انتخاب موضوع مناسب برای پایان نامه ارشد

Hanas.

عضو جدید
سلام دوستان
یکی از مشکلاتی که شاید خیلی از ما ذانشجوها داشته باشیم انتخاب موضوع مناسب برای پایان نامه است که قابلیت مقاله شدن هم داشته باشه
یعنی هک موضوع به روز باشه هم منابعی برای تحقیق موجود باشه
به این دلیل این تاپیک رو انتخاب کردم
پیشاپیش از همکاریتون متشکرم:gol:

Coronaa

کاربر فعال
مبحث computer vision خیلی میبحث به روز و پر کاربردیه که میتونه موضوع مشترکی بین بچه های کامپیوتر و کنترل باشه

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
مبحث computer vision خیلی میبحث به روز و پر کاربردیه که میتونه موضوع مشترکی بین بچه های کامپیوتر و کنترل باشه

اینزمینه کاری نیاز به آشناییکامل با کدپردازش تصویر و کد نویسی ان داره که اکثرا بچه های کنترل با پردازش تصویر آشنا نیستن

Coronaa

کاربر فعال
اینزمینه کاری نیاز به آشناییکامل با کدپردازش تصویر و کد نویسی ان داره که اکثرا بچه های کنترل با پردازش تصویر آشنا نیستن
خب این کم کاری از خود دانشجو هست. میدونید که کنترل یه رشته ی بین رشته ای هست و توی اکثر رشته ها دخیل هست.
مبحثی که گفتم توی رباتیک ، بینایی ماشین ، کنترل صنعتی و ... کاربرد داره که همه بر میگرده به کنترل!
پس میتونن با انتخاب این موضوع یه کار کنترلی انجام بدن.

• Like
واکنش ها: Ti8

electro-esmoke

عضو جدید
سلام دوستان
یکی از مشکلاتی که شاید خیلی از ما ذانشجوها داشته باشیم انتخاب موضوع مناسب برای پایان نامه است که قابلیت مقاله شدن هم داشته باشه
یعنی هک موضوع به روز باشه هم منابعی برای تحقیق موجود باشه
به این دلیل این تاپیک رو انتخاب کردم
پیشاپیش از همکاریتون متشکرم:gol:
من نی دونم واقعا بعضی دوستان سوالاتی می پرسن ادم متعجب میشه و فکر میکنه اینا بزرگ شده لوس انجلس هستند.
اکثرا دانشجو چونه میزنه خودش موضوع پروژه بده. اگه استاد هم بگه مشکلی نیست. فقط باید وقت بذاری بگردی همینش بیشتره!
شما میرید تو پرتال دانشگاه های خارجی می گردید. اونی که به شما می خوره کپی می کنید. پیست می کنید و کمی تغییرات میدید.
از اونجا که استاد شما حمتا حوصله گشتن نداره و فکر اختلاصه. پس شما موفق میشید.
در ایران کپی رایت کشکه و ابرو مملکت رو قبلا به باد دادن. پس ای پی ایران رو مسدود می کنند خارجی ها پس شما باید یه فیلترشکن و اینترنت داشته باشید
فقط همین دیگه. موفق باشید 20 بگیرید. و زمان فورجه پروژتون رو برید شمال جوج با نوشابه بزنید.
موفق باشید ;)

electro-esmoke

عضو جدید
اگه بخوای پایان نامهت یه چیزی برای اپلای کردن داشته باشه که اون یه مصیبت دیگه هست و مصرف خارجی داره نه داخلی :D