نتایج آزمون طراحی آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rap_w2w

عضو جدید
بابا اخه از کجا نگاه کردید؟؟؟؟؟
چرا اسم ما توو سایت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا ما به عنوان داوطلب مورد نظر يافت نشد هستیم؟؟؟؟؟؟
عجب داستانی شده ها

MK6

کاربر بیش فعال
عجب مصیبتیه، بابا ی نفر بگه از کجا نتایج رو نگاه کرده؟؟؟؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب مصیبتیه، بابا ی نفر بگه از کجا نتایج رو نگاه کرده؟؟؟؟
ار ور میده الان نمیدونم چجوریه
یعنی چی اصلا یه موسسه قبل از سایت اصلی میاره؟ دوستان میشه بنطرتان

rap_w2w

عضو جدید
این لینک که توو صفحه اول تاپیک گذاشتن توو سایت تعریف نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نتها چیزی که توو سایت هست فقط اعلام نتايج آبان93 هستش
مثل آزمون های گذشته چرا لینک جدا واسه طراحی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MK6

کاربر بیش فعال
این لینک که توو صفحه اول تاپیک گذاشتن توو سایت تعریف نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نتها چیزی که توو سایت هست فقط اعلام نتايج آبان93 هستش
مثل آزمون های گذشته چرا لینک جدا واسه طراحی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله که اونم جواب آزمون تستیه.

MK6

کاربر بیش فعال
مهندس
خودمم هنوز باور ندارم خدا وکیل باور ندارم باید به کی بگم والا نمیشه اصلا امکان نداره این بار کاملترین طراحی و اصولی ترین پارکینگ رو داشتم همتون شاهد طرح من بودین که ولی کمترین نمره این سه دوره رو گرفتم
دردمون رو باید به کی بگیم ای خدا؟!!؟؟

مسیله ای نیست آقای مهندس، من ص اول رو نخوندم و نمیدونم با چه نمره ای مردود شدید؟ نمیدونم کیا قبول شدن و کیا نه؟؟؟ ولی حتما ی صلاحی بوده توی این کار خدا، ناراحتی نداره مهم اینکه شما خوتون رو قبول داشته باشید، کارتون رو قبول داشته باشید همین و بس، به جرات میتونم بگم کار شما جز کارایی کاملی بود که دیدم، این امتحان کاملا سلیقه ای، تنها چیزی که میتونم بگم این که خدا به مصححا کمی انصاف بده همین و بس.

MK6

کاربر بیش فعال
ار ور میده الان نمیدونم چجوریه
یعنی چی اصلا یه موسسه قبل از سایت اصلی میاره؟ دوستان میشه بنطرتان

اولین نتایج رو همیشه سایت مقررات میذاره موسسه از کجا میدونه نتایج رو مگه برگه ها رو اونا اصلاح میکنن، این چه ادا بازییه؟

aydaaaa

کاربر بیش فعال
مسیله ای نیست آقای مهندس، من ص اول رو نخوندم و نمیدونم با چه نمره ای مردود شدید؟ نمیدونم کیا قبول شدن و کیا نه؟؟؟ ولی حتما ی صلاحی بوده توی این کار خدا، ناراحتی نداره مهم اینکه شما خوتون رو قبول داشته باشید، کارتون رو قبول داشته باشید همین و بس، به جرات میتونم بگم کار شما جز کارایی کاملی بود که دیدم، این امتحان کاملا سلیقه ای، تنها چیزی که میتونم بگم این که خدا به مصححا کمی انصاف بده همین و بس.

چه صلاحی دوست خوبمممممم. والا 4 بار مردود شدم نمیدونم چه صلاحی بوده تو این کاررررر

pishgam_9999

عضو جدید
سلام دوستان

من خودم شرکت نکردم ولی یکی از همکارام شرکت کرده و امروز خیلی هم دلشوره داره. ظاهرا انگار جوابا اومده ولی این دوستم هرچی میره سایت خبری نیست!!!!!!
این لینکی هم که اینجا گذاشتید خطا میده...

البته این دوستم مقطع اصلا نکشیده و پلان بامش هم کامل نبوده..................:cry: ولی از اونجایی که پیش یکی از مهندسای با تجربه کار میکنه خیلی امیدواره که قبول بشه!!!

اگه دوستان میدونن از کجا میشه نتایج رو دید لطفا خانواده ای رو از نگرانی در بیارن:biggrin:

MK6

کاربر بیش فعال
من مردود شدم، اصلا باورم نمیشه.

آخرین ویرایش:

MK6

کاربر بیش فعال

pishgam_9999

عضو جدید
به همه دوستانی که قبول شدند تبریک میگم و برای دوستانی هم که به هر دلیلی قبول نشدند دعا میکنم که در آزمون بعدی قبول بشوند.....

عزیزانی که قبول شدند و تهران هستند آیا کد قبولی دارید؟
واسه دوست من 0 زده کد قبولیشو!!!!:(

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
شک دارم به به مصحح ها که معماری خونده باشن
بابا جان بیاین یه کاری بکنیم اینجور نمیشه هر دوره یه نمره میزاره جلو ما میگن این جوابه بخدا بچه راهنمایی هم برگه شو نگاه میکنه چه برسه به ما که مهندس مملکتیم
من دیگه به هیچ چیز این آزمون باور ندارم

pishgam_9999

عضو جدید
بابا جان بیاین یه کاری بکنیم اینجور نمیشه هر دوره یه نمره میزاره جلو ما میگن این جوابه بخدا بچه راهنمایی هم برگه شو نگاه میکنه چه برسه به ما که مهندس مملکتیم

سلام دوست عزیز

ظاهرا همه چیزشون حساب شدست....
بعد از جشن روز مهندس اعلام کردن نتایج رو و روز 4 شنبه بعد ازظهر که تا شنبه صبح عصبانیت خیلیا فروکش کنه!!!!!

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

ظاهرا همه چیزشون حساب شدست....
بعد از جشن روز مهندس اعلام کردن نتایج رو و روز 4 شنبه بعد ازظهر که تا شنبه صبح عصبانیت خیلیا فروکش کنه!!!!!
مهندس والا من شاخ در آوردم دیگه اصلا خنده داره خیلی خیلی مسخره است
الان به یکی از دوستام زنگ زدم آقا پارکینگ فجیع درآورده بود خودش میگفت همینجوری مسخره بازی ماشین هارو چیدم همکف هم اصلا یادش نبود جک یا رمم معلول بزنه اول هم یک خطی کشیده بود به دوم و بام و برش هم نرسیده. هم شهری هستیم ایشون هم شده 16 من تمام کامل شدم 16
طراحی المان فرهنگی یا... نیست که بگیم به ایده نمره دادن

MK6

کاربر بیش فعال

دلیل اینکه برگه ها رو داخل سایت نمیزارن به خاطر سلیقه ای بودن این امتحان که امکان داره کار شما خیلی بهتر از کار کسی بوده باشه که قبول شده برای همین داخل سایت نمیزارن برای این که هر نفر پیرینت کار خودش و دوستش رو میگیره دستش به صورت مقایسه ای میاره برای اعتراض.
واقعا روز بدی بود...

mojtabata2001

کاربر بیش فعال
هی....
نشد که بشه! خوشحالیم ناقص شد
من 15 شدم! مقطع نداشتم. پلان طبقه آخرمم مبل و اندازه نداشت. کدای ارتفاع رو هم اشتباه گذاشته بودم
منم مثل همتون فکر می کردم حتی در صورت رد شدن نمره م بالای 20 باشه. نا امید که نیستم به هیچ وجه! چون این هدف منه
فقط دلم نمی خواست یک بار دیگه عذاب آزمون رو تحمل کنم و این هم اضطراب.. اما جای شکر داره که دفعه بعدی دیگه فقط طراحیه و انرژیم رو کامل برای تنها یک آزمون میزارم..
تجربه نشون داده که اگر کسی کارش خوب باشه می تونه مثل خانم مهندس نجاتی رتبه کشوری هم بیاره. پس من سعی می کنم برای آزمون بعدی هیچ کم و کسری نداشته باشم، بهترین جواب رو ترسیم کنم و مدارک رو هم کامل و راپیدی تحویل بدم.
از طرفی از خودم راضیم چون برای اولین بار امتحان دادم و دو آزمون رو قبل شدم. امید به خدا
تبریک صمیمانه به همه ی دوستای گلی که قبول شدن. باورم نمیشه وسعت با اون همه استرس و گرفتاری که داشت هر سه آزمون رو قبول شد. تلاشش ستودنیه

MK6

کاربر بیش فعال
به تمامی دوستانی که قبول شدن تبریک میگم ( وسعت، art s و ....) شرمنده اگه از اسامی دوستان کسی جا مونده باشه چون صفحات اول رو یکی یکی نخوندم که اسامی بچه ها رو چک کنم و برای همشون از صمیم قلب آرزوی موفقیت می کنم و برای دوستانیم که قبول نشدن آرزوی کامیابی تو تمام مراحل زندگیشون دارم.
موفق باشید دوستان امیدوارم همتون رو تو مدارج بالاتر ببینیم.:w30:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا