نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rasoulll

عضو جدید
ای بابا امسال که رتبه خوب تو باشگاه کم نبود.. چرا قبولیا انقدر ضعیفن...؟؟؟!!!!

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عیبی نداره انشالله سال بعد .;)

ولی عجب روحیه ای داریااااااااااااااا من بودم تا 3 روز عزا میگرفتم:biggrin:
آخه چند تا دلیل داره.1- استادم گفته که نمیزاره پایان ناممو شهریور دفاع کنم 2-دارم واسه دانشگاه تهران میخونم دوس داشتم و دارم که برم دانشگاه تهران .الان اگه قبول میشدم مطمئنن دانشگاه تهران نبود
ولی امسال میریم به سمت رتبه 1 و دانشگاه تهران

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان کسی از ابرام خبر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rasoulll

عضو جدید
من هم آمدم البته برای بار سوم.....:(
ای خدا کاشکی زبان را حذف می کردند از امتحان
دیگه انقدر ناراحتی نداره که.. اخرش اینه که نمیزنی دیگه... تازه منفی بزنی میشی مثل من
سعی کن بقیه رو بالا بزنی

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اسکیسی درکاربود زودتر میگرفت....چون دیگه وقتی باقی نمونده(یه کاری کردن خودشون مثل چییییییییییی توش موندن)
زمان شروع کلاسای دانشگاهارو از نیمه دوم شهریور اعلام کردن:surprised:
اینجوری که به ضررمونه اسکیس نگیرن
:(

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .تبریک به دوستانی که قبول شدن .
من دانش پژوهان اصفهان قبول شدم . کسی می دونه چه جور دانشگاهی هست ؟
بچه ها اولین کسی که دانش پژوهان قبول شده:( مگه اینکه دستم بهت نرسه:( آخه اون خراب شده چی داره که انتخابش کردی؟؟ رتبت چند بود؟؟
(;)تبریک;))
ای بابا امسال که رتبه خوب تو باشگاه کم نبود.. چرا قبولیا انقدر ضعیفن...؟؟؟!!!!
حالا صبر داشته باش:) رتبه تک رقمیامون تو راهن:)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
تكميل ظرفيت و رشته‌هاي جديد
اطلاعيه پذيرش دانشجو در برخي از كدرشته محلهاي جديد و همچنين تكميل ظرفيت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 1392،در تاريخ 22/7/92 از طريق نشريه پيك سنجش و سايت اينترنتي سازمان سنجش منتشر خواهد شد.
داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن هاي 99-88923595-021 يا با بخش پاسخگوئي اينترنتي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org درميان ‌بگذارند و از مراجعه حضوري جداً خودداري فرمايند

fahime_k

عضو جدید
تكميل ظرفيت و رشته‌هاي جديد
اطلاعيه پذيرش دانشجو در برخي از كدرشته محلهاي جديد و همچنين تكميل ظرفيت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 1392،در تاريخ 22/7/92 از طريق نشريه پيك سنجش و سايت اينترنتي سازمان سنجش منتشر خواهد شد.
داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن هاي 99-88923595-021 يا با بخش پاسخگوئي اينترنتي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org درميان ‌بگذارند و از مراجعه حضوري جداً خودداري فرمايند

یه سوال!! میشه فعلا موقتی ثبت نام کرد تا جواب تکمیل ظرفیتا بیاد؟

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک
بررسی آزمون اسکیس 92 ( طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه ) هم مثل تاپیکهای اسکیس بسته شد.و زندگی همچنان جریان داره
زندگی میکنیم و هنوز هیچکی نمیتونه قدرت خندیدن رو از کسی بگیره.
برای همتون بهترینها رو از خدا میخوام
;)

fahime_k

عضو جدید
تاپیک
بررسی آزمون اسکیس 92 ( طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه ) هم مثل تاپیکهای اسکیس بسته شد.و زندگی همچنان جریان داره
;)
اررره... چه دلم گرفت یهویی...:cry:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این پردیس ها اگه قبول شده باشیم فرقی داره با اونایی که می گن بدون آزمونه؟! یعنی همونه؟ بی خود کنکور دادیم؟ :(

شک نکن که برو شکن نکن اگه پولش رو داری چون این بدون کنکوری هاش رو از سهمیه ها و کارکنان دولتی میگیره فقط وآزمون هاش فرمالیته است. دوست من همین پردیس ها با کنکور قبول شد الان واسه دکترا رو هوا زدنش تو آلمان چون مدرکش معادل سازی میشه با خود اون دانشگاه که هست

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک
;)
یعنی تموم شد دور هم تا نیمه های شب وقت گذروندیم؟ چه بد:cry:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تاپیک
;)
خوش به حال حتی شما ها ک غیر انتفاعی قبول شدید...به نظر من عاشقید اگه نرید و یه سال دیگه خودتونو پشت این دیوار خراب شده چین قرار بدید...ارزش نداره...
برید زودتر درس بخونید و بعدم سرکار و امیدوار باشید...ما چی بگیم ک الان گیجیم نمیدونیم باید چیگار بکنیم؟برا نظام بخونم یا از فردا این کاری ک برام پیدا شده برم یا دوباره بخونم برا ارشد

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
هنوز يه نفر نيمده بگه كجا قبول شده
mbarsen
خدا رحم كنه
الان مياد ميگه تهراني اصفهاني
دانش پژوهاني چيزي قبول شده

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم به نوبه خودم خیلی تلاش کردم از شهریور 91 خوندمو خوندم تا یه رتبه خوب اوردم اما الان شدم درس عبرت واسه سالای اینده واسه کسایی که میخوان بخونن یا از همین الان دارن میخونن عیب نداره ما نشدیم شاید خدا نخواست حتما همینه از خودم راضی هستم سرم پایین نیست چون تلاش خودمو کردم حالا اگه ازاد قبول نشم میرم سربازی میرم به خدمتی که به زور به گردنمون انداختن برم حالا وقت زیاد هست پیر نشدم که همش 23 سالمه امید به خدا واسه دیگر دوستان کنکوری هم دوره ای خودم ارزوی موفقیت میکنم به امید فبولی واسه همتون

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم به نوبه خودم خیلی تلاش کردم از شهریور 91 خوندمو خوندم تا یه رتبه خوب اوردم اما الان شدم درس عبرت واسه سالای اینده واسه کسایی که میخوان بخونن یا از همین الان دارن میخونن عیب نداره ما نشدیم شاید خدا نخواست حتما همینه از خودم راضی هستم سرم پایین نیست چون تلاش خودمو کردم حالا اگه ازاد قبول نشم میرم سربازی میرم به خدمتی که به زور به گردنمون انداختن برم حالا وقت زیاد هست پیر نشدم که همش 23 سالمه امید به خدا واسه دیگر دوستان کنکوری هم دوره ای خودم ارزوی موفقیت میکنم به امید فبولی واسه همتون
سربازی رو صبر کن یه قانون دارند میزارند تصویب بشه ایشالا سربازی اجباری لغو میشه

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سربازی رو صبر کن یه قانون دارند میزارند تصویب بشه ایشالا سربازی اجباری لغو میشه

من با رتبه 134 هیچجا قبول نشدم مثل یکی از دوستان که پارسال با 60 هیچجا قبول نشد البته من فقط تهران زدما کلا 8 تا انتخاب اولش میخواستم کل شهرارو بزنم اما پشیمون شدم عیب نداره حتما حکمتی توش بوده

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز استاد فلانی رو دیدم بهم گفت: "بهمانی، دیگه داریم یواش یواش داوری اسکیس ها رو تموم میکنیم و تا پنجشنبه O.K میشه و در ضمن هر کی ماژیکش کییور کالر نبوده کارش رو کنار گذاشتیم... برو بگو تا ملت حسابی خوف کنن."

arefeh

کاربر ممتاز
امروز استاد فلانی رو دیدم بهم گفت: "بهمانی، دیگه داریم یواش یواش داوری اسکیس ها رو تموم میکنیم و تا پنجشنبه O.K میشه و در ضمن هر کی ماژیکش کییور کالر نبوده کارش رو کنار گذاشتیم... برو بگو تا ملت حسابی خوف کنن."

آقا بهزاد ما ک قبول نشدیم شما چ کردین؟؟

arefeh

کاربر ممتاز

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالتونو گرفتم مردودی ها
تبریک به قبولی های روزانه سراسری

مردود در حد المپیک

:cool:

سلام:razz:
..................
تبریک برا همه بچه ها که جاهایی که دوست داشتند قبول شدند
و
ارزوی موفقیت برای کسانی که نتونستن به تنیجه دلخواهشون برسن
و امید برای زندگی شاد شاد شاد برای اون ها
و
در اخر
چیزی شبیه به معجزه
با توکل و تلاش ممکن می شود

fereshte1111

عضو جدید
تبریک به همه اونایی ک رحمتشون هیچ نشد. برای همتون خوشحالم. و باز برای کسایی ک قبول نشدن هم خوشحالم چون جسارت تلاش کردن و تا اینجا اومدنو داشتن.
دعا میکنم خدا جبران کنه و یه جای دیگه در همین آینده نردیک راضیش کنه. میدونیم ک هر کار خدا حکمته. دانشگاه سراسری لزوما خوشبختی نیس. باید ببینیم اخر کاری که دستش بالاست. یا حق

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا