درخواست راهنمایی جهت تغییر رشته از کارشناسی صنایع به ارشد رشته های دیگر

maloos0098

عضو جدید
سلام بچه ها من رشته ام صنایعه. می خوام سال بعد ارشد بدم اما ارشد صنایع تو شهرمون نیست. خانوادم هم راضی نمیشن برم یه شهر دیگه. منم میخوام تو یه رشته دیگه که تو شهرم باشه ارشد بدم. می خواستم اگه بشه چند تا از رشته هایی که درساشون به صنایع نزدیکه رو بهم معرفی کنین. تا در صورت امکان تو اونا شرکت کنم. اگه راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم.:smile::):gol:

maloos0098

عضو جدید
سلام بچه ها من رشته ام صنایعه. می خوام سال بعد ارشد بدم اما ارشد صنایع تو شهرمون نیست. خانوادم هم راضی نمیشن برم یه شهر دیگه. منم میخوام تو یه رشته دیگه که تو شهرم باشه ارشد بدم. می خواستم اگه بشه چند تا از رشته هایی که درساشون به صنایع نزدیکه رو بهم معرفی کنین. تا در صورت امکان تو اونا شرکت کنم. اگه راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم.:smile::)
سلام بچه ها. من تصمیم گرفتم ارشد MBA بخونم. به نظرتون چطوره؟:que:

linktaz

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها من رشته ام صنایعه. می خوام سال بعد ارشد بدم اما ارشد صنایع تو شهرمون نیست. خانوادم هم راضی نمیشن برم یه شهر دیگه. منم میخوام تو یه رشته دیگه که تو شهرم باشه ارشد بدم. می خواستم اگه بشه چند تا از رشته هایی که درساشون به صنایع نزدیکه رو بهم معرفی کنین. تا در صورت امکان تو اونا شرکت کنم. اگه راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم.:smile::)
سلام بچه ها. من تصمیم گرفتم ارشد MBA بخونم. به نظرتون چطوره؟:que:
سلام.به نظر من خيلي خوبه.از ارشد مديريت بهتره.انتخابت درسته

بالا