موضوع پایاننامه شما چیست؟

roya.f

عضو جدید
سلام موضوع پروژه من کنترل صدای اسپیکر ها به صورت وایرلس هستش .کسی میتونه کمی راهنماییم کنه که از کجا شروع کنم؟

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام موضوع پروژه من کنترل صدای اسپیکر ها به صورت وایرلس هستش .کسی میتونه کمی راهنماییم کنه که از کجا شروع کنم؟

به نظرم اول شروع به مطالعه چند مقاله در مورد وایرلس بکنین مفید باشه

alireza_tc_eng

عضو جدید
سلام
منظورتون اینه که میخواین با یک کنترل ( مثل کنترل TV ) بتونید صدای اسپیکر رو کم و زیاد کنید؟؟؟؟؟؟؟

saharsayan

عضو جدید
سلام
موضوع پروژه کارشناسیم تحلیل و شبیه سازی یه آنتن بود
الان که ارشدم زمینه فعالیت استاد راهنمام نور و اپتیک و فوتونیک ومتامتریال و ازین حرفاست..... بنظرتون موضوعی هست که این مباحث رو به آنتن و رادار ربط داد....؟؟؟؟
بازار کار فعالیت تو این حوزه چجوریه؟؟؟؟؟؟؟

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام
موضوع پروژه کارشناسیم تحلیل و شبیه سازی یه آنتن بود
الان که ارشدم زمینه فعالیت استاد راهنمام نور و اپتیک و فوتونیک ومتامتریال و ازین حرفاست..... بنظرتون موضوعی هست که این مباحث رو به آنتن و رادار ربط داد....؟؟؟؟
بازار کار فعالیت تو این حوزه چجوریه؟؟؟؟؟؟؟
میتونین در مورد کاربرد آنتن های نوری در نانو فوتونیک و
یا در زمینه طراحی دوبار ه آشکارسازهای نوری به عنوان آنتن های نوری کار کنین.
و یا آنتن های نوری gps
,یا ساطع کننده های گرمایی آنتن های نوری و.....
کلا آنتن های نوری مرکز علم نانو هستند و زمینه کار زیری دارند.

saharsayan

عضو جدید
میتونین در مورد کاربرد آنتن های نوری در نانو فوتونیک و
یا در زمینه طراحی دوبار ه آشکارسازهای نوری به عنوان آنتن های نوری کار کنین.
و یا آنتن های نوری gps
,یا ساطع کننده های گرمایی آنتن های نوری و.....
کلا آنتن های نوری مرکز علم نانو هستند و زمینه کار زیری دارند.

متشکرم از راهنماییت:smile:
اصلأ نمیدونم آنتن نوری چیه؟؟ کجاها کاربرد داره ؟؟

reza208

عضو جدید
سلام به همه.من پایان نامه کارشناسیم شبیه سازی رادار آرایه فازی با نرم افزار مطلب بوده.در خدمتتونم

saharsayan

عضو جدید
سلام به همه.من پایان نامه کارشناسیم شبیه سازی رادار آرایه فازی با نرم افزار مطلب بوده.در خدمتتونم

سلام
من میخوامش ....
اگه ممکنه واسه من ارسالش کن.... این ترم درس رادار دارم... به بهتر فهمیدن درسم خیلی کمک میکنه.... مرسی از لطفت:smile:

h@m3d

عضو جدید
سلام ی پایان نامه در باره ی افزایش برد بلوتوث تا چند صد متر با رله یا با تغییر آنتن گوشی می خوام ممنون میشم کمک کنید

amirhossienbaba

عضو جدید
بهینه سازی ساختمان فیبر کریستال فوتونی بمنظور رسیدن به جبران ساز های PMD با استفاده از روش های عددی بFEM , VFEM

بهینه سازی ساختمان فیبر کریستال فوتونی بمنظور رسیدن به جبران ساز های PMD با استفاده از روش های عددی بFEM , VFEM

شما می توانید با تغییر تعداد حلقه های سوراخ در فیبر فوتونیکی و قطر سوراخ ها و فاصله بین سوراخ ها چه بصورت منظم 6و8و10وبالاتر وچه بصورت غیر منظم با حل معادله هلم هولتز در ساختمان فیبر با روش هاس SEM , FEM ,VFEM , BOUNDED INTEGRAL با استفاده از MATLAB یا FEM LABوANSYSمسئله را حل نمایید

1749951

عضو جدید
سلام.موضوع پروژم شبیه سازی کدهای cdmaکمکم کنین تو رو خدا

masadqwerty

عضو جدید
سلام ووضوع پروژه من در مورد LEACH و دو الگوریتم مبتنی برآن است. من یک الگوریتم بهبود یافته از LEACH را به اسم LEACH-TLCH پیدا کردم . تفاوتش با LEACH را در مقاله ها فهمیدم . ولی در مورد الگوریتم دوم مطلبی نتوانستم پیدا کنم اگر لطف کنید در مورد الگوریتم دوم مقاله ای را برای من بفرستید ممنون می شوم . همپنین به مقاله ای که در مورد انرژی کلاستر هدها و نحوه ی کدنویسی در مت لب در مورد انرژی پراکنده شده یا هرمورد دیگر در مورد انرژی در الگوریتم LEACH است نیاز دارم لطف کنید مقاله ای در این مورد هم برای من بفرستید ، چون توی کدنویسی در متلب به مشکل بر می خورم.

alireza_tc_eng

عضو جدید
موضوع پایان نامه من آنتن میکرواستریپ باندپهن است.اگر میشه راهنماییم کنید.ممنون
سلام
این پروژه سنگین نیست هر سوالی دارید بپرسید بنده کار کردم کمکتون میکنم
البته بهتره سوالاتون رو ایمیل کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masadqwerty

عضو جدید
سلام دوستان من درس شبکه رو نخوندم ولی مخابرات 2 رو خوندم ولی نمی دونم چی کار کنم لطفا هرکی می تونه به من کمک کنه:(

آخرین ویرایش:

masadqwerty

عضو جدید
سلام
من موضوع پروژم درمورد پیاده سازی دو الگوریتم بهبود یافته از LEACH هستش . مثلا LEACH-TLCH من تفاوتش با LEACH که در باره ی انرژی پراکنده شده و طول عمر شبکه است فهمی دم ولی توی کد نویسی متلب شرط هایی که برای LEACH-TLCH هستشو نمیدونم په جوری باید بنویسم و یه الگوریتم دیگه مثل LEACH-B رو هم پیدا کردم ولی باز همون مشکلو دارم فقط یه لطفی بکنید بگید شرطاشونو تو متلب چه جوری بنویسم .

masadqwerty

عضو جدید
آخه الگوریتم LEACH یکی از الگوریتم های شبیه سازی شبکه حسگری بیسیم یا WSN هستش.

s.pordeli

عضو جدید
سلام. موضوع سمینار کارشناسی ارشد من در مورد قطعه بندی تصاویر MRI مغز با تبدیل موجک بود.

نگار*

عضو جدید
موضوع پروژه من شبکه سوئیچینگ موبایل یا همون MSC هست
کسی میتونه کمکم کنه؟

carlson

عضو جدید
سلام.من دارم دنبال یه موضوع میگردم که با صنعت نفت مرتبط باشه.البته موضوعی که راجع بهش مقالاتی موجود باشه.اگه دوستان کمکی میتونن بکنن ممنون میشم.ارشد مخابرات میخونم.

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع سمينار ارشد من مسريابي بهينه با استفاده از الگوريتم تكاملي رقابت استعماري در سيستم هاي[h=1]Multi-Radio Multi-Channel WMNs[/h] mrmc-wmns است.

farzaneeee

عضو جدید
با سلام ،موضوع من راجب بهبود تقویت کننده های توزیع شده هست،کسی رو این موضوع کار کرده؟

sh2012

عضو جدید
من اطلاعاتی درباره طراحی آنتن حلزونی با پهنای 0.5تا 4.5 گیگ هرتز میخوام نیاز فوری دارم.................

naribazi

عضو جدید
با سلام خدمت همه بچه های گل سایت

پایان نامه من درباره رادیوهای شناختگر (لایه فیزیکی آنها) هست

پ.ن : فکر کنم این اولین کامنت من بعد از حدود 2 سال باشه :eek: نمی دونم چی شد ولی یهویی به دلم افتاد یه سری به سایت بزنم و ... امیدوارم از این به بعد بیشتر همراهتون باشم