فعلا خانه نخريد ارزان مي شود

shahidi721

اخراجی موقت
با توجه به تحويل مسكنهاي مهر و اينكه سودجويان خانه ها ي خود را نميفروشند تا بعد از هدفمندي گران تر بفروشند مطمئن باشيد قيمت خانه بعذ از هدفمندي پايين مي ايد لطفا اطلاع رساني كنيد

m saeidi

عضو جدید
خیلی هم مطمئن نباش . شاید برعکس شد . بازار خرید و فروش مسکن در ایران فراز و نشیب زیاد داشته شاید اطلاع رسانی کردیم و گرون شد اونوقت ما میمونیم و ........
چند وقت پیش تلویزیون اعلام کرد بیشتر از پولی که مردم توی بانکها دارن توی خونه پول نگهمیدارن و این خودش حجم بسیار زیادی پول بی هدفه که ممکنه سمت مسکن سرازیر بشه و بازار رو به تکاپو بکشونه .
اطلاع رسانی باید از منبع موثق و دقیق باشه ، با خواب دیدن یا حدث و گمان که نمیشه اطلاع رسانی کرد .

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به تحويل مسكنهاي مهر و اينكه سودجويان خانه ها ي خود را نميفروشند تا بعد از هدفمندي گران تر بفروشند مطمئن باشيد قيمت خانه بعذ از هدفمندي پايين مي ايد لطفا اطلاع رساني كنيد
ممنون شهیدی جان
به احتمال زیاد همینجوری میشه.
وقتی مسکنهای مهر رو واگذار کنن افرادی که متقاضی خرید و اجاره مسکن هستن تعداد زیادیشون دیگه صاحب خونه هستن وخونه ارزون میشه چه خرید چه اجاره.
در ضمن طرح های دیگه ای هم هست برا اجرا که اگه بشه خیلی تاثیر گذاره

ببخشید این تحلیل شخصی شماست؟

جان من خودت اگر می خوای خونه بخری نخر، بذار ابتدای سال 90 بخر
بعد بیا واسمون داستان عبرت آموز خودت رو تعریف کن

ممنون شهیدی جان
وقتی مسکنهای مهر رو واگذار کنن افرادی که متقاضی خرید و اجاره مسکن هستن تعداد زیادیشون دیگه صاحب خونه هستن وخونه ارزون میشه چه خرید چه اجاره.

در سطح شهرهای بزرگ مسکن مهر وجود داره؟
از وضعیت ساخت و ساز این واحدها باخبرید؟

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
تجربه چند دهه گذشته بازار مسکن ایران و تحولات اون نشون میده که بازار مسکن در ایران و قیمت اون تابع اینطور چیزها نیست و مسائل پشت پرده زیادی مکانیسم قیمت گذاری مسکن رو کنترل میکنه .

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون شهیدی جان
مطمئن باشین طرح مسکن مهر به هیچ عنوان نمیتونه راه حل مشکل مسکن باشه....این رو با دلایل کاملا منطقی میگم ...اگر خواستید در موردش بحث میکنیم!

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی هم مطمئن نباش . شاید برعکس شد . بازار خرید و فروش مسکن در ایران فراز و نشیب زیاد داشته شاید اطلاع رسانی کردیم و گرون شد اونوقت ما میمونیم و ........
چند وقت پیش تلویزیون اعلام کرد بیشتر از پولی که مردم توی بانکها دارن توی خونه پول نگهمیدارن و این خودش حجم بسیار زیادی پول بی هدفه که ممکنه سمت مسکن سرازیر بشه و بازار رو به تکاپو بکشونه .
اطلاع رسانی باید از منبع موثق و دقیق باشه ، با خواب دیدن یا حدث و گمان که نمیشه اطلاع رسانی کرد .
منم با شما موافقم
هیچ حساب درستی نمیشه کرد

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من هم موافقم

پرتو سخن

عضو جدید
طرح مسکن مهر از جمله طرح های بسیار خوب دولت بود مافیای مسکن رو از بین برد و ان شاالله با واگذاری مسکن مهر بازار به سمت تعادل نسبی خواهد رفت

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طرح مسکن مهر از جمله طرح های بسیار خوب دولت بود مافیای مسکن رو از بین برد و ان شاالله با واگذاری مسکن مهر بازار به سمت تعادل نسبی خواهد رفت

اینقدر توی این چند سال خونه گرون شده که اگه بخوات به زمان قبل احمدی بگذره شاید نصف مردم ایران باید مهاجرت کنند/

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز

لزومی نداره خودمون و گول بزنیم
چند وقته که مصالح ساختمانی گرون شده
در نتیجه ساخت مسکن گران تر تمام میشه
در نتیجه خونه گرون میشه
حالا اینکه پیمان کارای مسکن مهر و مجبور کردن با همون قیمت قبلی کار و تموم کنن به کنار
اینکه پیمان کارام از کار میدزدن به کنار
اینکه یه چند وقتی ساخت و ساز نبود برای همین در آینده کمبود مسکن خاهیم داشت به کنار
اینکه این آقا هیچی نمیدونه حرفم میزنه به کنار
خیلی وقته (7ساله !) من به کنار
تو به کنار

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس ما هم ارزون نمی خریم و میذاریم هر موقع گرون شد میخریم! خوبه؟
بعد من موندم که چجوری بنگاهی ها وایسادن که هدفمندی انجام شه تا گرون تر بفروشن ولییییییی خونه بعد از هدفمندی همچنان ارزون میشه!

shahidi721

اخراجی موقت
سلام نظر ها رو خوندم منتظر ميمونيم ببينيم چي ميشه. من ميگم كلا اين سايتو بايد ول كردو رفت به من اخطار دادندو تهديد منم گفتم تا اينجا هستم همين وضعه اصلا با مديراي اينجا حال نميكنم اگه ما رو نديديد حلال كنيدروزتون بخير شب مديران بي كفايت اين سايتم بخير كه ...