نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

pasha_m

عضو جدید
من که فک می کنم اینا همش بازیه... به قول دوستمون مگه جواب طب صنعتی چیه که بعد 50 روز نیومده!!! با شتر می فرستادن 100 باره رسیده بود... ما که از کار اینا سر در نیاوردیم و فقط اینو میدونم که مثه این آدمای احمق (خودمو میگم) فقط باید منتظر باشم... منتظر ...اه

سلام دوست عزیز
شما کدوم منطقه و کدوم ایستگاهید ؟

damoon.hd

عضو جدید
آقا من پیگیر هستم هر خبری بدست آوردم حتما منعکس میکنم. دوستان هم در حد خودشون پیگیر باشن

damoon.hd

عضو جدید
با سلام بر دوستان. من امروز تماس گرفتم گزینش تهران، گفتم که کار بقیه چی میشه؟ یه خانمی بود گفت که یه سری کاراشون هنوز مونده هم مکانیکی هم برقی هم بقیه رشته ها، اینطور که میگفت تعدادشون هم کم نیست، گفت نگران نباشید ما داریم سعی میکنیم که تا قبل از عید باهاتون تماس بگیریم که او سری که باقی کاراشون مونده برن انجام بدن،اگر هم نشد دیگه میره برای بعد تعطیلات، ولی گفت تمام سعیمون رو میکنیم که تا قبل تعطیلات این کارا انجام شه. من خودم شخصا هنوز طب نرفتم البته 1 دور هم باید برم تهران برای تکمیل پرونده گزینشی! آقا این کاری بود که از دست ما بر می اومد. سایر دوستان هم اگه تونستن خبری از جایی کسب کنن مارو هم بی خبر نزارن.

king5000

عضو جدید
با سلام بر دوستان. من امروز تماس گرفتم گزینش تهران، گفتم که کار بقیه چی میشه؟ یه خانمی بود گفت که یه سری کاراشون هنوز مونده هم مکانیکی هم برقی هم بقیه رشته ها، اینطور که میگفت تعدادشون هم کم نیست، گفت نگران نباشید ما داریم سعی میکنیم که تا قبل از عید باهاتون تماس بگیریم که او سری که باقی کاراشون مونده برن انجام بدن،اگر هم نشد دیگه میره برای بعد تعطیلات، ولی گفت تمام سعیمون رو میکنیم که تا قبل تعطیلات این کارا انجام شه. من خودم شخصا هنوز طب نرفتم البته 1 دور هم باید برم تهران برای تکمیل پرونده گزینشی! آقا این کاری بود که از دست ما بر می اومد. سایر دوستان هم اگه تونستن خبری از جایی کسب کنن مارو هم بی خبر نزارن.
مگه به شما گفتند بیاد تهران واسه تکمیل پرونده گزینش یا خودتون حدس می زنید؟
به من که از منطقه تماس گرفتند گفتند نامه گزینشت اومده و بیا واسه ادامه مراحل و چیزی نگفتند که باید بری تهران.
و در ضمن گفتند اگه برای شروع دوره بعدی زمانش طول کشید شماها رو اول می فرستیم محل خدمتتون بعد میرید دوره.
این هم اطلاعاتی که من داشتم..

pasha_m

عضو جدید
به من که از منطقه تماس گرفتند گفتند نامه گزینشت اومده و بیا واسه ادامه مراحل و چیزی نگفتند که باید بری تهران.
و در ضمن گفتند اگه برای شروع دوره بعدی زمانش طول کشید شماها رو اول می فرستیم محل خدمتتون بعد میرید دوره.

سلام دوست عزیز شما کدوم منطقه اید؟

damoon.hd

عضو جدید

اینجوری که این گفت گویا 1 دروه دیگه من خودم باید برم تهران برای تکمیل پرونده گزینشی!!! یه تعدادی از بچه های مکانیک هم که الان دارن میرن همینجوری بودن.

signout

عضو جدید
ما به سال دیگه هم راضی هستیم
فقط تکلیفمون رو مشخص کنن
بگن 30 خرداد ولی تضمینی

masoud-1987

عضو جدید
سلام خدمت مهندسان عزیز
امروز از منطقه 7 به منمم زنگ زدن گفتنید برم همدان(منطقه7 )
ولی هیچ توضیحی ندادن
کسی میدونه باید چیکار کنیم؟

منم اهل تبریزم و منطقه هفتم (ایستگاه تقویت فشار بیجارو) زدم شما کجا رو زدید ؟

masoud-1987

عضو جدید
با سلام
لطفا دوستان موقع گذاشتن کامنت تاریخ رو هم درج کنند تا همه متوجه بشن ممنون.

damoon.hd

عضو جدید
سلام بر دوستان. کسی خبره جدیدی نداره؟؟ با جایی تماس نگرفتید؟؟

91/12/19

amin-tech

عضو جدید
دوستان سلام، من امروز با چند تا منطقه تماس گرفتم گفتند تا بعد از عید خبری نیست و بعد از عید هم معلوم نیست که کی بهتون خبر بدیم (این معلوم نیستای اینا دیگه حالم رو بهم میزنه)..... جالبه که بدونین ماها بعد از عید به آموزش نمیریم و مستقیم میریم تو ایستگاه ها و اواخر تیرماه که گروه اول آموزشیشون تموم میشه آموزشی ما شروع میشه! تا 27 فروردین هم خبری نخواهد بود... واقعاً که همگیمون سر کاریم. خدا نگهدار.

alirezayy

عضو جدید
سلام
از مهندسین عزیزی که خرشون از پل گذشته استدعا دارم مارو هم از اطلاعاتشون بی بهره نگذارند
با تشکر از شما

mds_eng

کاربر فعال
سلام
از مهندسین عزیزی که خرشون از پل گذشته استدعا دارم مارو هم از اطلاعاتشون بی بهره نگذارند
با تشکر از شما

خر ما منطقه 10 ای ها به مشکل خورد!! روی پل گیر کرد!!
بهمون گفتن طرفیت افراد تکمیل شده و شما رو با گروه بعدی می فرستیم. هنوز باید بشینیم سماق بمکیم :(

amin392

عضو جدید
سلام

دوستانی که رفتن اموزشی لطف کنن و اطلاعاتی در مورد دوره اموزش و حقوقی که در دوره اموزشی و پس از این دوره دریافت خواهیم کرد ومزایا و....(کلا اطلاعاتی که فکر میکنند بدرد بخوره به بقیه هم بدن)

با تشکر

masoud-1987

عضو جدید
امروز 25 اسفنده و هنوز خبری نیستhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon8.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif

m.keyhanzade

عضو جدید
سلام دوستان آقایون کلا وزارت نفت بعد از حمله سایبری که بهش شده دیگه اینترنت نداریم واسه همین کسانی که آموزشی هستند دیگه دسترسی ندارن......ما از 12 اسفند دورمون شروع شده و احتمالا اوایل تیر ماه تمام شه...فضای آموزشی واسه این تعداد طراحی نشده واسه همین نه تنها شماها که باقی موندین بلکه منطقه 2 که الان وسط دوره هستن هم قراره بعد از عید برن ایستگاه اوایل تیر ماه با شما ها دورشون شروع بشه...من خودم منطقه 3 هستم ایستگاه ساوه..............متاسفانه محل آموزش خیلی پرته و 4 هفته آموزش و یک هفته رست هستش که این دوره رو سخت می کنه ...حقوقم تو آموزش 400-500 تومنه بعد از آموزش هم بسته به ضریب منطقه و ساعت کاری و شیفتی بودن تغییر می کنه ولی تو کمترین حالت یعنی مثلا بهره برداری نباشه یا شیفت 2 روز 2 شب و 4 شبانه روز استراحت باشه 1 یا 1100 می شه...البته 90 درصد بالاتر از این مبالغ می گیرن چون شیفت ها معمولا بیشتره اکثرن هم بهره بردار هستین...........ما 27 اسفند برگشتیم 17 فروردین هم بر می گردیم.....هزینه های رفت و آمد هم با خودشون هست....ما یک هفته ایستگاه بودیم بعدش 10 روز پل کله.....تو این 10 روز هم کلاس تخصصی نداشتیم بیشتر قوانین وزارت نفت بود مثل کلاس راجع به حقوق و مزایا.......اینکه شما نیومدین به خاطر کمبود فضای آموزشی 2 گروه تقسیم شدند......

amin392

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام بر شما اقای [/FONT][FONT=&quot]کیهان زاده [/FONT][FONT=&quot]و سال نو رو به همگی دوستان پیشاپیش تبریک میگم[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]اول ازهمه بابت اطلاع رسانی از شما تشکر میکنم[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot]این دوستان منطقه 2 که فرمودین چه رشته هایی هستن(برق -قدرت هم جزشون بود)؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]وممکنه که کسایی مثل ما هم که کارای طب و گزینشمون رو نگذروندیم برن اول توی ایستگاهها و یا فقط بچه ها یی که با شما اومده بودن میرن ایستگاه ؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]در مورد اطلاعات حقوقی که فرمودین فایلی بهتون ندادن که بتونید در اختیار بقیه دوستان هم قراربدین؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]این ضرایبی که گفتین رو از کجا میتونیم بدست بیاریم؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]قوانینی که برای کارمندان رسمیشون اجرا میکنن توی این دوره اموزشی برای شما هم اجرا میشه (بعنوان مثال الان بیمه نفت شدین یا همون بیمه قبلی که بودین) ودر نهایت بعد چند سال رسمی خواهید شد؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]یه سوال دیگه هم ازتون داشتم (البته بهتر بگم نظرتون) که بصورت خصوصی پرسیدم ممنون میشم اونم جواب بدین[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​

mds_eng

کاربر فعال
سلام دوستان آقایون کلا وزارت نفت بعد از حمله سایبری که بهش شده دیگه اینترنت نداریم واسه همین کسانی که آموزشی هستند دیگه دسترسی ندارن......ما از 12 اسفند دورمون شروع شده و احتمالا اوایل تیر ماه تمام شه...فضای آموزشی واسه این تعداد طراحی نشده واسه همین نه تنها شماها که باقی موندین بلکه منطقه 2 که الان وسط دوره هستن هم قراره بعد از عید برن ایستگاه اوایل تیر ماه با شما ها دورشون شروع بشه...من خودم منطقه 3 هستم ایستگاه ساوه..............متاسفانه محل آموزش خیلی پرته و 4 هفته آموزش و یک هفته رست هستش که این دوره رو سخت می کنه ...حقوقم تو آموزش 400-500 تومنه بعد از آموزش هم بسته به ضریب منطقه و ساعت کاری و شیفتی بودن تغییر می کنه ولی تو کمترین حالت یعنی مثلا بهره برداری نباشه یا شیفت 2 روز 2 شب و 4 شبانه روز استراحت باشه 1 یا 1100 می شه...البته 90 درصد بالاتر از این مبالغ می گیرن چون شیفت ها معمولا بیشتره اکثرن هم بهره بردار هستین...........ما 27 اسفند برگشتیم 17 فروردین هم بر می گردیم.....هزینه های رفت و آمد هم با خودشون هست....ما یک هفته ایستگاه بودیم بعدش 10 روز پل کله.....تو این 10 روز هم کلاس تخصصی نداشتیم بیشتر قوانین وزارت نفت بود مثل کلاس راجع به حقوق و مزایا.......اینکه شما نیومدین به خاطر کمبود فضای آموزشی 2 گروه تقسیم شدند......

سلام.
سال نو تون مبارک.
ممنون به خاطر اطلاعاتی که دادید.
چند تا سوال داشتم. منظورتون اینه که بهره برداری حقوقش بیشتره؟
شیفت ها چه تاثیری توی حقوق دارن؟
تکمیل مدارک و تعدیل مدرک هم براتون انجام دادن؟
بیمه تون چی شد؟
ضرایب منطقه ها چند هستند؟ این سوالیه که هیچوقت تا حالا حل نشده.
در مورد کارتون چه توضیحی دادن. آخر باید بریم اونجا چی کار کنیم؟؟؟؟؟ (البته من مکانیک بهره برداری هستم و پستم نوبتکار ارشد اتاق کنترل بود اما نمی دونم کار قراره چی باشه)

j66

عضو جدید
باعرض سلام خدمت همه دوستان و همكاران
من هم دوره اموزشيم شروع شده و قراره از17م ادامشو بريم.
بچه ها ضريب حقوقي بستگي به خيلي چيزا داره وبه هر ايتمي يه ضريب تعلق ميگيره.مثلا گرمسيريها حقوقشون بيشتره،ضريب اقماريها بيشتر از شيفتي و شيفتي بيشتر از روز كاره،شهري كه توش ساكن ميشين هم از نظر امكانات توي حقوق تاثير داره.خلاصه يه سري فرمولا رو ساختن ودر نهايت يكي مثل من كه روزكاره و بدي اب و هوا هم نداره حقوقش ميشه حدود 800،900تومن،البته بدون اضافه كاري و پاداش.يكي هم كه شيفتي و گرمسيريه حدود 1200 ميگيره.
بيمه هم با شروع دوره اموزشي شروع ميشه و بيمه نفت ميشين.
جاي اسكان هم بستگي به جاي ايستگاهتون داره،بعضي جاها ميدن بعضي جاها هم بايد خونه اجاره كنين،البته يك وديعه مسكن حدود 10تومن ميدن.

signout

عضو جدید
باعرض سلام خدمت همه دوستان و همكاران
من هم دوره اموزشيم شروع شده و قراره از17م ادامشو بريم.
بچه ها ضريب حقوقي بستگي به خيلي چيزا داره وبه هر ايتمي يه ضريب تعلق ميگيره.مثلا گرمسيريها حقوقشون بيشتره،ضريب اقماريها بيشتر از شيفتي و شيفتي بيشتر از روز كاره،شهري كه توش ساكن ميشين هم از نظر امكانات توي حقوق تاثير داره.خلاصه يه سري فرمولا رو ساختن ودر نهايت يكي مثل من كه روزكاره و بدي اب و هوا هم نداره حقوقش ميشه حدود 800،900تومن،البته بدون اضافه كاري و پاداش.يكي هم كه شيفتي و گرمسيريه حدود 1200 ميگيره.
بيمه هم با شروع دوره اموزشي شروع ميشه و بيمه نفت ميشين.
جاي اسكان هم بستگي به جاي ايستگاهتون داره،بعضي جاها ميدن بعضي جاها هم بايد خونه اجاره كنين،البته يك وديعه مسكن حدود 10تومن ميدن.

تشکر از بچه هایی که اطلاعات در اختیار میذارن
ما که فعلا خرمون رو پل گیر کرده خبری هم ندادن
منطقه به من گفت اگه قبل عید اعزام نشدی بعد عید حتما اعزام میشی
اما خبری نیست فعلا

damoon.hd

عضو جدید
با عرض تبریک سال نو به همه دوستان و با آرزوی موفقیت روز افزون در همه مراحل زندگی . و همچنین با تشکر از دوستانی که اطلاع رسانی کردن.

amin-tech

عضو جدید
سلام، من امروز زنگ زدم به 20 جا! آخر سر یکی گوشیو برداشت و همون حرفای قبل از عیدو زد... می گفت تهران 20روزه که تعطیل بودن و هیچ چیز معلوم نیست... همچنان سر کاریم دوستان. خوش باشیم.

javanirani

عضو جدید
سلام به همگی و تبریک سال نو و آرزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز...همونطور که میدونید دقیقآ یک سال از پیامک معروف و همچنین دو سال از آزمون میگذره و هنوز این پروژه ی استخدام ما به سر منزل مقصود نرسیده و در ابهام بسر میبره ..من خودم از منطقه ی 10 هستم که تمام مراحل رو انجام دادم و در حین ناباوری به ما در آخرین لحظات اعلام کردن که دوره ی پل کله با 100 نفر تکمیل شده ی و برای شما منطقه 10 ای ها جا نداریم... با پیگیری بیشتری که انجام شد متاسفانه هیچکس چه در منطقه و چه در تهران پاسخگو نبود و این کلام کلیشه ای بعد عید رو میگفتن ...به اندازه ی کافی فرصت ها رو از دست دادیم و عملآ یک سال از عمرمون در انتظار بی پایان سپری شد ...از 17 ام کار اداری آغاز میشه و عملا هیچ بهانه از سوی دست اندر کاران مورد قبول نیست و همه باید به جد پیگیر باشیم و حتی در صورت پاسخگو نبودن به شرکت اصلی گاز مرکزی در تهران بریم که چه عاملی جلوی این پروسه ی استخدام ما رو گرفته و چرا پاسخگو نیستن...پس بیایید حتمآ از شنبه همگی پیگیر باشیم و در اینجا اطلاع رسانی کنیم...با تشکر از همگی

mds_eng

کاربر فعال
سلام دوستان
به نظر من بهتره یکم عملی تر اقدام کنیم. میشه حضوری بریم منطقه. اگه چند نفری با هم بریم بهتره. اگه این طوری کارمون کش پیدا کنه آخر و عاقبت خوبی نداره.
دوستان منطقه 10 اگه موافقن اعلام کنن. فوقش یه روز میریم بوشهر و بر می گردیم. در عوض از نزدیک می فهمیم که چی کار دارن می کنن که اینقدر طول کشیده

بالا