معافيت دو برادري فعلا اجرا نمي‌شود

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جام جم آنلاين: مدیر مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: قانون معافیت دو برادری فعلا اجرا نمی شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، سردار سرتیپ کمالی امروز يكشنبه در نشست خبری با اشاره به اصلاح قانون مشمولان نظام وظیفه عمومی گفت: در این قانون مجلس شورای اسلامی، تصمیم گیری درباره معافیت مشمولانی که دو برادرشان خدمت سربازی کرده‌اند، به عهده ستاد کل نیروهای مسلح قرار گرفته است و این ستاد در صورت وجود مشمول مازاد می تواند آن را اجرا کند.
وی افزود: احتمال دارد در سالهای آینده مشمول مازاد داشته باشیم و تا آن زمان این قانون اجرا نخواهد شد.
سردار کمالی از افرادی که در انتظار معافیت در این زمینه بودند، خواست برای گذراندن دوران خدمت سربازی اقدام کنند.
وی افزود: اکنون متولدين سال 72 به بعد احضار و به خدمت سربازی اعزام می شوند و موالید ذکور تا 10 سال آینده سیر نزولی دارد و پیش بینی می شود مشمول مازاد برای اجرای معافیت دو برادری نداشته باشیم.
مدیر مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اکنون، به موجب مصوبه فرماندهی کل قوا تا سال 91 فقط افرادی که سه برادر آنان به خدمت سربازی اعزام شده‌اند و کارت پایان خدمت دارند مشمول معافیت سه برادری می شوند.
سردار کمالی افزود: تاکنون، 430 هزار نفر از معافیت دو برادری استفاده کرده‌اند و پیش بینی م‌ شود برای اجرای معافیت دو برادری در مرحله نخست حدود 500 هزار نفر و مراحل بعد سالانه 70 تا 75 هزار نفر مشمول این معافیت شوند.
وی گفت: ستاد کل نیروهای مسلح با تشکر از مجلس شورای اسلامی که تصمیم گیری در خصوص این بند از قانون را به این ستاد محول کرده است، اعلام می کند که این مصوبه فعلا اجرا نخواهد شد.

منبع

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش بینانه فکر کنید :gol:
می خواهند پسرها درست و حسابی مرد شوند نه اینکه یکی بشه یکی نشه:biggrin:

مرشدانه

عضو جدید
خوش بینانه فکر کنید :gol:
می خواهند پسرها درست و حسابی مرد شوند نه اینکه یکی بشه یکی نشه:biggrin:

بلهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
شما لطف کنید این نظرات دلسوزانتون رو با مسئولین مربوطه در میان نذارید.....
خواهشننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

Sarp

مدیر بازنشسته
به این میگن فرافکنی
مگه قبلا که قانون دوبرادری نداشتیم جنگ در راه بود؟

فرافکنی چیست؟
فرافکنی در معنای لفظی بر پرتاب کردن رو به بیرون یا رو به جلو دلالت دارد و به فرایند یا اسلوبی اشاره دارد که افراد به مدد آن، ایده‌ها، تصویرها و امیال را بر محیط بیرونی‌شان تحمیل می‌کنند.فرافکنی یکی از دفاع های روانی است،درست مانند پادتن ها که دفاع از بدن را به عهده دارند. فرافکنی به معنای نسبت دادن غیرارادی رفتار ناهشیارانه خود به دیگران است. به طوری که انگار این ویژگی ها صرفا در دیگری یا دیگران وجود دارد.

در ادبیات غنی ما نیز فرافکنی در این جمله آورده شده است:”کافرهمه رابه کیش خود پندارد”برای مثال:اگرکسی در درون خویش احساس حقارت و خودکم بینی کند ممکن است این ویژگی را به دیگران فرافکنی کندو به این نتیجه برسدکه دیگران او را تحقیر می کنندو رفتار درستی با او ندارند.یا فردی که نسبت به دیگران بدبین است ممکن است رفتار و گفتار دیگران را بد تعبیرکند و به این نتیجه گیری نادرست برسدکه دیگران قصد صدمه زدن به او را دارند یا در پی این هستند که (اصطلاحا) زیرآب او را بزنند.

ادامه مطلب برای اطلاعات بیشتر . . . .

پس میبینیم که این اسمش فرافکنی نیست !!

بنابراین با توجه به علامت دستوری "؟" جلوی جمله نتیجه میگیریم که سوال بوده !

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرافکنی چیست؟

پس میبینیم که این اسمش فرافکنی نیست !!

بنابراین با توجه به علامت دستوری "؟" جلوی جمله نتیجه میگیریم که سوال بوده !
آفین به این پشت کارت
باشه پس من جواب سوالتو میدم
نخیر به این دلیل نیست چون قبلا هم که جنگی در کار نبوده ، این قانون اجرا نمیشده.
نقطه سر خط

ahad_judo

اخراجی موقت
مرد مومن جنگ کجا بود.
تو این اوضاع نابسامانی اقتصاد جهانی.
رو هوا میگین جنگ.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
جام جم آنلاين: مدیر مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: قانون معافیت دو برادری فعلا اجرا نمی شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، سردار سرتیپ کمالی امروز يكشنبه در نشست خبری با اشاره به اصلاح قانون مشمولان نظام وظیفه عمومی گفت: در این قانون مجلس شورای اسلامی، تصمیم گیری درباره معافیت مشمولانی که دو برادرشان خدمت سربازی کرده‌اند، به عهده ستاد کل نیروهای مسلح قرار گرفته است و این ستاد در صورت وجود مشمول مازاد می تواند آن را اجرا کند.
وی افزود: احتمال دارد در سالهای آینده مشمول مازاد داشته باشیم و تا آن زمان این قانون اجرا نخواهد شد.
سردار کمالی از افرادی که در انتظار معافیت در این زمینه بودند، خواست برای گذراندن دوران خدمت سربازی اقدام کنند.
وی افزود: اکنون متولدين سال 72 به بعد احضار و به خدمت سربازی اعزام می شوند و موالید ذکور تا 10 سال آینده سیر نزولی دارد و پیش بینی می شود مشمول مازاد برای اجرای معافیت دو برادری نداشته باشیم.
مدیر مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اکنون، به موجب مصوبه فرماندهی کل قوا تا سال 91 فقط افرادی که سه برادر آنان به خدمت سربازی اعزام شده‌اند و کارت پایان خدمت دارند مشمول معافیت سه برادری می شوند.
سردار کمالی افزود: تاکنون، 430 هزار نفر از معافیت دو برادری استفاده کرده‌اند و پیش بینی م‌ شود برای اجرای معافیت دو برادری در مرحله نخست حدود 500 هزار نفر و مراحل بعد سالانه 70 تا 75 هزار نفر مشمول این معافیت شوند.
وی گفت: ستاد کل نیروهای مسلح با تشکر از مجلس شورای اسلامی که تصمیم گیری در خصوص این بند از قانون را به این ستاد محول کرده است، اعلام می کند که این مصوبه فعلا اجرا نخواهد شد.

منبع

ای بخشکه این شانس!!!!
مردمومن اینم خبر بود دادی؟ ای ضدحال!!!
ای داد بی داد چه فکرا که تو سرم نبود،
اشکالی نداره خدا بزرگه!

ahad_judo

اخراجی موقت
اینا همین جورش بابت 3 برادری دچار کمبود نیرو شدن.
فعلا دست نگه داشتن.
احتمالش هم هست سال دیگه ابلاغ بشه.چون تصویب شده ولی ابلاغ نشده.
احتمالا با شرایطی ابلاغش میکنن که دچار کمبود نیرو نشن.ولی کی ابلاغ کنن خدا میدونه.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بخشکه این شانس!!!!
مردمومن اینم خبر بود دادی؟ ای ضدحال!!!
ای داد بی داد چه فکرا که تو سرم نبود،
اشکالی نداره خدا بزرگه!
آره. منم میدونستم خیلی ها دارن به این امید لفدش میدن درس و دانشگاهو
گفتم خیالشون رو راحت کنم.
راستشو بخای کلا بخاطر یکی از دوستام این خبر رو آوردم. دی

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره. منم میدونستم خیلی ها دارن به این امید لفدش میدن درس و دانشگاهو
گفتم خیالشون رو راحت کنم.
راستشو بخای کلا بخاطر یکی از دوستام این خبر رو آوردم. دی
ما لفدش ندادیم تو کمترین ترم ممکن دارم تموم میکنم ولی در موردش شنیده بودم امیدوار بودم بشه.که نشد ،مهم نی.;)

ahad_judo

اخراجی موقت
دوستان دفترچشون رو پست کنند و برن سربازی تا غیبت نخورن تا احیانا اگر این قانون ابلاغ شد بتونن معاف شن.