مهندس صنایع اینقدر بی معرفت ندیده بودیم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alibati

عضو جدید
مدیر جان پاک نکن لطفا
خدایی این چه وضعشه ! این همه مهندس صنایع اینجاست یعنی بین شما
یه با معرفت پیدا نمیشه !
من یه درخواست پروژه شبیه سازی دادم ! گفتم فقط data ها رو می خوام
چون 5 تا پروژه دیگه هم دارم فرصت ندارم که برم نمونه گیری کنم !
گفتم فقط data ها رو می خوام که روش کار کنم اما هیچکس کمک نکرد
نگین که ندارید که مطمئن هستم خیلی هاتون دارید !
امیدوارم تو شرایط من قرار بگیرید اون وقت درک میکنید !

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيزم

باور کن که من به شخصه چنين پروژه ای ندارم. حالا اينکه دوستان ديگه اوضاشون چطوره که ما نمی تونيم قضاوت کنيم. لطفا اين مساله رو با مرام و معرفت کاربرای محترم تالار صنايع قاطی نکنين.

مطمئن هستم که اگر کسی بتونه به شما کمک کنه کوتاهی نخواهد کرد.

در ضمن اين تاپيک تا دو روز ديگه پاک خواهد شد ، چون در جای مناسب خودش قرار نگرفته !

شخصا به شما قول ميدم که واستون دنبال چنين پروژه ای باشم. اميدوارم که پيدا بشه

alibati

عضو جدید
مدیر جان کاش همه مثل شما بودن!
من ترم اخر هستم و اضافه کنید روی همه اینها کاراموزی رو
خلاصه همین که این 5 تا رو بتونم جور کنم خیلیه !
ممنون میشم اگر تونستی یه کاری برامون بکنی:cry:

amirhakimi

عضو جدید
منم با مدیر موافقم.
اساس این تالار کمک بهم و نشر علمه و اصلا معنی نداره که آدم بخواد یافته هاشو قایم بکنه چون دست آخر خودش ضرر میکنه !
درسته که خیلی از ما ایرانی ها هنوز یاد نگرفتیم تو این موارد سوء استفاده نکنیم ولی این دلیل نمیشه که کسی بیاد همچین کاری انجام بده.
من خودم همچین data هایی ندارم ولی از دور و اطرافیانم براتون میپرسم ببینم کسی میتونه کمک کنه.
در آخر هیچوقت عجولانه درباره افراد قضاوت نفرمائین، اونهم افرادی مثل صنایعی ها !

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
گرچه این تاپیک رو جای بسیار نامناسبی ارائه دادین اما من یه پروژه دارم که البته همش نیست.ولی من نمیفهمم منظورتون از داده چیه؟
چون پروژه ی من سوالی بوده که استاد داده و ما این رو با arena اجرا کردیم و در نهایت روی نتایج گرفته شدش براش توضیحی ارائه دادیم.(و متاسفانه من نتایج رو ندارم،یعنی ازش برخلاف تمام پروژه هام back up نگرفتم،از شانس شما...)
حالا اگر خواستین براتون میدم تا دستتون بیاد که قضیش چیه چون فکر میکنم این بهتره که روشش دستتون بیاد پاتون تا راه حلش.نه؟گرچه اگه اونم میداشتم بهتون میدادم.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا