میدونی21 دسامبر2012 قراره چه اتفاقی بیفته؟

Mr.Hyde

عضو جدید
سال 2000 بحث روی صفر کامپیوتر ها بود و احتمال اشتباه کامپیوتر ها....................
ولی الان دارن تبلیغات وسیعی می کنن که القا کنن به طور قطع اتفاقی خواهد افتاد.................
این نشون میده اگه اتفاقی هم به طور طبیعی نخواد بیفته حتما نقشه ای دارند برای سال آینده.........
این همه تبلیغات رو نباید ساده انگاشت...........
داشتن نقشه آره
اما ديگه اونا پياز داغ تا دلت بخواد روش ريختن شما زيادترش نكن

persian_sky

عضو جدید
داشتن نقشه آره
اما ديگه اونا پياز داغ تا دلت بخواد روش ريختن شما زيادترش نكن
ما باید دست اونها رو بخونیم ...چرا ماباید همیشه انفعالی برخورد کنیم؟
اونها هر کاری دلشون میخواد انجام میدن و ما فقط تدافعی برخورد می کنیم
با توطئه ی 11 سپتامبر، 10 سال دنیا رو به نفع خودشون مدیریت کردن
حالا باز یه نقشه می کشن برای سال آینده تا ده سال دیگه جولان بدن
شما فکر می کنی ما بیخیال بشیم و سرمون رو بکنیم تو برف مشکل حل میشه؟

root

عضو جدید
اول از همه بابت لینکتون ممنونون...خوب بود
دوست عزیزم اینکه واشنگتنن ماسون بود بحث ما نیست چون ما تایید کردیم که اکثرا هستن مهم اون لجی هستش که اون عضو بوده...
چون ماسون فقط یک بعد و وجهه نداره و چند راه و منش داره...
بازم بابت روشن سازیتون منونم

دانیال خان منبعی می خواست که ثابت کنه طرف ماسونه، واسه همین گذاشتم!

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفن به امریکا و... نچسبون سیاسی میشهتو ایران خودمون هم شیطان پرست داریم کنسرت های دانشگاه تهران وشیراز و... تو سال 85 یادتون رفته کیا بود بلک متال و....
بلک متال مترادف باشیطان پرستی نیست متال به مسائلی میپردازه که سوال های اساسی وبیجواب درذهن خیلی هاست مثل جهنم و مرگ و...
این عکسها وشکلها و گریم ها هم مظاهری از این ترس وبیم هستن ...
بعد ازاون دوست من شما فرمودید فراماسونری مترادف شیطان پرستی ؟فک نمیکنم ...ماسون ها شیطان پرست باشن اگرمدرکی دراین موردمشاهده فرمودید ممنون میشم آدرس بدید ...
ودرآخر درداخل حیاط و صحن حرم امن اللهی هیچ دیدی جز به آسمان نداری و ساختمانهای اطراف روئیت نمیشن ...موفق باشید

esmikhani.m

عضو جدید
ما باید دست اونها رو بخونیم ...چرا ماباید همیشه انفعالی برخورد کنیم؟خوب حالا باید چکار کرد؟چکار میتونیم که بکنیم؟
اونها هر کاری دلشون میخواد انجام میدن و ما فقط تدافعی برخورد می کنیم...چون قدرتش و علمش رو و از همه مهمتر لیاقتش رو دارند....و حتی گذشت و ایثار
با توطئه ی 11 سپتامبر، 10 سال دنیا رو به نفع خودشون مدیریت کردن....حتما قراره اگر اونا مدیریت نکنند ما مدیریت کنیم....نکه کارا و مشگلات خودمون حله حالا نوبته دنیاست که ما برای آیندش برنامه ریزی کنیم و به فکر مدیریتش باشیم
خوب یعنی شما سرت از لای برف بیرون بوده....این نمونه بارز فقط حرف زدنه
شما تا حالا چکار کردی

persian_sky

عضو جدید
خوب یعنی شما سرت از لای برف بیرون بوده....این نمونه بارز فقط حرف زدنه
شما تا حالا چکار کردی
اولاً شما چرا حرفای منو با حرفای خودت قاطی کردی بعد نقل قول زدی؟ اگه بلد نیستی نقل قول کنی بهتره تمرین کنی بعد این کارو انجام بدی

اگه از نظر تو تجاوزگران بخاطر اینکه بمب اتم دارند و زورشون بیشتره بنابراین لایق تجاوز و اشغال هستند ، من چنین اعتقادی ندارم
بنا نیست اگه کشوری ده هزار تا بمب اتم تکثیر و ذخیره کرد مجوز هر اقدامی داشته باشه و یک عده خود فروخته هم اونا رو تایید کنند
علم اونها بواسطه ی دانشمندانی هست که از کشورهای دیگه به اونجا مهاجرت کردند و در کرسی های دانشگاهی اونها تدریس می کنند واگه این خودباختگی وجود نداشت ، در کشورهای خودشون علم رو گسترش می دادند و به خدمتگزاری استعمار نوین نمی رفتند.
در ثانی مگه اونها کم مشکل داخلی دارند که در کار من و تو دخالت می کنن؟ اونها هم برن مشکلات خودشون رو حل کنن و بجرانهای مالی و اجتماعی خودشون رو حل کنن. ما ادعایی برای مدیریت دیگران نداریم ولی اجازه هم نمیدیم دیگران در امور ما دخالت کنند.
اگه تو دوست داری انگلوساکسون ها مدیریتت کنند ، مختاری و کسی هم جلوت رو نگرفته...

esmikhani.m

عضو جدید
اولاً شما چرا حرفای منو با حرفای خودت قاطی کردی بعد نقل قول زدی؟ اگه بلد نیستی نقل قول کنی بهتره تمرین کنی بعد این کارو انجام بدی

اگه از نظر تو تجاوزگران بخاطر اینکه بمب اتم دارند و زورشون بیشتره بنابراین لایق تجاوز و اشغال هستند ، من چنین اعتقادی ندارم
بنا نیست اگه کشوری ده هزار تا بمب اتم تکثیر و ذخیره کرد مجوز هر اقدامی داشته باشه و یک عده خود فروخته هم اونا رو تایید کنند
علم اونها بواسطه ی دانشمندانی هست که از کشورهای دیگه به اونجا مهاجرت کردند و در کرسی های دانشگاهی اونها تدریس می کنند واگه این خودباختگی وجود نداشت ، در کشورهای خودشون علم رو گسترش می دادند و به خدمتگزاری استعمار نوین نمی رفتند.
در ثانی مگه اونها کم مشکل داخلی دارند که در کار من و تو دخالت می کنن؟ اونها هم برن مشکلات خودشون رو حل کنن و بجرانهای مالی و اجتماعی خودشون رو حل کنن. ما ادعایی برای مدیریت دیگران نداریم ولی اجازه هم نمیدیم دیگران در امور ما دخالت کنند.
اگه تو دوست داری انگلوساکسون ها مدیریتت کنند ، مختاری و کسی هم جلوت رو نگرفته...

سخنانتون خیلی آشناست...
من بلد نیستم نقل قول بگیرم ولی جواب خوب بلدم بدم....
شما بر ببین بحث چی بود بد بیاید نظر بدید...
بحث استعمار فکری فراماسونها بر جهان بود...
نه بمب اتم.....
اگرم گفتم مدیریت مدیریت فکری دنیا بود...
وگرنه کره شمالیم بمب اتم داره....چرا نمیتونه مدیریت کنه دنیارو
اون کسانی همکه مهاجرت کردند به اونجا حتما دلایل خودشون رو داشتن....کلا هر کس برای دولت آمریکا کاری بکنه میشه آدم نجس
من اگر میخواستم اونا مدیریتم کنند انقدر راجب به سیستم فکری فراماسون تحقیق نمیکردم....
چون روشهای تبلیغی فراماسون رو براتون توضیح دادم...
برو اول ببین چی به چیه الکی همه چیز رو نکن تو بمب اتم

persian_sky

عضو جدید
سخنانتون خیلی آشناست...
من بلد نیستم نقل قول بگیرم ولی جواب خوب بلدم بدم....
شما بر ببین بحث چی بود بد بیاید نظر بدید...
بحث استعمار فکری فراماسونها بر جهان بود...
نه بمب اتم.....
اگرم گفتم مدیریت مدیریت فکری دنیا بود...
وگرنه کره شمالیم بمب اتم داره....چرا نمیتونه مدیریت کنه دنیارو
اون کسانی همکه مهاجرت کردند به اونجا حتما دلایل خودشون رو داشتن....کلا هر کس برای دولت آمریکا کاری بکنه میشه آدم نجس
من اگر میخواستم اونا مدیریتم کنند انقدر راجب به سیستم فکری فراماسون تحقیق نمیکردم....
چون روشهای تبلیغی فراماسون رو براتون توضیح دادم...
برو اول ببین چی به چیه الکی همه چیز رو نکن تو بمب اتم
شما اگه از سیستم فکری فراماسون چیزی میدونستی ، میدونستی که از نظر فراماسون ها انرژی یعنی همه چیز ...از جمله نفت، بمب اتم، جنگ افزار و .....
اولین کشور فراماسون ، آمریکاست و اولین سازنده و استفاده کننده از بمب اتم هم همان کشور............

بحث بر روی تبلیغات برای سال 2012 بود که ادعا می کنن جهان به پایان میرسه و کره ی زمین نابود میشه و .....من گوشزد کردم باید مراقب بود چون ممکنه اینها برای زمینه سازی به منظور حمله ی اتمی باشه.... و این حرف بی اساس نیست چون اگر حافظه ی سیاسی بعضی ها ضعیف نباشه ، اوباما همین امسال ایران و کره ی شمالی رو به حمله ی اتمی تهدید کرد........الآن هم اسراییل داره بخاطر شرایط منطقه دچار حصر سیاسی میشه و از دستیابی ایران به سلاح هسته ای وحشت خیلی زیادی داره...بنابراین باید مراقب رفتار اونها بود ...نه اینکه صبح پاشیم ببینیم مثل 11 سپتامبر به یک جایی حمله کردن و بعدشم انداختن گردن یک عده ی دیگه......... و فرداشم دو تا کشورو اشغال کردن..........
متاسفانه ضعف سیاسی و بینش فکری باعث شده همیشه ما با نقشه های از پیش طراحی شده به صورت انفعالی برخورد کنیم....

esmikhani.m

عضو جدید
شما اگه از سیستم فکری فراماسون چیزی میدونستی ، میدونستی که از نظر فراماسون ها انرژی یعنی همه چیز ...از جمله نفت، بمب اتم، جنگ افزار و .....
اولین کشور فراماسون ، آمریکاست و اولین سازنده و استفاده کننده از بمب اتم هم همان کشور............

بحث بر روی تبلیغات برای سال 2012 بود که ادعا می کنن جهان به پایان میرسه و کره ی زمین نابود میشه و .....من گوشزد کردم باید مراقب بود چون ممکنه اینها برای زمینه سازی به منظور حمله ی اتمی باشه.... و این حرف بی اساس نیست چون اگر حافظه ی سیاسی بعضی ها ضعیف نباشه ، اوباما همین امسال ایران و کره ی شمالی رو به حمله ی اتمی تهدید کرد........الآن هم اسراییل داره بخاطر شرایط منطقه دچار حصر سیاسی میشه و از دستیابی ایران به سلاح هسته ای وحشت خیلی زیادی داره...بنابراین باید مراقب رفتار اونها بود ...نه اینکه صبح پاشیم ببینیم مثل 11 سپتامبر به یک جایی حمله کردن و بعدشم انداختن گردن یک عده ی دیگه......... و فرداشم دو تا کشورو اشغال کردن..........
متاسفانه ضعف سیاسی و بینش فکری باعث شده همیشه ما با نقشه های از پیش طراحی شده به صورت انفعالی برخورد کنیم....

اولین کشور فراماسون انگلیسه برادر....
در اصل نمیشه تاریخ شروع بکار معینی برای فراماسون دونست....ش
اولین سازنده بمب اتمم اگر اشتباه نکنم روسیه هست و در سال 1969 فکر کنم......اولین مصرف کننده آمریکاست....شما انگار اطلاعاتتون تکمیله
من راجبه سیستمهای استعمار فکری حرف زدم...نه جنگی....
فراماسون اول فکر رو تسخیر میکنه...برای همینم اولوییت با اونه ....سیستم تبلیغیش اینه که هر چیزیرو بخودش نسبت بده تا فکر شما عادت کنه که هر چیزی به اذنه اونه....
و کاری هم که اینجا شده همینه....
کسی نمیدونه پایان کیه چون شروع رو هنوز پیدا نکرده...
شاید همین که شما بگی هم بیفته...همونطور که میبینید الان ذهن شما آماده هست که حمله بشه..پس وقتی شما میگید میشه بقیه هم میگن پس اونا هم شک شما رو به یقین تبدیل میکنند....
همونطور که برای 11سپتامبر آماده کرده بودن
با عرض معذرت جواب مشروح تری تا چند ساعت دیگه براتون میزارم..

persian_sky

عضو جدید
[]
اولین کشور فراماسون انگلیسه برادر...
عجب معلوماتی! شما بهتره مستند arivals ساخته ی مسلمانان اروپا را از این لینک دریافت کنید و درآنجا گفته شده اولین کشور فراماسون کجاست!
http://www.zobdeh.ir/%D9%85%D8%A7%D9%84%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%A7/%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%B8%D9%87%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D8%A7.html
]اولین سازنده بمب اتمم اگر اشتباه نکنم روسیه هست و در سال 1969 فکر کنم......اولین مصرف کننده آمریکاست....
معلومه که داری اشتباه می کنی دوست عزیز... بایک سرچ ساده میتونی بفهمی که اولین سازنده و استفاده کننده آمریکاست ... اگه حوصله ی سرچ هم نداری به لینک زیر مراجعه کن...جالبه که تولید کننده و مصرف کننده رو هم مشخص کردی;) متاسفم که با این معلومات اندک ادعاهای بزرگی هم داری!
http://www.rasekhoon.net/news/Show-16125.aspx
شاید همین که شما بگی هم بیفته...همونطور که میبینید الان ذهن شما آماده هست که حمله بشه..پس وقتی شما میگید میشه بقیه هم میگن پس اونا هم شک شما رو به یقین تبدیل میکنند....
خب حالا ما باید چیکار کنیم ؟ سرمونو بکنیم زیر برف که اتفاقی نیفته؟

با عرض معذرت جواب مشروح تری تا چند ساعت دیگه براتون میزارم.
جواب مختصرت که کلی اشتباه داشت حالا بماند تا جواب مشروح..........................

آخرین ویرایش:

Mr.Hyde

عضو جدید
ما باید دست اونها رو بخونیم ...چرا ماباید همیشه انفعالی برخورد کنیم؟
اونها هر کاری دلشون میخواد انجام میدن و ما فقط تدافعی برخورد می کنیم
با توطئه ی 11 سپتامبر، 10 سال دنیا رو به نفع خودشون مدیریت کردن
خوندن دست كه شما نميتونيد !! يه سري راه برامون روشن شده كه معروفترينش سريال يا مستند arrivals هست كه خودمم ديدمش اما موضوع اينه كه شما زياد جو گير شديد يا به عبارتي كاسه داغتر از آش
اوني كه شما باهاش طرفين يه شخص نيست يه شركت نيست فراماسون ها هستن كه خودتم مثل من مستند(سريال) arrivals رو ديدي و ميدوني چه خبره
در ضمن من كي گفتم سرمو زير برف كنم مشكل حل ميشه ؟
لطفا خودتونو با ديگران مقايسه نكنيد
مشكل ؟ كو مشكل خودتون حتي نميتوني تعيين تكليف براشون بكني
باز شدين كاسه ي داغتر از آش
تا حالا كه اونا به اهداف نحس فراماسوني خودشون رسيدن متاسفانه
اما نه شما مهره اي هستيد نه من

از سيستم فكريشون خيلي خوب خبر دارم
در ضمن اوليشم آمريكا نبوده اوليش بريتانيا و بعدش آمريكا بوده
حمله بمب اتمي هم نظريه ي خوبيه
خوب موضوع اينه كه خودتونو عقل كل فرض كردين
نه برادر من ايني كه شما ميگيد ديگه كل جهان و ما ميدونيم
اين چه بحثيه كه ميكنيد ةخه آن چيز كه عيان است چه حاجت به بيان است
يعني نميگفتي ما توش ميمونديم ؟!
نه عزيز من همونطور كه شما اون مشتندو ديدي ما هم ديدم
اما خوب با دونستن اين مسئله الان اين وسط شما چي كار ميتوني بكني ؟
اين صحبتهايي كه كردين مثل اين ميمونه كه ميخواين الان برين يقشونو بگيرين
[]
عجب معلوماتی! شما بهتره مستند arivals ساخته ی مسلمانان اروپا را از این لینک دریافت کنید و درآنجا گفته شده اولین کشور فراماسون کجاست!
http://www.zobdeh.ir/%D9%85%D8%A7%D9%84%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%A7/%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%B8%D9%87%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D8%A7.html
معلومه که داری اشتباه می کنی دوست عزیز... بایک سرچ ساده میتونی بفهمی که اولین سازنده و استفاده کننده آمریکاست ... اگه حوصله ی سرچ هم نداری به لینک زیر مراجعه کن...جالبه که تولید کننده و مصرف کننده رو هم مشخص کردی;) متاسفم که با این معلومات اندک ادعاهای بزرگی هم داری!

جواب مختصرت که کلی اشتباه داشت حالا بماند تا جواب مشروح..........................
پيشنهاد ميكنم آره كه همه ببينن اين مشتند(سريال) رو
اما اون اولين رو تو اون مستند گفته واضحم گفته

esmikhani.m

عضو جدید
[]
http://www.zobdeh.ir/مالتی-مدیا/تصویری/مستند/دانلود-مستقیم-مستند-ظهور-با-زیر-نویس-فا.html

با عرض معذرت اطلاعات در باره اتم اشتباه بود چون اولین بمب اتم ساخته مشترک انگلیس و آمریکا در پرو÷ه منهتن بود...این درست...
در این که اولین کشور فراماسونی کجاست هیچ اطلاع دقیقی نیست و هیچ تاریخ معینی نداره...ولی قدیمیترین سند فراماسونی مال بریتانیاست که در حال حاضر در کتابخانه ملی اسکاتلند نگهداری میشه...که بر میگرده به اتحاد معماران یهودی برای نابودی کلیسا..البته در این موردم ابهاماتی وجود داره....
راجبه فراماسونها هم منابع زیاده که خیلیاش با هم همخونی نداره...
نمیشه به 2 تا مستند و سخنرانی تکیه کرد که شما کردی...
میخوای نزدیک به 3000 صفحه جزوه در این رابطه دارم....
ولی اونایی رومیگم که حداقل 3 تا منبع گفته باشن....
گفته های شما منوط به یه فیلمه...مثل این میمونه که بگی من یه کتاب در رابطه با هخامنشیان خوندم تمام جزییاتشم میدونم...ولی باید چند تا منبع رو خوند تا حداقل بشه معتبرهاشو جدا کرد
شما تا حالا جواب اشتباه ندادی .... من کتاب باز نمیکنم جلو خودم از تو اونا بگم .جواب شما رو هم چون با عجله دادم اشتباه شد
من ادعایی ندارم ادعا رو شما داری که میخوای جلوی اونها رو بگیری...اگر بقیه تونستن شما هم میتونی
نه سرت رو بیار بیرون نظرت رو راجب به سیستم تبلیغاتی فراماسون بگو.....
شما بیشتر دنباله بهونه برای ایراد گرفتنی تا جواب دادن....

esmikhani.m

عضو جدید

من راجبه سیستم تبلیغاتیشون گفتم که شما هم تو دامش افتادی

persian_sky

عضو جدید
من راجبه سیستم تبلیغاتیشون گفتم که شما هم تو دامش افتادی
من فکر می کنم این شما هستی که در دام سیستم فکری تبلیغاتی اونها افتادی چون تحت تاثیر تبلیغات اونها به صورت وانهاده رفتار می کنی .... نه پیشنهادی برای مقابله داری و نه راهی برای مبارزه.... حتی کسی رو هم که در این مورد حرف میزنه محکوم می کنی چون این رو هم در راستای تبلیغ برای اونها میدونی و این یعنی نوعی ترس از سیستم فکری فراماسون .... شما فقط نظاره گر هستی تا هر چه شود و هر چه پیش آید... و این یعنی همون چیزی که فراماسون ها میخوان ... یعنی وانهادگی در برابر قدرت نرم اونها ..... من فکر نمی کنم بحث و تجزیه و تحلیل و راهکار مقابله ، به نفع سیستم تبلیغاتی اونها باشه ، بالعکس فکر می کنم هر چقدر در این مورد روشنگری کنیم باعث کمتر شدن تاثیر اقدامات اونها میشه ... به نظر من نباید از مرموزانه بودن این سیستم پوشالی ترسید... اینها با همه ی توان فکری و تبلیغاتی و مالی خودشون گاهی ضعیف ترین و بیچاره ترین ها هستند.....

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
مستند ظهور شما کشت منو :smile:.........همین امروز میخرم ببینم توش چه خبره که شما همش میگین!:surprised:

:biggrin::biggrin::biggrin:

فکر میکنم دلیل پرطرفداریش جالب بودنشه نه سیاست !!!
چون خودم سیاسی نیستم و از طریق یکی از دوستانم که در فرانسه درس میخواند با این فیلم اشنا شده بودم.
اما همون موقع به بچه های باشگاه خبر دادم.
من نمیگم هر چی این فیلم میگه درسته اما کلا جای فکر و تحقیق داره.
خود سازندگانش هم همینو میگفتن. میگفتن تحقیق کنید.

اما درباره افتادن سایه برج روی مکه و...مگه عظمت کعبه به هیکلشه؟
البته کاش مکه دست یک ادم با شعوری میافتاد تا شاهد این جور حرکات نباشیم.
اما کعبه قداستش رو از ساختمانش نداره. ساختمان اون ساده ساده است.
قداست این خانه به خداست.
ما ترسی از این جور حرکات نداریم.

مگه یزید خانه کعبه را اتش نزد.
چی شد ؟
تونست از بین ببره اونو؟

رو سیاهی به زغاله.
هر غلطی بکنند کاری از پیش نمیبرن.

esmikhani.m

عضو جدید
من فکر می کنم این شما هستی که در دام سیستم فکری تبلیغاتی اونها افتادی چون تحت تاثیر تبلیغات اونها به صورت وانهاده رفتار می کنی .... نه پیشنهادی برای مقابله داری و نه راهی برای مبارزه.... حتی کسی رو هم که در این مورد حرف میزنه محکوم می کنی چون این رو هم در راستای تبلیغ برای اونها میدونی و این یعنی نوعی ترس از سیستم فکری فراماسون .... شما فقط نظاره گر هستی تا هر چه شود و هر چه پیش آید... و این یعنی همون چیزی که فراماسون ها میخوان ... یعنی وانهادگی در برابر قدرت نرم اونها ..... من فکر نمی کنم بحث و تجزیه و تحلیل و راهکار مقابله ، به نفع سیستم تبلیغاتی اونها باشه ، بالعکس فکر می کنم هر چقدر در این مورد روشنگری کنیم باعث کمتر شدن تاثیر اقدامات اونها میشه ... به نظر من نباید از مرموزانه بودن این سیستم پوشالی ترسید... اینها با همه ی توان فکری و تبلیغاتی و مالی خودشون گاهی ضعیف ترین و بیچاره ترین ها هستند.....

اول اینکه اگر سیستم پوشالی هست پس چرا این همه قدرت داره و ما داریم اینجور تلاش میکنیم برای شناخت و مبارزه با اون.....پس پوشالی نیست...
من راهکارم مشخصه ما اول شناخت کافی نسبت به سیستمهای فکری کاری تبلیغاتی اونها داشته باشیم و و بعد از تجزیه تحلیل اون راهکارها رو معلوم کنیم....
میشه با نونع راه پیشرفت با آگاهی سازی عمومی که غلطه بنظر من چون این روش اصلا بنظرم جواب نمیده به 2دلیل افکار عموم دچار هرج و مرج میشه...2-باز هم اونها برنده بازی هستند چون ذهنیت حکمرانیشون رو دارند غالب میکنند به افکار مردم....
به نظرم باید نهادهای قدرتمند تر و اندیشکده ها در سطوح بالا فکری مبارزه کنند اون هم به صورت پنهان....چرا تعارف من در اون سطح نیستم که بخوام در این زمینه نظریه پرداز باشم....
اگر ما و شما هم میخوایم مبارزه کنیم و روشنسازی این مسایل باید خیلی آهسته و پیوسته جلو بریم این مستندهایی که الان اومده بیرون بدتر باعث تشویش افکار شده...
روشن سازی در سطح جامعه و بصورت زیر پوستی نه انقدر نمایان

saeid223

عضو جدید
هیچ اتفاقی قرار نیست
اینا فقط القائات خود ماست:smile:
اون ها به سرعت برق در حال پیشرفتن
ما به سرعت برق در حال ش*ی*ل*ت*ر
خبر خوب: امروز صبح رپیدشیر هم ش*ی*ل*ت*ر شد
حالا ما فراماسون هستیم یا اونا؟
تمام

Goonay

عضو جدید
قوم مایا پدید آورنده یکی از دقیق ترین و پیچیده ترین تقویم های تاریخ هستند. تقویم مایا از سه سیستم متفاوت تاریخ نگاری به طور موازی استفاده می کرده است. این سه سیستم عبارتند از سیستم شمارش بلند یا شمارش طویل (Long Count)، تزولکین (Tezolkin) و هاب (Haab) یا تقویم مردمی.
در تقویم مایا، معمولا به جای نمایشی مانند 15/10/1388 در تقویم خورشیدی، با رشته ای از اعداد و حروف مواجه می شوید، مثل: 4Zotz,3Cimi,12.18.16.2.6 . در این رشته عجیب و غریب 12.18.16.2.6 ، تاریخ در سیستم شمارش طویل است؛ 3Cimi تاریخ سیستم تزولکین و 4Zotz نمایش تاریخ هاب.
آنچه مبنایی برای پیش بینی پایان جهان دانسته می شود، تقویم شمارش طویل است. این تقویم رشته ای از چند عدد است که از راست به چپ نوشته می شوند و تعداد روزها بر مبنای مبدا تاریخ مایا را نشان می دهد. واحدهای اعداد به ترتیب زیر هستند: کین: 1 روز/ یونال: 20کین(20روز)/ تون: 18 یونال (360روز)/کاتون:20 تون (20 سال شمسی)/ باکتون: 20 کاتون (394 سال شمسی) . واحدهای کین، تون و کاتون از 0 تا 19 یونال از 0 تا 17 و باکتون از 1 تا 13 شمرده می شوند. البته واحدهای بزرگ تری هم در تقویم مایا تعریف می شود.
داستان پیش بینی نابودی جهان بر مبنای همین سیستم محاسبه رواج یافته است. بر اساس برخی از روایت ها، پایان بکتون سیزدهم به معنی پایان یک دوره کامل تاریخ است و با توجه به مبدأ این تقویم (11 آگوست 3114 پیش از میلاد) بکتون سیزدهم در 21 سپتامبر 2012 به پایان می رسد.
اما نکته جالبی که از دید هزاره انکارها به دور مانده این است که مایاها در سیستم خود، زمان پس از بکتون 13 را هم پیش بینی کرده اند. ای سی کراپ- مدیر رصدخانه گریفن- در مقاله ای در مجله اسکای اند تلسکوپ آورده است که بر مبنای مربوط به شاه یاکال (قرن 7 میلادی) ، او پیش بینی کرده است که در تاریخی معادل 15 اکتبر 4772 میلادی، مراسمی به یادبود بر تخت نشستن او برپا خواهد شد. در واقع هیچ یک از کتیبه های مایایی، نشانی از پایان جهان در پایان بکتون 13 ندارد.

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
قوم مایا پدید آورنده یکی از دقیق ترین و پیچیده ترین تقویم های تاریخ هستند. تقویم مایا از سه سیستم متفاوت تاریخ نگاری به طور موازی استفاده می کرده است. این سه سیستم عبارتند از سیستم شمارش بلند یا شمارش طویل (Long Count)، تزولکین (Tezolkin) و هاب (Haab) یا تقویم مردمی.
در تقویم مایا، معمولا به جای نمایشی مانند 15/10/1388 در تقویم خورشیدی، با رشته ای از اعداد و حروف مواجه می شوید، مثل: 4Zotz,3Cimi,12.18.16.2.6 . در این رشته عجیب و غریب 12.18.16.2.6 ، تاریخ در سیستم شمارش طویل است؛ 3Cimi تاریخ سیستم تزولکین و 4Zotz نمایش تاریخ هاب.
آنچه مبنایی برای پیش بینی پایان جهان دانسته می شود، تقویم شمارش طویل است. این تقویم رشته ای از چند عدد است که از راست به چپ نوشته می شوند و تعداد روزها بر مبنای مبدا تاریخ مایا را نشان می دهد. واحدهای اعداد به ترتیب زیر هستند: کین: 1 روز/ یونال: 20کین(20روز)/ تون: 18 یونال (360روز)/کاتون:20 تون (20 سال شمسی)/ باکتون: 20 کاتون (394 سال شمسی) . واحدهای کین، تون و کاتون از 0 تا 19 یونال از 0 تا 17 و باکتون از 1 تا 13 شمرده می شوند. البته واحدهای بزرگ تری هم در تقویم مایا تعریف می شود.
داستان پیش بینی نابودی جهان بر مبنای همین سیستم محاسبه رواج یافته است. بر اساس برخی از روایت ها، پایان بکتون سیزدهم به معنی پایان یک دوره کامل تاریخ است و با توجه به مبدأ این تقویم (11 آگوست 3114 پیش از میلاد) بکتون سیزدهم در 21 سپتامبر 2012 به پایان می رسد.
اما نکته جالبی که از دید هزاره انکارها به دور مانده این است که مایاها در سیستم خود، زمان پس از بکتون 13 را هم پیش بینی کرده اند. ای سی کراپ- مدیر رصدخانه گریفن- در مقاله ای در مجله اسکای اند تلسکوپ آورده است که بر مبنای مربوط به شاه یاکال (قرن 7 میلادی) ، او پیش بینی کرده است که در تاریخی معادل 15 اکتبر 4772 میلادی، مراسمی به یادبود بر تخت نشستن او برپا خواهد شد. در واقع هیچ یک از کتیبه های مایایی، نشانی از پایان جهان در پایان بکتون 13 ندارد.

دستت درد نکنه
فقط مواظب باش پاچتو کسی نگیره...

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
-
رد پای فراماسون ها در ایران و جهان +عکس (قسمت 5)
نمایی از یکی از شعبه های موسسه قوامین در شرق تهران. این بنا با طراحی شبیه به ابلیسک (obelisk) است. اما نکته ای که قابل تامل است اینه که ماسون ها در حال عادی کردن بنای هرم مانند و ابلیسک (obelisk) مانند اند. وقتی هرم برای مردم عادی شد در اون زمان راحت تر میشه چشم و هرم رو در برابر هم گذاشت .

----------------------------------------------------------------------
2- آرم بازی معروفAssassin's که به شکلی گونیا و پرگار را تداعی میکند. البته داستان خود این بازی هم جای تامل دارد. جالبه بدونید که شبکه آموزش با غفلت تمام این بازی رو تبلیغ کرد

3- این رو که همه میشناسند. کارخانه کوکاکولای مشهد با طراحی ستاره صهیون. البته تا اون جایی که اطلاع دارم این کارخانه (احتمالا) قبل از انقلاب ایجاد شده است . و مطلب دیگر آرم کوکاکولا است که به شکل ماهرانه ای علیه مسلمانان درست شده .

4- نفوذ نماد های مشکوک به فراماسون در روستاها. توجه داشته باشید؛ در این جا فقط چشم به کار رفته و شکلی مثل مثلث در زیر آن است. همان طور که ذکر شد چشم تنها و مثلث تنها به نشان ماسونی بودن در اکثر موارد نیست .اما عادی جلوه دادن این نماد ها درجایی که اصلا ربطی ندارد، احتمال ماسونی بودن بنا رو نشان میدهد. مثلا نماد چشم در چشم پزشکی ها عادیست مگر این که با مثلث به کار رود . البته این نکته هم ذکر شود که افراد درون این خانه عضو لژ های ماسونی نیستند، فقط از روی غفلت یا مد شدن، چشم را در خانه قرار داده اند.

5- این بنا رو هم همه میشناسند و به خاطر موقعیت جغرافیایی و دست اندازی های افراد آن، هیچ شکی در ماسونی بودن آن نیست. ساختمان پنتاگن با طراحی ستاره 5 پر (پنتاگرام ) که تصویر شیطان ماسون ها رو نشان میدهد.

6- بنای عجیب و نامتعارف هرم در کنار یک (احتمالا) مسجد. این بنا در تبریز واقع شده. این بنا همان مسئله عادی جلوه دادن هرم رو تداعی میکند و به طرو خاص نمیتوان گفت که ماسونی است.

7- آرم شرکت Fuse با طراحی مثلث و راسی (تقریبا) درخشان یا متفاوت. متفاوت بودن راس این مثلث احتمال ماسونی بودن آرم رو افزایش داده .

8- آرم دو تیم فوتبال اروپایی. در آرم های فوتبال عموما نماد های ماسونی دیده میشود که باید با دقت اون ها رو بررسی کرد . در این جا عدد 13 (که یکی از اعداد ماسون هاست) و ستاره وارونه پنتاگرام که همان تصویر شیطان است؛ به روشنی دیده میشود.

9- گارد ریل های خیابان ولی عصر در تهران . در این جا نماد چشم را بدون هیچ تقارنی با محیط میبینیم. واقعا چرا این گارد ریل ها به این شکل درآمده اند؟ پاسخ روشن است، عادی کردن نماد چشم در جامعه . وقتی نماد چشم و هرم در جامعه عادی شد درآن وقت راحت تر می توان این دو را بر روی هم منطبق کرد و نماد هرم و چشم فراماسون ها رو ایجاد کرد.

10 - این بنا، یک ساختمان مسکونی در خیابان بهار شیرازی تهران است که با طراحی شبیه به ابلیسک (obelisk) ایجاد شده. البته باز هم تاکید میشود که اعضای این ساختمان فراماسون نیستند؛ بلکه فقط ساختمان مشکوک به فراماسونری است .

11 - پروژه برج شاهنامه در تهران. این بنا که با طراحی ابلیسک (obelisk) ایجاد شده است، در کنار میدان فردوسی است. این بنا از چند کیلومتر آن طرف تر هم نمایان است . معلوم نیست که چرا در کشور هیچ قانونی برای ایجاد ساختمان ها به شکل نامقارف و غیر اسلامی وجود ندارد.

12- این دو بنا در ورودی طرح نواب در جنوب تهران واقع شده است .این دو بنا از دو جهت ماسونی اند. اول این که به شکل بنای ابلیسک (obelisk) که یکی از نماد های ماسون هاست ایجاد شده . و دوم که از اصلی ترین دلایل است اینه که به شکل دو ستون (از نظر ماسون ها) معبد سلیمان ایجاد شده است. یک اتفاق جالب هم در هنگام تصویر برداری افتاد و اون هم این بود که در تصویر 13(سیزده از اعداد فراماسون هاست) ثانیه مانده که چراغ سبز بشه که درنوع خودش جالبه!
برای درک بهتر از ماسونی بودن این بنا لطفا این کلیپ رو دانلود کنید :
برای دانلود این جا کلیلک کنید

esmikhani.m

عضو جدید
متاسفانه یا خوشبختانه با تو نبودم
به خودت شک داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

متاسفانه بعضی وقتا حساب کار از دستت در میره....
به خودم شک ندارم به چیزای دیگه شک دارم....
حرف زشت ...زشته
یا به من زدی یا کس دیگه قرار نیست به کسی بی احترامی بشه...
احتمالا معنی حرفتو میدونی

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه بعضی وقتا حساب کار از دستت در میره....
به خودم شک ندارم به چیزای دیگه شک دارم....
حرف زشت ...زشته
یا به من زدی یا کس دیگه قرار نیست به کسی بی احترامی بشه...
احتمالا معنی حرفتو میدونی

بابا تو با ادب اصلن تو فردوسی از ما بکش بیرون من هرجوری دلم بخاد هستم
تو از کجا میدونی به من بی احترامی نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟