نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahfo

کاربر بیش فعال
سلام.دوستان فرق علوم تحقیقات با پردیس علوم تحقیقات چیه؟؟.
یعنی پردیس علوم تحقیقات بوشهر از چه نظر متفاوته با واحد های دیگه و علوم تحقیقات

پردیس های علوم تحقیقات زیر نظر واحد علوم حقیقات تهران هستندو در کل سطح علمی واحدها با لاتر از پردیس هاست

تهرنگ

عضو جدید
گند زدن به سیستممون رفت..........یعنی یه واحد تهران برنمیداره؟؟؟؟؟؟mahfo تو چی کار میکنی؟؟؟؟

mahfo

کاربر بیش فعال
گند زدن به سیستممون رفت..........یعنی یه واحد تهران برنمیداره؟؟؟؟؟؟mahfo تو چی کار میکنی؟؟؟؟

فعلا ضعف اعصاب گرفتم...اصلا موندم...جایی به جز تهران نمیتونم برم...قزوینم که 150 کیلومتر راهه

bahador memari

عضو جدید
میدونید چه جوری میشه رفت؟ با مترو میشه؟ چقد راهه؟

من مشهدیم و اطلاع دقیقی ندارم از مسیر مترو ولی فعلا کلاس های پردیس علوم و تحقیقات البرز در دانشگاه آزاد کرج ( انتهای رجائی شهر - بلوار شهید موذن - مجتمع دانشگاهی حضرت امیر المومنین ( ع ) ) تشکیل میشه

تهرنگ

عضو جدید
منم فک کنم کرج بهتر از قزوین باشه.... قزوین خیلی دوره به تهران.. اگه آدم ساعت 8 صبح کلاس داشته باشه پوستش کنده است

mahfo

کاربر بیش فعال
منم فک کنم کرج بهتر از قزوین باشه.... قزوین خیلی دوره به تهران.. اگه آدم ساعت 8 صبح کلاس داشته باشه پوستش کنده است

آره خب ولی پردیسها تازه تاسیسن و استاداشون خوب نیست.در ثانی دانشگاه آزاد قزوین سطح علمیش از بعضی واحدای تهران بالاتره ولی راهش دوره دیگه

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز

یعنی باید 5 از خونه دربیای که به ترافیک نخوری و سر ساعت کلاس برسی .اگه کرج باشه خیلی بهتره ...
شما از دانشگاه کرج چیزی میدونید خوبه ؟

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها ترازاتونو با جایی که میخواید بزنید و بگین ببینیم چیکار می تونیم بکنیم...البته اگه دوست دارید
خودم:ترازم6261 احتمالا البرز

آگرین

عضو جدید
بچه ها ترازاتونو با جایی که میخواید بزنید و بگین ببینیم چیکار می تونیم بکنیم...البته اگه دوست دارید
خودم:ترازم6261 احتمالا البرز
عزیزم میتونی این ترم رو بری البرز درس بخونی و بدوباره کنکور بدی و علوم تحقیقات تهران قبول بشی وبرای ترم پاییز دوباره بیای تهران و تا انجایی هم که من شنیدم و دیدم همه واحدهاتون رو قبول می کنن

mahfo

کاربر بیش فعال
عزیزم میتونی این ترم رو بری البرز درس بخونی و بدوباره کنکور بدی و علوم تحقیقات تهران قبول بشی وبرای ترم پاییز دوباره بیای تهران و تا انجایی هم که من شنیدم و دیدم همه واحدهاتون رو قبول می کنن

سلام آگرین جان...دیدی چی شد؟:(کلا رو کارای دانشگاه آزاد نمیشه حساب کرد؟تو چیکار میکنی؟

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها اساتید دانشگاه البرز

آقاي دكتر كيومرث زنده دل/ دكتري تخصصي معماري - دانشگاه رم - رم - ايتاليا

دکتر سیامک پناهی/دکترای معماری

دکتر مهدی زندیه/عضو هیئت علمی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه بین المللی امام خمینی

آگرین

عضو جدید
سلام آگرین جان...دیدی چی شد؟:(کلا رو کارای دانشگاه آزاد نمیشه حساب کرد؟تو چیکار میکنی؟
سلام به روی ماهت عزیزم ...ارررررره ... خیلی ناراحت شدم به خدا بیشتر برای توووو با اون تراز بالا و اختلاف یکنفری ..خداییش حقت نبوددد...منم که خیلی دوس داشتم تهران قبول شم البته ترازم مثل شما بالا نیست ولی خوب بیشتر تمرکزم الان روی همدان و بعد کرمانشاه...
ب

mahfo

کاربر بیش فعال
سلام به روی ماهت عزیزم ...ارررررره ... خیلی ناراحت شدم به خدا بیشتر برای توووو با اون تراز بالا و اختلاف یکنفری ..خداییش حقت نبوددد...منم که خیلی دوس داشتم تهران قبول شم البته ترازم مثل شما بالا نیست ولی خوب بیشتر تمرکزم الان روی همدان و بعد کرمانشاه...
ب

مرسی دوستم از همدردیت...حتما قسمتم نبوده دیگه...ایشا الله همون جا که دوست داری قبول میشی;)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نه اینطور که شما نوشتی نیست
کسی تو واحد دور افتاده هیچوقت ترازش اینی که شما نوشتی نمیشه
اتفاقا الان بر اساس نمره کل بعداز اسکیس قراره گزینش صورت بگیره و مشکلی پیش نمیاد دیگه
تراز واحدهای تهران و شهرهای بزرگ خیلی بالاست و این چیزی که شما گفتین اتفاق نمی افته
نفر اخر علوم تحقیقت تهران ترازش 6200 بود اسمال دوست عزیز

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جواب تکمیل ظرفیت تا قبل ثبت نام ازمون سال بعد میاد؟
نمیخواستم برا امسال دوباره کارت بخرم منتها الان با این واحدایی که گذاشتن.......

آگرین

عضو جدید
یه سوال پرسیدم که دوباره تکرارش میکنم خواهشا هر کسی میدونه جواب بده ...ممنون میشم
تراز اخرین نفر قبولی واحد همدان چند بوده؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها مطمئنین پردیسا هزینشون با خود دانشگاه آزاد تفاوتی نداره؟ چون من شنیدم 500، 600 تومن شهریشون بیشتره..

مسجد جامع

کاربر فعال
سلام من خواهرم قزوین سراسری میخونه ، هر روز ی که کلاس داره حدوداً بعد از نماز صبح میره میدون رسالت با سرویس میره موقع هم میرسه به آسونی تهران بودن نیست ولی اونقدر هم سخت نیست ضمناً البرز بهتر از قزوینه از نظر مسافت .:gol:

آخرین ویرایش:

یاشار معمار

عضو جدید
سلام یه سوال دارم و ممنون میشم هر کسی که میتونه راهنماییم کنه ....یکی از دوست هام شماره پرونده و شماره داوطلبیش گم کرده .......از کجا باید بپرسه و اقدام کنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا