نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

بیسان

عضو جدید
سلام بچه ها من ترم اخر کارشناسی ام اصلا درس نخوندم رتبم تو طراحی شهری 700 شده یه راهنمایی میکنین درباره اسکیسش ؟امیدی هست که بمونم برای سال بعد بهتر شم؟؟

ترنج

عضو جدید
چه دنیای کوچیکیه ها :) واسه منظر شانسی دارم؟

واقعا!!!!راستش من در جریان منظر نیستم و اطلاعی ندارم.بذار بچه های دیگه بیان نظر بدن
ولی اینو می دونم که کلا اسکیس معجزه می کنه!! اگه اسکیس منظرت خوبه حتما شانستو امتحان کن.چرا که نه;)

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من ترم اخر کارشناسی ام اصلا درس نخوندم رتبم تو طراحی شهری 700 شده یه راهنمایی میکنین درباره اسکیسش ؟امیدی هست که بمونم برای سال بعد بهتر شم؟؟

اسکیس طراحی شهری میگن سخته و براش باید کلاس بری دوست من پارسال مث شما بود ایشون 709شده بودن با 21 روز خوندن ولی اسکیس کلاس پیدا نکرد که براش بره مردود شد

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسکیس طراحی شهری میگن سخته و براش باید کلاس بری دوست من پارسال مث شما بود ایشون 709شده بودن با 21 روز خوندن ولی اسکیس کلاس پیدا نکرد که براش بره مردود شد

عذرا من دوستم 53 اینا شد فک کنم تو طراحی شهری، اسکیسو خراب کرد مردود شد، باورت میشه داشت دیوونه میشد
این اسکیس خیلی ستمه بخدا.... :|

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کسی نمونه سوال اسکیس سالای گذشته رو داره؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذرا من دوستم 53 اینا شد فک کنم تو طراحی شهری، اسکیسو خراب کرد مردود شد، باورت میشه داشت دیوونه میشد
این اسکیس خیلی ستمه بخدا.... :|

از ستم هم به خدا بد تره ،شده دکان برای یک سری ادم و بچه های مردم را همه اش تیو استرس و بدبختی میزارن ،واله نه تیو دانشگاه اسایش داشتیم نه حالا

مرسی عزیزم !اتفاقا استادمون میگفت اسکیسش اسونتر از معماریه!

نه عزیزم ،پارسال رفیقم که طراحی شهری بود کلی دنبال کلاس گشت و پیدا نکرد ،بعدش رفتیم یکبار مهندس هادیان صحبت کردیم که چیکار کنه ،بهش گفت پا تو توی کفش بد کسایی کردی برا کلاس اسکیسش هم نمیشه سر اونایی که معماری درس میدن حساب کرد باید استاد درستدرمون خودش پیدا کرد ،به هر حال براتون ارزوی موفقیت می کنم

بیسان

عضو جدید
مرسی عزیزم از این بابت گفتم چون استاد طراحی شهریم گفته
از ستم هم به خدا بد تره ،شده دکان برای یک سری ادم و بچه های مردم را همه اش تیو استرس و بدبختی میزارن ،واله نه تیو دانشگاه اسایش داشتیم نه حالا

نه عزیزم ،پارسال رفیقم که طراحی شهری بود کلی دنبال کلاس گشت و پیدا نکرد ،بعدش رفتیم یکبار مهندس هادیان صحبت کردیم که چیکار کنه ،بهش گفت پا تو توی کفش بد کسایی کردی برا کلاس اسکیسش هم نمیشه سر اونایی که معماری درس میدن حساب کرد باید استاد درستدرمون خودش پیدا کرد ،به هر حال براتون ارزوی موفقیت می کنم

sabaap

عضو جدید
پارسال یه نفر با 1600 و اسکیس 65 روزانه محقق اردبیلی قبول شد بعدشم تکمیل ظرفیت شرکت کرد و رفت یه دانشگاه دیگه (نمی دونم کجا!!) ... گفتم که شاید به درد شما و بقیه که از این مدل سوالا می پرسن بخوره :)
منم شنیدم پارسال یه نفر با رتبه 2000 و اسکیس 97 روزانه تهران قبول شده

ojahan

عضو جدید
سلام
تبریک به اونایی که مجاز شدن
من که مجاز نشدم :(

زیاد ناراحت نباش شما که مشکل سربازی نداری
سال بعد
تازه اونایی که مجاز شدن هم غیر 300تای اولی یا اصلا قبول نمیشن یا باید ترمی حداقل3میلیون بابت قبولیشون بدن
پس سال بعد رو محکم بگیر.

• Like
واکنش ها: !ala

sabaap

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز و زحمتکش باشگاه ..........

به همه دوستانی که مجاز شدن تبریک میگم......ایشالا مرحله بعدم با موفقیت پشت سر میزاریم......

منم شدم 840 معماری..........450 منظر.......260 تکنولوژی ............میانگین 39.3....معدل موثر14.83

توکل به خدا حالا دانشگاه تهرانم نشد شهید بهشتی دیگه. چکار میشه کرد........:cool:
منم 842 و منظرم 500 :دی

Sety

عضو جدید
رتبه های بالای هزار تو داخلی و یا منظر شانس بیشتری دارند.چون داورا درصدای بالا هشتاد و نود میدن.اما داورای معماری خیلی سختگیرن بالاترین درصدا شصت هفتاده برای همین امکان قبولی جاهای بالا برای رتبه های بالای هزار نیست

mir e damad

عضو جدید
سلام
من رتبه 661 اوردم. شانسی برای دانشگاه های تهران دارم یا نه؟ شما کلاس اسکیس مناسب سراغ دارید؟

دانشه

عضو جدید
سلام
من رتبه 661 اوردم. شانسی برای دانشگاه های تهران دارم یا نه؟ شما کلاس اسکیس مناسب سراغ دارید؟
سلام مبارکت باشه میگن کلاسای شقاقی خووووبه .ایشالا موفق باشی
میشه لطف کنی درصداتو بذاری؟؟؟؟

prtland

عضو جدید
تروخدا یکی منو راهنمایی کنه با رتبه منظر 700 من امیدی دارم اسکیس کار کنم یا بیخیالش شم
:cry:

beni belazi

کاربر بیش فعال
بچه ها من از سازمان سنجش سوال کردم در مورد اینکه معدل رو کی تاثیر میدن توی رتبه (قبل اسکیس یا بعد اسکیس) یه جواب دادن که خودمم نفهمیدم منظورشون چی بود.....

پاسخ:
با سلام معدل هر داوطلب بیست درصد و به صورت تراز شده بر اساس معدل فارغ التحصیلی، دانشگاه محل تحصیلی، و نمرات اکتسابی در آزمون تاثیر گذار است ولی تفاوتی نمی کند که با ان مدرک بخواهید در چه رشته ای شرکت کنید. معدل با تاثیر مثبت در تولید نمره کل اعمال میشود در صورتی که پس از محاسبه معدل موثر معدل داوطلب از معدل اصلی وی کمتر شود همان معدل اصلی وی ملاک عمل خواهد یود. شایان ذکر است برای گزینش نتایج اولیه معدل تاثیری نداشته اما در تولید نمره کل و رتبه کل معدل موثر اعمال شده است که ملاک گزینش نهایی در انتخاب رشته میباشد. با تشکر

با جوابی که داده پس این رتبه ها بدون معدل و بعد از اسکیس اعمال میکنن.... چون این رتبه کل ما نیست رتبه اولیه است.

zarife

عضو جدید
بچه ها من از سازمان سنجش سوال کردم در مورد اینکه معدل رو کی تاثیر میدن توی رتبه (قبل اسکیس یا بعد اسکیس) یه جواب دادن که خودمم نفهمیدم منظورشون چی بود.....

پاسخ:
با سلام معدل هر داوطلب بیست درصد و به صورت تراز شده بر اساس معدل فارغ التحصیلی، دانشگاه محل تحصیلی، و نمرات اکتسابی در آزمون تاثیر گذار است ولی تفاوتی نمی کند که با ان مدرک بخواهید در چه رشته ای شرکت کنید. معدل با تاثیر مثبت در تولید نمره کل اعمال میشود در صورتی که پس از محاسبه معدل موثر معدل داوطلب از معدل اصلی وی کمتر شود همان معدل اصلی وی ملاک عمل خواهد یود. شایان ذکر است برای گزینش نتایج اولیه معدل تاثیری نداشته اما در تولید نمره کل و رتبه کل معدل موثر اعمال شده است که ملاک گزینش نهایی در انتخاب رشته میباشد. با تشکر

با جوابی که داده پس این رتبه ها بدون معدل و بعد از اسکیس اعمال میکنن.... چون این رتبه کل ما نیست رتبه اولیه است.
دوست عزیز شما از چه طریقی سوالتون ار سنجش پرسیدین؟ من امسال تو 2 رشته شرکت کرده بودم. یکی اصلی یکی شناور اما معدل موثرم برا این دوتا متفاوت نوشتن. میخام بدونم چطوری حساب کردن؟ درسته آیا؟ یا اشتیاه شده؟

beni belazi

کاربر بیش فعال
دوست عزیز شما از چه طریقی سوالتون ار سنجش پرسیدین؟ من امسال تو 2 رشته شرکت کرده بودم. یکی اصلی یکی شناور اما معدل موثرم برا این دوتا متفاوت نوشتن. میخام بدونم چطوری حساب کردن؟ درسته آیا؟ یا اشتیاه شده؟

برو توی قسمت سیستم پاسخگویی عضو شو و سوالت رو بپرس... من دو شنبه عصر سوالم رو وارد کردم امروز صبح جواب دادن.

bahare7

عضو جدید
رتبه های بالای هزار تو داخلی و یا منظر شانس بیشتری دارند.چون داورا درصدای بالا هشتاد و نود میدن.اما داورای معماری خیلی سختگیرن بالاترین درصدا شصت هفتاده برای همین امکان قبولی جاهای بالا برای رتبه های بالای هزار نیست

اگر اینجوری باشه من که رتبه منظرم 612شده واسه معماری منظر امیدوار باشم؟؟!!!

هزینه ماهانه پانسیون در تهران برای دانشجویانی که احتمالا در مقطع ارشد در تهران پذیرفته میشن اما خوابگاه بهشون تعلق نمیگیره :
به نظرم بد نیست دوستان شهرستانی قبل انتخاب رشته یک برآوردی از هزینه ها داشته باشن.

هزینه پانسیون تهران

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا