نتایج ارشد دانشگاه آزاد سال 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kamran021

عضو جدید
سلام کسی تراز کرمان رو می دونه؟؟؟

کرمان :نمره آخرين نفر انتخاب اول 5764 _ رتبه آخرين نفر انتخاب اول 31
همدان :نمره آخرين نفر انتخاب اول 6200_ رتبه آخرين نفر انتخاب اول 25
تبریز :نمره آخرين نفر انتخاب اول 6288 _ رتبه آخرين نفر انتخاب اول 27
دامغان :نمره آخرين نفر انتخاب اول 5600_ رتبه آخرين نفر انتخاب اول -
گنبد:نمره آخرين نفر انتخاب اول 5742_ رتبه آخرين نفر انتخاب اول 31
علوم تحقیقات:نمره آخرين نفر انتخاب اول 6565_ رتبه آخرين نفر انتخاب اول 112
جلفا:نمره آخرين نفر انتخاب اول 5234_ رتبه آخرين نفر انتخاب اول 31
شبستر:نمره آخرين نفر انتخاب اول 5720_ رتبه آخرين نفر انتخاب اول - (منبع کامنت ssahra این جهت رعایت کپی رایت گفتم:Ph34r:)

kamran021

عضو جدید
زمان انتخاب رشته/شهر مجدد داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد سال 91 دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شد​

دكتر ناصر اقبالي رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي در مصاحبه با خبرنگار واحد مركزي خبر اعلام كرد :
- كليه داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد سال 91 دانشگاه آزاد اسلامي كه در مرحله اول اعلام اسامي موفق به پذيرش نشده‌اند، مي‌توانند از ساعت 00/11 صبح روز دوشنبه 3/7/91 لغايت ساعت 24 روز يكشنبه مورخ 9/7/91 با مراجعه به پايگاه ثبت‌نام الكترونيكي مركز آزمون به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته/شهر مجدد اقدام نمايند.
- اقبالي با بيان اين كه داوطلبان در اين مرحله حداكثر تا ده كد رشته/محل را مي‌توانند انتخاب نمايند، خاطرنشان كرد در اين دوره بيش از 1800 رشته/محل در معرض انتخاب داوطلبان قرار گرفته است و گزينش علمي در اين دوره در ده انتخاب با اولويت نمره كل داوطلب در رشته انتخابي صورت مي‌گيرد.
- اقبالي با اشاره به اين كه داوطلبان متقاضي شركت در انتخاب رشته/شهر مجدد مي‌توانند رشته‌هاي خود را از ميان رشته‌هاي زيرمجموعه امتحاني خود انتخاب نمايند، اعلام كرد به جهت هدايت داوطلبان به انتخاب رشته/شهر مناسب نمرات داوطلبان در هر يك از رشته‌هاي مجموعه امتحاني در سيستم انتخاب رشته درج گرديده است.
- اقبالي با بيان اين نكته كه ثبت‌نام پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد هم‌اكنون در واحدهاي دانشگاهي جريان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام كرد وضعيت داوطلبان در مرحله تكميل ظرفيت ابتدا در رشته/محل‌هاي انتخابي در آزمون مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذيرش فرد در رشته/شهر انتخابي اوليه، در رشته/محل‌هاي انتخابي ده گانه مورد بررسي قرار مي‌گيرد.
- اقبالي زمان اعلام نتايج مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد را حداكثر تا نيمه مهر ماه اعلام كرد./

shhg

عضو جدید
سلام.من 2 دزسمو واسم زده صفر،آخه مگه امکان داره؟؟؟؟حداقل منفی میشد یه چیزه ولی آخه صفر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونم درک عمومی که ساده ترین درس بود و من مطمئنم که 80 به بالا زدم،تراز و نمره اسکیس من از پارسال که آزمایشی شرکت کردم خیلی پایین تره..کسی هست که تو درصداش شک داشته باشه؟؟به کجاااااااااا باید اعتراض کرد؟؟

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من واسه طراحی شهری زنجان کنکور دادم.رتبم 62 و ترازم 4701 و رتبه اخرین نفر قبولیم 27 و ترازشم 4983 شده .به نظرتون واسه تکمیل ظرفیت میتونم قبول بشم؟اگه کسی از دوستان اطلاعاتی داره ممنون میشم جواب بده

milad58522

عضو جدید
سلام دوستان
به نظر شما با تراز 5459 معماری شانسی دارم تو تکمیل ظرفیت با این شرایط جدیدی که اعلام شده؟ ی سوال دیگه اگه بخوام گرایشمو عوض کنم مثلا طراحی شهری ؛ ترازم همین ترازیه که الان هست ؟

hamed art

عضو جدید
سلاااااااااااااام...من با تراز 6800 همدان رتبه شش شدم ...الانم خیلی ناراحتم که چرا تهران نزدم....به نظرتون تهران میزدم قبول میشدم

farzane2

عضو جدید
سلاااااااااااااام...من با تراز 6800 همدان رتبه شش شدم ...الانم خیلی ناراحتم که چرا تهران نزدم....به نظرتون تهران میزدم قبول میشدم
ناراحتی واسه چی!؟معماری آزاد همدان همه میدونن خیلی خوبه.مبارک باشه.

hamed art

عضو جدید
مرسی......شما لطف داری.........
ولی.....ولش کن...بگذریم
آره خوبه.........خداروشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا