ای خدااا

ما که این همه صبر کردیم اینم روش حالا کارهم که پیدا نمیشه اگه میبینی زودی پیدا میشه برو سر کار

معمارباشی

عضو جدید
ما که این همه صبر کردیم اینم روش حالا کارهم که پیدا نمیشه اگه میبینی زودی پیدا میشه برو سر کار

شاید خیلی ها بهم خورده بگیرن که چرا گیر دادی به مدرک ... برو پی کار ! تو کار چیز بیشتر یاد می گیری و ... ولی بخاطر یه سری شرایطی که دارم باید ارشد و دکترا مو بگیرم ... باید هیئت علمی دانشگاه بشم ! باید !!!
از طرفی می دونم زندگی خرج داره ... باید یه کاری برای خودم دست و پا کنم ... کنارش هم بشینم باز بخونم برای ارشد ... می ترسم برم سر کار دیگه فرصتی برای دوباره خوندن نداشته باشم و همینا یی هم که بلدم یادم بره ... کسی می دونه تکمیل ظرفیت چقدر احتمال قبولیش هست ؟؟؟دوباره از اول انتخاب رشته می کنیم ؟ یعنی منی هم که مردود شدم می تونمدوباره انتخاب رشته کنم ؟ یا فقط برای افراد خاصیه ؟

roxana.jf

عضو جدید
من دانشگاه تهران (پردیس قم) قبول شدم....با وجود اینکه اولین سالی هست که معماری ارائه می ده نمی دونم به درد می خوره یا نه! با در نظر گرفتن اینکه رفت و آمدش هم خییییییییییییییییییییییییییییلی سخته!

jon_sina

عضو جدید
شاید خیلی ها بهم خورده بگیرن که چرا گیر دادی به مدرک ... برو پی کار ! تو کار چیز بیشتر یاد می گیری و ... ولی بخاطر یه سری شرایطی که دارم باید ارشد و دکترا مو بگیرم ... باید هیئت علمی دانشگاه بشم ! باید !!!
از طرفی می دونم زندگی خرج داره ... باید یه کاری برای خودم دست و پا کنم ... کنارش هم بشینم باز بخونم برای ارشد ... می ترسم برم سر کار دیگه فرصتی برای دوباره خوندن نداشته باشم و همینا یی هم که بلدم یادم بره ... کسی می دونه تکمیل ظرفیت چقدر احتمال قبولیش هست ؟؟؟دوباره از اول انتخاب رشته می کنیم ؟ یعنی منی هم که مردود شدم می تونمدوباره انتخاب رشته کنم ؟ یا فقط برای افراد خاصیه ؟
میخوای غیرانتفاعی بخونی؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
با نهایت تاسف و تاثر؛ معماری هنر تبریز.

بعد دانشگاههای تهران اولین انتخابم بود، والبته هنر تهرانم نزده بودم. دانشگاه خوبیه، بهترین استادا رو میاره برای ارشد، حجت، متدین، استاد فلانی و ... تو این شرایطی که داریم میبینیم قبولی روزانه هم واقعا سخته، باید خدا رو شکر کرد ولی دروغ چرا دارم میسوزم قشنگ:D بیشتر به خاطر شرایط کاری تهران دوست داشتم تهران باشم، وگرنه تهران و بهشتی رو بذارید کنار، هنر تبریز از بقیه دانشگاههای ایران کم نمیاره.
دیدم اگه نگم همه پیام خصوصی میدن، وگرنه با این تالم روحی که برام پیش اومده دارم میرم یه مدت گوشه نشینی اختیار کنم:D

به رفیق قدیمی؛ بهزاد خان یه تبریک ویژه بزرگ میگم(تیریپ هات داگ خوران ولیعصر:D) به بقیه دوستانی که موفق بودن هم یه تبریک مخصوص میگم. کمتر به چشم میاد، ولی وقتی از نزدیک تلاش بچه ها رو میبینی، ارزش این قبول شدنا رو میفهمی. واقعا برای قبولی دوستانی مثل تیک آف که در جریان تلاش ها و بدشانسیاش هستم؛ کورش که 1 ماه سرقفلی تاپیک دستش بود، و بقیه که الان احساساتی شدم و اسمشون یادم نیست خوشحالم.

از طرف دیگه برای دوستانی مثل نیما که از قبل کنکور تئوری باهاش آشنا بودم و یکی از بهترین اعضای اینجا هست، برای هژیر(حمیدرضا) که قبل کنکور کلی جزوه گذاشت و ما استفاده کردیم و دوستان دیگه ای که با رتبه های خوب قبول نشدن، ناراحت هستم. حق شما این نبود، متاسفانه این سیستم خیلی از بهترینا رو تو گزینش از قلم میندازه. هرچند انتخاب رشته شما هم برای جاهای تاپ بود وگرنه قطعا قبول میشدید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا