معرفی تبریز از سوی سازمان ملل متحد UN به عنوان بهترین شهر ایران

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow
عالیه بهتر از نمیشه، خیلی خوشحالم، از اونایی که تشکر کردن خیلی ممنونم ازشون دعوت میکنم که به شهر ماهم تشریف بیارن

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
جای تحقیق کی یوخ ، گئت باخ لوطفن.
من دییریم بو سوزلر و ایشلر إله همان ایفراطی لر دی، باخ او سایتین کامنتلرینه فقط.
ساغول کی منه ده سوز بددیدن. عوضین کی گدسن باخاسان و سنده دییسن کی یالان یوخ ،بوجور اوزووی توئلیسن.

جای تحقیق داره که نه، برو نیگا کن لطفاً.
من میگم اینجور حرفا و کارا، کار همون افراطی هایی یه که میگی. فقط کامنت های همون نظرسنجی رو ببین.
ممنون که یه چیز بار منم کردی. بجای اینکه بری ببینی و بگی که دروغ نه ، اینجوری خودتم فریب میدی.

دوست عزیز، عرض کردم اگه بدون مرجع بوده و یک چیزه دیگه برداشت کردن ازش، ممنون که گوش زد کردید، لازم نیست یک شهری رو حتماً سازمان ملل تأیید کنه فلان و بهمانه ... هرکس هرجایی که به دنیا اومده فارغ از هر قدمت و امکاناتی-در شرایط طبیعی-عاشقش هست،

من کی باشم خودم رو فریب بدم، بحثم در مورد این تاپیک نبود، من ذره ذره خاک آزربایجان رو با بهشت عدن عوض نمی کنم! سازمان ملل کی باشه!!؟
ولی اگه اون دوستمون عمدی این موضوع رو تغییر داده کار درستی نبوده، و من مطمئنم اگه حق با شما باشه ایشون دچار اشتباه شدن وگرنه منظوری نداشتن،

و من قرار نیست از نوشته و تاپیک هر کسی دفاع کنم، من مسؤل نوشته ها و تاپیک های خودم هستم و قادر به دفاع از تک تک جملاتم هستم،
منم از شما تشکر می کنم که حرفم رو خوب متوجه شدید،

فقط چند جمله دیگه:

اگه حق با شما باشه در این تاپیک،من هم کار استارتر تاپیک رو تأیید نمی کنم،ولی تمامی فرمایشات شما رو هم تأیید نمی کنم،
من نوعی افراطی نیستم ولی به اندازه ی سن شما(نوعی) در زمینه تاریخ و ادبیات زبانم تحقیق کرده ام و با برخی زبان ها -فرهنگ ها مقایسه کرده ام،
ساتقئن نیز نیستم چون هنوز که هنوز است جزئی ترین آثار تعلقم به این خاک در ذره ذره وجودم ریشه دارد و در قطره قطره خونم در جریان است،اگرچه این به تنهایی کافی نیست اما از باقی اتهماتی که به یک ساتقئن رواست مبرا می باشم،
لااقل در این زمینه،جاهل نیز نیستم چون بیشتر از نصف عمرم را صرف و وقف آن کرده ام.

پس برای خود شیرینی و فرار از واقعیت راه های بسیاری وجود دارد،یک مثال نقض، هر قضیه ای را نفی نمی کند، پس باید مسائل بی ربط را برهمدیگر مربوط نسازیم،

من هم واقعاً برای امثال خودم متأسفم، واقعاً متأسفم، گاهاً یک سلام سست از یک دوست بسیار بدتر از دشنام رسای دشمن است.

اما استوار هستیم...

بالا