نتایج آزمون طراحی آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام
منم 25 شدم البته برش نکشیده بودم البه نمره ام لبه مرزی بود باز هم خوبه که قبول شدم
از دوستانی که برای قبولی بچه ها تلاش کردند تشکر می کنم امیدوارم دوستانی هم که قبول نشدند با تلاش به نتایج دلخواه برسند

ZAHRAFADAVIl

عضو جدید
شک دارم به به مصحح ها که معماری خونده باشن
بابا جان بیاین یه کاری بکنیم اینجور نمیشه هر دوره یه نمره میزاره جلو ما میگن این جوابه بخدا بچه راهنمایی هم برگه شو نگاه میکنه چه برسه به ما که مهندس مملکتیم
من دیگه به هیچ چیز این آزمون باور ندارم

مهندس والا من شاخ در آوردم دیگه اصلا خنده داره خیلی خیلی مسخره است
الان به یکی از دوستام زنگ زدم آقا پارکینگ فجیع درآورده بود خودش میگفت همینجوری مسخره بازی ماشین هارو چیدم همکف هم اصلا یادش نبود جک یا رمم معلول بزنه اول هم یک خطی کشیده بود به دوم و بام و برش هم نرسیده. هم شهری هستیم ایشون هم شده 16 من تمام کامل شدم 16
طراحی المان فرهنگی یا... نیست که بگیم به ایده نمره دادن

دلیل اینکه برگه ها رو داخل سایت نمیزارن به خاطر سلیقه ای بودن این امتحان که امکان داره کار شما خیلی بهتر از کار کسی بوده باشه که قبول شده برای همین داخل سایت نمیزارن برای این که هر نفر پیرینت کار خودش و دوستش رو میگیره دستش به صورت مقایسه ای میاره برای اعتراض.
واقعا روز بدی بود...

مسیله ای نیست آقای مهندس، من ص اول رو نخوندم و نمیدونم با چه نمره ای مردود شدید؟ نمیدونم کیا قبول شدن و کیا نه؟؟؟ ولی حتما ی صلاحی بوده توی این کار خدا، ناراحتی نداره مهم اینکه شما خوتون رو قبول داشته باشید، کارتون رو قبول داشته باشید همین و بس، به جرات میتونم بگم کار شما جز کارایی کاملی بود که دیدم، این امتحان کاملا سلیقه ای، تنها چیزی که میتونم بگم این که خدا به مصححا کمی انصاف بده همین و بس.

من به مصلحت خدا شک ندارم اما قوانین هم سر جاش باید باشه . حق و حقوق هم باید سر جاش باشه . من حق دارم بدونم ایراد کارم در چی هست که اونو رفع کنم ؟

mahparvizi

عضو جدید
سلام دوستان......من فبول شدم با نمره 26.........از همه عزیزان که تویه این پیج به من کمک کردند تشکر میکنم

ZAHRAFADAVIl

عضو جدید
HEAVEN شما کارتون را مدادی تحویل دادی ؟
و اینکه مدارکتون تا چه حد کامل بود . چون منم دقیقا همین طوری طراحی کردم و فقط برش نزدم .شدم 23

داملا

عضو جدید
منم 11 شدم اولین باره خیلی کم شدم
همیشه 21-22 میشدم
اهاعصابم خیلی خرابه با اینکه این دفعه یلی خوب شیده بودم

ha@sa

عضو جدید
ادم میمونه چی بگه !!!!!!!!!!!!!!1بخدا دوتا شاخ رو سرم سبز سده با این نمره !!!!با شیتهای کامل و راپیدی شده وتمام جزییات شدم 19 :mad:خدایی انصافم چیز خوبیه .مثلا میخوان چیو ثابت کنن این مصحح ها با این نمرات . دوستانی ک قبول شدن همه با 25بودن .من به شخصه از این ادمای بی انصاف ک زحمتها و هزینه هایی که کردمو پایمال کردن نمیگذرم خدا هم نگذره ........

simai

عضو جدید
دوستان یه خواهشی دارم اونایی که قبول شدن ممکن هست اعلام کنن از چه شهری بودن؟ از اصفهان کسی قبول شده؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان ،به تمامی دوستانی که قبول شدن تبریک میگم (سودابه،وسعت،h.memarsara،art s،لاهیجی،hamed_yurdum،bahador،esmail mihan memari،mahparvizi،،behnaz-s،...)
منم به همه دوستان تبریک میگم منم خداییش برای شما خوشحالم
ولی ایکاش ما حداقل ایراد کارمان را میدانستیم کجا بوده
ای کاش!!!!!
خواهشا زکات قبولیتون رو بپردازین و طرح هاتون رو بزارین استفاده کنیم
بعضی از دوستان مث عارفه خانم بعد قبولی دیگه میره پشت سرش رو هم نگاه نمی کنه این رسم قدر دانی از بچه های تایپ یک نیست بخدا!!!!!!

bahar-spring

کاربر بیش فعال
سلام بچه هااااا :cry: من دیگه دارم دیوونه میشم، با 20 مردود......................:crying2::w04:
فقط میخوام بدونم طبق کدام منطق، کدام عدل و انصاف به کار ما نمره میدن؟ چرا با وقت و عمر ما اینقدر راحت بازی میکنن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه هااااا :cry: من دیگه دارم دیوونه میشم، با 20 مردود......................:crying2::w04:
سلام بیا پیش خودم منم با 16 رد شدم حالا خوبه شما بیشتر شدین
این هم انتظار و حرص خوردن مان این بود نتیجه جواب مصححین گرامی
واقعا این ازمون چقدر پیچیده و بی معنی شده هر چی تلاش بیشتر میکنم کمتر میشه نمره ام

ZAHRAFADAVIl

عضو جدید
کسی از کارش عکس نداره ؟ چه قبولی چه غیر قبول

از کار نهایی نه چک نویس

یه آقایی به نام امین
amin16228
توی بررسی آزمون گفت با 30 قبول شده و برگه های نهایی را گذاشته . کار خیلی خوبی کردن.
میگذارن دوربین ببریم مگه ؟
اگر بگذارن ببریم و عکس بگیریم کلی از ایراداتمون را با مقایسه میتونیم بفهمیم چیه.

bahar-spring

کاربر بیش فعال
سلام بیا پیش خودم منم با 16 رد شدم حالا خوبه شما بیشتر شدین
این هم انتظار و حرص خوردن مان این بود نتیجه جواب مصححین گرامی
واقعا این ازمون چقدر پیچیده و بی معنی شده هر چی تلاش بیشتر میکنم کمتر میشه نمره ام
مردود شدیم دیگه بالاخره، اینا حتی با 24 هم رد میکنن!
من هرطور که با کار امتحان قبلیم مقایسه میکنم و نمره ای که گرفته بودم هرجور حساب میکنم باید اینو حتما قبول میشدم، ولی نشد!! اصلا مخم نمیکشه دیگه! :w09:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب اینجاست هر کسی هم که قبول میشه نمیاد کارشو تحلیل کنه حداقل بگه من اینجوری کردم خوب بود اینجوری کنین اینجوری نکنین
من ازین پل بگذرم بقیه رو بی خیال ول کن!!!!!
اینجوری فکر کردیم که جامعه مهندسی اینجوری شده.
من خودم قول داده بودم بخدا اگه قبول شدم تا دو دوره بعد رو راهنمایی و البته کمک کنم در رسیدن به مقصودشان ولی حیف نشد
هر چند الان هم باز کنار هم ادامه میدیم و تا این آزمون رو پشت سر نزارم و حتی اگه شده با پروانه اش هم کار نکنم و رو طاقچه بزارم آروم نمی گیرم

ha@sa

عضو جدید
واقعا ستمه . منم هرچی مقایسه میکنم می بینم کارم از ازمون خرداد هزار پله بهتر و کاملتر بوده بعد اونو ک میدونستم خوب نشده شدم 21 اینو ک مطمین بودم قبولم شدم 19 !!!!!!!!!!! واقعا از عصر ک نمرمو دیدم مدارم سکته می کنم :(.تا حالا هزار بار به خودم گفتم کاش اینم میدادن 21 ک من اینقد اتیش نگیرم :wallbash::crying2::exclaim:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا ستمه . منم هرچی مقایسه میکنم می بینم کارم از ازمون خرداد هزار پله بهتر و کاملتر بوده بعد اونو ک میدونستم خوب نشده شدم 21 اینو ک مطمین بودم قبولم شدم 19 !!!!!!!!!!! واقعا از عصر ک نمرمو دیدم مدارم سکته می کنم :(.تا حالا هزار بار به خودم گفتم کاش اینم میدادن 21 ک من اینقد اتیش نگیرم :wallbash::crying2::exclaim:
منم دردم همینه مهندس
فایده نداره اینجوری این داستان هر بار تکرار میشه باید ایرادنون رو بدونیم
من اگه بشه میرم تهران هم

hane65

عضو جدید
از صمیم قلب به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم.باقی دوستان هم انشاالله از پس امتحان مرداد به خوبی برمیان.دوستان لطف کنید کاراتونو بزارید ماهم استفاده کنیم .

• Like
واکنش ها: MK6

yasi_ys1363

عضو جدید
شک دارم به به مصحح ها که معماری خونده باشن
بابا جان بیاین یه کاری بکنیم اینجور نمیشه هر دوره یه نمره میزاره جلو ما میگن این جوابه بخدا بچه راهنمایی هم برگه شو نگاه میکنه چه برسه به ما که مهندس مملکتیم
من دیگه به هیچ چیز این آزمون باور ندارم

با چهار تا پلان و پلان بام کامل راپیدی و رعایت ضوابط 18. خسته نباشن این مصححا یعنی به هر شیت به طور متوسط 3.5 نمره دادن در حالی که دوره ی قبلی که کارم اشتباهات فاحشی داشت 21 شده بودم . هر طوری که حساب می کنم این نمره را عادلانه نمی بینم .مهندس درکت می کنم و باهات موافقم .این نتایج حاصل یک پروسه ی ناعادلانه ی غیر شفافه که تو این سازمان وجود داره.به دوستانی که قبول شدن تبریک می گم و از دوستانی هم که قبول نشدن می خوام که حتی اگر امیدی به اعتراض ندارند حتماً به این نتایج و به این نحوه ی تصحیح و اطلاع رسانی به صورت کتبی اعتراض کنند .به نظر من دوره ی قبل وضعیت تصحیح برگه ها خیلی عادلانه تر و منطقی تر بود.اعتراض دوستان حتی اگه در نتایج این دوره تأثیری نداشته باشه ممکنه در نحوه ی تصحیح دوره های بعد تأثیر گذار باشه یا حداقل از اینکه وضعیت نمره دهی در آزمونای بعدی از این بدتر بشه جلوگیری کنه.اگر واقعاً مصححان آزمون دقت به خرج می دن چرا نباید برگه های آزمون به همراه نظر مصححان به صورت اسکن شده کنار کارنامه به داوطلبان ارائه بشه (با توجه به مبلغ بالایی که برای ثبت نام گرفته میشه).چرا نباید کارهای برتر و ممتاز به صورت رسمی توسط سازمان منتشر بشه تا معیار های نمره دهی برای داوطلبان روشن بشه؟چرا فقط در این آزمون باید سلیقه ی مصحح دخیل باشه ؟چرا نباید به اعتراض ها به صورت حضوری و شفاف رسیدگی بشه؟ به هر صورت این مسائل به خودی خود حل نخواهد شد و نیازمند نامه نگاری و اعتراض کتبی و مطالبه در مقیاس وسیعه .

modabber.23

عضو جدید
منم قبول نشدم... هههههههه میخواستم برا خودم جایزه بخرمااا جایزم مالیده شد رفتتتتت... 20 شدم یه عمر جون می کندیم بیست بشیما حالا که بیست شدیم بیست نمره مردودیه خخخخخخخ
دوستانی ک قبول شدین مبارکتون باشه

modabber.23

عضو جدید
منم مدارکم کامل کامل بود. حتی برا مقطعمم مبلمان کشیده بودم!
البته بی ایراد نبود کارم
اما فک نمی کردم مردود شه کلا

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
با چهار تا پلان و پلان بام کامل راپیدی و رعایت ضوابط 18. خسته نباشن این مصححا یعنی به هر شیت به طور متوسط 3.5 نمره دادن در حالی که دوره ی قبلی که کارم اشتباهات فاحشی داشت 21 شده بودم . هر طوری که حساب می کنم این نمره را عادلانه نمی بینم .مهندس درکت می کنم و باهات موافقم .این نتایج حاصل یک پروسه ی ناعادلانه ی غیر شفافه که تو این سازمان وجود داره.به دوستانی که قبول شدن تبریک می گم و از دوستانی هم که قبول نشدن می خوام که حتی اگر امیدی به اعتراض ندارند حتماً به این نتایج و به این نحوه ی تصحیح و اطلاع رسانی به صورت کتبی اعتراض کنند .به نظر من دوره ی قبل وضعیت تصحیح برگه ها خیلی عادلانه تر و منطقی تر بود.اعتراض دوستان حتی اگه در نتایج این دوره تأثیری نداشته باشه ممکنه در نحوه ی تصحیح دوره های بعد تأثیر گذار باشه یا حداقل از اینکه وضعیت نمره دهی در آزمونای بعدی از این بدتر بشه جلوگیری کنه.اگر واقعاً مصححان آزمون دقت به خرج می دن چرا نباید برگه های آزمون به همراه نظر مصححان به صورت اسکن شده کنار کارنامه به داوطلبان ارائه بشه (با توجه به مبلغ بالایی که برای ثبت نام گرفته میشه).چرا نباید کارهای برتر و ممتاز به صورت رسمی توسط سازمان منتشر بشه تا معیار های نمره دهی برای داوطلبان روشن بشه؟چرا فقط در این آزمون باید سلیقه ی مصحح دخیل باشه ؟چرا نباید به اعتراض ها به صورت حضوری و شفاف رسیدگی بشه؟ به هر صورت این مسائل به خودی خود حل نخواهد شد و نیازمند نامه نگاری و اعتراض کتبی و مطالبه در مقیاس وسیعه .
اولا متاسفم
دوما ممنونم از همدردیتون ایشالله دیگه ازین همدردی ها نکنین دوره بعد.
و ممنونم از بیان خوبتون واقعا تنها راهش همینه ما باید کاری کنیم که درست بشه دفعه های بعد دوستان دوره های قبل درختی نکاشتن که ما بهر ه ببریم حداقل ما بکاریم برای مهندسان آینده.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مدارکم کامل کامل بود. حتی برا مقطعمم مبلمان کشیده بودم!
البته بی ایراد نبود کارم
اما فک نمی کردم مردود شه کلا
متاسفم منم باهاتون همدردم
کارهاتون رو بزارید خواهشا
بهتره مکانیسم تمرین و همخوانی ها رو ارتقا بدیم اینجور فایده نداره قدیمی شده نتیجه نمیده

mane1

عضو جدید
هی....
نشد که بشه! خوشحالیم ناقص شد
من 15 شدم! مقطع نداشتم. پلان طبقه آخرمم مبل و اندازه نداشت. کدای ارتفاع رو هم اشتباه گذاشته بودم
منم مثل همتون فکر می کردم حتی در صورت رد شدن نمره م بالای 20 باشه. نا امید که نیستم به هیچ وجه! چون این هدف منه
فقط دلم نمی خواست یک بار دیگه عذاب آزمون رو تحمل کنم و این هم اضطراب.. اما جای شکر داره که دفعه بعدی دیگه فقط طراحیه و انرژیم رو کامل برای تنها یک آزمون میزارم..
تجربه نشون داده که اگر کسی کارش خوب باشه می تونه مثل خانم مهندس نجاتی رتبه کشوری هم بیاره. پس من سعی می کنم برای آزمون بعدی هیچ کم و کسری نداشته باشم، بهترین جواب رو ترسیم کنم و مدارک رو هم کامل و راپیدی تحویل بدم.
از طرفی از خودم راضیم چون برای اولین بار امتحان دادم و دو آزمون رو قبل شدم. امید به خدا
تبریک صمیمانه به همه ی دوستای گلی که قبول شدن. باورم نمیشه وسعت با اون همه استرس و گرفتاری که داشت هر سه آزمون رو قبول شد. تلاشش ستودنیه

خانم مهندس نجاتی از بچه های باشگاه هستند؟ کارشون هست که ببینیم؟ دفعه قبل رتبه کشوری کسب کرده بودند؟مرسی

honaramuz

عضو جدید
سلام به همه دوستان خوب گروه.با تبریک فراوان به عزیزانی که قبول شدن دلم نیومد با اینکه دستانم درد میکنه الان برای دوستانی که قبول نشدند مطلب نزارم .من هم با 22 قبول نشدم.طراحیم به نظرم خوب و مطابق خواسته بود ولی در عرض 2 دقیقه پلان بام و برش رو رو دستی و سریع یه چیزهایی کشیدم و شاید اگر قبول هم میشدم حداقل برای من خوشحالیش خیلی مقطعی و گذرا بود .منظورم به شما عزیزانیه که قبول نشدین .اگر هم قبول شین با وضعیت کار و مطالب دیگر واقعا به نتیجه می رسین که انقدر هم جای ناراحتی نبوده .هرچند که حق شماست و بی گمان با تلاش بیشتر تا وقتی که در دستان شما توان کشیدن هست میشه تلاش کرد و به خواسته ها رسید.اونایی که واقعا تو گروه هم خوب تلاش میکنن و خیلی زحمت میکشن و خیرخواهانه عمل می کنندبالاخره همشون نتیجه میگیرن.دوستان عزیزم شکر گذار باشید به نفس پاکی که امشب تنفس میکنید و با قلبی آکنده از شادی داشتن سلامت از فردا برای رسیدن برای نتایج خوب تلاش کنید.با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه شما عزیزان.......

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
F
سلام به همه دوستان خوب گروه.با تبریک فراوان به عزیزانی که قبول شدن دلم نیومد با اینکه دستانم درد میکنه الان برای دوستانی که قبول نشدند مطلب نزارم .من هم با 22 قبول نشدم.طراحیم به نظرم خوب و مطابق خواسته بود ولی در عرض 2 دقیقه پلان بام و برش رو رو دستی و سریع یه چیزهایی کشیدم و شاید اگر قبول هم میشدم حداقل برای من خوشحالیش خیلی مقطعی و گذرا بود .منظورم به شما عزیزانیه که قبول نشدین .اگر هم قبول شین با وضعیت کار و مطالب دیگر واقعا به نتیجه می رسین که انقدر هم جای ناراحتی نبوده .هرچند که حق شماست و بی گمان با تلاش بیشتر تا وقتی که در دستان شما توان کشیدن هست میشه تلاش کرد و به خواسته ها رسید.اونایی که واقعا تو گروه هم خوب تلاش میکنن و خیلی زحمت میکشن و خیرخواهانه عمل می کنندبالاخره همشون نتیجه میگیرن.دوستان عزیزم شکر گذار باشید به نفس پاکی که امشب تنفس میکنید و با قلبی آکنده از شادی داشتن سلامت از فردا برای رسیدن برای نتایج خوب تلاش کنید.با آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه شما عزیزان.......
مهندس سلام خوبی؟؟؟
آقا فکر منو خیلی مشغول کردی اون روز امیدوارم خدا شفات بده
این آزمون نامردی مقداری توش هست ولی جسارت نمیکنم و بگم چون من قبول نشدم پس مصحح جیزی نمی دونه
ولی آزمون ابهام زیاد داره
امیدوارم ما رو از نظرات خوبت بی بهره نداری
ممنون

MK6

کاربر بیش فعال
ای دل غافل چی فکر میکردیم چی شد؟؟؟
اصلا باورم نمیشه از ظهر تا الان واقعا هر جور فکر میکنم نمیتونم به خودم بقبولونم، من 4 شیت کامل داشتم، مقطعم رو هم دستی کشیدم، با هر بی انصافی هم اصلاح می کردن من حداقل 25 رو با طرحی که کشیدم می گرفتم، واقعا برای این دوره خیلی تلاش کردیم ولی نتیجش رو ندیدیم.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کسی از کارش عکس نداره ؟ چه قبولی چه غیر قبول

از کار نهایی نه چک نویس

یه آقایی به نام امین
amin16228
توی بررسی آزمون گفت با 30 قبول شده و برگه های نهایی را گذاشته . کار خیلی خوبی کردن.
میگذارن دوربین ببریم مگه ؟
اگر بگذارن ببریم و عکس بگیریم کلی از ایراداتمون را با مقایسه میتونیم بفهمیم چیه.

من که نتونستم عکس بگیرم. برای اولین بار جای دانشگاه گیلان تو جهاددانشگاهی بود که خیلی سخت می گرفتن. مراقب حتی گیر داده بود به بچه ها که نباید ایستاده کار کنید بشینید. من کارت نظام م رو جا گذاشته بودم که اسم م رو نوشتن. بعد که پرسیدم اگه دردسر میشه، بگید خانوداه ام بیارن. گفتن اسم مینویسم اما چون کارت ملی و شناسنامه دارید مشکلی پیش نمیاد.
بیشتر بچه ها هم گوشی رو تحویل دادن. من همراه ام بود تو کیف وسایلم .اما نشد عکس بگیرم. کلی عزمم رو جزم کرده بودم که حتما عکس داشته باشم از کار برای اعتراض بعد از نتیجه خرداد.

آخرین ویرایش:

simai

عضو جدید
منم برای بار سوم رد شدم همه شیتهام کامل بود با تمام جزییات و ایتم های مبحث پانزده و چهار اما الهی که هر چی نفرین از عصر تا حالا فرستادم دامن مصحح منو بگیره.شدم ۲۰ سال قبلم کامل کشیدم و همه این موارد رو رعایت کردم اما تحلیل پلانم یکم امسال بهتر شده بود لیکن شده بودم ۲۳ .واقعا چشون اینا الهی سر فرزندای خودشون بیاد که اینجوری با وقت و زندگی ما بازی می کنن. امیدوارم چرخ این دنیا بچرخه و یک روزی اونا به ما محتاج بشن

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درباره نحوه ترسیم. بار اول که مردود هم شدم کارم راپیدی بود.
این بار فقط مدادی بود.
هر سه بار نکاتی رو که تو مباحث درآورده بودم کنارش نوشته بودم.
هربار هم علارغم اینکه اینجا گفته شد چشم پله نزارید گذاشتم چون مرجع ای تو مباحث ی که معرفی شده بود پیدا نکردم.
رمپ با گردش گرد داشتم. رمپ معلول رو تو جایی تو شیب گذاشتم که کوتاه تر شه.
ابعاد پاسیو رو طبق مساحت زمین گذاشتم.
فعلا اینا یادم اومد. تو کاغذهام میگردم چیزی بود میزارم
اما نکته اینجاست (قبلا هم گفتم) نمیشه صرف اینا گفت کدوم شیوه درست هست. ممکنه هر کدوم غلط باشه و نمره اش کم شده وباقی نمره جای دیگه باشه.
اینه که یکی با کار ناقص قبول میشه یکی با کار کامل قبول نمیشه ،یکی با چشم پله ،یکی بدون ش و...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا