نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام دوستان. من با معدل 17.42 رتبم 208 مهندسی شیمی شده.موقع ثبت نام این بود.معدل تا ترم 7 ام.موقع انتخاب رشته بهم گفتن چون نمره پروژه کارشناسیم که ترم 7 برداشته بودم و نمرش تیر معلوم میشه نیومده بود باید تا ترم 6 بزنم.معدلم 0.07 کمتر بود. 17.42 رو کردم 17.35الان که نمره پروژم اومده معدلم تا پایان بهمن شده 17.47 . یعنی 0.12 بیشتر. رتبم جابجا میشه و شاید دانشگام عوض شه نمیدونم سازمان سنجش جواب درست نمیدن از شهرستان باید برم تهران. چقد تاثیر داره واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ارزششو داره برم

با سلام
من بهت نمیگم برو سازمان سنجش یا نرو.
من با معدل 18.80 رتبم از 103 به 102 تغییر پیدا کرد.

سلام
درسته میفرمایید. در رتبه های پایین با این تغییر معدل نمیشه انتظار تغییر بالایی در رتبه رو داشت. ولی به این هم توجه داشته باشید که همین تغییر کم هم میتونه گرایش شما ویا حتی دانشگاه شما رو تغییر بده! و البته ممکنه هیچ تاثیری هم در محل قبولی شما نداشته باشه.

9613

عضو جدید
سلام کسی نمیدونه روزانه فرایند خواجه نصیر که امسال آورده تا 330 میگیره یا نه ؟ کلا دانشگاه خواجه نصیر از علم وصنعت بالاتره ؟

baran1993

عضو جدید
سلام کسی نمیدونه روزانه فرایند خواجه نصیر که امسال آورده تا 330 میگیره یا نه ؟ کلا دانشگاه خواجه نصیر از علم وصنعت بالاتره ؟

سلام.چون اولین ساله که آورده و کارشناسیشم نداره احتمال رتبه 300 حدود داره که روزانه قبول شن.چون فرایند علم و صنعت روزانه تا 280 میگیره.
نه بالاتر نیست از علم و صنعت.

saeed05

کاربر بیش فعال
شما که رتبتون خوب بود هر دانشگاه و رشته ای که قبول شین حتما ایده آله.
چطوری انتخاب رشته کردین؟
شما لطف دارین
انتخاب رشته من به این صورت بوده:
1. فرآیند شریف
2. جداسازی شریف
3. فرآیند تهران
4. جداسازی و فرآیند امیرکبیر
5. فرآیند تربیت مدرس
6. جداسازی تربیت مدرس
7. ...
البته ناگفته نماند، سهمیه ی شاگرد اولی هم داشتم که به دلایلی، نخواستم از آن استفاده کنم و مشکلات خاصی دانشگاه در مورد این سهمیه برام درست کرد که جای گفتن نداره. حالا نمیدونم آخر اسممو به عنوان شاگرد اول وارد سنجش کردن یا نه.
شما انتخاب رشتتون چطور بود؟

آخرین ویرایش:

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما لطف دارین
1. فرآیند شریف
2. جداسازی شریف
3. فرآیند تهران
5. فرآیند تربیت مدرس
6. جداسازی تربیت مدرس
7. ...
البته ناگفته نماند، سهمیه ی شاگرد اولی هم داشتم که به دلایلی، نخواستم از آن استفاده کنم و مشکلات خاصی دانشگاه در مورد این سهمیه برام درست کرد که جای گفتن نداره. حالا نمیدونم آخر اسممو به عنوان شاگرد اول وارد سنجش کردن یا نه.

اقا سعید این چه کاری بود کردی؟:Dاینجوری باشه دیگه من تربیت مدرس قبول نمیشم:biggrin:
البته خدا کنه شاگرد اولیت رد کرده باشن تا بتونی امیرکبیر یا تهران یا شریف قبول بشی.
حداقل با خودم مشورت میکردی تا منم قبول بشم:biggrin:

اقا سعیدبه دل نگیریا خدا کنه بهترین جا قبول بشی.ولی ای کاش تربیت مدرس رو دیگه نمیزدی بخاطرمن:)

انشالله اولیش قبول بشی.

saeed05

کاربر بیش فعال
اقا سعید این چه کاری بود کردی؟:Dاینجوری باشه دیگه من تربیت مدرس قبول نمیشم:biggrin:
البته خدا کنه شاگرد اولیت رد کرده باشن تا بتونی امیرکبیر یا تهران یا شریف قبول بشی.
حداقل با خودم مشورت میکردی تا منم قبول بشم:biggrin:

اقا سعیدبه دل نگیریا خدا کنه بهترین جا قبول بشی.ولی ای کاش تربیت مدرس رو دیگه نمیزدی بخاطرمن:)

انشالله اولیش قبول بشی.
هر چی خدا بخاد، ایشالله همون میشه.
اگه صلاح باشه تربیت مدرس قبول بشی، حتما قبول میشی. آره انصافا از این جنبه، به انتخاب رشته ام دقت نکرده بودم.:biggrin::biggrin:

baran1993

عضو جدید
شما لطف دارین
1. فرآیند شریف
2. جداسازی شریف
3. فرآیند تهران
5. فرآیند تربیت مدرس
6. جداسازی تربیت مدرس
7. ...

تعجب نکردم.بنظرم کار خوبی کردین.
اگه شاگرد اولی رد کنن که انتخاب دومتون نهایتا قبول میشین.
اگرم نه که نهایتا انتخاب چهارمتون. همشون عالیه زیاد فرق ندارن.کارتون اصلا به تربیت مدرس هم نمیکشه.
از همین الان تبریک پس:smile:

من اینطوری انتخاب رشته کردم:
1 تا 4: فرایند،جداسازی، مدل سازی،کاتالیست شریف
5:فرایند تهران
6:جداسازی امیرکبیر
7و8:طراحی و جداسازی تربیت مدرس
9:مدل سازی امیر کبیر
10و11:فرایند و جداسازی علم و صنعت
12:محیط زیست تهران
13و14:کاتالیست امیرکبیر و تربیت مدرس
16و15:محیط زیست شریف و امیرکبیر
17:پلیمر شریف
19و 18: فرایند و مدل سازی شیراز
20 و 21:صنایع غذایی شریف و امیرکبیر

رتبمم که 208 بوده.

آخرین ویرایش:

baran1993

عضو جدید

سلام.
من تازه دیدم تو پستا که 215 شدین. تبریک میگم بهتون.:smile:
رتبه هامون نزدیکه. میشه به تربیت مدرس امید داشت؟
چه طوری انتخاب رشته کردین؟ جالبه بدونم.
من درصداتونو دیدم.میشه معدل موثرتونم بگید؟

آخرین ویرایش:

saeed05

کاربر بیش فعال
تعجب نکردم.بنظرم کار خوبی کردین.
اگه شاگرد اولی رد کنن که انتخاب دومتون نهایتا قبول میشین.
اگرم نه که نهایتا انتخاب چهارمتون. همشون عالیه زیاد فرق ندارن.کارتون اصلا به تربیت مدرس هم نمیکشه.
از همین الان تبریک پس:smile:

من اینطوری انتخاب رشته کردم:
1 تا 4: فرایند،جداسازی، مدل سازی،کاتالیست شریف
5:فرایند تهران
6:جداسازی امیرکبیر
7و8:طراحی و جداسازی تربیت مدرس
9:مدل سازی امیر کبیر
10و11:فرایند و جداسازی علم و صنعت
12:محیط زیست تهران
13و14:کاتالیست امیرکبیر و تربیت مدرس
16و15:محیط زیست شریف و امیرکبیر
17:پلیمر شریف
19و 18: فرایند و مدل سازی شیراز
20 و 21:صنایع غذایی شریف و امیرکبیر

رتبمم که 208 بوده.
اگه من جای شما بودم ناراحت نبودم چون از نظر من گرایش فرآیند و جداسازی اولویت داره به کاتالیست و محیط زیست ( البته با این شرایط فعلی، این دو گرایش بهترن ). حالا یکی از دانشگاه های تهران باشه که چه عالی.علم و صنعت اونقدرا هم داغون نیستا.

baran1993

عضو جدید
ایشالله هر چی خدا بخاد. من که علاقه ای به رد کردن شاگرد اولی ندارم. حالا نمیدونم دانشگاه رد کرده یا نه.
اگه من جای شما بودم ناراحت نبودم چون از نظر من گرایش فرآیند و جداسازی اولویت داره به کاتالیست و محیط زیست ( البته با این شرایط فعلی، این دو گرایش بهترن ). حالا یکی از دانشگاه های تهران باشه که چه عالی.علم و صنعت اونقدرا هم داغون نیستا.

من خودمم نظرم این بود که روزانه تهران گرایش خوب باشه خوبه.
منتها کم لطفی که به علم و صنعت میشه و میشنوم دلسردم کرده.

saeed05

کاربر بیش فعال
من خودمم نظرم این بود که روزانه تهران گرایش خوب باشه خوبه.
منتها کم لطفی که به علم و صنعت میشه و میشنوم دلسردم کرده.
درسته علم و صنعت جدیدا از جایگاه قبلیش افت کرده و نسبت به دانشگاه های دیگه ضعیف تر شده ولی من معتقدم این به خودتون بستگی داره که چقدر پیشرفت کنین تو رشتتون، به هر حال یکی از دانشگاه های تهرانه و گرایش فرآیند و جداسازی گرایشای خوبی هستن. با این حرفا که این دانشگاه خوبه و اون دانشگاه خوبه ناراحت نشین، پیشرفت به خودتون بستگی داره.

baran1993

عضو جدید
درسته علم و صنعت جدیدا از جایگاه قبلیش افت کرده و نسبت به دانشگاه های دیگه ضعیف تر شده ولی من معتقدم این به خودتون بستگی داره که چقدر پیشرفت کنین تو رشتتون، به هر حال یکی از دانشگاه های تهرانه و گرایش فرآیند و جداسازی گرایشای خوبی هستن. با این حرفا که این دانشگاه خوبه و اون دانشگاه خوبه ناراحت نشین، پیشرفت به خودتون بستگی داره.

ممنونم.درست میگین.:smile:

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من تازه دیدم تو پستا که 215 شدین. تبریک میگم بهتون.:smile:
رتبه هامون نزدیکه. میشه به تربیت مدرس امید داشت؟
چه طوری انتخاب رشته کردین؟ جالبه بدونم.
من درصداتونو دیدم.میشه معدل موثرتونم بگید؟

معدل موثر من 15.55 بود.
1-طراحی فرایند تهران.2-طراحی فرایند شریف.3-جداسازی شریف.4-جداسازی امیرکبیر5-طراحی فرایند تربیت مدرس.6-جداسازی تربیت مدرس7-طراحی فرایند شیراز8-طراحی فرایند فردوسی9-جداسازی فردوسی.

به نظر خودم با رتبه من تربیت مدرس محاله.البته گرایش ترموسینتیک وکاتالیستش میشه به احتمال زیاد که من نزدم

saeed05

کاربر بیش فعال
معدل موثر من 15.55 بود.
1-طراحی فرایند تهران.2-طراحی فرایند شریف.3-جداسازی شریف.4-جداسازی امیرکبیر5-طراحی فرایند تربیت مدرس.6-جداسازی تربیت مدرس7-طراحی فرایند شیراز8-طراحی فرایند فردوسی9-جداسازی فردوسی.

به نظر خودم با رتبه من تربیت مدرس محاله.البته گرایش ترموسینتیک وکاتالیستش میشه به احتمال زیاد که من نزدم
ایشالله که جداسازی تربیت مدرس رو میاری.

9613

عضو جدید
سلام.از دوستان یه راهنمایی می خواستم مردم از استرس.با رتبه 334 و این انتخاب رشته به نظرتون کجا قبول می شم؟
1-8 آرمانی
9-ترموکاتالیست تربیت مدرس
10-فرایند خواجه نصیر
11-جداسازی علم وصنعت
12-مدل سازی شریف
13-مدلسازی امیرکبیر
14-پلیمر شریف
15-ترموسنتیک علم وصنعت
16-مدل سازی علم و صنعت
17-جداسازی امیر کبیر شبانه
18-تهران فرایند شبانه
19-فراین مدرس شبانه
20-جداسازی مدرس شبانه
21-فریند خواجه نصیر شبانه
22-جداسازی علم و صنعت شبانه
23-پلیمر علم و صنعت روزانه

محبوه

عضو
خوشبحالتون چقد خوب شدین

منو راهنمایی کنین میخوام دوباره کنکور بدم از کی شروع کنم؟ با توجه به اینکه پارسال خلاصه برداری هم کردم تقریبا 3/4 درسا رو هم خوندم.یکی از بزرکترین مشکلام حفظ نشدن هست چی کار کنم؟

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام.از دوستان یه راهنمایی می خواستم مردم از استرس.با رتبه 334 و این انتخاب رشته به نظرتون کجا قبول می شم؟
1-8 آرمانی
9-ترموکاتالیست تربیت مدرس
10-فرایند خواجه نصیر
11-جداسازی علم وصنعت
12-مدل سازی شریف
13-مدلسازی امیرکبیر
14-پلیمر شریف
15-ترموسنتیک علم وصنعت
16-مدل سازی علم و صنعت
17-جداسازی امیر کبیر شبانه
18-تهران فرایند شبانه
19-فراین مدرس شبانه
20-جداسازی مدرس شبانه
21-فریند خواجه نصیر شبانه
22-جداسازی علم و صنعت شبانه
23-پلیمر علم و صنعت روزانه
با سلام
رتبه های قبولی سال 93

پیوست ها

• mohandesi shimi_rotbe.pdf
    87.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

saeed05

کاربر بیش فعال
خوشبحالتون چقد خوب شدین

منو راهنمایی کنین میخوام دوباره کنکور بدم از کی شروع کنم؟ با توجه به اینکه پارسال خلاصه برداری هم کردم تقریبا 3/4 درسا رو هم خوندم.یکی از بزرکترین مشکلام حفظ نشدن هست چی کار کنم؟
بفرمایید، چه راهنمایی می خواهید؟
حفظ نشدن است، منظورتون چیه؟

saeed05

کاربر بیش فعال
آره فرمولا رو حفظ نمیشم یعنی اگرم حفظ بشم زود فراموش می کنم. بنظرم کنکور مهندسی شیمی مثل ادبیات می مونه حفظیات مهمه.درسته؟
باید سعی کنین اکثر فرمولا را با اثبات یاد بگیرین و انقدر تست بزنین تا فرمولای مهم خود به خود ملکه ی ذهنتان شود. در این صورته که به نظرم بازدهی بالاتر میره.

بالا