نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

m.keyhanzade

عضو جدید
بچه ها اگه قراره همه ی گروه مکانیک با هم برن آموزشی یکی مث من که هنوزنرفتم طب صنعتی چطور ممکنه که بهمن بریم آموزشی؟
من یکی رو می شناختم تو فلات قاره بود 6 ماه بعد استخدام رفته بود گزینش 9 ماه بعد استخدام رفته بود طب صنعتی!

javanirani

عضو جدید
ولی خدا کنه اینور سال معلوم شه ماها هممون جوونیم برنامه ریزی کردیم واسه همین یه انتظار نا معلوم و بی هدف خیلی بهمون فشار میاره......ولی من به یه شرکت نفتی که تو منطقه 3 کار کرده گفتم زنگ بزنه بهش گفته بودند اوایل بهمن ماه OK می شه.....ولی من که اینقدر از همه مخصوصا بچه های همین انجمن حرف شنیدم تا قطعی نشه خیالم راحت نمی شه

امروز رفته بودم طب صنعتی ببینم جوابشو فرستادن واسه منطقه 10 که هنوز نفرستاده بودن نمی دونم چه میکنن...خدا از دهنت بشنوه خدا کنه همین امسال آموزش شروع بشه واقعآ دیگه داریم داغون میشیم...:wallbash:

javanirani

عضو جدید
بچه ها اگه قراره همه ی گروه مکانیک با هم برن آموزشی یکی مث من که هنوزنرفتم طب صنعتی چطور ممکنه که بهمن بریم آموزشی؟

گویا شرکت جواب گزینش از همه چیز واسش مهمتره اون برسه دستشون باقیش انجام میشه...ببین جواب گزینشت اومده یا نه؟

amin392

عضو جدید
سلام به همگی بله منم منطقه دو هستم.از بچه های برق کسی هست که طب صنعتی ویا گزینشو انجام داده باشه؟ و اگه انجام داده کی بوده؟

j66

عضو جدید
سلام دوست عزيز
من هفته پيش زنگ زدم،يكي از بچه ها هم حضوري سوال كرده بود(منطقه5) گفتن بچه ها رو دوگروه ميكنن و گروه اول كه كارهاشون انجام شده رو احتمالابهمن ميفرستن اصفهان براي اموزش.اصفهانش قطعيه ولي بهمنش رو گفتن احتمالا.

pasha_m

عضو جدید
سلام دوست عزيز
من هفته پيش زنگ زدم،يكي از بچه ها هم حضوري سوال كرده بود(منطقه5) گفتن بچه ها رو دوگروه ميكنن و گروه اول كه كارهاشون انجام شده رو احتمالابهمن ميفرستن اصفهان براي اموزش.اصفهانش قطعيه ولي بهمنش رو گفتن احتمالا.

سلام دوست عزیز
تو مدت آموزشی که اصفهان صورت میگیره خوابگاه میدن یا باید خونه بگیریم؟

javanirani

عضو جدید
دوستان اگه بهمن آموزش باشه پس فقط اونایی میرن که جواب گزینششون اومده و احتمالآ بچه های گروه مکانیک...

damoon.hd

عضو جدید
سلام به همگی بله منم منطقه دو هستم.از بچه های برق کسی هست که طب صنعتی ویا گزینشو انجام داده باشه؟ و اگه انجام داده کی بوده؟

خیلی هم خوب. انشالله که همکار هستیم . دوسته عزیز،شما هم منتظر هستی که برای تب صنعتی بری؟

damoon.hd

عضو جدید
چند روز پیش دوسته خودم که اونم مثل من رشتش برق بوده تماس گرفته منطقه 2،پرس و جو کرده. بهش گفتن که منتظر جواب گزینش هستیم.الان حدوده 1 ماهی میشه که خبر دار شده اومدن تحقیقات محلی براش. خوده منم همینجورم. گویا گزینش تهران سرش شلوغه!!!! مسئول منطقه 2 اینجور گفته بوده.

mds_eng

کاربر فعال
سلام دوست عزیز
تو مدت آموزشی که اصفهان صورت میگیره خوابگاه میدن یا باید خونه بگیریم؟

خوابگاه میدن. خوابگاه های شماره 4 دانشگاه صنعتی اصفهان رو میدن. این خوابگاه بعد از این که سال 87-88 آتیش گرفتن باز سازی شدن و تبدیل به مهمانسرا شدن. امکاناتشون خیلی عالیه. فقط اگه غذای دانشجویی بهمون بدن خیلی بده.

javanirani

عضو جدید
خوابگاه میدن. خوابگاه های شماره 4 دانشگاه صنعتی اصفهان رو میدن. این خوابگاه بعد از این که سال 87-88 آتیش گرفتن باز سازی شدن و تبدیل به مهمانسرا شدن. امکاناتشون خیلی عالیه. فقط اگه غذای دانشجویی بهمون بدن خیلی بده.

دوستانی که قبلآ از طرف صنعت نفت اصفهان آموزش دیدن توی مرکز علوم فنون صنعت نفت نزدیکی صفه ی اصفهان بودن...خوابگاه مجهز هم داره

amin392

عضو جدید
چند روز پیش دوسته خودم که اونم مثل من رشتش برق بوده تماس گرفته منطقه 2،پرس و جو کرده. بهش گفتن که منتظر جواب گزینش هستیم.الان حدوده 1 ماهی میشه که خبر دار شده اومدن تحقیقات محلی براش. خوده منم همینجورم. گویا گزینش تهران سرش شلوغه!!!! مسئول منطقه 2 اینجور گفته بوده.

خیلی هم خوب. انشالله که همکار هستیم . دوسته عزیز،شما هم منتظر هستی که برای تب صنعتی بری؟

سلام.منم منتظر طب صنعتی و گزینش هستم حالا کدومش اولی باشه خدا عالمه .از برقیها کسی هست که یکی از این مراحلو انجام داده باشه؟ ( حداقل الکترونیکی ها که همون خرداد رفتن مصاحبه از اونا هم کسی نیست!!!!!)

zakariarazi

عضو جدید
سلام به همه دوستان که مثل خودم منتظرن
من امروز با آموزشگاه فنی ومهندسی نفت اصفهان تماس گرفتم گفتن که از طرف منطقه 5 انتقال گاز نامه ای دریافت نکرده اند برای معرفی اسامی جهت شروع دوره
ولی الان بچه های فلات مرکزی نفت که 58 نفر هستند دوره آموزشی بدو استخدامشون یک هفته است شروع شده است
در ضمن گفتند که اگر شرکت های گاز(مناطق انتقال گاز) اسامی را طی یک نامه بدهند بعد از یک هفته دوره آموزشی بدو استخدام شروع میشود که متناسب با سمت ها میباشد
دوره عمومی دو ماهه است و البته گفتن که حداکثر زمان دوره آموزشی بدو استخدام سه ماه میباشد!!
مرکز آموزش اصفهان در شهرک منتظریه اصفهان واقع شده و امکاناتی از قبیل مهمانسرا کتابخانه مجهز اینترنت پر سرعت رستوران و... داردکه البته رایگان میباشد و حقوق پایه برای دوره آموزشی پرداخت میشود
همچنین مسئول آموزش گفت که دوره به این صورت است که اول 4 هفته آموزش بعد یک هفته استراحت ادامه اموزش و اتمام آموزش
امیدوارم که دوره زودتر شروع بشه تا هممون از بلاتکلیفی خارج بشیم

persian_star1

عضو جدید
سلام به همه دوستان
لطفا هر کس اطلاعاتی رو که موثق نیست رو اعلام نکنه.چند مورد رو هم که بنده میدونم مینویسم
1-اموزش مقدماتی صرفا 2 هفته است و در بدو شروع کار است
2-بعد از این آموزش به ایستگاه کاری میریم و نزدیک اردیبهشت یا خرداد 3 ماه آموزشی خواهیم رفت
3-محل اموزش اصلی در 50 کیلومتری اصفهان در زرین شهر نزدیک پل کله هست.تقریبا اکثر مناطق
منم خودم منطقه 2 برقم که گزینشم 1 ماه پیش اومد و طبم رو 2 هفته پیش انجام دادم و شروع کارم احتمالا هفته آینده یا 2 هفته دیگه خواهد بود
حقوق بچه های لیسانسم 1.7 برابر پایه لیسانس(398) و پس از کار مقداری اضافه کار
که هر ساعتش حدود 4200 تومانه و یک مبلغ خدمات رفاهی هست که البته تا مدت زیادی مبلغ کمی تحت علی الحساب پرداخت خواهد شد.موفق باشید

amin392

عضو جدید
سلام به همه دوستان
لطفا هر کس اطلاعاتی رو که موثق نیست رو اعلام نکنه.چند مورد رو هم که بنده میدونم مینویسم
1-اموزش مقدماتی صرفا 2 هفته است و در بدو شروع کار است
2-بعد از این آموزش به ایستگاه کاری میریم و نزدیک اردیبهشت یا خرداد 3 ماه آموزشی خواهیم رفت
3-محل اموزش اصلی در 50 کیلومتری اصفهان در زرین شهر نزدیک پل کله هست.تقریبا اکثر مناطق
منم خودم منطقه 2 برقم که گزینشم 1 ماه پیش اومد و طبم رو 2 هفته پیش انجام دادم و شروع کارم احتمالا هفته آینده یا 2 هفته دیگه خواهد بود
حقوق بچه های لیسانسم 1.7 برابر پایه لیسانس(398) و پس از کار مقداری اضافه کار
که هر ساعتش حدود 4200 تومانه و یک مبلغ خدمات رفاهی هست که البته تا مدت زیادی مبلغ کمی تحت علی الحساب پرداخت خواهد شد.موفق باشید

سلام
رشته شما قدرته یا الکترونیک؟(خرداد رفتین مصاحبه یا شهریور)
باتوجه به اینکه منم منطقه 2 هستم میخواستم ببینم حقوق نهایی حدودا چه مقداریه واین سوالات رو از کی وباچه شماره ای پرسیدین؟
یادتون هست که دقیقا چه کار هایی توی طب صنعتی انجام دادین مثلا سونوگرافی انجام شد وازچه قسمتهایی ؟

mds_eng

کاربر فعال
من یکی که حسابی گیج شدم. این همه اطلاعات متناقض از کجا میاد؟؟
حتما مدت آموزش به رشته و محل کار هم مربوطه. برای مهندس های مکانیک که پارسال برای پارس جنوبی رفته بودن اول گفته بودن 6 ماه آموزش ولی بعدش تا یک سال طول کشیده بوده. دوره های عمومی و تخصصی و زبان و ...
اگه قبل از عید بریم آموزشی که تا بخوایم بفهمیم چی به چیه تعطیلات عیده و باید برگردیم خونه!
عجب گرفتاری شدیم

اطلاعیه جدید شرکت گاز برای استخدام رو دیدید؟؟؟

damoon.hd

عضو جدید
آقا خداوکیلی ما گیج شدیم. هرکی یه چیزی میگه!
یکی مکانیکه هنوز طب صنعتی هم نرفته! یکی دیگه برقه همه کاراشو انجام داده!!!:question:
ما هم که هیچ! در هاله ای از ابهام بسر می بریم!!:wallbash:

بالا