>>>>>>>>مکه از نظر حسین پناهی<<<<<<<<<<<

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مکه که رفتم خیال میکردم دیگر تمام گناهانم پاک شده است غافل از اینکه تمام گناهانم گناه نبوده و تمام درستهایم به نظرم خطا انگاشته و نوشته... شده بود …
در مکه دیدم خدا چند سالیست که از شهر مکه رفته و انسانها به دور خویش میگردند …
در مکه دیدم هیچ انسانی به فکر فقیر دوره گرد نیست ، دوست دارد زود به خدا برسد و گناهان خویش را بزداید غافل از اینکه آن دوره گرد خود خدا بود …
در مکه دیدم خدا نیست و چقدر باید دوباره راه طولانی را طی کنم تا به خانه خویش برگردم و در همان نماز ساده خویش تصور خدا را در کمک به مردم جستجو کنم … آری شاد کردن دل مردم همانا برتر از رفتن به مکه ایست که خدایی در آن نیست …

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مکه که رفتم خیال میکردم دیگر تمام گناهانم پاک شده است غافل از اینکه تمام گناهانم گناه نبوده و تمام درستهایم به نظرم خطا انگاشته و نوشته... شده بود …
در مکه دیدم خدا چند سالیست که از شهر مکه رفته و انسانها به دور خویش میگردند …
در مکه دیدم هیچ انسانی به فکر فقیر دوره گرد نیست ، دوست دارد زود به خدا برسد و گناهان خویش را بزداید غافل از اینکه آن دوره گرد خود خدا بود …
در مکه دیدم خدا نیست و چقدر باید دوباره راه طولانی را طی کنم تا به خانه خویش برگردم و در همان نماز ساده خویش تصور خدا را در کمک به مردم جستجو کنم … آری شاد کردن دل مردم همانا برتر از رفتن به مکه ایست که خدایی در آن نیست …
مرسی اتی واقعا جالب بود .ممنون

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصن حواسم نبود کی استارتره!!!خب تاپیکای شما ازین بهترم نمیشن!!!!
اول ببین چیزی که میخوای بزنی تکراری هست یا نه!!!!;)

پس ا این بعد حواستو جمع کن!!!
:D
تکراری باشه برام مهم نیست..

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

Dark Seeker

عضو جدید
زیبا بود eti جان....
دلم برای حسین پناهی تنگ شد.
برای شادی اش صلوات

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تشکرات پتاسیم :)
اللهم صل علی محمد و آل محمد ( برای شادی روح حسین پناهی)