منابع کارشناسی ارشد کنترل؟

amir_tanha

عضو جدید
سلام لطفا منابع ارشد کنترل را اگه دارین برام بذارین
salam doste aziz. vase gerayeshe control to konkor zarayeb va doros be sharhe zir ast;
1-madar 1,2 (4)
2-riaziat (4)
3-zaban (3)
4-mashin 1,2 (3)
5-electronic 1,2 (3)
6- tajzie tahlil (4)
7- control (4)
silabes karshenasi arshade control ra ham vasaton mizaram ke ba darsaye arshade in reshte bishtar ashna beshid . omidvaram mofid bashe.

پیوست ها

• 2.pdf
    24.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ali basaligheh

عضو جدید
salam sahar jan manabe hamun ketabai hastan ke tadris mishan va zemnan dorusi ke tu konkur miad vase hameye gerayesha yeksane vali ba zarayebe motafavet,age etelaate bishtaari lazem dashti baham tamas begir ,09143312450 age ham khamush budam msg bede ,zemnan harjozve o rahnemai ke khasti man mitunam az tarighe daneshjuyane nokhbeye sharif dar ekhtiaret bezaram mer30.:)

ali basaligheh

عضو جدید
salam sahar jan manabe hamun ketabai hastan ke tadris mishan va zemnan dorusi ke tu konkur miad vase hameye gerayesha yeksane vali ba zarayebe motafavet,age etelaate bishtaari lazem dashti baham tamas begir ,09143312450 age ham khamush budam msg bede ,zemnan harjozve o rahnemai ke khasti man mitunam az tarighe daneshjuyane nokhbeye sharif dar ekhtiaret bezaram mer30.:)

ARC_2008

مدیر بازنشسته
سلام . دوستان خواهشا سعی نمائید قوانین تالار را رعایت کنید تا بتوان به نظم نسبی رسید : فارسی تایپ کنید .... ادامه این بحث را هم در تاپیک مهم شده " مشاوره کارشناسی ارشد " مطرح نمائید ... قبل از زدن تاپیک ، از تکراری نبودن موضوع آن مطمئن شوید ... با تشکر ...

akhlamadi

عضو جدید
سلام منابع ارشد کنترل زیاد و طولانی است حال وحوصله این که بنویسم هم ندارم در ضمن نمی دونم چگونه باید یک فایل رو اینجا بذارم اگر مایل هستید در خواستتون رو به میل من ارسال کنید تا براتون بفرستم با تشکرakhlamadi@gmail.com

آخرین ویرایش:

ARC_2008

مدیر بازنشسته
سلام منابع ارشد کنترل زیاد و طولانی است حال وحوصله این که بنویسم هم ندارم در ضمن نمی دونم چگونه باید یک فایل رو اینجا بذارم اگر مایل هستید در خواستتون رو به میل من ارسال کنید تا براتون بفرستم با تشکرakhlamadi@gmail.com
نحوه گذاشتن فایل در تالار رو خودم یادت میدم . اصلا می فرستم به همون میلت . اما با بی حوصلگیت کاری نمی تونم کنم . شاید دعایی چیزی کار ساز باشه . نمی دونم ...
راستی منابع ارشد تا چند روز دیگه می رسه دستم . می ذارمش تاپیک مخصوص ارشد .
پاینده باشید .

خوري

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

سلام لطفا منابع ارشد کنترل را اگه دارین برام بذارین
سلام سحرجان.من امسال ارشد كنترل قبول شدم و بهت پيشنهاد مي كنم كتابهاي راهيان ارشد رو حتما بخوني.مخصوصا الكترونيك,تجزيه و زبان فني.منابع اينها هستند:زبان فني(ضريب 2),رياضيات(معادلات و رياضي مهندسي و آمار),مدار1و2,جزيه و كنترل و ماشين.اين 3تاي آخر ضريب 3 دارن.الكترونيك.موفق باشي

mary83

عضو جدید
سلام سحرجان.من امسال ارشد كنترل قبول شدم و بهت پيشنهاد مي كنم كتابهاي راهيان ارشد رو حتما بخوني.مخصوصا الكترونيك,تجزيه و زبان فني.منابع اينها هستند:زبان فني(ضريب 2),رياضيات(معادلات و رياضي مهندسي و آمار),مدار1و2,جزيه و كنترل و ماشين.اين 3تاي آخر ضريب 3 دارن.الكترونيك.موفق باشي
سلام
شما ارشد کجا قبول شدین و رتبه تون چند بود؟ روزانه هستین؟

sepideh_galaxy

عضو جدید
سلام و سال نو مبارک من کارشناسیم انتقال که گرایشی از قدرت هست ولی ارشد کنترل شرکت کنم چقدر ماشین توی کنکور این گرایش مهم هیست؟
با سپاس فراوان