[ مقالات ] ►درخواستی خود را اینجا مطرح کنید.

Mehran_kh_d

عضو جدید
جان من بياييد تو به كمك فوريييييي نياز دارم

جان من بياييد تو به كمك فوريييييي نياز دارم

:wallbash:
بچه ها تورا خدا كمك كنيد يه مقاله در مورد چگونگي طراحي تير آئين نامه ها و اطلاعات كلي در مورد اون نياز دارم اگه زود نرسونم بد بخت ميشم:crying2:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:wallbash:
بچه ها تورا خدا كمك كنيد يه مقاله در مورد چگونگي طراحي تير آئين نامه ها و اطلاعات كلي در مورد اون نياز دارم اگه زود نرسونم بد بخت ميشم:crying2:

با سلام
بیشتر توضیح بده ،تیر فولادی یا بتنی؟
از کدوم ایین نامه؟منظورتون مقایسه موردی ایین نامه ها با همه؟

mohsenmayco

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

با سلام خدمت همه اساتید محترم
دوستان اگه ممکنه مقاله ای در مورد مصالح ساختمان میخواستم ودر ضمن من ترم اولم اگه ممکنه مقالهی جدید باشه ممنون میشم از لطفتون با تشکر از شما :gol:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست عزیز ممنونم به خاطر جواب سریع :gol:ولی اگه امکان داره تا 1 ساعت دیگه حتما میخوام ؟ بازم ممنون ;)

سلام .. خوش آمدید ، شما یک سری به همین تالار اصلی ، تاپیک مصالح ساختمان و تالار معماری مصالح ساختمانی بزنید کلی چیز پیدا میکنید . برای نمونه :

مصالح ساختمانی

ANARCHY

عضو جدید
فیزیک و شیمی سیمان

فیزیک و شیمی سیمان

از دوستان اگر کسی مطلبی راجع به سیمان داره , ممنون میشم در اختیارم قرار بده :smile:

ایمیل من:
e.daryan@gmail.com

sajestan

عضو جدید
تحقیق زود

تحقیق زود

سلام من مهندسی عمران میخونم یه تحقیق درباره ی گسترش شهرها میخوام لطفا :)

تحقیق مدیریت می خوام

تحقیق مدیریت می خوام

دوستان عزیز در مورد موضوع های زیر اگه تحقیق دارید کمک کنید:
مدیریت زمان پروژه
مدیریت هزینه
مدیریت خرید
مدیریت یکپارچه سازی پروژه
مدیریت ریسک
مدیریت ارتباطات
مدیریت هدف
مدیریت پیمان
مدیریت قراردادها
دوستان محترم اگه این مدیریتها در کارهای عمرانی باشه بهتره:)

با تشکر

narjes doostkam

عضو جدید
نیازمند به مقاله

نیازمند به مقاله

سلام بچه ها من یه تازه واردم لطفا هوامو داشته باشید.:redface:
من به تازگی عضو یه نشریه دانشجویی شدم به نام سازه. سردبیر ازم یه مقاله مفید و نوین می خواد،باید چه کار کنم؟شما مقاله ای،دارین کمکم کنه؟اصلا ایده شما چیه؟چه چیزی بهتره؟مفیدتره؟یا اصلا اگه شما بودید چی تحویل می دادید؟
من یک هفته بیشتر وقت ندارم.
چشم انتظار مقالهای مفیدتون هستم.:smile:
"در پناه خالق نیلوفرها مهربان و شکیبا بمانید"

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من یه تازه واردم لطفا هوامو داشته باشید.:redface:
من به تازگی عضو یه نشریه دانشجویی شدم به نام سازه. سردبیر ازم یه مقاله مفید و نوین می خواد،باید چه کار کنم؟شما مقاله ای،دارین کمکم کنه؟اصلا ایده شما چیه؟چه چیزی بهتره؟مفیدتره؟یا اصلا اگه شما بودید چی تحویل می دادید؟
من یک هفته بیشتر وقت ندارم.
چشم انتظار مقالهای مفیدتون هستم.:smile:
"در پناه خالق نیلوفرها مهربان و شکیبا بمانید"
با سلام
لطفا تقاضاتونو تو بخش در خواست ها اعلام کنین
امروزه دیگه اکثر تحقیقات تو وادیه زلزله ست،دیگه بحث غیر خطی و سازه ای خیلی وقته قدیمی شده وارائه مقاله در این باب نیاز مند وارد شدن در مباحث پیچیده ریاضی والمان محدوده.
شما بهتره تو زمینه زلزله دنبال مقاله بگردین.اگه موضوعی مد نظرتون بگین شاید بتونم کمکتون کنم

آخرین ویرایش:

narjes doostkam

عضو جدید
با سلام
لطفا تقاضاتونو تو بخش در خواست ها اعلام کنین
امروزه دیگه اکثر تحقیقات تو وادیه زلزله ست،دیگه بحث غیر خطی و سازه ای خیلی وقته قدیمی شده وارائه مقاله در این باب نیاز مند وارد شدن در مباحث پیچیده ریاضی والمان محدوده.
شما بهتره تو زمینه زلزله دنبال مقاله بگردین.اگه موضوعی مد نظرتون بگین شاید بتونم کمکتون کنم
سلام
به نظر شما بهترين مقاله درباره زلزله بايد درباره چي باشه؟شما چيزي در اختيار دارين؟وقتم محدوده.

elham civil

عضو جدید
دوستان خيلييييييي به كمكتون نياز دارم!

دوستان خيلييييييي به كمكتون نياز دارم!

سلام! من بايد تا چند هفته ديگه كنفرانسي در مورد ساختمان هاي سبز و ويژگي هاشون مثلا تفاوت سيستم عايق بندي و يا سقفهاشون و ...با ساختمونهاي ديگه بدم!!!:cry:
يه كارايي كردم ولي هنوز عكس و مطلب كم دارم لطفا اگه سايتي ميشناسيد يا عكس و مطلبي داريد برام بذاريد!

مرسييييييييييي

اميد 2002

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

با عرض سلام خدمت كليه حاضران لطفا مقاله اي در مورد پمپ بتن براي من ارسال كنيد

A2engineer

عضو جدید
نشست ساختمان

نشست ساختمان

لطفا در مورد نشست ساختمان مقاله ای ارسال فرمایید(موندم چه کار کنم):w06::wallbash:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام، اگر چند روزی صبر کنید، در همین تالار مطالب مفید و جالبی را برای اولین بار در اختیار کاربران قرار می دم!

amin_civil

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

مقاله و یا تحقیق عمرانی با موضوع ترافیک ، ترابری ، راه با زبان اصلی (لاتین )
از کسانی که این مقاله ها را دارند تقاضا دارم در اختیار من هم قرار دهند

امید عباسی

عضو جدید
موضوع مقاله

موضوع مقاله

سلام دوستان

من به دنبال موضوعی هستم که بتونم در مقطع لیسانس دربارش مقاله بنویسم

میتونین راهنمایی کنین؟

یه موضوعی که تاحالا روش کار نشده باشه و ارزش اینو داشته باشه که بتونم تو رزومم بنویسم

ممنون از لطف همه

امید عباسی

عضو جدید
من ترم آخر عمران-عمران هستم ... به نظرت رو کدوم موضوع کار کنم بهتره؟ دنبال موضوع میگردم

دنبال یه چیزی میگردم که تاحالا روش کار نشده باشه ... و یه چیزی هم باشه که سواد من که لیسانسم بهش برسه ...

shourabi

عضو جدید
نقد اثر معماری

نقد اثر معماری

سلام من نقد یک اثر معماری را برای ارائه تحقیق درس مبانی معماری برداشتم لطفاً اگر کسی تا الان خودش یا مطلبی در این خصوص داره بذاره:gol: