نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخام واسه سال بعد بخونم ولی مگه میزارن :D مالک پیام داده بهم حتماااا باید بیای دانشگاه ما :cool:
فقط امیدوارم نتیجه نهایی جایی قبول نشم

اگه انتخابای شما دانشگاههایی هست که از دید خودتون پایین هست حرفتون درسته امسال قبول نشید بهتره.
ولی اگه دانشگاههایی هست که خودتون بهش اعتقاد دارید قبول بشید بهتره.
در ضمن شما درساتون رو محکم بخونید انگار که میدونید قبول نشدید و همین طور جلو برید
اگه قبول نشدین چیزی از دست ندادین چون شما هدفتون کنکور سال اینده هست
اگه قبول شدین بازم چیزی از دست ندادین تو این مدت یه مطالبی رو خوندین که اصلا به شما ضرر نمیزنه

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگه انتخابای شما دانشگاههایی هست که از دید خودتون پایین هست حرفتون درسته امسال قبول نشید بهتره.
در ضمن شما درساتون رو محکم بخونید انگار که میدونید قبول نشدید و همین طور جلو برید
اگه قبول شدین بازم چیزی از دست ندادین تو این مدت یه مطالبی رو خوندین که اصلا به شما ضرر نمیزنه

دقیقا همینطوره.
شما فارغ از نتیجه ای که حاصل میشه باید بعد از امتحانات دانشگاه، محکم و با برنامه و با اراده بشینی و شروع کنی برای کنکور 95.
دیگه توکلت به خدا باشه.
هرچی خیر و صلاحت باشه همون میشه.
فقط همیشه، نه تنها توی این مورد، تلاشتو کن...باقیش رو بسپر به خدا.

:gol:

samane a

عضو جدید
حرفتون کاملا درست ولی خوندن همینجوری با خوندن کنکوری یه کمی باهم تفاوت داره اولا اون اشتیاق کنکور
بعدم لحاظ کردن کلاس و آزمون ها و خریدن کتایها و اینا تویه برنامه ریزیه کنکور یکمی این خودنها رو از هم متمایز میکنه.

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفتون کاملا درست ولی خوندن همینجوری با خوندن کنکوری یه کمی باهم تفاوت داره اولا اون اشتیاق کنکور
بعدم لحاظ کردن کلاس و آزمون ها و خریدن کتایها و اینا تویه برنامه ریزیه کنکور یکمی این خودنها رو از هم متمایز میکنه.

اره حق با شماست
من به این نکته توجه نکردم

#soreNa#

کاربر فعال
دوستان عزیزم سلام
بقول شاعر سلامی چو بوی خوش آشنایی..
آقا من شرمنده همه هستم اگه یه خورده بیشتر از یخورده دیر دارم اعلام وجود میکنم .. حقیقت به یه تعداد از بچه ها گفتم چرا نیومدم .. راستش نتیجه ما خیلی پرت شد و از اونجایی هم که بقول مشهدیا من تا زمان اعلام نتایج داشتم برای بحث سربازی مس مس میکردم و از اونجایی هم که اعزامم نزدیک بود و شوخی شوخی شده بودم سرباز راه دور، یه مدت سفت چسبیدم به کارسربازیو و رفتم سراغ امریه که الحمدلله جور شد.. جالبه اولین جا که جور شد پشت بندش بقیش اومد (که دیگه هیچ دردی نمیخورد ).. مخلص کلوم به همه دوستان گلم همه آقایون داداشا خانوم دکترا تبریک میگم از صمیم قلب برای همه آرزوی سلامتی شادابی و موفقیت روز افزون رو دارم :heart::gol:... امسال رتبه های جالبی شنیدم..یکی از بچه دانشگاه تبریز بودن با رتبه 7 کنکور .. ایشون خبرشو دارم عین بنز درس میخوند نه موسسه ای نه چیزی .. مفهومی درکنار کنکوری و اینکه مطالعشو از قبل مهر همین حدودآ شروع کرده بود ..حالا ما موندیمو یه آرزوی به دل مونده ایشالله اگه عمری موندبرای امسال نه سال بعد.. :) .. حقیقت امروز آقای بابایی در خصوص کلاس هاشون اطلاع رسانی کردن گفتم شاید به کار ما نیاد ولی احتمالا گره از کار خیلی ها باز کنه.. اینم لینکش/www.omidbabaie.com/?page_id=125
.. بقول ابی همتونو دوست دارم همتون تو قلب منین:heart::heart::heart:
Capture.jpg

آخرین ویرایش:

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم سلام
بقول شاعر سلامی چو بوی خوش آشنایی..
آقا من شرمنده همه هستم اگه یه خورده بیشتر از یخورده دیر دارم اعلام وجود میکنم .. حقیقت به یه تعداد از بچه ها گفتم چرا نیومدم .. راستش نتیجه ما خیلی پرت شد و از اونجایی هم که بقول مشهدیا من تا زمان اعلام نتایج داشتم برای بحث سربازی مس مس میکردم و از اونجایی هم که اعزامم نزدیک بود و شوخی شوخی شده بودم سرباز راه دور، یه مدت سفت چسبیدم به کارسربازیو و رفتم سراغ امریه که الحمدلله جور شد.. جالبه اولین جا که جور شد پشت بندش بقیش اومد (که دیگه هیچ دردی نمیخورد ).. مخلص کلوم به همه دوستان گلم همه آقایون داداشا خانوم دکترا تبریک میگم از صمیم قلب برای همه آرزوی سلامتی شادابی و موفقیت روز افزون رو دارم :heart::gol:... امسال رتبه های جالبی شنیدم..یکی از بچه دانشگاه تبریز بودن با رتبه 7 کنکور .. ایشون خبرشو دارم عین بنز درس میخوند نه موسسه ای نه چیزی .. مفهومی درکنار کنکوری و اینکه مطالعشو از قبل مهر همین حدودآ شروع کرده بود ..حالا ما موندیمو یه آرزوی به دل مونده ایشالله اگه عمری موندبرای امسال نه سال بعد.. :) .. حقیقت امروز آقای بابایی در خصوص کلاس هاشون اطلاع رسانی کردن گفتم شاید به کار ما نیاد ولی احتمالا گره از کار خیلی ها باز کنه.. اینم لینکش/www.omidbabaie.com/?page_id=125
.. بقول ابی همتونو دوست دارم همتون تو قلب منین:heart::heart::heart:
مشاهده پیوست 242513

سلام سورنای عزیز.
مشتاق دیدار...چه عجب اومدی منور کردی.:)
میبینم که امریه ات ردیف شد و خوشبحالت شد (بعدا به ما هم بگو چیکار کردی:D)
برو سربازی که قشنگ جلو میفتی مخصوصا که امریه هم داری که فوق العادست...کنکور رو هر موقع که بخوای میتونی بدی و میدی هم ان شاء الله و به امید خدا یه جای عالی قبول میشی و حالشو همه جوره میبری.اصل کار همون سربازیه هست که اگه بری حسابی خلاص میشی و بعدش راحت تصمیم میگیری و هر کاری دوس داشته باشی میتونی بکنی...چه کار و چه ادامه تحصیل.

در مورد این کلاسهای آقای بابایی هم مرسی که اطلاع دادی...فقط یه لطفی بکن و این اطلاعی که اینجا دادی رو توی تاپیک
[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 95 هم بی زحمت برو اطلاع بده برای بچه های کنکوری امسال.

دمت گرم داداش.
خوشحالمون کردی اومدی.بازم بیا.:)
ان شاء الله که همیشه و همه جا موفق و سلامت باشی و عاقبت به خیر شی.

:gol:

#soreNa#

کاربر فعال
دوستان سلام نماز روزه طاعات و عبادات همگی مورد قبول درگاه حق..
بچه ها این مطلب یقینا اینجا جاش نیست ولی خب من هرچی آشنا از بچه های باشگاه دارم همه خوبااینجا جمعن.. یه کمکی درخصوص خط بازیافت روغن سوخته به روش اسید زنی میخواستم.. هر اطلاعات علمی ، عملی تجربی و اگه نمونه Pfd, P&ID و حتی plot plane هم باشه که دیگه نورعلی نوره .. پیشاپیش ممنون میشم از راهنماییتون

baran1993

عضو جدید
ممنون ک جواب دادین ..... میشه در مورد بقیه درس ها هم بگین؟؟؟ ترمو حرارت راکتور عملیات

راستش من فکر نمیکنم از کتابای خوبی استفاده کرده باشم!
درباره کتابایی که داشتم و نداشتم اینا رو میتونم بگم:
ترمو2 راهیان خوب
حرارت راهیان خوب
عملیات راهیان خوب نبود
جرم پارسه اصلا کافی نبود حتما باید جهش داشتم که نداشتم!
راکتور راهیان داشتم با جزوه استادم که درکل خوب بود
شنیدم پوران عملیات با راکتورش خوبه
سیالات راهیان توصیه نمیشه من اول با راهیان شرو کردم دیدم اصلا خوب نیست و کلی مشکل دارم پارسه گرفتم با وجو اینکه خیلی تو سیالات میلنگیدم تونستم به نسبت خوب بزنم

saeed05

کاربر بیش فعال
ممنون ک جواب دادین ..... میشه در مورد بقیه درس ها هم بگین؟؟؟ ترمو حرارت راکتور عملیات

با سلام
زبان : ــــــــ
ترمو 1 : جزوه ی دست نویس پارسه
ترمو 2 : جزوه ی پارسه ( خیلی خوب )
سیالات : جزوه ی پارسه
جرم : جزوه ی پارسه
عملیات 1 و 2 : جزوه ی پارسه
حرارت : کتاب پارسه
سینتیک : جزوه ی پارسه
ریاضیات : جزوه ی پارسه

baran1993

عضو جدید
با سلام

من جزوه اصا نداشتم!
حتما خوب بود که رتبتون عالی شد
حیف!

parsakhoshmel

عضو جدید
با سلام
آقا سعید جزوه های پارسه داخلش کلی سوال حل شده هس ک صورت سوال و نداره و فقط حلش هست
شما صورت سوالا رو هم داشتین؟؟؟

saeed05

کاربر بیش فعال
آقا سعید جزوه های پارسه داخلش کلی سوال حل شده هس ک صورت سوال و نداره و فقط حلش هست
شما صورت سوالا رو هم داشتین؟؟؟

منظورتونو متوجه نشدم.
جزواتی که من استفاده کردم، در بین درس چند تا مثال داشت و حلش می کرد و در آخر جزوه 40 سوال مهم کنکوری مربوط به درس رو حل می کرد.

saeed05

کاربر بیش فعال
من جزوه اصا نداشتم!
حتما خوب بود که رتبتون عالی شد
حیف!
جزواتش تقریبا میشه گفت خلاصه ی کتاباشه.
رتبه ی شما هم خوب شده.حالا اونقدر هم فاصله بین رتبه هامون نیست.ایشالله دانشگاه و گرایش مد نظرتون قبول بشین.

parsakhoshmel

عضو جدید
منظورتونو متوجه نشدم.
جزواتی که من استفاده کردم، در بین درس چند تا مثال داشت و حلش می کرد و در آخر جزوه 40 سوال مهم کنکوری مربوط به درس رو حل می کرد.
میشه ی نگاه ب جزوه هایی ک آقا پویا گذاشته بکنید... من اینا رو دارم ... یکی هستن یا ن؟؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...صوص-کنکور-ارشـد-مهندسی-شیمی-جزوات-پارسه/page3
اگ یکی نبودن ممنون میشم اگه مقدور هست جزوه هاتون رو اینجا آپلود کنیدد

آخرین ویرایش:

saeed05

کاربر بیش فعال
میشه ی نگاه ب جزوه هایی ک آقا پویا گذاشته بکنید... من اینا رو دارم ... یکی هستن یا ن؟؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/276986-%D8%AC%D8%B2%D9%88%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%80%D8%AF-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D8%AC%D8%B2%D9%88%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%87/page3
اگ یکی نبودن ممنون میشم اگه مقدور هست جزوه هاتون رو اینجا آپلود کنیدد
جزواتی که آقا پویا گذاشتن همون جزوات هستن ( البته منظورم جزواتی که نوشته خلاصه شده و مخصوص روز های آخر برای مرور )
جزوات دانشگاه سهند که در همون تاپیک قرار دارن جزوات خیلی خوبی هستند.پیشنهاد میکنم دانلودشون کنید.

623

عضو جدید
سلام دوستان طاعات قبول........من میخوام تا اول مهر که نتایج کنکور میاد زبان انگلیسیمو تقویت کنم البته بدون رفتن به کلاسای آموزشی.... کسی کتاب خوب و مفیدی تو این زمینه سراغ داره که بهم معرفی کنه؟

sambastian

عضو جدید
کتاب مهارتهای لغت آکسفورد رو پیشنهاد میکنم
خیلی خوبه
سه سطح داره
تو نت هم برای دانلود پیدا میشه

• Like
واکنش ها: 623

baran1993

عضو جدید
سلام دوستان. من با معدل 17.42 رتبم 208 مهندسی شیمی شده.موقع ثبت نام این بود.معدل تا ترم 7 ام.موقع انتخاب رشته بهم گفتن چون نمره پروژه کارشناسیم که ترم 7 برداشته بودم و نمرش تیر معلوم میشه نیومده بود باید تا ترم 6 بزنم.معدلم 0.07 کمتر بود. 17.42 رو کردم 17.35الان که نمره پروژم اومده معدلم تا پایان بهمن شده 17.47 . یعنی 0.12 بیشتر. رتبم جابجا میشه و شاید دانشگام عوض شه نمیدونم سازمان سنجش جواب درست نمیدن از شهرستان باید برم تهران. چقد تاثیر داره واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ارزششو داره برم

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام دوستان. من با معدل 17.42 رتبم 208 مهندسی شیمی شده.موقع ثبت نام این بود.معدل تا ترم 7 ام.موقع انتخاب رشته بهم گفتن چون نمره پروژه کارشناسیم که ترم 7 برداشته بودم و نمرش تیر معلوم میشه نیومده بود باید تا ترم 6 بزنم.معدلم 0.07 کمتر بود. 17.42 رو کردم 17.35الان که نمره پروژم اومده معدلم تا پایان بهمن شده 17.47 . یعنی 0.12 بیشتر. رتبم جابجا میشه و شاید دانشگام عوض شه نمیدونم سازمان سنجش جواب درست نمیدن از شهرستان باید برم تهران. چقد تاثیر داره واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ارزششو داره برم

با سلام
من بهت نمیگم برو سازمان سنجش یا نرو.
من با معدل 18.80 رتبم از 103 به 102 تغییر پیدا کرد.

بالا