نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

mds_eng

کاربر فعال
در یک کلام بد بخت شدیم رفففففففففففففففففففففففففت:cry:

javanirani

عضو جدید
سلام دوستان من با منطقه تماس گرفتم گفتن که جواب طب نعتی نیومده و هیچ چیزی معلوم نیست

پیرو

عضو جدید
ای بابا!به خدا همه ی موقعیت های خوب زندگیمو از دست دادم
پیش فامیل ضایع شدم هر چی ازم میپرسن خبری نشد میخوام از خجالت آب بشم
حاقل یه تاریخی رو بهمون نمیگن که وقتی کسی ازمون پرسید کمتر خجالت بکشیم

m.keyhanzade

عضو جدید
ای بابا!به خدا همه ی موقعیت های خوب زندگیمو از دست دادم
پیش فامیل ضایع شدم هر چی ازم میپرسن خبری نشد میخوام از خجالت آب بشم
حاقل یه تاریخی رو بهمون نمیگن که وقتی کسی ازمون پرسید کمتر خجالت بکشیم
به خدا حرف دل مارو زدی هممون مشکلات داریم ولی واسه من دیگه خیلی حیاتی شده من فروردین مراسم عروسیمه نمی دونم کجا باید خونه یگیرم خانواده خانومم هم جهاز خریدن جا ندارن بزارن.....من نمی دونم اینا مگه خودشون جوون ندارن اگه تا اسفند نگن من باید تهران خونه بگیرم حالا فرض کنید من خونه بگیرم بعد یه هفته بعدش بگن بیا:wallbash:اون وقت من اینجوری می شم:w42::w42:بعد من و صاحبخونه آیندم وقتی بفهمه یه ماه بعد از خونه گرفتن می خوام تخلیه کنم اینجوری می شیم:w13:(اینم داستان زندگی ما از دست شرکت انتقال گاز:D)
حالا جدا از شوخی بیخیال باشین یه چیزی می شه بلاخره همینجوری می شه جوونا سکته می کنن دیگه

javanirani

عضو جدید
به خدا حرف دل مارو زدی هممون مشکلات داریم ولی واسه من دیگه خیلی حیاتی شده من فروردین مراسم عروسیمه نمی دونم کجا باید خونه یگیرم خانواده خانومم هم جهاز خریدن جا ندارن بزارن.....من نمی دونم اینا مگه خودشون جوون ندارن اگه تا اسفند نگن من باید تهران خونه بگیرم حالا فرض کنید من خونه بگیرم بعد یه هفته بعدش بگن بیا:wallbash:اون وقت من اینجوری می شم:w42::w42:بعد من و صاحبخونه آیندم وقتی بفهمه یه ماه بعد از خونه گرفتن می خوام تخلیه کنم اینجوری می شیم:w13:(اینم داستان زندگی ما از دست شرکت انتقال گاز:D)
حالا جدا از شوخی بیخیال باشین یه چیزی می شه بلاخره همینجوری می شه جوونا سکته می کنن دیگه

دوستان اوضاع هممون بخدا یکیه من دیگه بخاطر خودم ناراحت نیستم این آشنایان که میپرسن چی شد نمیدونم چی بگم ...یه اتتظار خیلی فرشایشی..واقعآ خیلی تحت فشاریم...

damoon.hd

عضو جدید
دوستان اوضاع هممون بخدا یکیه من دیگه بخاطر خودم ناراحت نیستم این آشنایان که میپرسن چی شد نمیدونم چی بگم ...یه اتتظار خیلی فرشایشی..واقعآ خیلی تحت فشاریم...

دقیقا دست روی دلمون گذاشتی:( همه بد بختیاش یه طرف،این پرسش های اطرافیان یه طرفه دیگه! :w06:

aminabedini

عضو جدید
من اینجاشو خونده بودم به هیچکس نگفتم:Ph34r:!!! ازین بابت راحتم اما این ترم دیگه از هیچ دانشگاهی درس برنداشتم و این یعنی بی پولی! :w22::w22::w22::w22:فکر کنم از پرسشهای اطرافیان خیلی بدتر باشه!:w18:

mds_eng

کاربر فعال
سلام دوستان من با منطقه تماس گرفتم گفتن که جواب طب نعتی نیومده و هیچ چیزی معلوم نیست

دقیقا چه روزی فرستادی؟
من از 18 دی 24 دی دنبال تکمیل پرونده پزشکیم بودم 24 ام تکمیل شد و تا دیروز که با منطقه 10 تماس گرفتم هنوز به دستشون نرسیده بود. با خود طب صنعتی هم تماس گرفتم هم خیلی با بد رفتاری بام برخورد کردن و هم جواب نهایی رو بهم نگفتن.
به هیچ جایی دستمون بند نیست. اوضاع کاریم ریخته به هم. مستاجرم و نمی دونم با صاحبخونم برای تخلیه آپارتمانم روی چه روزی قرار بزارم و از طرف دیگه مپنا هم قبول شدم و یک هفته ای هست که توی هوا نگهشون داشتم تا ببینم نتیجه ی گاز چی می شه.
خلاصه اوضاعمون خیلی قاراشمیشه:crying:

javanirani

عضو جدید
دقیقا چه روزی فرستادی؟
من از 18 دی 24 دی دنبال تکمیل پرونده پزشکیم بودم 24 ام تکمیل شد و تا دیروز که با منطقه 10 تماس گرفتم هنوز به دستشون نرسیده بود. با خود طب صنعتی هم تماس گرفتم هم خیلی با بد رفتاری بام برخورد کردن و هم جواب نهایی رو بهم نگفتن.
به هیچ جایی دستمون بند نیست. اوضاع کاریم ریخته به هم. مستاجرم و نمی دونم با صاحبخونم برای تخلیه آپارتمانم روی چه روزی قرار بزارم و از طرف دیگه مپنا هم قبول شدم و یک هفته ای هست که توی هوا نگهشون داشتم تا ببینم نتیجه ی گاز چی می شه.
خلاصه اوضاعمون خیلی قاراشمیشه:crying:
سلام من 4 دی انجام دادم ...و چند روز بعد رفتم پرسیدم بهم گفت که ما نمیفرستیم نامه ی مهر و موم شده رو بهت میدیم خودت پست کن...الان منتطرم نتیجش بیاد ببرم پستش کن واسه منطقه...نگران نباش دوست عزیز درست میشه...

masoud-1987

عضو جدید
منم بهره برداری بیجارم!خوشبختم!
بچه ها من هنوز دعوت نشدم واسه طب صنعتی

شما اهل کجایید ؟ برای گزینش به همسایه هامون زنگ زده بودند نمیدونم نتیجه چی شده والان که 3 بهمنه هنوز برای طب صنعتی منم دعوت نکردن؟ http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif

alirezayy

عضو جدید
شما اهل کجایید ؟ برای گزینش به همسایه هامون زنگ زده بودند نمیدونم نتیجه چی شده والان که 3 بهمنه هنوز برای طب صنعتی منم دعوت نکردن؟ http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif

سلام مهندس
شما تاریخ مصاحبتون کی بوده؟ برای من هنوز نه تحقیق محلی اومدن نه طب صنعتی دعوت شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!:w34:

پیرو

عضو جدید

من اهل کردستانم
جواب گزینشمم حدود 1 ماه و خورده ای هست که اومده
مهندسین برق کارشون خیلی دیرتر از مکانیکا شروع شد نگران نباش

mds_eng

کاربر فعال
سلام من 4 دی انجام دادم ...و چند روز بعد رفتم پرسیدم بهم گفت که ما نمیفرستیم نامه ی مهر و موم شده رو بهت میدیم خودت پست کن...الان منتطرم نتیجش بیاد ببرم پستش کن واسه منطقه...نگران نباش دوست عزیز درست میشه...

اگه این طور باشه که من هم باید برم طب صنعتی پیگیر بشم تا جوابشو بگیرم!!
ولی فکر نمی کنم که ما باید بفرستیمااااا. یعنی هر کسی که می ره طب صنعتی دوباره چند روز بعدش باید بره جوابشو بگیره؟ حالا من تهرانم و برام مشکلی نداره ولی کسی که شهرستانه باید چی کار کنه؟؟؟
امروز با طب صنعتی تماس می گیرم ببینم واقعا اینطوریه یا نه

mds_eng

کاربر فعال
با طب صنعتی تماس گرفتم. گفت که نتایج طب صنعتی تا سه هفته بعد از تست ها به منطقه فرستاده میشه و خودشون می فرستن و لازم نیست که ما بریم نتیجه رو بگیریم بفرستیم

javanirani

عضو جدید
با طب صنعتی تماس گرفتم. گفت که نتایج طب صنعتی تا سه هفته بعد از تست ها به منطقه فرستاده میشه و خودشون می فرستن و لازم نیست که ما بریم نتیجه رو بگیریم بفرستیم

من که رفتم اونجا اینو بهم گفت...و گفت ما هزینه ی پستی نمیکنیم خودت بیا ببرش....

mohsenv21

عضو جدید
سلام دوستان
آزمون شرکت انتقال گاز کی بوده؟
با همون آزمون شرکت ملی گاز سال 90 یکی بوده؟

damoon.hd

عضو جدید
کلا این پروسه اینقدر طولانی شده دیگه که انگار دیگه کسی یادش نیست یه زمانی قرار بوده ما ها هم استخدام شیم!!:w19:

پیرو

عضو جدید
سلام به همگی
آغا خبر جدیدی نشد؟
کسی چیزی نمیگه من فک کردم رفتین آموزشی!
اگه کسی رفته آموزشی لطف کنه بگه کدوم منطقست و سمت و مدرکش چیه!

j66

عضو جدید
سلام
ديروز به منطقه 5زنگ زدم هرچي سوال مي كردم ميگفت معلوم نيست:w19:، نميدونم:w19:، مشخص نيست:w19:...منم خداحافظي كردم گوشي رو گذاشتم!:child:

zakariarazi

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من دیروز زنگ زدم برج گاز (قسمت کارشناسان استخدام)
خیلی جالبه نامه مجوز شروع به کار از منطقه اوایل برج ده رفته برای برج گاز که اگه تایید کنند و شماره پرسنلی بدن ، انوقت منطقه معرفی می کنه برای آموزش( که البته هنوز جواب به نامه نداده اند البته ظاهرا آقای سلحشور مجوز های استخدام را تایید کرده اند ولی هنوز مکتوب نشده)
دیروز کلا برج گاز جواب نمی دادن ظاهر تعطیل کردن رفتن عشق و حال
از همه دوستان خواهش می کنم اگه منطقه نامه مجوز شروع به کارشون را برای برج گاز فرستاده با برج گاز تهران تلفن 021-84870
تماس بگیرند قسمت کارشناسان استخدام
صالح کاشانی
آقای حیدری
یا بقیه آقایان شاید پیگیری کنند
منطقه 5 ظاهرا 25 نفر را معرفی کرده برای مجوز شروع به کار
اگه با بقیه مناطق 60 نفر مکانیک معرفی بشن دوره آموزشی شروع می شه

javanirani

عضو جدید
سلام به همه دوستان
خیلی جالبه نامه مجوز شروع به کار از منطقه اوایل برج ده رفته برای برج گاز که اگه تایید کنند و شماره پرسنلی بدن ، انوقت منطقه معرفی می کنه برای آموزش( که البته هنوز جواب به نامه نداده اند البته ظاهرا آقای سلحشور مجوز های استخدام را تایید کرده اند ولی هنوز مکتوب نشده)
از همه دوستان خواهش می کنم اگه منطقه نامه مجوز شروع به کارشون را برای برج گاز فرستاده با برج گاز تهران تلفن 021-84870
صالح کاشانی
آقای حیدری
سلام ممنون از اطلاعاتتون...

Armin jalalizad

عضو جدید
سلام به همه دوستان
صالح کاشانی
آقای حیدری

ممنونم

:gol::gol:

damoon.hd

عضو جدید
ما که هنوز تب صنعتی هم نرفتیم.:que: سال هم که داره تموم میشه:w19: هیچ خبری هم به آدم نمیدن تکلیفشو بدونه. خدایا این همه خوشی رو از ما نگیر

pasha_m

عضو جدید
ما که هنوز تب صنعتی هم نرفتیم.:que: سال هم که داره تموم میشه:w19: هیچ خبری هم به آدم نمیدن تکلیفشو بدونه. خدایا این همه خوشی رو از ما نگیر
منم دیگه از این بلاتکلیفی خسته شدم.هر فرصتی کاری برام پیش میاد میگم بزار ببینم گاز چی میشه.:wallbash: واقعا دیگه نمی دونم چی بگم.:mad:

damoon.hd

عضو جدید
سلام به همه دوستان.امروز زنگ زدم به دفتر منطقه ولی هرچی سوال کردم اظهار بی اطلاعی کرد. گویا اصلا از یه دنیای دیگه اومده بود و من هم انگار داشتم سوالاهای عجیب غریب ازش میپرسیدم!!!!
بعدش تماس گرفتم تهران دفتر گزینش گاز. یه خانمی بود،ازم اسم و مشخصاتمو پرسید و زد توی کامپیوتر،بعدش گفت شما ممکنه که ازتون خواسته شه بیایید برای تکمیل پرونده گزینشی!!!من گفتم مگه نیومدن تحقیق!! گفت نه این ربطی به اون نداره!!!بعدش هرچی گفتم کی و کجا باید بیام گفت حالا باهاتون تماس میگیرن!! آیا از بین دوستان کسی هست که این مرحله رو گذرونده باشه و بدونه جریان چیه؟؟؟؟ چه سوالی میخوان بکنن!! اصلا کجا هست؟؟!! به چه شکلیه؟! ممنون میشم اگه اطلاعی بدید

بالا