میدونی21 دسامبر2012 قراره چه اتفاقی بیفته؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی خوای بگی فراماسونری از 2500 سال پیش در ایران وجود داشته ؟!!!!!!!

اونی که شما میگی فروهر هستش و معنی هر قسمتش کاملا مشخصه........... بدون علم در مورد چیزی صحبت نکنید ......... اگه بری تخت جمشید میتونی نماد فروهر رو اونجا ببینی............و کسی هم که فروهر رو ضبط کرده نشان از علم کمش در مورد تاریخ کشور خودشه ........

یانِ نِگاره (نقش) فِرَوَهَر

روشن تر و نیک تر بدانیم سَمبُل و نَماد فِرَوَهَر شامل سه پَند نیک: اندیشۀ نیک، گفتار نیک و کِردار نیک برای پیروانِ کیش اَشو زَرتُشت است.

۱) نِگاره فِرَوَهَر از سر تا سینه،نقش پیرمردیست که تجربه، جهاندیدگی و داناییِ پیرانِ دانا و باخِرَد را می نمایاند.
۲) دستِ اَفراشته به سمت بالا، نشانۀ ستایش به درگاهِ آفریدگار و والامَنشی و بالا اندیشی است.
۳) حلقۀ دایره ای که در دستِ پیر مرد قرار دارد، نشانۀ پیمان با پروردگار و همبستگی هاست.
۴) بال های گشوده، نشانۀ اَندیشه، گفتار و کِردارِ نیک است که با پیروی از آن، بشر به کمال می رسد و نیز نشانۀ برابری هاست. خط های روی بالِ فِرَوَهَرهم نشانۀ از سی و سه اَمشاسپندان (نام فرشتگان) می باشد.
۵) حلقۀ میانِ نگاره، نشانۀ بی پایانی روزگار، و برگشتِ رفتار و کردار آدمی به خود اوست.
۶) دو رشتۀ آویز، یکی در سمتِ راست، نماد سِپَنتا مِینوبه چَم (به معنا)، مقدس، راهنمایی به نیکویی ها، اندیشۀ نیک و سازندگی است و دیگری درسمتِ چپ نماد اَنگِرَه مِینو به چَم (به معنا)، اهریمن، راهنمای بدی و مظهرِ شَرّ و فساد و پَلیدیست. این دو رشتۀ آویز به چم (به معنی) دو نیروی متضاد نیکی و بدیست، که در نهادِ آدمی وجود دارند و نشانه‌ای برای مبارزۀ همیشگی و درونی برای سازندگی‌هاست.
۷) دامندر سه ردیف در پایینِ نگاره، نشانۀ بداندیشی، بد گفتاری و بد کرداری است که در پایین قرار دارند، به‌این چم (معنی)، که بدی ها باید به زیرِ پا افکنده شوند.
۸) فَرتورِ(عکس) فِرَوَهَر،رویش به سمت راست (نه چپ) است که سوی راست همان سوی خاور (شرق) است که به چمِ (به معنا) روشنایی، راستی، پاکی و شادی است.
واژۀ فِرَوَهَر از دو واژه فِرَه به چمِ «پیش رو»، ووَهَر به چمِ «بَرَنده و کِشَنده»تشکیل شده است و به چمِ (به معنایِ) «پیش بَرندۀ جوهَرِ تن و روان» است که بشر را بسوی پیشرفت و رسایی و جاودانی رهبری می کند.
فِرَوَهَر یکی از بخش‌های پنج گانه وجودِ بشر (تن و روان، جان، وجدان و فروهر) است و فِرَوَهَر در حقیقت ذرّه‌ای از پرتوِ اَهورایی (یزدان) است که در وجودِ بشر نهاده شده است.
این اثر از دوره هخامنشیان باقی مانده است و بَر سَردرِ بنایِ تاریخیِ کهَن تخت جمشید به نام کاخِ سه دروازه نقش بسته است. این نگاره را که در پاسارگاد و نقش رستم نیز حَکّ شده است،برخی به اشتباه اَهورامَزدا می نامند.
زرتشتیان نیک اندیش و باورمند به گفته‌های خردمندانۀ اَشو زَرتُشت (زرتشت پاک)، نَقش فِرَوَهَر را که قدمتی بس طولانی دارد، سالهای سال است که به عنوانِ نماد یا نشان برای خود برگزیده اند. برخی از خوش باوران و نیک نهادان، نیز که آشنا به کار بُرد نمادِها و یا نمادِ فِرَوَهَر نیستند و آن را فقط زیبا و دلنشین می پندارند، با این تصورکه از نژادِ آریایی هستند،از آن استفاده می کنند. بدون توجه به این که در سرزمینِ باستانیِ ایرانِ آریایی نژاد، نژادهای گوناگونی چون آشوری ها، کلدانی ها و مادها و دیگر نژادها زندگی می کردند که پس از گذشت زمان، هنگامی که آنان نیز به دین یا مذهبی پایبند شدند، نمادِ آن دین ها را برگزیدند.
در طی دوره‌های طولانی در تاریخ این سرزمین، گهگاهی خراشی بر کشور اَهورایی وارد شده، ولی برای همیشه نقشِ فِرَوَهَر پاک در فرهنگ این سرزمین، درخشان و ابدی باقی خواهد ماند. با توجه به اصل این نماد یا آرم، بهتر است با رعایتِ به‌جا و احترام به قوانین و نمادهایدین زرتشتی و دین های دیگر، دین و فرهنگ خود را بهتر بشناسیم و آن را پاس بداریم.
با اندیشۀ نیک ، گفتار نیک و کردار نیک

سمیرا جان
این داستانها همچنان ادامه داره
منم دیگه میرم که مزاحم متال بازان و فراماسون شناسان نشم

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سمیرا جان
این داستانها همچنان ادامه داره
منم دیگه میرم که مزاحم متال بازان و فراماسون شناسان نشم

آخه حامد جان منم سخنرانی اون آقای دکتر رو گوش دارم حتی اگه به حرف های خودش هم بخوایم استناد کنیم ...... میگه که همه جا ممکنه فراماسون وجود داشته باشه..... هر کس که ما مبینیم ممکنه فراماسون باشه.......پس حتی به خود اون هم نمی شه اعتماد کرد..........

منم فکر کنم برم بهتر باشه.......

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون قراره در تاریخ 21 دسامبر 2012 در ساعت 11:11 برجی که داره توسط فراماسون هادر مکه ساخته میشه افتتاح شود.
و طوری ساخته میشه که سایه برج روی خانه خدا میفته!!!!
یعنی خداوند زیر سایه شیطان(البته به عقیده خودشون)
کعبه ، خدا نیست که زیر سایه رفتنش خدا رو زیر سایه ببره....

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وه عجب 20 صفحه ای پر کردید، من میخواستم بیام و در بحث شرکت کنم، یکی بگه بحث به کجا رسیده، در حد خودم شرکت کنم توی بحث...

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب جالب شد ما فرافکنی میکنیم؟
هیشکی جواب سوال های مارو نداده که؟
من یه چیزی اشتباه گفتم آره بلک متال و بلک سبت سبک هستند
منظورم گروه دی ساید بود به معنای خداکش....
در ضمن مرلین منسون نمادینه آره؟؟؟؟
خودشو تو مصاحبش خدا معرفی کرد؟؟؟؟؟
میخای بحث کنیم باشه بیاید جلو....
روی سنگ قبر جورج واشنگتن یه پرگار گونیا و تک چشم هست؟
این چیه؟؟؟
بازی های سونیک وسوپر ماریو که دست کش سفید دارند چیه؟؟؟؟
درضمن در جلوی موزه پاریس بنایی شیشه ای ساخته شده که 666 تا قطعه داره که فراماسونها ساخته اند
666 عدد مربوط به کیه؟
شیطان که نیست؟؟؟؟؟نه؟؟؟؟؟
دلار امریکا چرا روش از اهرام مصر هست که سرش جدا شده و توش یک چشم قرار داره؟؟؟
اون تک چشم نماد کیست؟؟؟؟؟

esmikhani.m

عضو جدید
در ضمن مرلین منسون نمادینه آره؟؟؟؟دوست عزیز ما نگفتیم مرلین منسون خواننده متال نیست...بذاز یه اطلاعاتی راجب به مرلین منسون و شیطان پرست ها بهت بدم....
مرلین منسون از جمله خوانندهای متالیه که به علت نداشتن ساختار قوی در موسیقی رو اورد به کارهای تبلیغاتی مثل س...با اعضای خانواده شیطان پرستی و ضد خدایی بودن و....
در اصل شیطان پرستی از زمانی وارد متال شد که گروههای معمولی برای رسیدن به اسم و رسم به این کار پرداختن تو پستهای قبلم راجب به تاریخچه متال یه شرحی گفتم خدمتتون
حتی بخاطر اینکه متال یکی از زیر شاخهای راک و راک سرچشماش در بلوز هست و بلوز یه موسیقی کلیسایی هست که سیاه پوستان برای اعتراض به مسایل اجتماعی ابداع کردند
اگر شما تاریخچه اکثر گروهان متال و راک رو بخونی کاتولیکهای متعصب بودند البته تاثیر گذارها نه این در پیت هاش..در اصل متال روشنگر مسایل تاریک دنیا ماست...همانطور که موسیقی پاپ به جنبه های زیبا زندگی میپردازه...پس اینکه یه شیطان پرست بیاد از موسیقی متال پیروی کنه دلیل بر بدی این نوع سبک نیست...مثل چاقوی جراحی....
خودشو تو مصاحبش خدا معرفی کرد؟؟؟؟؟جواب این رو هم که در بالا دادم که چون مرلین منسون از اولین کسایی بود که به این راه کشیده شد شد نماد اینها شدوووو اینکه چون رسانهای شد تبدیل شد تماد...وگرنه منسون اصلا خواننده متال بزرگی نیست
روی سنگ قبر جورج واشنگتن یه پرگار گونیا و تک چشم هست؟خوب اصلا اون فراماسون ببین چه کارهایی که برای آمریکا نکرد ...در ضمن شما اگر تاریخچه فراماسون رو بخونی میبینی که ما ل÷ فراماسون داریم که مخفیانه کارهای خیر میکردن...این نتیجه نگاه کلی به این قضایاست....
این چیه؟؟؟
درضمن در جلوی موزه پاریس بنایی شیشه ای ساخته شده که 666 تا قطعه داره که فراماسونها ساخته اند
666 عدد مربوط به کیه؟
آقا اینهایی که شما میگی درست ولی میگم شما نگاه کلی به قضایا میکنی تمام فراماسونها شیطان پرست نیستند...
شما نوع نگاهت رو باید عوض کنی....الان جوری شده چون اطلاعات مکفی در این زمینه نیست هر شخصی هر چقر مفید رو میخوان خراب کنند میگن فراماسونه....در صورتی که اینطور نیست میشه هر گروهی که برای یک تاثیر بسزا در زمینه با هم یک ج÷ رو تشکیل میدن و با هم شروع میکنند
من میرم تا ساعت 2 بر میگردم جواباتون رو میبینم فعلا

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا اینهایی که شما میگی درست ولی میگم شما نگاه کلی به قضایا میکنی تمام فراماسونها شیطان پرست نیستند...
شما نوع نگاهت رو باید عوض کنی....الان جوری شده چون اطلاعات مکفی در این زمینه نیست هر شخصی هر چقر مفید رو میخوان خراب کنند میگن فراماسونه....در صورتی که اینطور نیست میشه هر گروهی که برای یک تاثیر بسزا در زمینه با هم یک ج÷ رو تشکیل میدن و با هم شروع میکنند
من میرم تا ساعت 2 بر میگردم جواباتون رو میبینم فعلا
من کی گفتم همه فراماسون ها شیطان پرستن؟
اگه بعضی حرفا منو قبول داری پس چرا میگی من فرافکنی میکنم؟؟؟

esmikhani.m

عضو جدید
من کی گفتم همه فراماسون ها شیطان پرستن؟
اگه بعضی حرفا منو قبول داری پس چرا میگی من فرافکنی میکنم؟؟؟
نه تو بعضی از پستهاتون رو گفتم فرا فکنی میکنید...
میخواید یکی یکی پستهاتون رو بذارم...؟
دلیل نمیشه چون بعضی از حرفاتون رو قبول دارم بگم همه حرفاتون درسته متاسفانه شما اصلا به حرف بقیه اهمیت نمیدید خیلی راجبه قوانین تبلیغات فراماسون صحبت کردم...
ولی هیچ جوابی ندادید
خیلی حرفها زدم که بی جواب موند سوالاتی کردم که بی جواب موند....
بازم میگم فراماسون نمود یک کشور زیر زمینی هستش که در بطن اون هم کارهای خوب انجام میشه هم بد هم زشت هم زیبا فقط ما داریم توش یه نمه غلو میکنیم...
خیلی چیز هایی که جوابی براش نیست رو میکنیم فراماسونی و یه چیزی از توش در میاریم
اگر جرج واسنگتن یک فراماسونهست و میخواست رو نظم نوین جهانی تاثیر گذار باشه بهش تبریک میگم چون به خواستش با تمام وجود جامعه عمل پوشوند و باعث شد کشورش الان ابر قدرت باشه...

و به رویاش جامعه عمل پوشوند ولی ما چی یه عده آدم که صبح تا شب حرف صد تا یه غاز میزنیم هیچ عمل مثبتی ازمون سر نمیزنه....
در آخر راجبه اون حرفی که گفتم نا خواسته داری تبلیغ میکنی بیشتر دقت کن....

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه تو بعضی از پستهاتون رو گفتم فرا فکنی میکنید...
میخواید یکی یکی پستهاتون رو بذارم...؟
دلیل نمیشه چون بعضی از حرفاتون رو قبول دارم بگم همه حرفاتون درسته متاسفانه شما اصلا به حرف بقیه اهمیت نمیدید خیلی راجبه قوانین تبلیغات فراماسون صحبت کردم...
ولی هیچ جوابی ندادید
خیلی حرفها زدم که بی جواب موند سوالاتی کردم که بی جواب موند....
بازم میگم فراماسون نمود یک کشور زیر زمینی هستش که در بطن اون هم کارهای خوب انجام میشه هم بد هم زشت هم زیبا فقط ما داریم توش یه نمه غلو میکنیم...
خیلی چیز هایی که جوابی براش نیست رو میکنیم فراماسونی و یه چیزی از توش در میاریم
اگر جرج واسنگتن یک فراماسونهست و میخواست رو نظم نوین جهانی تاثیر گذار باشه بهش تبریک میگم چون به خواستش با تمام وجود جامعه عمل پوشوند و باعث شد کشورش الان ابر قدرت باشه...

و به رویاش جامعه عمل پوشوند ولی ما چی یه عده آدم که صبح تا شب حرف صد تا یه غاز میزنیم هیچ عمل مثبتی ازمون سر نمیزنه....
در آخر راجبه اون حرفی که گفتم نا خواسته داری تبلیغ میکنی بیشتر دقت کن....
بله میدونم چی میگی
نفهم نیستیم داداش...
مگه به سوالا من کسی جواب داد اصلن موضوع تاپیک یه چی دیگه بود....
که به اینجا رسید اونایی که شر کردند در رفتند
من به حرف بقیه اهمیت نمیدم؟
دو سه نفر شدن همه دیگه نه؟
وقتی کسی با جبهه گیری حرف بزنه با من به هیچ حرفیش گوش نمیدم...
خوبه ما علیه شیطان حرف زدیم
علیه خدا هم حرف میزدم شما این حرفارو به من میزدید
مشکل جایه دیگه هست...

noirgalaxy

عضو جدید
تقصیر خود ماست
اگه بر مسلمونا تسلط نداشتن از این قلطا می کردن که ساختمون بلند تر از کعبه رو کنار اون بسازن
یه جورایی توهین هست به نطر من به همه مسلمونا اما حیف که مسلمونا فقط دنبال شکم و راحت طلبی بودن و هستن

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقصیر خود ماست
اگه بر مسلمونا تسلط نداشتن از این قلطا می کردن که ساختمون بلند تر از کعبه رو کنار اون بسازن
یه جورایی توهین هست به نطر من به همه مسلمونا اما حیف که مسلمونا فقط دنبال شکم و راحت طلبی بودن و هستن

گور بابای همه اونا به خدا منم حرفم تو تاپیک همین بود

esmikhani.m

عضو جدید
بله میدونم چی میگی
نفهم نیستیم داداش...
مگه به سوالا من کسی جواب داد اصلن موضوع تاپیک یه چی دیگه بود....=من به اکثر سوالاتتون پاسخ دادم..موضوع تاپیکم خودتون به اینجا کشوندید نه کسه دیگه ای
من به حرف بقیه اهمیت نمیدم؟این یعنی یه ضعف بزرگ پس منم به حرفای شما گوش ندم همینجور حرف خودم رو بلغور کنم
دو سه نفر شدن همه دیگه نه؟منظورتون رو متوجه نشدم
وقتی کسی با جبهه گیری حرف بزنه با من به هیچ حرفیش گوش نمیدم...من اصلا با جبهه گیری حرف نزدم شما جبهه گیری تصور کردی و همین تصور اشتباهتون باعث شد به حرفها هیچ توجهی نکنید
علیه خدا هم حرف میزدم شما این حرفارو به من میزدید =متاسفانه من دیگه نمیدونم به شما چه جوابی بدم...
مشکل جایه دیگه هست...[/QUOTE]مشگل کجاست؟مشگل جایی نیست جز یه پا داشتن مرغ شما هر چی که ما گفتیم شما سر پله اولت ایستادی

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله میدونم چی میگی
نفهم نیستیم داداش...
مگه به سوالا من کسی جواب داد اصلن موضوع تاپیک یه چی دیگه بود....
من به حرف بقیه اهمیت نمیدم؟
دو سه نفر شدن همه دیگه نه؟منظورتون رو متوجه نشدم
وقتی کسی با جبهه گیری حرف بزنه با من به هیچ حرفیش گوش نمیدم...من اصلا با جبهه گیری حرف نزدم شما جبهه گیری تصور کردی و همین تصور اشتباهتون باعث شد به حرفها هیچ توجهی نکنید
علیه خدا هم حرف میزدم شما این حرفارو به من میزدید =متاسفانه من دیگه نمیدونم به شما چه جوابی بدم...
مشکل جایه دیگه هست...[/QUOTE]مشگل کجاست؟مشگل جایی نیست جز یه پا داشتن مرغ شما هر چی که ما گفتیم شما سر پله اولت ایستادی
یا پیام هارو نمیخونی یا...
میتونی تشکر ها و جواب تایید حرفات رو ببینی که من دادم فعلن که من هستم یه تاپیک زدم تا تهش هستم...
جبهه گیری نبود نسبت به من؟
از اول پست های بچه هارو بخون...

esmikhani.m

عضو جدید
یا پیام هارو نمیخونی یا...چرا من تا حالا 2 بار کل پست هارو خوندم تا سوالی بی جواب نمونه
میتونی تشکر ها و جواب تایید حرفات رو ببینی که من دادم فعلن که من هستم یه تاپیک زدم تا تهش هستم...
جبهه گیری نبود نسبت به من؟شما مختاری نظرات من رو جبهه گیری بدونی من نمیتونم راجبه بقیه بگم ولی خودم رو چرا میدونم که جبهه نگرفتم
از اول پست های بچه هارو بخون...
دلیل اصلی نوع صحبت کردنهای شما بود چون اکثرا میگفتی جواب مستند میشنیدی ولی قبول نمیکردی

devil may cry

عضو جدید
در ضمن مرلین منسون نمادینه آره؟؟؟؟
خودشو تو مصاحبش خدا معرفی کرد؟؟؟؟؟
روی سنگ قبر جورج واشنگتن یه پرگار گونیا و تک چشم هست؟
این چیه؟؟؟
666 عدد مربوط به کیه؟

ببینید خیلی راحت میشه هر چیزی رو که شما روی کره زمین فرض میکنید به شیطان و .... مربوط کرد سوالاتی که مطرح کردید به قدری گسترده هست که من بیام و بگم داخل یک تاپیک به خاطر اینکه شیطان پرستان از کامپیوتر استفاده میکنند این وسیله یک ابزار شیطانی هست و بعد شما داخل یک تاپیک به من ثابت کنید اینطوری نیست:smile:
چرا داخل تلویزیون و گروه فیتیله جمعه تعطیله از دستکش سفید استفاده میکنند:smile:؟

داخل اسنکناس 1000 تومنی چرا شکلهای عجیب و غریب هست:smile:؟
داخل ایران چرا هست؟
http://www.rajanews.com/detail.asp?id=70275

و........

persianrebel

عضو جدید
اون موقع که مایاها پایان دنیا در سال 2012 رو پیشبینی کردند ، هنوز نه اسلامی اومده بود و نه یهودی ! شما هم مثلا
تحصیل کرده های این مملکت هستید ! توهم توئطه رو اونقدر در ذهن شما تقویت کردند که
هر چرندی بهتون بگند رو سریع باور میکنید
امام زمان هم اگر بخواد بیاد ، به خاطر نجات دادن ملت ایران ظهور میکنه ! نه به خاطر اعتراض به معماری قرن بیست و یکم
!

Mr.Hyde

عضو جدید
سلام بچه ها میخام درباره یه چی بحث کنیم که امروزه خیلی مهمه
شیطان پرستان همون فراماسونها
من چنتا کلیپ دیدم مستند ظهور و سخنرانی راعفی پور
چیزایی که الان بین جوونای ما پخش شده
مسئله مهم میدونی چیه؟
21 دسامبر 2012
میگی چرا؟
چون قراره در تاریخ 21 دسامبر 2012 در ساعت 11:11 برجی که داره توسط فراماسون هادر مکه ساخته میشه افتتاح شود.
و طوری ساخته میشه که سایه برج روی خانه خدا میفته!!!!
یعنی خداوند زیر سایه شیطان(البته به عقیده خودشون)
و دیروز من با دوستام فهمیدیم این 21 دسامبر جمعه هست!!!!!!!!
حالا سوال من ممکنه این جمعه همون جمعه ای باشه که امام زمان(عج) قراره ظهور کنه؟؟؟
در ضمن عدد 11 همون نماد شیطان و بی خدایی برای فراماسونها

فكر نكنم

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون موقع که مایاها پایان دنیا در سال 2012 رو پیشبینی کردند ، هنوز نه اسلامی اومده بود و نه یهودی ! شما هم مثلا
امام زمان هم اگر بخواد بیاد ، به خاطر نجات دادن ملت ایران ظهور میکنه ! نه به خاطر اعتراض به معماری قرن بیست و یکم
!

اولن که ادبتو رعایت کن بچه...
دومن امام زمان به خاطر ایران میاد؟؟؟؟
چه اعتماد به نفسی شما که خودتو از کسایی میدونی که امام زمان به خاطر تو میاد
تا حالا چه کار مثبتی واسه امام زمان کردی؟

Mr.Hyde

عضو جدید
!

امام زمان براي ايران نمياد
براي برگزاري عدالت جهاني و ..... مياد

Mr.Hyde

عضو جدید
2012 پایان جهان نیست

حتما خیلی این خبر به گوشتان خورده که سال 2012 بر اساس تقویم مایا سال پایان جهان خواهد بود. این موضوع آنقدر گسترده شده و حساسیت برای این و آن ایجاد کرده که حتی هالیوود هم دست به کار شد تا از این وضعیت و این التهاب ایجاد شده کمال استفاده را بکند و به همین دلیل فیلم 2012 را تقریبا ماه آینده به اکران سینماها خواهد فرستاد. کتابها و مطالب فراوانی در این زمینه منتشر شده و حتی برخی مستندهایی هم توسط کانالهای مطرح و مهمی مثل نشنال جئوگرافی و چانل هیستوری تهیه و پخش شده که آمده اند پیشگوییهای نوسترآداموس را با تقویم مایاها مخلوط کرده اند و دست آخر نتیجه گرفته اند که حتما در سال 2012 خبرهایی خواهد شد. البته این همه ماجرا نیست، چند ماه قبل هم ناسا اعلام کرده طوفانهای خورشیدی هم در سال 2012 زمین را در برخواهد گرفت و این موضوع تقریبا جدی ترین احتمال نابودی زمین را شکل داد که جامعه علمی را هم وارد ماجرا کرد.
اما خود آنهایی که جد و آبادشان به مایاها می رسد از شنیدن این خبرها شگفت زده شده اند! (متن خبر در یاهو نیوز) و حتی چند نفری از آنها شاکی بودند که از وقتی این موضوع در اینترنت پخش شده روزی نیست که سوالهای مختلف و جورواجور از آنها نشود. آنها معقدند این جوسازیها در مورد یک رویدادی که صرفا در تقویم مایاها آمده بیشتر کار خود غربیها باشد تا از این وضعیت کمال استفاده را بکنند. نوادگان مایاها معتقدند که آن چیزی که در تقویم های اجدادشان در مورد سال 2012 نوشته شده صرفا بازگو کننده یک حادثه طبیعی و ستاره شناسی است که اعتقاد دارند هر 25 هزار سال تقویم زمانی آنها پایان می یابد و اصلا قرار نیست کره زمین کن فیکون شود!، اما ظاهرا برخی ستاره شناسان و منجمان چیزهایی پیدا کرده اند که دقیقا در همین سال 2012 اتفاق می افتد که بیشتر جنبه ستاره شناسی و کیهانی دارد و همانها را هم به تقویم مایاها چسبانده اند. با این حال هیچ کس از آینده خبر ندارد و بتدریج که به سال 2012 نزدیکتر می شویم باید منتظر اخبار و نظریه های جدید باشیم.

persian_sky

عضو جدید
2012 پایان جهان نیست

حتما خیلی این خبر به گوشتان خورده که سال 2012 بر اساس تقویم مایا سال پایان جهان خواهد بود. این موضوع آنقدر گسترده شده و حساسیت برای این و آن ایجاد کرده که حتی هالیوود هم دست به کار شد تا از این وضعیت و این التهاب ایجاد شده کمال استفاده را بکند و به همین دلیل فیلم 2012 را تقریبا ماه آینده به اکران سینماها خواهد فرستاد. کتابها و مطالب فراوانی در این زمینه منتشر شده و حتی برخی مستندهایی هم توسط کانالهای مطرح و مهمی مثل نشنال جئوگرافی و چانل هیستوری تهیه و پخش شده که آمده اند پیشگوییهای نوسترآداموس را با تقویم مایاها مخلوط کرده اند و دست آخر نتیجه گرفته اند که حتما در سال 2012 خبرهایی خواهد شد. البته این همه ماجرا نیست، چند ماه قبل هم ناسا اعلام کرده طوفانهای خورشیدی هم در سال 2012 زمین را در برخواهد گرفت و این موضوع تقریبا جدی ترین احتمال نابودی زمین را شکل داد که جامعه علمی را هم وارد ماجرا کرد.
اما خود آنهایی که جد و آبادشان به مایاها می رسد از شنیدن این خبرها شگفت زده شده اند! (متن خبر در یاهو نیوز) و حتی چند نفری از آنها شاکی بودند که از وقتی این موضوع در اینترنت پخش شده روزی نیست که سوالهای مختلف و جورواجور از آنها نشود. آنها معقدند این جوسازیها در مورد یک رویدادی که صرفا در تقویم مایاها آمده بیشتر کار خود غربیها باشد تا از این وضعیت کمال استفاده را بکنند. نوادگان مایاها معتقدند که آن چیزی که در تقویم های اجدادشان در مورد سال 2012 نوشته شده صرفا بازگو کننده یک حادثه طبیعی و ستاره شناسی است که اعتقاد دارند هر 25 هزار سال تقویم زمانی آنها پایان می یابد و اصلا قرار نیست کره زمین کن فیکون شود!، اما ظاهرا برخی ستاره شناسان و منجمان چیزهایی پیدا کرده اند که دقیقا در همین سال 2012 اتفاق می افتد که بیشتر جنبه ستاره شناسی و کیهانی دارد و همانها را هم به تقویم مایاها چسبانده اند. با این حال هیچ کس از آینده خبر ندارد و بتدریج که به سال 2012 نزدیکتر می شویم باید منتظر اخبار و نظریه های جدید باشیم.
در هر صورت اتفاقاتی خواهد افتاد................

persian_sky

عضو جدید
هر اتفاقی سال2000 افتاد سال2012 هم میوفته.
سال 2000 بحث روی صفر کامپیوتر ها بود و احتمال اشتباه کامپیوتر ها....................
ولی الان دارن تبلیغات وسیعی می کنن که القا کنن به طور قطع اتفاقی خواهد افتاد.................
این نشون میده اگه اتفاقی هم به طور طبیعی نخواد بیفته حتما نقشه ای دارند برای سال آینده.........
این همه تبلیغات رو نباید ساده انگاشت...........

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
انیشتین حدس زده بود در این روز شهاب سنگی با زمین برخورد خواهد کرد

esmikhani.m

عضو جدید
این لینکو واسه دوستی گذاشتم ( فکر کنم اسمشون دانیال بود) که منبعی درباره ماسون بودن جرج واشنگتن می خواست. امیدوارم که قانعشون کنه.
http://www.gwmemorial.org/index.php
اول از همه بابت لینکتون ممنونون...خوب بود
دوست عزیزم اینکه واشنگتنن ماسون بود بحث ما نیست چون ما تایید کردیم که اکثرا هستن مهم اون لجی هستش که اون عضو بوده...
چون ماسون فقط یک بعد و وجهه نداره و چند راه و منش داره...
بازم بابت روشن سازیتون منونم