[ معافیت سربازی برای نفرات برتر کنکور کارشناسی ارشد ]

ramin112

عضو جدید
سلام.
شنیدم 3 نفر اول کنکور کارشناسی ارشد از سربازی معاف میشن،این خبر صحت داره؟

mamed418

عضو جدید
سلام. نه. اگه رتبه ت خوب بشه و المپیاد شرکت کنی و مدال بگیری، نخبه میشی و از امکانات اون می تونی استفاده کنی. همین. موفق باشی :)

reeza1

عضو
سلام
در مورد کنکور سراسری ( دیپلم به کارشناسی یا کارشناسی ارشد ) مطمئنم که صحت داره . در مورد کارشناسی ارشد ناپیوسته نمی دونم .

Xerxes-I

عضو جدید
سلام
در مورد کنکور سراسری ( دیپلم به کارشناسی یا کارشناسی ارشد ) مطمئنم که صحت داره . در مورد کارشناسی ارشد ناپیوسته نمی دونم .
اونطوری که من تحقیق کردم برای کارشناسی ارشد قبلا 3 نفر اول بوده.بعد شده فقط نفر اول که اونم از سال 90 برداشته شده.نفرات برتر کنکور کارشناسی هنوز معافند ولی

SCIENSE

عضو جدید
اونطوری که من تحقیق کردم برای کارشناسی ارشد قبلا 3 نفر اول بوده.بعد شده فقط نفر اول که اونم از سال 90 برداشته شده.نفرات برتر کنکور کارشناسی هنوز معافند ولی
از قانون جدید خبر ندارم ولی قبلا تنها نفر اول تو کد رشته های عمده اگه پسر بود معاف می شد . عمده مثل مهندسی شیمی نه بیو یا گاز

Xerxes-I

عضو جدید
از قانون جدید خبر ندارم ولی قبلا تنها نفر اول تو کد رشته های عمده اگه پسر بود معاف می شد . عمده مثل مهندسی شیمی نه بیو یا گاز
فک کنم منظورت از "رشته های عمده"همون "رشته های اصلی" هست. من پرسیدم گفتند به اصلی و شناور بودن رشته مربوط نیست و به ظرفیت پذیرش بالای 50 نفر بستگی داشته.هرچند همونطوری که گفتید دیگه اجرایی نمیشه

بالا