معرفی فیلم

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
the fault in our stars
ساخته سال 2014

فیلم داستان یه دختر سرطانی هست. این فیلم رو دوستم بهم پیشنهاد کرد. وقتی گرفتمش و ده دقیقه اولش شروع شد می خواستم تلویزیون رو خاموش کنم و برم بخوابم آخه ساعت 6 صبح بود و من هنوز نخوابیده بودم و پیش خودم فکر میکردم این فیلم هم مثل سایر فیلمهای teenager y هست که این سالها خیلی مد شده ساختشون و بعد از اینکه نگاهشون میکنی از این که عمرت رو 2 ساعت هدر دادی واسه دیدنش پشیمون میشی. ولی این فیلم اینطور نیست و نبود و من نشستم و تا آخرین لحظه تیتراژش رو دیدم.
فیلم بسیار اثر گذار و زیبایی هست... بنظرم خوب موقعی بدستم رسید، درست همین روزا که خیلی به مرگ فکر میکنم.
به همه دوستان انسان دوست دیدنش رو پیشنهاد میکنم.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
2009 mary and max
نام یک انیمیشن استاپ-موشن است که به کارگردانی آدام اِلیوت در آوریل ۲۰۰۹ منتشر شد.
مِری یک دختر ۸ ساله است که با انبوهی از سؤالات در استرالیا، حومه ملبورن زندگی می‌کند. و مَکس نیز در سن ۴۴ سالگی، مبتلا به اختلال عصبی سندرم آسپرگر در نیویورک زندگی می‌کند. روزی مری با مادرش به پست می‌روند. و مری از یک کتاب آدرس، یک نفر را انتخاب می‌کند. و به مکس نامه می‌فرستد. مری و مکس با هم دوست می‌شوند. و برای یکدیگر نامه ارسال می‌کنند. نامه‌های مری از سؤالاتی که ذهن هر کودکی را مشغول می‌کند، تشکیل شده بود، همانند: بچه‌ها چگونه به وجود می‌آیند؟ و غیره... این ارتباط ادامه داشت. تا زمانی که مری در مورد عشق از مکس سؤال می‌کند. و از آنجایی که عشق برای مکس دست‌نیافتنی بود، مکس بعد از مدتی فکر کردن، بیمار می‌شود. بعد از ۸ ماه بستری بودن...
این فیلم بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است.
برنده جایزه جشنواره بین‌المللی پویانمایی اُتاوا برای بهترین انیمیشن

بنظرم انیمشین زیبایی بود و ارزش دیدن داره. توصیه میکنم ببینید. فقط اگه افسرده هستید این انیمیشن رو نبینید.

sare_r

عضو جدید
یه توضیحی چیزی میدادی خب

Home
کره ی زمین توسط یک نژاد بیگانه بنام «بوو» که بدنبال جایی هستند که آن را "خانه" بنامند، تسخیر می شود. تمام انسان ها انتقال داده می شوند اما دختر بچه ای موفق به فرار می شود و...
(به نظر من تو این انیمیشن مفهوم ِ انسان دوستی و خانواده رو خیلی خوب نشون داده، من دوست داشتم. البته دوبله نشده ش رو خیلی زیادتر از دوبله شده ش دوست داشتم.)

Inside out
http://moviemag.ir/cinema/movie-reviews/world/11776-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86-inside-out

دومی رو بیشتر دوست دارم.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
the intouchables 2011

داستان مرد ثروتمندی هست که از گردن به پایین فلج شده و بدنبال یه پرستار جدید واسه خودش میگرده. تو این بین سر و کله یه جوان سیاه پوست که بتازگی از زندان آزاد شده پیدا میشه و ...
ساخت کشور فرانسه هست.

take it
watch it
love it

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فیلم راهبه خیلی ترسناکه مثل اینکه .
محصول ۲۰۱۸ آمریکا

آخرین ویرایش:

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فیلم پرطرفدار Day Shift (شیفت روز)

فیلم day shift (شیفت روز)​

• رده‌سنی: R
  • سال ساخت: 2022
داستان فیلم شیفت روز درباره پدری به نام باد جابلونسکی است که برای فراهم کردن زندگی بهتر برای دخترش دست به هر کاری می‌زند. او نظافت چی استخر عمومی شهر است اما این شغل تنها پوششی برای شغل واقعی او است.

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فیلم پرطرفدار Prey (طعمه)

فیلم pery(طعمه)​

• رده‌سنی: R
  • سال ساخت: 2022
داستان فیلم طعمه در مورد زنی جوان به نام نارو است که از 300 سال پیش در کشور کومانچی روایت شده و یک جنگجوی خشن و بسیار ماهر است. حال نارو تلاش می‌کند تا از مردم خود در برابر یک شکارچی بیگانه، محافظت ک