نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم شاهکار من...!!!
زبان28.89
فن 40
تاریخ33.33
درک68.33
منظر 28.33
رتبه:357
تبریک:gol:
یکی پیداشه به من بگه دانشگاه بوعلی یه نفر روزانه یه نفر شبانه رو میخاد چکارکنه؟؟؟؟همونم نمیگرفت خودشو خسته نمیکرد...:D

sasname

عضو جدید
سلام بچه ها واسه غیر انتفایی تهران با رتبه 1700 اسکیس حدودا چند میخواد؟

ojahan

عضو جدید
معمار باشی عزیز وتمام دوستانی که سال دومشون بود
یه سوال دارم که ازتون میخوام لطفابدون هیچ تعصبی جواب بدینمشاهده پیوست 208063
میخوام بگین با مقایسه این درصدهای امسالم وتجربه ای که شما از حال و هوای سال دوم موندن دارید
لطفا لطفا لطفابگید چه کار کنم خیلی شوکه شدم.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم اومدم ....
حال همه ما خوب است
میرم تا شهریور و اعلام نتایج ...یه مدت دورم از باشگاه ...
اونایی که منو میشناسن واسم دعا کنن....
ایشالا شهریور با خبر خیلی خوب میام ...
به امید موفقیت همه بچه ها
چه اونایی که همیشه باهم بودیم ...چه اونایی که نبودن بازهم اومدن ....همه تونو دوست دارم ....

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تبریک:gol:
یکی پیداشه به من بگه دانشگاه بوعلی یه نفر روزانه یه نفر شبانه رو میخاد چکارکنه؟؟؟؟همونم نمیگرفت خودشو خسته نمیکرد...:D
3 نفر روزانه - 1 نفر شبانه... شاید قراره تکمیل ظرفیت بگیره! تازه تجربه نشون داده اصلا پذیرش دانشگاها اون چیزی نیست که تو دفترچه می نویسه.:razz:

sedre

عضو جدید
سلام
من رتبم 1119 شده.الانم ناراحتم ولی امید دارم
چند درصد اسکیس لازمه قبول شم؟؟؟؟

m_architect

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
اولا به همه اونایی که رتبشون خوب شده تبریک می گم و دومن به اونایی که فکر می کنن خوب نشدن یا مجاز نشدن می گم که غصه نخورید که دنیا به پایان نرسیده. تو ارشد همچین خبر خاصی هم نیست! میگید نه میاید میبینید. به عنوان کسی که این مرحله رو گذرونده چند تا نصیحت برادرانه بهتون می کنم امیدوارم به کارتون بیاد:
1- اول از همه با هر رتبه ای که دارید و مجاز شدید برید سر آزمون اسکیس و تمام تلاشتئن را واسش انجام بدین. چون بنده به معجزه اسکیس ایمان کامل دارم!
2- مبنای انتخاب رشتتون علاقه باشه و نه این که رتیتون به اون رشته و دانشگاه میرسه یا نه. مثلا اگر معماری دانشگاه تهران رو دوست دارین به عنوان انخاب اول بزنین حتی اگر رسیدن بهش رو غیر ممکن بدونین
3- در مورد همه گرایش ها اطالاعات کسب کنید و تعصب خاصی رو یه گرایش نداشته باشین. علاقه، بازار کار و شرایط ادامه تحصیلشو جویا بشین
4- بازم میگم اسکیس برگ برنده شماس و فرصت جبران! پس از همین الان با همه وجودتون واسش تلاش کنید.
5- هر کس به میزان تلاشش نتیجه میگیره، پس اگه کسی رتبش از شما بهتر شده حتما حقش بوده! امیدتونو از دست ندین
به امید موفقیت همه شما عزیزان

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم اومدم ....
حال همه ما خوب است
میرم تا شهریور و اعلام نتایج ...یه مدت دورم از باشگاه ...
اونایی که منو میشناسن واسم دعا کنن....
ایشالا شهریور با خبر خیلی خوب میام ...
به امید موفقیت همه بچه ها
چه اونایی که همیشه باهم بودیم ...چه اونایی که نبودن بازهم اومدن ....همه تونو دوست دارم ....

پویان اینجوری نگوووو دلمون میگیره تورو خدا هرچی که شده باشی ماباید همه باهم این 1ماه رو پیش ببریم...

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
اولا به همه اونایی که رتبشون خوب شده تبریک می گم و دومن به اونایی که فکر می کنن خوب نشدن یا مجاز نشدن می گم که غصه نخورید که دنیا به پایان نرسیده. تو ارشد همچین خبر خاصی هم نیست! میگید نه میاید میبینید. به عنوان کسی که این مرحله رو گذرونده چند تا نصیحت برادرانه بهتون می کنم امیدوارم به کارتون بیاد:
1- اول از همه با هر رتبه ای که دارید و مجاز شدید برید سر آزمون اسکیس و تمام تلاشتئن را واسش انجام بدین. چون بنده به معجزه اسکیس ایمان کامل دارم!
2- مبنای انتخاب رشتتون علاقه باشه و نه این که رتیتون به اون رشته و دانشگاه میرسه یا نه. مثلا اگر معماری دانشگاه تهران رو دوست دارین به عنوان انخاب اول بزنین حتی اگر رسیدن بهش رو غیر ممکن بدونین
3- در مورد همه گرایش ها اطالاعات کسب کنید و تعصب خاصی رو یه گرایش نداشته باشین. علاقه، بازار کار و شرایط ادامه تحصیلشو جویا بشین
4- بازم میگم اسکیس برگ برنده شماس و فرصت جبران! پس از همین الان با همه وجودتون واسش تلاش کنید.
5- هر کس به میزان تلاشش نتیجه میگیره، پس اگه کسی رتبش از شما بهتر شده حتما حقش بوده! امیدتونو از دست ندین
به امید موفقیت همه شما عزیزان

ممنون حرف دل همه ماها رو زدی:gol:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان چرا از زهرا خبری نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هنوز تو شوکم الان برای انتخاب رشته دقیقا باید چیکار کنم؟

ojahan

عضو جدید
معمار باشی عزیز وتمام دوستانی که سال دومشون بود
یه سوال دارم که ازتون میخوام لطفابدون هیچ تعصبی جواب بدینمشاهده پیوست 208063
میخوام بگین با مقایسه این درصدهای امسالم وتجربه ای که شما از حال و هوای سال دوم موندن دارید
لطفا لطفا لطفابگید چه کار کنم خیلی شوکه شدم.

یکی نیست جواب منو بده

دانشه

عضو جدید
نتونستم از همه نقل قول بگیرم.تبریک به همه..
من شدم 1083 به نظرتون ارزشه اسکیس تمرین کردن رو داره ؟؟؟
سلام عزیزم به همتون تبریک میگم ؛چرا ارزششو نداشته باشه من موردی رو سراغ دارم که با رتبه ی 1000خورده ای اما بایه اسکیس خوب روزانه اردبیل قبول شده.شمام تلاشتونو بکنید.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1-6 معماری میشه بگین دقیقا چیه کدومش منظره کدومش داخلی؟

arien

عضو جدید
سلام
دوستان ؟
من مدیریت پروژه مجاز شدم رتبم هم 500 شده به نظرتون امیدی هست ؟
لطفا اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه...مرسیییی ییییی یی ی ی ی ی..... ..... ....

shivaaa68

عضو جدید
1 معماری معماری
2 منظر
3معماری اسلامی
4 مطالعات معماری ایران
5بازسازی پس از سانحه
6 معماری داخلی

دانشه

عضو جدید
1-6 معماری میشه بگین دقیقا چیه کدومش منظره کدومش داخلی؟

سلام داداش بهت تبریک میگم به ترتیب:
1.معماری
2.منظر
3.اسلامی
4.مطالعات
5.سانحه
6.داخلی
ایشالا بتونی تو اسکیس خیلی خوب جبران کنی:)و ب دانشگاه تهران برررررررررررررررررررررررررررررررررررررسی:w33:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روزانه 23345 دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 7 - زن مرد گرايش معماري پايدار
روزانه 23346 دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 6 - زن مرد گرايش معماري فضاهاي آموزشي و فرهنگي
روزانه 23347 دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 6 - زن مرد گرايش معماري فضاهاي بهداشتي درماني
روزانه 23348 دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 6 - زن مرد گرايش معماري فناوري
روزانه 23349 دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 7 - زن مرد گرايش معماري مسكن اینا یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام بچه

عضو جدید
سلام دوستان.من برای اولین باره اینجا پست میذارم.امشب بدترین شب عمرمه...پارسال از این موقع ها بود که درست و حسابی شروع کردم به درس خوندن.تا اخر تابستون همه منابع اصلی رو تموم کردم....تا اینکه مهر رفتم ایوان خانه و تموم دروس رو نوشتم که دور دوم رو سرکلاس باشم.اخه خیز من واسه رتبه تک رقمی بود.کلاسا تموم شد و من اماده اماده بودم برای کنکور.روز کنکور رسید.با روحیه دوچندان و با انرژی کامل رفتم سر جلسه.مغرور نشده بودم.خدارو هم فراموش نکردم تو ایام درس خوندن.اومدم بیرون و با اعتماد به نفس ندیدم کلیدرو و منتظر امروز لعنتی بودم که با هیجان توام با شادی تموم شه.همه چیز خوب پیش میرفت منتهی انگار خدا ......رتبم 2470 شده.من شاغل بودم و بخاطر اشتیاق بالا به ادامه تحصیل کارمو که درامد عالی داشت ول کردم.یکسال صبح وشب یه ارزو رو مرور کنی و به عشقش شبا بخوابی خیلی شیرین بود منتهی همش کشک شد.حکمت نبود ولی کاش می بود.اخه از ته دل علاقه دارم به ادامه تحصیل و اون هم رشته معماری.دلیل این درد دلم رو نمیدونم.شاید از اثرات این شکسته.من همیشه همه رو تشیق کردم به ادامه تحصیل.جزوه هامو تمیز مینوشتم تا کسی کپی کرد بتونه بخون.واقعا ایمان داشتم به اینکه ادم اگر به کسی کمک کنه جوابشو میبینه.ولی اینطور نیست. اگه مشکل سربازی نداشتم میخوندم دوباره.اینقد که جلوم زانو بزنه.اما الان با نا امیدی باید دفترچمو پست کنم که برم خدمت. امید وارم دوستاییکه دانشگاه خوب قبول شدن قدر موقعیتشونو بدونن...این موفقیت ارزوی امثال من بود..من خیلی از خلا های زندگیمو میخواستم با معماری پر کنم...ولی حیف...

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.من برای اولین باره اینجا پست میذارم.امشب بدترین شب عمرمه...پارسال از این موقع ها بود که درست و حسابی شروع کردم به درس خوندن.تا اخر تابستون همه منابع اصلی رو تموم کردم....تا اینکه مهر رفتم ایوان خانه و تموم دروس رو نوشتم که دور دوم رو سرکلاس باشم.اخه خیز من واسه رتبه تک رقمی بود.کلاسا تموم شد و من اماده اماده بودم برای کنکور.روز کنکور رسید.با روحیه دوچندان و با انرژی کامل رفتم سر جلسه.مغرور نشده بودم.خدارو هم فراموش نکردم تو ایام درس خوندن.اومدم بیرون و با اعتماد به نفس ندیدم کلیدرو و منتظر امروز لعنتی بودم که با هیجان توام با شادی تموم شه.همه چیز خوب پیش میرفت منتهی انگار خدا ......رتبم 2470 شده.من شاغل بودم و بخاطر اشتیاق بالا به ادامه تحصیل کارمو که درامد عالی داشت ول کردم.یکسال صبح وشب یه ارزو رو مرور کنی و به عشقش شبا بخوابی خیلی شیرین بود منتهی همش کشک شد.حکمت نبود ولی کاش می بود.اخه از ته دل علاقه دارم به ادامه تحصیل و اون هم رشته معماری.دلیل این درد دلم رو نمیدونم.شاید از اثرات این شکسته.من همیشه همه رو تشیق کردم به ادامه تحصیل.جزوه هامو تمیز مینوشتم تا کسی کپی کرد بتونه بخون.واقعا ایمان داشتم به اینکه ادم اگر به کسی کمک کنه جوابشو میبینه.ولی اینطور نیست. اگه مشکل سربازی نداشتم میخوندم دوباره.اینقد که جلوم زانو بزنه.اما الان با نا امیدی باید دفترچمو پست کنم که برم خدمت. امید وارم دوستاییکه دانشگاه خوب قبول شدن قدر موقعیتشونو بدونن...این موفقیت ارزوی امثال من بود..من خیلی از خلا های زندگیمو میخواستم با معماری پر کنم...ولی حیف...

امیدوارم در مراحل دیگه زندگی موفق باشی

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روزانه 23345 دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 7 - زن مرد گرايش معماري پايدار
روزانه 23346 دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 6 - زن مرد گرايش معماري فضاهاي آموزشي و فرهنگي
روزانه 23347 دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 6 - زن مرد گرايش معماري فضاهاي بهداشتي درماني
روزانه 23348 دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 6 - زن مرد گرايش معماري فناوري
روزانه 23349 دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 7 - زن مرد گرايش معماري مسكن اینا یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گرایش هاش دیگه ،در این زمینه ارشد میگیری

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که رتبه بدی اوردن اصلا نگران نباشین...بیاین تاپیک کنکور ارشد ازاد ...اونجا حتما موفق میشین...
زود باشین وقت نیستا
:);)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا