مقایسه عرض خیابان و تعداد باند در تهران و کالیفرنیا

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه راننده مسابقات فرمول که اصلیتی ایرانی داره میگفت
رانندگی تو خیابونهای تهران مثل مسابقات فرمول 1 میمونه

خداییش خیلی بد میرونیم
من که متخصص لایی کشیدن با فواصل میلیمتری هستم/بعضی وقتها تعجب میکنم که تصادف نمیکنم-البته فقط بعضی وقتا
میای مسابقه ؟

Sarp

مدیر بازنشسته
بابا هئچ اؤنون هوشو باشئندادی؟ :D
بهنام سنه فیکیرلشنده هوش باشیمنان گدیر

:biggrin::biggrin::biggrin:

بابک جان من سهند درس نخوندم
ولی برا تحقیقاتم زیاد اونجا رفتم و البته میرم
مهندس علیپور مال ریخته گریه مدیر گروه ریخته گریه
نیمیشناسمش :smile:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا راه دور میرید؟

من سال 81 با ترانزیت یکی از دوستام رفتیم آلمان. تو اتوبان 120 میرفتیم. سرعت مجاز 100 تا بود. ماشین پلیس ازمون سبقت گرفت و 50 متر جلوتر اومد جلوی ماشین فلاشر زد و سرعتشو کم کرد تا رسوند به 100 تا. 10 دقیقه با فلاشر تو همین سرعت رفت ما هم پشت سرش. بعد فلاشرشو خاموش کرد و رفت. نه جریمه ای نه پیاده شدنی نه چیزی. فقط به ما با زبان بی زبانی حالی کرد که باید 100 تا بریم.

ولی متاسفانه اینجا فقط به فکر جریمه و گرفتن خطای مردم به بدترین شکل ممکن هستن نه به فکر آموزش. اونجا مورد به مورد آموزش میدن. در مواردی که طرف خیلی هالو باشه حالشو اساسی میگیرن.

• Like
واکنش ها: Sarp

hacker boy

عضو جدید
چرا راه دور میرید؟

من سال 81 با ترانزیت یکی از دوستام رفتیم آلمان. تو اتوبان 120 میرفتیم. سرعت مجاز 100 تا بود. ماشین پلیس ازمون سبقت گرفت و 50 متر جلوتر اومد جلوی ماشین فلاشر زد و سرعتشو کم کرد تا رسوند به 100 تا. 10 دقیقه با فلاشر تو همین سرعت رفت ما هم پشت سرش. بعد فلاشرشو خاموش کرد و رفت. نه جریمه ای نه پیاده شدنی نه چیزی. فقط به ما با زبان بی زبانی حالی کرد که باید 100 تا بریم.

ولی متاسفانه اینجا فقط به فکر جریمه و گرفتن خطای مردم به بدترین شکل ممکن هستن نه به فکر آموزش. اونجا مورد به مورد آموزش میدن. در مواردی که طرف خیلی هالو باشه حالشو اساسی میگیرن.

اینجا از کی تاحالا به فکر مردم هستن؟
دوست نزدیک من دوره سربازیش بود بهش دستور دادن الکی برن کنار خیابون مردم رو جریمه کنن!

اینجا کشور دزدهاست.

paeeizan

اخراجی موقت
کشوری که زورش میاد مالیات بده همینه دیگه ... بایدبه زور مالیات بگیرن