نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

abbasvatankhah

عضو جدید
سلام دوستان
کسی تاریخ اعلام نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز رو میدونه ؟:confused:
من 8 خرداد 91 مصاحبه دادم .:redface:

فلات

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من همچنان منتظر مصاحبه هستم
برق قدرت هستم
شما کدوم شرکت رو زده بودی؟ آیا برای دعوت به مصاحبه محل خدمتی مورد نظر خودتو تغییر دادن یا همونجا افتادی؟
مصاحبه چطور بود؟ چیا پرسیدن؟

ممنون میشم راهنمایی کنی

abbasvatankhah

عضو جدید
سلام
من منطقه 3 رو زدم
مصاحبه خوب بود
از همین درسهای رشته مکانیک و پروژه پایان نامه و نرم افزار و مقداری هم زبان انگلیسی( مکالمه )
یادت باشه که:
هر چی دوره ای رفتی مدارک اش رو داشته باشی
هر کاری کردی اگر مستندی داری با خودت داشته باشی بهتر
راستی نمیدونی اونایی که مصاحبه دادن کی نتایج شون میاد .؟

برای من انتخاب ام رو تغییر نداده بودن ولی دیدم ازبعضی ها بچه هارو تغییر کرده بود یادم یکی از بچه که اهل خوزستان بود و همون مناطق رو زده بود میگفت تغییر کرده .
شما کدوم منطقه رو زدی ؟

فلات

عضو جدید
سلام
من منطقه 3 رو زدم
مصاحبه خوب بود
از همین درسهای رشته مکانیک و پروژه پایان نامه و نرم افزار و مقداری هم زبان انگلیسی( مکالمه )
یادت باشه که:
هر چی دوره ای رفتی مدارک اش رو داشته باشی
هر کاری کردی اگر مستندی داری با خودت داشته باشی بهتر
راستی نمیدونی اونایی که مصاحبه دادن کی نتایج شون میاد .؟

برای من انتخاب ام رو تغییر نداده بودن ولی دیدم ازبعضی ها بچه هارو تغییر کرده بود یادم یکی از بچه که اهل خوزستان بود و همون مناطق رو زده بود میگفت تغییر کرده .
شما کدوم منطقه رو زدی ؟

من ایستگاه تقویت کاشان رو زدم

امروز زنگ زدم میگم کی دعوت میشیم به مصاحبه ؟؟ میگه داریم مجوزشو میگیریم؟؟

جل الخالق ! اینا اول نیرو میگیرن بعد مجوز........

abbasvatankhah

عضو جدید
جالب !
منهم منتظرم ببینم کی نتایج رو اعلام میکنن
اصلا اعلام میکنن یا نه
منظورم اینکه sms یا توی سایت میزنن یا اعلام کردن من قبول نشدم !
اگه دوستی ، کسی رو داری که میتونی خبری ازش بگیری خیلی ممنون میشم . اگه دوباره زنگ زدی بپرس برام ، والا ما که هرچی زنگ زدیم میگه هنوز نتایج نیومده .

MIG29

عضو جدید
سلام,من هم برا مصاحبه رفتم,رشته ام مکانیک هست و منطقه 7 رو انتخاب کردم.25 ام که من رفتم برا مصاحبه گفتن تا یک ماه دیگه نتایج رو بهتون اس ام اس میکنیم.

abbasvatankhah

عضو جدید
سلام
به من گفتم اول تیر نتایج رو اعلام میکنن ولی الان 7تیر است و خبری از نتایج نیست .

MIG29

عضو جدید
زیاد عجله نکن به وقش اعلام میکنن,طبق اون حرفهایی که اونجا میگفتن این هفته نوبت مصاحبه برقیا بود ولی اونجوری که دوستمون میگه میبینی که هنوز برا مصاحبه نرفتن. اینجوری فکر نکن که اونجا همه تو تلاطم هستند و غرق در خون و عرق دارن برا امصاحبه و اعلام نتایج کار میکنن و هر چیزی هم که میگن درست از آب در میاد!نه,همه اونا هم یه تعداد کارمند معمولی مثل اونایی که تو اداره های دیگه دیدی هستند پس یکم توقع رو بیار پایین:D ,شاید من فردا بتونم یه خبری بگیرم که کی میخان نتایج رو اعلام بکنن,البته شاید.

MIG29

عضو جدید
سلام؛اینجوری گفتن که به احتمال زیاد تا 6 یا 7 روز دیگه اعلام کنن.امید به خدا.ما رو هم دعا کنید.ان شا الله که همگی موفق باشیم.

reza_kh636

عضو جدید
سلام
من رشتم الکترونیکه
مصاحبم 22/3/91 بود
قویت فشار گاز ظفرقند را زده بودم ولی خودشون تغییر داده بودن . تقویت فشار گاز ندوشن زده بودن ولی جفتش منطقه 2 بوذ.
برای مصاحبه اول از پروزه و کاراموزی می پرسن . بعد نرم افزار هایی که بلدی . بعد یه سوال از درسای تخصصی (سوال خیلی ساده) . بعد یه متن انگلیسی بهت میدن میگن از روش بخون . و خط اولش را ترجمه کن . بعد یه سوال ساده مکالمه میپرسن . و میگن خوش اومدی . 4 نفر روبروت نشستن . یکیشون روانشناسه . یکیشون زبان ازت میپرسه . 2تاشون مربوط به رشتته .
هرچی بلدی سعی کن بگی . هرچی نرم افزار و کار عملی کردی توضیح بده .
من که پرسیدم نتایج کی میاد یکیشون گفت تا یه ماه دیگه میاد . یکیشون گفت تا 15 تیر میاد .

king5000

عضو جدید
من ایستگاه تقویت کاشان رو زدم

امروز زنگ زدم میگم کی دعوت میشیم به مصاحبه ؟؟ میگه داریم مجوزشو میگیریم؟؟

جل الخالق ! اینا اول نیرو میگیرن بعد مجوز........
سلام دوست عزیز
من هم برق - قدرت هستم و منتظر مصاحبه
شما به کدوم قسمت زنگ زدید ؟اگه میشه شماره تلفن اونجا رو بدید تا من هم پیگیری کنم.
چون من شنیدم که تا مجوز نگیرند مصاحبه لغو هستش .....
لطفا هرکس اطلاعی داره بیاد بگه.......
دیگه اعصاب واسمون نذاشتن:exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim:

abbasvatankhah

عضو جدید
سلام دوست عزیز من هم برق - قدرت هستم و منتظر مصاحبه شما به کدوم قسمت زنگ زدید ؟اگه میشه شماره تلفن اونجا رو بدید تا من هم پیگیری کنم. چون من شنیدم که تا مجوز نگیرند مصاحبه لغو هستش ..... لطفا هرکس اطلاعی داره بیاد بگه....... دیگه اعصاب واسمون نذاشتن:exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim:
رئيس استخدام حسين قمي 021-84877904 برو به این سایت : http://edari.nigc.ir/Site.aspx?ParTree=1110121A1A15

aminabedini

عضو جدید
آقا کسی خبر نداره جواب مصاحبه رو کی میدن؟من 22 خرداد 91 مصاحبه دادم

MIG29

عضو جدید
سلام به همه دوستان من امروز زنگ زدم تامین نیرو به آقای حیدری,ایشون گفتن که تا چند روز آینده نتایج مشخص میشه ولی دقیق نگفت کی و دیگه اینکه گفت میتونیم از نماینده های اون مناطقی که انتخاب کردیم پیگیر باشیم.
راستی اگه کسی خبر تازه ای داره ما رو هم بی نصیب نذاره

king5000

عضو جدید
سلام به همه دوستان من امروز زنگ زدم تامین نیرو به آقای حیدری,ایشون گفتن که تا چند روز آینده نتایج مشخص میشه ولی دقیق نگفت کی و دیگه اینکه گفت میتونیم از نماینده های اون مناطقی که انتخاب کردیم پیگیر باشیم.
سلام
با کدام شماره تماس می گیرید؟ من که هرچی زنگ می زنم کسی گوشی بر نمی داره.....
شما اطلاعی از زمان مصاحبه رشته برق - قدرت ندارید؟ اصلا فرار هست مصاحبه بگیرند یا کلا منتفی شده؟

abbasvatankhah

عضو جدید

از اینکه پیگیری میکنی خیلی ممنونم .

m.keyhanzade

عضو جدید
سلام
من هم مکانیکم 3 خرداد 91 مصاحبه دادم منطقه 3 هم زدم ایستگاه ساوه رو من شغل و تخصصم در زمینه مخازن نفت و گازه واسه همین تو مصاحبه از من سوال درسی اصلا نپرسیدن و فقط راجع به مخزن پرسیدن...بعد که اومدن بیرون دیدم یکی از کارمندای اونجا رفیق دوران خدمتم بود...رفت برام نمرمو دید گفت بهت از 100 نمره 79 دادن ...حالا نمی دونم قبول می شم یا نه...هر چی هم زنگ می زنن خبری نیست....حالا استرس دارم کاش نمرمو نمی دونستم...آقا خبری شد به من خبر بدین...خدا رو شکر چند تا همدرد پیدا کردم....آقا کسی نشنیده چقدر طول می کشه تا استخدام شیم؟البته اگر قبول شیم؟:biggrin:...آخه من می خوام برم سر یه پروژه ولی هی دارم عقب می ندازم تا این تکلیفش معلمو شه

m.keyhanzade

عضو جدید
دوستانی که مصاحبه نرفتن....اگر جایی مشغول هستین 80 درصد راجع به کارتون می پرسن.....

m.keyhanzade

عضو جدید
سلام
من هم مکانیکم 3 خرداد 91 مصاحبه دادم منطقه 3 هم زدم ایستگاه ساوه رو من شغل و تخصصم در زمینه مخازن نفت و گازه واسه همین تو مصاحبه از من سوال درسی اصلا نپرسیدن و فقط راجع به مخزن پرسیدن...بعد که اومدن بیرون دیدم یکی از کارمندای اونجا رفیق دوران خدمتم بود...رفت برام نمرمو دید گفت بهت از 100 نمره 79 دادن ...حالا نمی دونم قبول می شم یا نه...هر چی هم زنگ می زنن خبری نیست....حالا استرس دارم کاش نمرمو نمی دونستم...آقا خبری شد به من خبر بدین...خدا رو شکر چند تا همدرد پیدا کردم....آقا کسی نشنیده چقدر طول می کشه تا استخدام شیم؟البته اگر قبول شیم؟:biggrin:...آخه من می خوام برم سر یه پروژه ولی هی دارم عقب می ندازم تا این تکلیفش معلمو شه

abbasvatankhah

عضو جدید
سلام

ان شاالله قبولی
من هم منطقه 3 و ایستگاه تقویت فشار قم رو زدم :cool:
برو سر پروژه فکر میکنم حدود چند ماهی ( حداقل 6 ماه ) طول میکشه بری سر کار ( ا

گه قبول بشی ):cry:

من هم الان تو چند راهی گیر کردم فقط میخوام هرچی زودتر جواب بیاد حالا بماند قبول بشم یا نه .:confused::wallbash::wallbash::wallbash:
ترفند خوبی رو برای مصاحبه انتخاب کرده بودی من هم چند سالی سابقه کار دارم ولی فرصت نشد تمام و کمال در مورد کار هاو پروژه هام توضیح بدم ( بدلیل زمان مصاحبه با زمان نهار برخورد داشت :mad:)

m.keyhanzade

عضو جدید
سلام دستت درد نکنه به خاطر جوابت.آقا من میلم رو میدم یه برادری کن اگر خبری گرفتی به من بده......ممنون می شم ازت.....m.keyhanzade@gmail.com

m.keyhanzade

عضو جدید
سلام دستت درد نکنه به خاطر جوابت.آقا من میلم رو میدم یه برادری کن اگر خبری گرفتی به من بده......ممنون می شم ازت.....m.keyhanzade@gmail.com

m.keyhanzade

عضو جدید
قبول دارین بی ارزش ترین چیز تو ایران وقته؟بابا اعلام کنید دیگه.........اصلا برنامه ریزی یه جوان برای زندگیش یه رویاست.......تا هفته بعد اصلا معلوم نیست کجا قرا
ره زندگی کنیم؟

iman-bonapart

عضو جدید
با سلام
دوستان، اگهههههههههههههه به امید خدا قبول شیم، آموزش همه رشته ها با همه؟ کسی اطلاع داره؟ من 20 خرداد مصاحبه داشتم

بالا