موضوع پایاننامه شما چیست؟

sogand.m

عضو جدید
سلام دوستان من دنبال موضوع برا پایان نامم هستم گرایشم مخابرات سیستم هست و می خوام روی وایرلس کار کنم.اگر اطلاعاتی در مورد موضاعات در این زمینه دارین ممنون میشم در اختیارم بزارین

fjfj

عضو جدید
سلام دوستان من دنبال موضوع برا پایان نامم هستم گرایشم مخابرات سیستم هست و می خوام روی وایرلس کار کنم.اگر اطلاعاتی در مورد موضاعات در این زمینه دارین ممنون میشم در اختیارم بزارین

سلام // اگر زبانتون خوبه و برای ارشد هم می خونید و دکترا برای شما مهم هست بهترین راه پیدا کردن تخصص های خوب در دکتری و ارتباط داشتن با آن هست که به علاقه شما هم خیلی وابسته هست.
و می تونید در قسمت اسکالر شیپ های دانشگاه های تاپ که به تخصص دکتری مربوط می شوند یه پایه ای از مطالب پیدا کنید.
این سایت اسکالر شیپ هایی رو هم برای ارشد وهم برای دکتری قرار می ده برای خیلی از جاهای دنیارو اعلام می کنه.
اینم بگم درسته کشور ما در اون حد نیست ولی می تونید در حد اون مطالب یه چیزایی انتخاب کنید.
https://www.scholarships-links.com/field/Electrical Engineering-Scholarships.html

اگر هم در حد کارشناسی پروژه ساخت خواستید به نظرم ماژول های nrf یا zigbee خوب باشن

alireza_tc_eng

عضو جدید
سلام
الان دنیا(بجز ایران) داره روی مخابرات نسل پنج . تراهرتز و مخابرات فوق پهن باند کار میکنه . زیرشاخه این کار دیگه بستگی به علاقه شما داره . ببینید هدف و علاقه تون چی هست ؟ اگر قصد خروج و ادامه در خارج دارید که این حزه ها مناسب هست اگر نه که بیشتر فیلد "ن ظ ام ی "کار کنید تو ایران موفق تر خواهید بود

Ali_t72

عضو جدید
موضوع پایان نامه ی من ساخت ردیاب از طریق Gps هست که متاسفانه هیچ اطلاعی از ساختش ندارم :(

alighara

عضو جدید
سلام.یکی از بچه های دانشکده همین چیز رو به نظرم ساخته بود.

سلام
وقت بخیر

بچه ها راسته که نمره پروژه روی معدل کل بی تاثیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و اگه تاثیر داره من اگه
3واحدشو
20 بشم

دقیق چقدر معدلم بالا میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم زوود جواب بدین

ضرورررررررررررررررررررررر یهههههههههههههههههههه